1. Ana Sayfa
  2. Saç Ekimi & Saç Protezi
  3. Protez Saç Fiyatları 2021 (Yapıştırma Saç Fiyatları)

Protez Saç Fiyatları 2021 (Yapıştırma Saç Fiyatları)

featured

Türkiye’de 2021 Protez Saç Ücretleri Nedir? Protez Saç Ne Kadara Yapılıyor? , Yapıştırma Saç Fiyatları ? Protez Saç Fiyatları İle İlgili Araştırmamız…

Günümüzde özellikle erkeklerin en büyük sıkıntılarından biri saç dökülmesi ve kellik . Son dönemlerde ise saç dökülmesi ve kellik sorunu için bir çok çözüm bulunmakta. Saç ekimi ve Saç Protezi en çok tercih edilen 2 seçenek oldu. Saç dökülmesi olanlar ilk olarak saç ekimi ile saç protezi arasında kalmakta. Fakat karar verildikten sonra özellikle dönor bölgesi zayıf olanlar saç protezine yönlenmekte.

Saç protezi ülkemizde çok fazla tercih edilmekte. Neredeyse Türkiye’de 250 civarında saç protezi yapan firma bulunmakta. bunların  yarısından fazlası İstanbul’da bulunuyor. Şişli Bakırköy ve Kadıköy bölgelerinde çok fazla saç protez merkezi bulunmakta.

Saç protezi firmaları fiyatlarını ise kullandıkları malzemelere göre belirlemekte. Ayrıca bazı firmalar çalıştıkları ünlüler ile fiyatlarını bir miktar daha yüksek tutmakta. Saç protezi kullanan onlarca ünlü bulunmakta. Genellikle de bu ünlüler firmaların reklam yüzleri olmakta. Öne çıkan ünlülerin başında Mustafa Ceceli, Oğuzhan Koç, Bülent Serttaş, Murat Boz , Sinan Çalışkanoğlu, Fatih Ürek, Nuri Alço ,Kemal Doğulu gibi bir çok ünlü oyuncu ve medyatik isim saç protezi kullanmakta.

2021 Saç Protezi Fiyatları

2021 yılı ile birlikte saç protez fiyatları da dolar kuruna göre ortalama %40 civarında arttı. Bir çok firma saç protezlerini Amerika ve Avrupa ülkelerinden getirdikleri için fiyatlar maalesef çok yükseldi. Özellikle isim yapmış firmalarda saç protezi fiyatları 2021 yılı itibariyle 2.500 TL ile 6.000 TL arasında değişmekte.  Sizler için saç protezi konusunda isim yapmış ve saç protezi yaptırdığınızda pişman olmayacağınız saç protez merkezlerinin fiyatlarını listeledik.


Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight]En İyi Protez Saç Yapan Firmalar ve Fiyatları Listesi[/jaw_highlight]


Neo Hair Protez Saç Merkezi fiyatları Nanoteknoloji yöntemi ile ortalama 3.000 TL ile 5.000 TL arasında değişmektedir.

SwellHair Protez Saç Merkezi NanoFilament teknolojisi ile saç protezi fiyatları ortalama 2.500 TL ile 4.000 TL arasında değişmekte.

HDC Protez Saç Merkezi fiyatları 2021 yılında 3.000 TL ile 6.500 TL arasında değişmekte.

Hair Hotel Saç Protez Merkezinin fiyatları 3.500 TL ile 5.000 TL arasında değişmekte.

Demo Hair Quantum Saç Protezi fiyatları 3.500 TL ile 5.500 TL arasında değişmekte.

Hair Life İnternational Saç Protez Merkezi Bioaqua Teknolojisi Protez Saç Fiyatları 2021 yılı itibariyle 3.500 TL ile 6.000 TL arasında değişmekte.

New Hair Saç Protez Merkezi fiyatları 2.500 TL ile 3.500 TL arasında değişmekte.


Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight]Türkiye’nin En Başarılı Saç Ekim Merkezleri ve Fiyatları[/jaw_highlight]


Hairex Saç Protez Merkezi fiyatları ortalama 3.500 TL ile 4.500 TL arasında değişmekte.

Yukarıdaki fiyatlar firmaların ortalama verdikleri 2021 yılı fiyatlarıdır.


Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight]Saç Dökülmesini Durduran En Başarılı ve En Etkili İlaçlar[/jaw_highlight]


 

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. Ya protez saç yerime saç ekimi daha mantıklı duruyor. Bide protez saç ömrü 1/2 sene diyorlar. Her 2 senede bu kadar para verilir mi ya. Yok yok protez saç yerine sac ektirmek çok mantıklı.

  2. Protez saçlar ne kadar dikkat ederseniz edin anca 2 senelik ömrü oluyor. 1 sene sonra yenilemeniz gerekiyor. Aman ha kaliteli yerlerde saç protezi yaptırın o zaman belki 2 sene gider. Ama garanti olayina da çok dikkat edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir