İzmir Saç Ekim Merkezleri + 2024 Fiyatları ve En İyi En Başarılı Merkezler

admin

Updated on:

İzmir’in En İyi Saç Ekim Merkezleri İncelemesi ve Güncel 2024 Fiyatları,İzmir’in En İyi Saç Ekimi Yapan Doktorum Kim?, İzmir’de En Başarılı Saç Ekim Merkezi Neresi? , İzmir’de Saç Ekimi Fiyatları Ne Kadar? İzmir Saç Ekim Merkezleri ve Doktor Yorumları , İzmir’de Saç Ekimi Yaptıranların Yorumları, İzmir Saç Ekim Merkezleri Ücretleri ,İzmir Saç Ekimi, İzmir Saç Ekimi Fiyatı ve Tüm Detaylar…

İzmir saç ekimi konusunda Türkiye’nin en önemli merkezlerinden biri haline geldi. Hem tatil bölgesi olması hemde İzmir ‘de yaşayan bir çok dünyaca tanınmış doktor sayesinde sadece Türkiye’nin değil dünyanında ilk tercihleri arasına girdi. İzmir’de neredeyse 20 ‘den fazla saç ekimi merkezi bulunmakta. Bu merkezlerin çoğu gerçekten çok tecrübeli doktorları barındırmakta. Ayrıca İzmir çevresinde yaşayan illerden ve Avrupa’nın bir çok ülkesinden çok fazla sağlık turizmi yapılmakta. Özellikle Almanya, Hollanda, Belçika, İtalya gibi ülkelerden çok fazla saç ekimi için gelen hastalar mevcut.

Saç ekimi için gelen hastalar 3-5 gün önce gelerek denizin ve İzmir’in tadını da çıkarmakta. Yabancı misafirlerin konaklaması için onlarca otel seçeneği de bulunmakta. Sizler için İzmir’de bulunan saç ekim merkezlerini ve fiyatlarını inceledik. Liste sıralaması tamamen karışıktır. Sadece en iyi yorumlar alan en tecrübeli ve başarılı saç ekim merkezleri listelenmiştir.

En İyi En Başarılı İzmir Saç Ekim Merkezleri ve Doktorları

Ufuk Bilkay Saç Ekim Merkezi İzmir

Prof. Dr. Ufuk Bilkay yönetiminde, deneyimli sağlık personelleri ile saç ekim operasyonlarını başarılı bir şekilde gerçekleştiren Ufuk Bilkay Saç Ekim Merkezi; bu zamana kadar 13.000’den fazla saç ekim işlemi yapmıştır. Saç ekiminden önce, yaşanacak olan süreci detaylı bir şekilde müşterilerine aktaran ve bu şekilde onların kafasında herhangi bir soru işareti kalmasının önüne geçen saç ekim merkezi; yakaladığı yüksek yüzdeli başarı oranıyla da dikkat çekmektedir. Müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiş bir biçimde saç ekim operasyonlarını ortaya koyan Ufuk Bilkay Saç Ekim Merkezi; estetik ameliyatlarında da son derece başarılıdır. Yüz, burun, vücut estetiğinin yanı sıra; ameliyatsız estetik hizmeti de bu merkezde verilmektedir.

Prof. Dr. Ufuk Bilkay Saç Ekimi Fiyatları 16.000 ile 19.000 TL arasında değişen rakamlarla, Ufuk Bilkay Saç Ekim Merkezi’nden hizmet alabilirsiniz. Öncesinde saçlarınızın yandan, arkadan ve önden çekilmiş olan fotoğraflarını göndererek, daha detaylı fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Ufuk Bilkay Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri

Adres: Kültür Mah. Cumhuriyet Bulvarı No: 135 Adil Bey Apt. K: 6 D: 11 Konak /İZMİR
Telefon : (0232) 422 32 32


Kesinlikle Okumalısın : En İyi ve En Başarılı Saç Eken Doktorlar ve Saç Ekim Merkezleri Listesi


Rotalife Saç Ekim Merkezi İzmir

Öncelikle mevcut saçların korunmasına yönelik olarak çalışmalar yürüten, ancak sorun daha büyükse; saç ekim operasyonları ortaya koyarak, kellik oluşumunun önüne geçen ve erkeklerin daha karizmatik görünmelerini sağlayan Rotalife Saç Ekim Merkezi; 2000 yılından bu yana hizmet vermektedir. 20 yıla yakın deneyimle, alanında uzman olan doktorlar ve sağlık çalışanları tarafından saç ekim işlemleri son derece başarılı bir biçimde sonuca kavuşmaktadır. Bu sağlık merkezi; 2014 yılında ortaya koyduğu çalışmalar neticesinde; Orenda Magic Power adı verilen saç bakım ürünlerini piyasaya sürmüştür. Saç ekiminin yanı sıra, bakımında da güven veren, son derece kaliteli bir kuruluş olmayı başaran Rotalife ile daima emin ellerde olacaksınız. Müşterilerinin memnun kalması adına, çalışmalarını büyük bir titizlik ile gerçekleştiren Rotalife Saç Ekim Merkezi’nde; ağrısız ve yara izi olmadan saç ekim operasyonları yapılmaktadır. Ayrıca ekilen saçların yeniden dökülmesi de kesinlikle söz konusu olmamaktadır.

Rotalife Saç Ekim Merkezi’nden 15.000 TL ile 23.000 TL arasında değişen fiyatlarla hizmet alabilirsiniz. Bu noktada saçlarınızın yoğunluğu ve kellik durumunuz etkendir.

Rotalife Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri

Adres: Kültür Mah. Nevvar Salih İşgören Sok. No: 1 Alsancak/İZMİR
Telefon : (0232) 404 93 93 / GSM No: (0533) 161 84 78


Kesinlikle Okumalısın : En İyi Protez Saç Yapan Firmalar ve Fiyatları Listesi


Medical Hair Saç Ekim Merkezi İzmir

Saç dökülmesine karşı, kelliği önlemek ve karizmayı arttırmak için gerçekleştirilen saç ekim hizmetini güvenilir sağlık personelleriyle birlikte son derece başarılı ve güvenilir bir biçimde yansıtan Medical Hair Saç Ekim Merkezi; birçok şehirde olduğu gibi, İzmir’de de faaliyetlerini yürütmektedir. Steril ortamlarda ve tam teşekküllü hastane ya da ameliyathanelerde saç ekim operasyonlarının altında imzası olan Medical Hair Saç Ekim Merkezi; bünyesinde yer alan deneyimli doktorları ve sağlık personelleri ile son derece başarılı bir hizmet anlayışı benimsemiştir. Saç ekiminde FUE ve DHI tekniklerini kullanarak başarılı saç ekim operasyonlarına imza atan bu merkez; bugüne kadar 16.000’inin üzerinde ameliyata imza atmıştır. Ayrıca saç ekiminin geri dönüş oranı da % 99’dan fazladır.

Medical Hair Saç Ekim Merkezi’nden alacağınız saç ekim hizmeti için 25.000 ile 31.000 TL arasında değişen bir rakam ödeyeceksiniz. Bu saçlarınızın yoğunluğuna ve kellik durumuna bağlıdır.

Medical Hair Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri

Adres: Ali Çetinkaya Bulvarı No: 35 K: 3 D: 5 Alsancak/İZMİR
Telefon : (0232) 465 15 45


Özel Gazi Hastanesi Saç Ekim Merkezi İzmir

Erkekler için karizmatik görünüm anlamında büyük öneme sahip olan saçlar; yaş ilerledikçe, gerek genetik, gerekse de psikolojik faktörlere bağlı olarak dökülmeye başlar. Bu dökülme sonucunda oluşan kellik durumu, birçok erkeği rahatsız etmektedir. Bu durumda saç ekim operasyonuna başvurmak, en mantıklı çözüm yolu olacaktır. Ancak burada da tercih edilecek olan saç ekim merkezinin güven vermesi ve kalite ile hareket etmesi lazımdır. İzmir’de bulunan Özel Gazi Hastanesi Saç Ekim Merkezi; bu alanda tamamen steril koşullarda ve etik kurallara bağlı kalarak çalışmakta ve 20 yılı aşkın tecrübeye sahip uzman sağlık çalışanlarıyla güven vermektedir. Saç dökülmesi ve kellik problemi ile buraya başvuran kişi sayısı bugüne kadar 15.000’inin üzerinde olup, operasyon geçiren her kişi de aldığı hizmetten son derece memnun kalmıştır.

Özel Gazi Hastanesi Saç Ekim Merkezi’nden. 16.000 ila 21.000 TL arasında değişen fiyatlarla saç ekim hizmeti alabilirsiniz. Saçlarınızın yoğunluğu, yapısı ve kellik durumuna göre fiyat bu aralıkta değişebilmektedir.

Özel Gazi Hastanesi Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri

Adres: Kahramanlar Mah. 1421. Sok. No: 29 Konak/İZMİR
Telefon : (0232) 464 79 79


Kesinlikle Okumalısın : En İyi Saç Similasyonu Yapan Dövmeciler ve Fiyatları


Clinic Hair Saç Ekim Merkezi İzmir

Saç ekiminde 18 yıllık tecrübe sloganıyla saç ekim hizmeti veren Clinic Hair Saç Ekim Merkezi; PRP tedavisini de uygulamaktadır. PRP tedavisi ile ölü saç köklerinin yeniden aktif hale getirilerek, saçlara canlılık kazandırılması amaçlanmaktadır. Uzman doktorlar ve alanında başarılı sağlık elemanları ile, hijyenik koşullarda gerçekleştirilen saç ekim operasyonlarından alnının akıyla çıkmayı başarmış olan bu saç ekim merkezi; yüksek saç tutma oranıyla da dikkat çekiyor. Saçların büyük oranda tutması, saç ekiminden sonra dökülmesi sorununu ortadan kaldırmaktadır, bu da müşterilerin son derece memnun kalmalarını sağlamaktadır. FUE tekniğini ilk kullanan kuruluşlardan olan Clinic Hair Saç Ekim Merkezi’nde; bu teknik ile saç ekimi ve bıyık ekimi yapılmaktadır.

Önden, yandan ve arkadan olacak şekilde 3 farklı biçimde saçlarınızın fotoğrafını çekip, Clinic Hair Saç Ekim Merkezi’ne göndererek, fiyat bilgisi alabilirsiniz. Fiyatlar genel olarak 5.000 ile 10.000 TL arasında değişmektedir.

Clinic Hair Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri

Adres: 1589/3 Sok. No: 13 Bayraklı/İZMİR
Telefon: (0850) 333 4 722


Ento Saç Ekim Merkezi İzmir

Özel Ento KBB Cerrahi Tıp Merkezi bünyesinde yer alan Ento Saç Ekim Merkezi; deneyimli elemanları ile 15 yılı aşkın süredir saç ekiminde 12.000’den fazla başarılı operasyonun altına imzasını atmayı başarmıştır. Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı yönetimi ile profesyonel ve müşteri memnuniyetli bir şekilde çalışmalarını sürdüren bu saç ekim merkezinde; sakal, bıyık ve kaş ekimi de gerçekleştirilmektedir. Steril ve hijyenik koşullarda gerçekleştirilen saç ekiminin geri dönüş oranı da bir hayli fazladır. Güncel teknolojik araçları kullanarak, kalite ve güven veren yapıda saç ekim hizmetini yürüten Ento Saç Ekim Merkezi; FUE tekniğini ilk olarak kullanan merkezler arasındadır. Bütün operasyonların tam teşekküllü ortamlarda gerçekleştirilmesi, müşterilerin de güven duymasında büyük önem arz etmektedir. Operasyon öncesinde uzman doktorlar ve sağlık personelleri eşliğinde tüm tetkikler yapılmaktadır.

Ento Saç Ekim Merkezi’nden alacağınız saç ekim hizmeti için 13.000 ile 19.000 TL arasında değişen bir rakam ödeyeceksiniz. Bu fiyatın değişmesi; saçları yapısı ve yoğunluk durumu ile alakalıdır.

Ento Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri

Adres: Kazımdirik Mah. 364/1. Sok. No: 36 35100 Bornova/İZMİR
Telefon : (0232) 400 36 86 / GSM: (0538) 636 82 28


Kesinlikle Okumalısın : Türkiye’nin En Başarılı Saç Ekim Merkezleri ve Fiyatları


Naturel Saç Ekim Merkezi İzmir

Saç ekimi, ciddi risk teşkil eden ve meziyet gerektiren bir iştir. Özellikle hijyenik ve steril koşullarda saç ekim işlemlerinin yapılması gerekir. İnsan sağlığını tehdit edici unsurların bertaraf edildiği, tam teşekküllü hastane ya da ameliyathanelerde saç ekim işleminin yapısı, insanlara da güven vermektedir. Bu noktada DHI ve FUE saç ekim teknikleri ile başarılı müdahalelerde bulunan Naturel Saç Ekim Merkezi insanların karşısına çıkmaktadır. Yılların verdiği tecrübe ile uzman doktor ve sağlık çalışanlarından faydalanarak, saç ekim hizmetini başarılı bir şekilde gerçekleştiren Naturen Saç Ekim Merkezi’nin % 99’un üzerinde bir saç tutma oranı yakaladığının altını çizmek gerekiyor. Böylece ekilen saçların dökülmesi gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. Saç ekiminin yan ısıra, sakal ve kaş ekimi ile PRP tedavisi de bu merkez tarafından gerçekleştirilmektedir.

Naturel Saç Ekim Merkezi’nden alacağınız saç ekim işlemi için 14.000 ile 18.000 TL arasında değişen fiyatları karşınızda bulacaksınız. Saçların yoğunluk durumuna göre bu fiyat aralığında bir rakamla saç ekim hizmeti alacaksınız.

