1. Ana Sayfa
  2. Saç Ekimi & Saç Protezi
  3. İstanbul’un En İyi Saç Simülasyonu(Saç Dövmesi) Uzmanları

İstanbul’un En İyi Saç Simülasyonu(Saç Dövmesi) Uzmanları

featured

Saç Simülasyonu(Saç Dövmesi) diğer bir değiş ile saç gölgelendirme , Mikropigmentasyon yada 3d saç tasarımı. Bir çok isim olsa da sonuçta yapılan işlem saç dövmesi aslında. Bu işi de en iyi yapanlar dövme ustaları. Tabi ki dövmelerde kullanılan boyalar saç dövmesinde kullanılmıyor. Çok daha kaliteli ve uzun süre renk atmayan tamamen bitkisel olarak imal edilen boyalar.

Bu boyalardan sonra asıl mesela dövmecinin tecrübesi ve el becerisi. Türkiye’de en iyi saç dövmesi ustaları tabi ki İstanbul’da. Artık saç ekiminin olduğu gibi saç Simülasyonu(Saç Dövmesi) işininde turizmi olmaya başladı. Bu iş için yurt dışından gelenler bile var.

Peki saç Simülasyonu(Saç Dövmesi) hangi durumlarda yapılmalı. Kısaca özetlemek gerekirse ;

1 ) Saç ekimi için gerekli saçı bulunmayan kişilerde (Saçları az yada çok fazla dökülmüş)

2 ) Saç ekimi yaptırıp sonuçtan memnun kalmayan yani ekim sonrası da seyrek görünen kişilerde

3 ) Saç ekiminden korkan ve operasyona zaman ayırmak istemeyen kişilerde

İstanbul’un En İyi Saç Simülasyonu(Saç Dövmesi) Uzmanları

İstanbul saç simülasyonu konusunda çok fazla seçeneğinizin olduğu bir il. Çevre illerden hatta yurt dışından da bir çok kişi saç dövmesi için İstanbul’a gelmekte. Sizler için bu işi gerçekten düzgün ve başarılı yapan dövme ustalarını araştırdık.


Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight]Mucize Mavi Su Saç Çıkarıyor mu? Nereden Orjinali Alınır [/jaw_highlight]


Şadi & Filiz Üstündağ 

Neredeyse 10 yıldır saç simülasyonu konusunda hizmet vermekteler. Her geçen gün daha kaliteli ve daha başarılı saç simülasyonu çalışmaları yapmaktalar. Özellikle kullandıkları boyar maddeler son derece kaliteli. Kullanılan boyalar  Helal sertifikasını alan ilk saç simülasyon boyasıdır .Fiyatları 2.000 TL ile 4 .000 TL arasında değişmekte.  Sağlıklı ve hijyenik bir ortamda saç simülasyonu çalışmalarını gerçekleştiriyorlar.

Şadi & Filiz Üstündağ Saç Simülasyonu Merkezi İletişim :
Adres: Zuhuratbaba Mah. İncirli Cad. No:65 Daire : 17 Bakırköy / İstanbul Türkiye
Telefon : +90 (505) 980 75 76Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight]En İyi Protez Saç Yapan Firmalar ve Fiyatları Listesi[/jaw_highlight]


HFS Center Saç Simülasyonu Merkezi

Merkezin kurucusu Serkan Bozkurt’tur. Neredeyse 8 yıldır saç simülasyonu konusunda işlemleri başarı ile gerçekleştirmektedir. Özellikle kendi ürettiği helal sertifikalı boyalar ile hem doğal hemde uzun süreli saç simülasyonu çalışmalarına imza atarak saç sorununu ortadan kaldırmaktadır. Bir çok ünlü de saçlarındaki seyrek görünümden kurtulmak için Serkan beyden saç simülasyonu hizmeti almıştır. Sektörde Altın uç ile saç simülasyonu yapan ilk uzmanlardan biridir. Ayrıca tüm çalışmalar bilgisayar destekli bir şekilde yapılmaktadır. Saç Simülasyonu operasyonlarını 2.500 TL ile 4.000 TL arasındaki fiyatlarla gerçekleştirmektedir.

HFS Center Saç Simülasyonu Merkezi İletişim :
Adres: Yıldırım Oğuz Göker Caddesi 8. Gazeteciler Sitesi A3-2 Blok No:104 Serkan Bozkurt Villası, Akatlar Beşiktaş
Telefon : 0546 446 48 02


Saç Simülasyonu Öncesi

Saç Simülasyonu Sonrası


Sibel Demir Saç Simülasyonu

Türkiye’nin isminden çok fazla söz ettiren saç dövmecilerinin başında Sibel Demir gelmekte. Büyükçekmecede güzellik merkezi bulunmakta. Türkiye ve dünyada bir çok eğitim almıştır. Bir çok sertifikası bulunmaktadır. Bir çok ülkede ve Türkiye’de eğitimler ve seminerler düzenlemektedir. Kalıcı makyaj ve saç simülasyonu konusunda çok başarılı sonuçlar almaktadır. Ortalama saç simülasyonu fiyatları ise 1.500 TL ile 3.000 TL arasında değişmektedir.

Sibel Demir Saç Simülasyonu Merkezi İletişim :
Adres: Cumhuriyet Mah. Evren Sokak No: 16/A 34500 BÜYÜKÇEKMECE / İSTANBUL
Telefon: 0536 745 64 97Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight] En İyi ve En Başarılı Saç Eken Doktorlar ve Saç Ekim Merkezleri Listesi[/jaw_highlight]


Fatih Serdaroğlu Saç Simülasyonu 

Fatih Serdaroğlu çok ünlü bi dövme sanatçısı . Fakat son zamanlarda tecrübesini saç simülasyonu üzerine yönlendirdi. 1997 yılından bu güne dövme yapmaktadır. Saç pigmentasyonu konusunda dünyanın her yerinden saç simülasyonu için hastalar gelmektedir. Dövme konusunda da bir çok kitap yazmıştır. Türkiye’nin önde gelen saç dövmesi sanatçılarındandır. Ortalama saç simülasyonu işlemleri 3 ile 8 saat arasında sürmektedir. Fatih Serdaroğlu saç simülasyonu işlemleri fiyatları ise ortalama 3.000 TL ile 5.000 TL arasında değişmektedir.

Fatih Serdaroğlu Saç Simülasyonu İletişim :
Adres: Kocatepe Mahallesi Feridiye Cad. no:111, 34437 Beyoğlu/İstanbul
Telefon: 0533 920 99 26


Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight]Saç Dökülmesinde En Başarılı ve En Etkili İlaçlar[/jaw_highlight]Listemizdeki firmalar karışık olarak listelenmiştir. Listede sadece bilgilendirme için hazırlanmıştır. Her hangi bir Uzman Tavsiye edilmemektedir. Soru görüş ve Önerileriniz için info@sacekiminetwork.com adresi ile iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Bende saç dövmesi yaptırmak istiyorum. Saçlarım çok seyrek saç ekimi yapılmayacak kadar zayıf.
    İstanbul’da Fatih Serdaroğlu çok övdüler. Yaptırmak mi onda yoksa başka incelesem mi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir