Luis Bien Mavi Serum (İksir) Saç Çıkarıyor mu?Kullananların Yorumları ve Resimler

admin

Luis Bien Mavi Serum Yorumları ,Luis Bien Mavi Serum İşe Yarıyor mu? , Luis Bien Mavi Serum İçeriği Nedir? , Luis Bien Mavi Serum Saç Dökülmesini Önler mi? , Luis Bien Mavi Serum nereden Satın Alabilirim?

Gün geçmiyor ki mavi serum yada mavi su piyasasına yeni bir marka daha girmesin. Son dönemde saç dökülmesi yaşayanların umudu haline gelen Mavi iksir yada Mavi serumlar artık her kozmetik firmasının ürünü olmaya başladı. Fakat tabi ki bu ürünler bir kozmetik firması çatısının altına girdiğinde maalesef standart ürünlerin dışına çıkamamakta. Yani saçınıza iyi gelen standart ürünleri birleştirip size mavi serum gibi sunuluyor.

Mavi serum son 3 aydır gündemimizde. Mardinli eczacı, Bingöllü kuş yemcisi v.s derken piyasada muhteşem bir mavi su pazarı oluştu. Luis Bien Mavi Serum markası da mavi suyu piyasaya süren firmalardan. Gelelim Luis Bien Mavi Serum detaylarına;


Kesinlikle Okumalısın : Türkiye’nin En İyi Saç Ekimi Yapan Doktorları ve Fiyatları


Luis Bien Mavi Serum Saç Çıkarıyor mu?

Son dönemlerde mavi sular saç çıkardığı iddaa eden youtube üzerinde bir çok video var. Fakat maalesef kimse net olarak nerede orjinal ürün bulunur gerçekten işe yarıyor mu bilmemekte. Özellikle kozmetik firmalarının çıkardıkları ürünlerde etken maddeler standart saç güçlendirici maddeler oluyor. İçerisine Kafein , Biotin ve Keratin biraz da minoxidil ekliyorlar ve herkesin bildiği bir karışım ortaya çıkıyor. minoxidil içeren ürünlerin saç çıkarma ihtimali yüksek zaten bu herkes tarafından bilinmekte. Fakat bazı içerikler maalesef sadece saçları güçlendirmeye yaramakta. Luis Bien Mavi Serum ise içeriğine aşağıdan ulaşabilirsiniz.  Ayrıca internet üzerinde çok fazla kullanıcı yorumu da bulunmamakta.

Luis Bien Mavi Serum İşe Yarıyor mu?

Luis Bien Mavi Serum saç çıkarmada işe yarayıp yaramadığı ileri ki zamanlarda yapılan yorumlardan öğreneceğiz. Şuan fazla kullanıcı olmadığı ve çok fazla bilinmediği için maalesef işe yarayıp yaramadığı konusunda net bir bilgi yok. Yinede Luis Bien markasına güveniyorsanız ve daha önce ürünlerini kullanıp memnun kaldıysanız denemekte yarar var.


Kesinlikle Okumalısın : Türkiye’nin En İyi Saç Ekimi Yapan Doktorları ve Fiyatları


Luis Bien Mavi Serum İçeriği

Keratin,Apijenin, E vitamini, Biotin, Oleanolik asit gibi etken maddeler bulunmaktadır. Bu kimyasal ürünler saç gürleştirme de ve güçlendirmede yıllardır kullanılan ürünlerdir. Herhangi bir özel formülden bahsedilmemektedir.

Luis Bien Mavi Serum Nereden Satın Alınır?

Luis Bien Mavi Serum orijinal olarak luisbien.com adresinden satın alabilirsiniz. Ayrıca Trendyol ve Gittidiyor gibi sitelerde biraz daha ucuza satılmaktadır. Fakat her ürünün sahtesinin olduğuna dikkat ederek kesinlikle çok tercih edilen kullanıcılardan temin etmeye çalışınız.

“Luis Bien Mavi Serum (İksir) Saç Çıkarıyor mu?Kullananların Yorumları ve Resimler” üzerine 6 yorum

  1. Ben Luis bien mavi serum kullandım. Çok fazla etkisini görmedim. Ama saçlara hafif bir canlılık verdi. İdare eder ama yeni saç bende çıkarmadı.

    Yanıtla
  2. Valla çok güzel bir ürün 3 aydır kullanıyorum ,sayesinde saçlarımın dökülmesi durdu daha gürleşti ve parlak ekstra bakım yapmasam bile olur bu sayede.

    Yanıtla
  3. Ben kullandım illk çıktıgında ondan önce saçlarım aşırı dökülürdü saç dökülmem durdu hala da devam ediyorum üçüncü şişem olcak cok ilgililer sagolsunlar tavsiye ederm

    Yanıtla

Yorum yapın