Naturel Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri

Adres: Ali Çetinkaya Bulvarı Havuz Apt. No: 66 K: 4 Alsancak/İZMİR
Telefon: (0232) 464 03 62 / GSM No: (0532) 284 84 32


Kesinlikle Okumalısın : Genetik Saç Dökülmesini Önleyen En Çok Tercih Edilen İlaçlar


Serena Polikliniği Saç Ekim Merkezi İzmir

Ülker Akıska tarafından kurulmuş olan Serena Polikliniği Saç Ekim Merkezi; 25 yılı aşkın deneyimi ile saç ekiminde Türkiye’nin en başarılı kuruluşlarından biridir. Microfue saç ekimi, DHI saç ekimi ve tıraşsız saç ekimi konusunda başarılı operasyonların altında imzası olan bu saç ekim merkezi; PRP tedavisini de başarı ile uygulamaktadır. Böylece ölü olan saç köklerinin canlanmasına yardım edilir. % 99’un üzerinde oranda saç tutma oranıyla başarılı 20.000’den fazla operasyonun altında imzası olan Serena Polikliniği Saç Ekim Merkezi; saç ekiminden sonra dökülmesi gibi bir durumun söz konusu olmamasına olanak tanımaktadır. Ağrısız bir şekilde, steril koşullarda saç ekim hizmetini veren bu merkez; saç ekimi sonrasında da yara izi yansıtmamaktadır. Alanında son derece başarılı doktorlar ve sağlık çalışanlar tarafından, saç ekim operasyonlarında başarılı müdahaleler söz konusudur.

14.000 ile 17.000 TL arasında değişen saç ekim fiyatlarında, saçların yoğunluğu önemli bir etkendir. Serena Polikliniği Saç Ekim Merkezi’nden hizmet almadan önce, saçlarınızın yandan, önden ve arkadan fotoğrafını yollayıp, fiyat bilgisine sahip olabilirsiniz.

Serena Polikliniği Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri

Adres: Talaşpaşa Bulvarı Yayger Apt. No:17/2 Alsancak/İZMİR
Telefon : (0232) 463 20 00 / GSM No: (0530) 690 66 44


Su Saç Ekim Merkezi İzmir

Herhangi bir yara ve dikiş izi olmaksızın saç ekimi konusunda hizmet veren Su Saç Ekim Merkezi ile emin ellerde olacak ve kellik sorunundan kurtularak, karizmatik bir görünüme kavuşacaksınız. Saç ekiminde önce analiz yapan ve sizleri bilgilendirdikten sonra saç ekim hizmeti veren bu merkez; steril ortamlarda, etik kurallara bağlı kalarak, tam teşekküllü ortamlarda karşınıza çıkıyor. Bugüne kadar son derece başarılı operasyonların altında imzası olan Su Saç Ekim Merkezi; 10.000’den fazla başarılı saç ekimi işlemi gerçekleştirmiştir. Saç ekiminde geri dönüş oranı son derece yüksek olan bu merkezde ekimi yapılan saçların sonradan dökülmesi gibi bir durum da söz konusu olmamaktadır. Ayrıca saç ekiminin yanı sıra; sakal, kaş ve bıyık ekimi de yapılmaktadır. Estetik Cerrahi Uzmanı yönteminde, deneyimli sağlık personelleri ile birlikte yürütülen saç ekim işlemlerinde herhangi bir sorun yaşanmamaktadır.

Saç ekimi için hizmet alacağınız Su Saç Ekim Merkezi’nde; 14.000 TL ile 20.000 TL arasında değişen bir fiyat aralığını karşınızda göreceksiniz.

Su Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri

Adres: Manas Bulvarı Folkart Towers B Kule Kat: 21 Bayraklı/İZMİR
Telefon: (0232) 502 00 80 / GSM No: (0554) 818 12 11


Listemizdeki firmalar karışık olarak listelenmiştir. Listede sadece bilgilendirme için hazırlanmıştır. Her hangi bir Cerrah Doktor yada Klinik Tavsiye edilmemektedir. Soru görüş ve Önerileriniz için info@sacekiminetwork.com adresi ile iletişime geçebilirsiniz.


Kesinlikle Okumalısın : Türkiye’nin En İyi Saç Ekimi Yapan Doktorları


“İzmir Saç Ekim Merkezleri + 2024 Fiyatları ve En İyi En Başarılı Merkezler” üzerine 5 yorum

  1. İzmir’de saç ekim merkezi tavsiyem ento saç ekim merkezi. Son derece profesyonel doktorlardan oluşuyor. Ben saç ekimimi orada yaptırdım. Reklam olmazsa isteyen mail yazsin atarım resimlerimi merak eden olursa

    Yanıtla
  2. İzmir’deki en iyi saç ekim merkezi neresi . Ben bu merkezler ile görüştüm ama bir türlü karar veremedim. Parası önemli değil en kaliteli ve en iyi saç ekim merkezini arıyorum.

    Yanıtla
  3. İzmir’de bence Türkiye’nin en iyi saç ekim merkezleri bulunuyor. Boşa İstanbul’da ki saç ekim merkezlerine yüksek ücretler ödemeyin. Saç ekimi İzmir’de hem kaliteli hem daha uygun fiyatli

    Yanıtla

Yorum yapın