İstanbul’un En İyi Protez Saç Merkezleri ve Fiyatları

admin

En İyi Protez Saç Firmaları, İstanbul’daki En Kaliteli Protez Yapan Yerler, İstanbul’daki En Çok Tercih Edilen Protez Firmaları, Ünlülerin Saç Protezi Yaptırdığı Yerler ve Protez Saç Merkezleri Hakkında Tüm Detaylar

Saç ekimine uygun olmayan saç dökülmesi yaşayan kişilerin ilk tercihleri protez saç olmakta. Protez saç ilk başlarda insanlarda bir soru işareti oluştursa da uygulamadan sonra muhteşem sonuçlar elde edilebiliyor. Hatta bazı insanlarda o kadar doğal duruyor ki protez olduğunu anlamanız imkansız.Tabi ki protez saç yaptırdığınız protez saç merkezide çok önemli. Piyasada maalesef Çin mali protezleri kullanan bir çok firma bulunmakta.  Bu protezler ilk 2-3 ay güzel görünse de çok kısa sürede görünümü bozulabilmekte. Bu nedenle protez saç yaptıracaksanız kesinlikle iyi protez firmalarına yaptırmanız gerekiyor. Bir çok markanın kendine özel sistemleri mevcut. Fakat protez saç standarttır. Sadece kalitesi değişmektedir. Hepsi yapıştırmadır. Hepsinin genel özellikleri ve kullanımı aynıdır. Sizler için İstanbul’da gönül rahatlığı ile protez saç yaptırabileceğiniz firmaları listeledik. Ayrıca ortalama saç protezi fiyatlarını da hazırladık.


Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight]En İyi Protez Saç Yapan Firmalar ve Fiyatları Listesi[/jaw_highlight]


█ Hairlife Protez Saç Merkezi İstanbul

Daha önce bayan kuaförlüğü yapmış olan Mustafa Kemal Çiçek; 1980’li yıllarda protez saç konusunda eğitim almaya başladı ve uzmanlığa kadar yükseldi. Daha sonra; bu alanda hizmet veren bir firmada, saç protez uzmanı olarak çalışmaya başladı. 1998’de Çin’de protez saç fabrikalarını gezerek bilgiler toplayan ve 1999’da da protez saç yapıştırıcıları ile alakalı Amerika’da bulunan Walker Tape firmasından eğitim alan Mustafa Kemal Çiçek; aynı yıl Fransa’da protez saç boyama teknikleri ile alakalı eğitimlere katılarak, yeniliklere ne kadar açık olduğunu göstermiştir. Tüm bu eğitim ve araştırmalar neticesinde, 2000 yılında Hairlife Protez Saç Merkezi’ni kurdu ve faaliyete geçirdi. Onlarca deneyim sahibi çalışanı ile, saç protezi konusunda son derece başarılı hizmetler veren bu kuruluş; her yaştan bireye bu alanda yardımcı olmaktadır.


Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight]Türkiye’nin En Başarılı Saç Ekim Merkezleri ve Fiyatları[/jaw_highlight]


2007’de Kelebek Gazetesi tarafından düzenlenen En İyi Saç Tasarımcısı, 2017’de ise TV8’in düzenlemiş olduğu En İyi Protez Saç Ödülü’nün sahibi olan Mustafa Kemal Çiçek; 2018’de de En İyi Marka ödülünü, kurduğu protez saç merkeziyle birlikte kazandı. Protez saç konusunda hazır kalıpların yanı sıra; kendi geliştirmiş olduğu teknikleri de kullanan Hairlife Saç Protez Merkezi; Bioaqua Protez Saç tekniğini de bünyesinde barındırmaktadır. Saçların yoğunlaşması, ten ile uyumu, doğal görünümü, suya dayanıklı olması ve hava alması özelliklerini içeren bu sistem; Türkiye’de ilk günden beri büyük bir beğeni topladı ve ilgi gördü. Orijinal saçlara ikiz saç özelliği göstermesi; müşterilerin bu sistemden memnun kalmasını sağlamıştır.

Hairlife Saç Protez Merkezi’nden, 1.500 TL ile 5.000 TL aralığında değişen fiyatlarla hizmet alarak, istediğiniz saçlara kavuşabilirsiniz.

Hairlife Protez Saç Merkezi İletişim Bilgileri
Adres: Halaskargazi Cad. Sadıklar 2 Apt. No: 198 K: 5 (Akbank Yanı) Şişli/İSTANBUL
Tel: (0212) 219 16 00 / GSM: (0532) 333 09 05Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight]En İyi Saç Similasyonu Yapan Dövmeciler ve Fiyatları[/jaw_highlight]


█ HDC Protez Saç Merkezi İstanbul

1991 yılında, Gökhan Örmen tarafından kurulmuş olan HDC; protez saç konusunda, 30 yıla yakın bir süredir, başarı ile hizmet veriyor. Gökhan Örmen, kendi yaşadığı saç dökülmesi sorunuyla ilgili araştırmalar yaparken, ABD’de protez saç sistemini keşfetmiş ve ilk olarak kendisinde bu yöntemi uygulamıştır. Sonucun olumlu olmasıyla birlikte, Türkiye’de aynı sorunu yaşayan birçok erkek olduğunu düşünerek, HDC Protez Saç Ekim Merkezi’ni kurarak, bu problemle karşı karşıya kalan erkeklere yardımcı olmaya başlamıştır. Son teknolojileri kullanarak çalışmalarını yürüten bu kuruluş; kendisine has sistemleriyle müşterilerini memnun etmeyi başarıyor. İtalyan teknolojisi ile geliştirilmiş olan Medikal Saç Sistemleri, tıbbi statüde yer alan 3D saç uygulaması ve dünyada tek olan CNC XT saç kaynak sistemi; bu kuruluşun vermiş olduğu hizmetler arasındadır.


Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight]Türkiye’nin En Başarılı Saç Ekim Merkezleri ve Fiyatları[/jaw_highlight]


Dünyadaki Yeni ve Tek Sistem

Her zaman yeniliklere açık ve kendisini geliştiren HDC Protez Saç Merkezi; saçlarının daha yoğun ve uzun olmasını isteyenlere; dünyada ilk ve tek sistem olan CNC XT ile hizmet vermektedir. İtalyan teknolojisinin yanı sıra; Amerikan protez saç uygulamalarını da bünyesinde barındırmaktadır. İşinin ehli çalışanlarıyla birlikte, profesyonel olarak protez saç hizmeti veren kuruluş; bugüne kadar 20.000’den fazla erkeğin kellik ve saç dökülmesi sorunundan kalıcı olarak kurtulmasını sağlamıştır. Ayrıca erkeklere hayal ettikleri gibi bir saç modeline sahip olmaları konusunda da yardım etmektedir.

Uygun Fiyat Garantisi

Dünyanın en son teknolojilerini kullanan, kalite ve güveninin doğru adresi olan HDC Protez Saç Merkezi; 3.000 TL ila 5.000 TL arasında değişen fiyatlarıyla hizmet veriyor. Saçlarınızın analizi yapıldıktan sonra, isteğinize göre oluşturulacak olan kalıbın fiyatı hesaplanır ve daha detaylı bir fiyat bilgisi tarafınıza iletilir.

HDC Protez Saç Merkezi İletişim Bilgileri
Adres:
Sedat Simavi Sok. Gazeteciler Sitesi N: 25/2 İncirli, Bakırköy/İSTANBUL
Tel: (0212) 542 74 83 / GSM: (0532) 526 12 77Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight]Türkiye’nin En İyi Saç Ekimi Yapan Doktorları[/jaw_highlight]


Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight]Türkiye’nin En İyi Saç Ekimi Yapan Doktorları[/jaw_highlight]█ Neo Hair Protez Saç Merkezi İstanbul

Saç dökülmesi sorununa kalıcı olarak çözüm üretmek amacıyla geliştirilmiş olan saç protezi; ameliyatsız, ilaçsız ve ağrısız olarak erkeklerin istediği saçlara sahip olmasını sağlamaktadır. 20 yılı aşkın süredir bu alanda çalışmalar ortaya koyan ve dünyanın en son teknolojilerini kullanarak, saç protezi konusunda başarıyla hareket eden Neo Hair Protez Saç Merkezi; her yaş grubundan insana hizmet vermektedir. Nano teknolojisini kullanarak, laboratuar ortamında profesyonel olarak, uzman kadrosu ile çalışmalarını yürüten bu kuruluş; kişiye özel olarak tasarım ve uygulama hizmeti vermektedir.

