Toppik Kullananların Yorumları ,Fiyatı, Kalitesi, Renk Çeşitleri ve Seçimi

admin

Toppik Yorumları, Toppik Şikayetleri, Toppik Fiyatları, Toppik Orjinal Nereden Alınır? , Toppik Renk Nasıl Seçilir? , Toppik Kullanan Ünlüler, Toppik Saç Dökermi?

Saç Gürleştirici Yada Saç Dolgunlaştırıcı toz denildiğinde ilk akla gelen marka Toppik oluyor. Toppik özellikle Acun Ilıcalı tarafından 10 yılı aşkın kullanılan bir ürün. ayrıca Türkiye’ye ilk getirenlerden biri. Tabi ki herkes Acun Ilıca’nın neden saç ektirmediğini ve bu tozla uğraştığını soruyor. Fakat saç ekimi için zaman gerekmesi nedeniyle Acun Ilıcalı toppik tercih ediliyor. Aslında Televizyonda gördüğünüz bir çok ünlü kişininde saçında toppik bulunmakta. Saçlardaki boşlukları harika bir şekilde kapatarak dolgun ve koyu bir saç görünümü veriyor. Tabi ki günümüzde yolda gördüğünüz bir çok insanda artık Toppik kullanmaya başladı.

Toppik ürünü kullanmak çok basit. Sadece kuru saçınızın üstüne serpiyorsunuz ve bir sabitleyici sprey ile sabitliyorsunuz. Ali Sunal son zamanlarda Toppik kullanımına kendini kaptıranlardan. Sadece ünlüler değil saç ekimi yaptıran bir çok kişide daha sık görüntü için toppik ürünleri tercih etmekte.

Az seyrek saçlarda toppik neredeyse hiç anlaşılmayacak kadar iyi kapatmakta.

Genellikle Nişan Düğün gibi özel günlerde Toppik çok fazla erkekler tarafından tercih edilmekte. Ayrıca bir çok ünlü kuaförde özel günler için toppik uygulaması yapmakta.

Toppik Renk Seçimi

Toppik kullanacaksanız en önemli konu Toppik renk seçimidir. Saçınızın rengine göre doğru renkte Toppik ürününü almanız gerekiyor. Türk halkının genellikle saçları koyu kahve fakat siyah yada orta kahve toppik te çok fazla sayılmakta. Toppik için saç renginizi bazı eczanelerde bulunan ücretsiz saç analiz yöntemleri ile öğrenebilirsiniz. Yada kafanıza yakından bir ışık tutarak saç renginizin tam olarak ne renk olduğunu öğrenebilirsiniz.

İlk baştada dediğim gibi büyük oranda koyu kahve saç renginiz ile uyumlu olacaktır.

Toppik Kalitesi

Toppik ürünleri eğer orjinalini aldıysanız kesinlikle saçınız ile birebir uyum sağlar. son derece doğal bir görüntü elde edersiniz. Hatta saç dökülmeniz çok değilse yani az seyrek bir bölgeniz varsa hafif bir toppik serpiştirme ile son derece muhteşem bir sonuç alabilirsiniz.

Toppik Orjinal mi Nasıl Anlaşılır?

Piyasada çok fazla Çin’den getirilmiş toppik ürünü bulunmakta. Çoğunun barkodu bile birebir kopyalanmış. Fakat kafanıza serpiştirdiğinizde topak topak oluyorsa kesinlikle sahte üründür ve kullanmayıp geri iade ediniz. Ayrıca satıcıların yorumları da çok öenmli alan kişilerin yorumlarını okuyarak internet üzerinden sipariş veriniz. ayrıca bir çok eczanede ve toppik.com.tr sitesinde de ürünlerin orjinalini bulabilirsiniz.

Toppik Renk Çeşitleri

Toppik 9 Çeşit renkte piyasada satılmaktadır. Başta söylediğimiz gibi en çok satılan koyukahve toppik ürünüdür. Sonrasında Siyah ve Orta Kahve Toppik ürünü gelir. Açık kahve , Orta sarı, sarı, kumral, Gri ve beyaz olmak üzere çeşitleri vardır. Fakat beyaz ve Gri ürünleri bulmak çok zordur.

Toppik Fiyatları 2024

Toppik ürününün bir çok atış fiyatı bulunmaktadır. Bir çok firma Amerika ve Çin’den bu ürünü temin edip Türkiye’de satmakta. Resmi fiyatları ise şu şekildedir.