Nano Teknolojisi İle Saç Protezi

Nano teknolojisi, ileri seviye bir teknoloji olarak günümüzde birçok alanda kendisini gösterirken, New Hair Protez Saç Merkezi; bu teknolojiden yararlanarak, saç protezinde de bu teknolojiyi benimsemiştir. Kişiye özel olarak tasarım ve uygulamalar yaparak, kesin çözümler üreten kuruluş; ameliyata gerek kalmadan, ağrı ve sızı olmadan, insanların istedikleri saçlara sahip olmalarına yardım etmektedir. Dökülen saçların yerine, müşterilerinin isteği doğrultusunda, orijinal saçlarını aratmayacak şekilde saçlar kazandıran bu saç protez merkezi; tek seansta gür ve hacimli saçlar sunmaktadır. Öncelikle saç ve saç derisini analiz ederek işleme başlayan kuruluş; farklı sistemleri son teknolojilere uygun olacak şekilde kişiye özel uygulamaktadır. Protez saç uygulamalarının en yaygın sistemi olan yapıştırma sistemi, boncuklar vasıtasıyla hijyenik olarak oluşturulan protez saçların bulunduğu boncuklu sistem ve saçlarının kenar kısımlarında açılma görülenlere uygulanan klipsli sistem; Neo Hair’in uyguladığı sistemlerdir.

Neo Hair Protez Saç Merkezi; 2.000 ila 4.500 TL arasında değişen fiyatlarıyla sizlere protez saç hizmeti vermektedir.

Neo Hair Protez Saç Merkezi İletişim Bilgileri
Adres: Büyükdere Cad. Gümülcineli Apt. No: 16 K: 3 D: 5 Şişli/İSTANBUL
Tel: (0212) 296 26 26 / GSM: (0552) 217 24 37


█ New Hair Protez Saç Merkezi İstanbul

Yapıştırma saç, takma saç, saçları gürleştirme, medikal saç ve saç protezi gibi hizmetleri bünyesinde barındıran ve profesyonel olarak başarıyla uygulayan New Hair Protez Saç Merkezi; kemoterapi tedavisi ile saçlara dökülenlerin de istedikleri gibi gür saçlara kavuşmasına yardımcı olmaktadır. Alopesi ve Pelat hastalıkları sonucunda saçları dökülmüş olanlar da yine bu kuruluştan alacakları hizmet ile diledikleri saçlara sahip olacaklar. Alanının uzman olan çalışanlarıyla birlikte, güven ve kalitesinden asla ödün vermeden tüm çalışmalarını ortaya koyan bu protez saç merkezi; 15 yılı aşkın süredir başarıyla hizmetlerini sürdürüyor. Ameliyatsız, ağrı ve sızı olmadan gür saçlara kavuşmaları konusunda, her yaştan bireye yardımcı olarak, onlara hayal ettikleri gibi bir görünüm kazandırmaktadır.

Geniş referansa sahip olan New Hair Protez Saç Merkezi; müşterilerinden gelen öncesi ve sonrası fotoğraflarını, her açıdan paylaşarak, etkinin ne boyutta olduğunu açıkça göstermektedir. Her şeyin şeffaf, dürüst, kalite ve güven çerçevesinde gerçekleştirildiği bu kuruluşta; dünyadaki en kaliteli el işçiliği ve üst düzey teknoloji uygulanmaktadır. Aslında protez saç işleminin göründüğü kadar basit olmadığını bilerek hareket eden bu kuruluş; orijinal olarak saçlarınızın görünümü ile % 100 uyumlu saçlara kavuşmanızı sağlamaktadır. Dikkatli bir şekilde bakıldığı zaman bile saçlarınızın protez saç olduğunun anlaşılması mümkün değildir.

Fiyatları da son derece makul seviyelerde tutarak profesyonelce hizmet veren New Hair Protez Saç Merkezi; 2.500 TL ile 4.000 TL aralığında hizmet vermektedir. Saçlarınızın ve saç derisinin analizinden hemen sonra, gerek fiyat, gerekse de izlenecek olan adımlarla alakalı daha net bilgiler tarafınıza sunulacaktır.

New Hair Protez Saç Merkezi İletişim Bilgileri
Adres: Neyire Neyir Sok. No: 26, 34180 Bahçelievler/İSTANBUL
Tel: (0212) 543 20 00 / GSM: (0507) 006 67 77Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight]Genetik Saç Dökülmesini Önleyen En Çok Tercih Edilen İlaçlar[/jaw_highlight]


█ Nova Hair Protez Saç Merkezi İstanbul

Türkiye’nin 3 büyük ili olan İstanbul, Ankara ve İzmir’de; Nova Saç Sistemleri ve Ürünleri Kozmetik San. Tic. A.Ş. olarak faaliyetlerini yürüten kuruluş; saç protezinde kullandığı başarılı sistemlerle dikkat çekiyor. Türkiye’deki birçok erkeğin yaşadığı saç dökülmesi sorununa, ameliyatsız bir şekilde çözüm üreten Nova Hair Protez Saç Merkezi; Onrite Co. İnc. Firmasının Türkiye’deki tek temsilcisidir. Amerika’nın en gözde saç sistemleri üreticisi olarak gösterilen Onrite’nin ürünleri; olumlu etkiler yaparak, kadın, erkek, çocuk herkesin saç dökülmesi sorununa çare olmaktadır. 1991 yılında sektöre adım atmış olan Ertaç Şensoy tarafından 1996 yılında kurulmuş olan Nova Hair Saç Protez Merkezi; 1997’de ise Amerika’nın ünlü firması Onrite ile işbirliği içerisine girmiştir.

Onrite Nova İş Birliği

Kendi alanlarında uzman olan çalışanlarıyla ön plana çıkan Nova Hair Saç Protez Merkezi; müşterilerini memnun etmek adına, Türkiye’nin önde gelen ve dünyada da ün yapmış olan saç stili uzmanlarıyla çalışmaktadır. Saç teknisyenleri, halkla ilişkiler, yönetici ve idari personel kadrosunda da yine uzman ve güler yüzlü çalışanlar mevcuttur. Dünyanın en başarılı saç sistemlerini kullanan, her zaman son teknolojilere göre hareket eden bu kuruluş; bu zamana değin, 13.000’den fazla müşterisini memnun etmeyi başarmıştır. Saç protez işleminden sonra, saç stili uzmanlarıyla birlikte, insanların istedikleri saç modeline sahip olmaları konusunda da hizmet vermektedir. Ona uygun bir saç kesimi yapılarak, ana saçlarla uyum içerisinde olması sağlanacaktır.

Saç protez hizmeti almak için başvuracağınız Nova Hair Saç Protez Merkezi; 2.500 TL ile 4.500 TL arasında bir fiyat sunacaktır. Saçlarınızın ve saç derisinin analizinden sonra, net bir rakam tarafınıza iletilecektir.

Nova Hair Protez Saç Merkezi İletişim Bilgileri
Adres: Nispetiye Mah. Birlik Sok. Arıcan Plaza No: 8/B 34340 Beşiktaş/İSTANBUL
Tel: (0212) 325 40 75


█ Hairex Protez Saç Merkezi İstanbul

Saç dökülmesi ve saç protezi alanında, dünyanın en önemli kurumlarıyla çalışan ve en son teknolojik araçları kullanan Hairex Protez Saç Merkezi; alanının en başarılı uzmanları, profesyonel ekibi ve güven veren yapı ile ön plana çıkıyor. Etik olarak, dürüst ilkesinden asla ödün vermeden çalışmalarını profesyonel olarak yürüten bu kuruluş; en güvenilir, en gelişmiş ve en kaliteli ürünleriyle sizlere hizmet vermektedir. 26 yılı aşkın tecrübe ile protez saç sektöründe yerini almış olan kuruluş; bu zamana kadar on binlerce müşterisini memnun etmeyi başarmıştır. Ücretsiz olarak saç analizi yapan ve daha sonra sizlere izlenecek olan adımlarla alakalı bilgi veren kuruluş; saç dökülmesi ve kellik sorunu yaşayan erkeklere, kalıcı olarak çözüm üretmektedir.

Hairex Saç Ekim Merkezi; ilk önce dökülmüş olan ve dökülmesi muhtemel bölümleri inceleyerek, saçların büyüme yönlerini belirler. Daha sonra uygun bir şekilde, sınırları kapsayacak bir kalıp oluşturur. Ardından, kişinin ana saçlarıyla % 100 uyumluluk göstermesi için, saçların kalınlığı, yapısı, yönü, rengi, karakteri ile alakalı örnekler elde edilir. Alınan kalıbın, kişinin kafa yapısına uygun olması için, buna uygun bir kalıp daha çıkartılır. Ardından bu kalıp içerisinde, yapay bir deri üretilir. Bu derinin üzerine, ana saçların özelliklerini taşıyan yeni saçlar eklenir. Elde edilen kalıp, özel olarak kişinin kafa yapısına ve saç stili isteğine uygun şekilde sabitlenerek, saçın kesim işlemi gerçekleştirilir. Böylece ana saçlarla uyum içerisinde olması sağlanır.

Hairex Saç Ekim Merkezi’nden alacağınız protez saç işlemi için, 2.000 ila 5.000 TL arasında bir fiyat ödeyeceksiniz.


Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight]Saç Dökülmesini Durduran En Başarılı ve En Etkili İlaçlar[/jaw_highlight]


Hairex Protez Saç Merkezi İletişim Bilgileri
Adres: Halaskargazi Cad. Çifkurt Apt. No: 226 K: 5 D: 9 Şişli/İSTANBUL
Tel: (0212) 296 19 19█ Bulut Protez Saç Merkezi İstanbul

İşini ilk günkü tutkusunu kaybetmeden yapan, heyecanlı bir şekilde insanların istedikleri saçlara kavuşmaları konusunda onlara yardımcı olan ve tabii ki profesyonellikten asla ödün vermeyen Bulut Protez Saç Merkezi; titiz bir şekilde, hijyenik koşullarda tüm hizmetlerini yürütmektedir. Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Bulut, Yönetim Kurulu Üyesi olan Ödüllü Kuaför ve Saç Protez Uzmanı Baki Şadan, Muhasebe ve Halkla İlişkiler Müdürü Sevgi Songül Özpolat ve Protez Saç Sosyal Medya Uzmanı Tevfik Serdar Altınbaş ile birlikte, işini ehli olan diğer çalışanların bulunduğu bu kuruluşta; emin ellerde olacaksınız. Saç protezinin aslında ne kadar ehemmiyet gerektiren bir iş olduğunun bilincinde hareket eden bu merkez; hastalarına A’dan Z’ye kadar tüm detayları aktarıyor. Hijyenik koşullarda protez saç hizmetinin gerçekleşmesini sağlarken, ameliyatsız, ağrısız, yara izi olmadan ve tek seferde insanların istedikleri saçlara kavuşmasına yardım etmektedir.

Artık saç ekiminin değil, yeni sistem saçların trend olduğunu bilerek hareket eden Bulut Protez Saç Merkezi; verdiği hizmeti 2 yıl boyunca garanti etmektedir. Ayrıca 1 yıllık bakım setini de müşterilerine sunmaktadır. Doğal bir şekilde, saçların orijinal yapısı bozulmadan, istenilen saçlara sahip olmak; bu kuruluş sayesinde mümkün hale gelecektir. Bir günde ve tek seansta kellik sorununa kalıcı çözüm üreten bu protez saç merkezi; dünyanın en son teknolojilerini kullanmaktadır. Kalite ve güvenin adresi olarak yıllardır başarıyla protez saç uygulaması alanında hizmetlerini ortaya koymaktadır.

3.000 TL ile 4.000 TL arasında değişen fiyatlarla protez saç konusunda hizmet veren Bulut Protez Saç Merkezi; saçlarınızın analizinden sonra sizlere daha net bir rakam sunacaktır.

Bulut Protez Saç Merkezi İletişim Bilgileri
Adres: Yeşilova Mah. 1022. Cad. Zuhal Sok. No: 4/A D: 1 Küçükçekmece/İSTANBUL
Tel: (0535) 726 29 69


Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight]Mucize Mavi Su Saç Çıkarıyor mu? Nereden Orjinali Alınır [/jaw_highlight]


“İstanbul’un En İyi Protez Saç Merkezleri ve Fiyatları” üzerine 3 yorum

  1. Öncelikle böyle bir liste yaptığınız için teşekkürler. Fakat incelediğimde hepsi iyi firmalar . Sizde bı tane protez saç merkezi tavsiye Erdeniz hangisini edersiniz.

    Yanıtla
  2. Geri izleme: Türkiye'nin En Pahalı En İyi Saç Ekimi Yapan Doktorları ve Fiyatları - Saç Ekimine Dair Gerçek Bilgiler

Yorum yapın