Toppik 3 Gram Tanıtım Kutusu : 50 TL
Toppik 12 Gram  Kutusu : 156 TL
Toppik 27,5 Gram  Kutusu : 236 TL
Toppik 55 Gram  Kutusu : 396 TL

Yukarıdaki gibi fiyatlamaktadır. Fakat Gittigidiyor , N11 gibi sitelerde orjinal toppik ürünlerini daha uygun fiyatlara bulmanız mümkündür.

Orjinal Toppik Nereden Alınır?

Orjinal Toppik ürünlerini toppik.com.tr adresinden ve olumlu yorum almış gittigidiyor ve N11 satıcılarından temin edebilirsiniz.

Toppik Nasıl Kullanılır?

Toppik kullanımı son derece basittir. Saçınızın yıkadıktan sonra Fön makinesi ile kurutun. Daha sonra seyrek saçlı bölgenize fırça ile şekil veriniz. Sonrasında Toppik ürününü yavaşça saçınıza uygulayın. Son olarak sabitleyici bir sprey vasıtasıyla toppik ürününün saçınıza yapışmasını sağlayınız.

Toppik Kullanıcı Yorumlar ve Şikayetler

Toppik yorumlarına gelince ürünü kullananların genli memnun olduğunu dile getirmekte. Fakat en kötü yorumları incelediğimizde pahalı olması ve bağımlılık yaptığı dile getirilmekte. Saçları seyrek olan kişilerde saçları tamamen varmış gibi göstermesi ve bu şekilde dışarıda göründükten sonra ürünü bırakamadıklarını ve devamlı kullanma ihtiyacı duyduklarını dile getirmekte. Ayrıca her gün ürünü kullanmak ve her akşam yıkamakta kullanıcıların kötü yorumları arasında yer almakta. Ayrıca çok seyrek olan saçlarda kullanıldığında ışık altında belli olduğu ve kötü bir görüntü olduğu da çok fazla şikayetler arasında. En önemlisi ise güneş gözlüğü yada filmli cam arkasından bakıldığında kafadaki saçların patlıcan moru gibi bir görüntü vermesi.

Toppik Kullanan Ünlüler

Toppik ürününü en çok kullanan ünlülerin Başında Acun Ilıcalı, Ali Sunal , Murat Boz, Tarkan ve ismini sayamadığımız bir çok ekranlardaki ünlü kullanmaktadır.

Toppik Saç Döker Mi?

Toppik kullanıcıların en çok merak ettiği ise saç döküp dökmediği. Toppik kullananlar saça direk uyguladıklarından saç derisi havasız kalabilmektedir. Bu nedenle toppik ürünleri saç dökülmesini arttırdığı bilinmektedir. Ayrıca her gün saçın yıkanması gerektiği için saçtaki faydalı yağlanmanın azalması da saç dökülmesini arttırmaktadır.

Toppik Öncesi Sonrası Resimleri

 
Öncesi


Sonrası
Öncesi

Sonrası

“Toppik Kullananların Yorumları ,Fiyatı, Kalitesi, Renk Çeşitleri ve Seçimi” üzerine 4 yorum

 1. Ben yıllardır toppik kullanıyorum. Kesinlikle bağımlılık yapıyor. Hergun yapmak zorundasınız. Çünkü herkes sizi öyle görüyor ve bı anda kel dolasamiyorsunuz. Maalesef kellik için güzel bir çözüm ama uğraşı zor ayrıca maddi olarakta yormakta

  Yanıtla
 2. Ben 10 seneye yakındır topik kullanıyorum. Gerçektende bağımlılık yapıyor. Artık topik olmadan dışarı çıkamıyorum. Güzel ürün bu topik saç tozu ama işte biraz da pahalı

  Yanıtla
 3. Ben topik kullanmaya başladım ama topik alternatifi urunleride araştırıyorum çünkü çok pahalı. Saçlarim baya seyrek ama toppik güzel dolgunlastiriyor. Tavsiye ederim sekrek saçları dolgunlastirmak için kullanabilirsiniz.

  Yanıtla
 4. Toppik fiyatı çok pahalı . Ama kullandığım kadarıyla tüm saç tozlarını denedim en kaliteli saç tozu toppik maalesef.

  Yanıtla

Yorum yapın