1. Ana Sayfa
 2. Saç Ekim Merkezleri
 3. Türkiye’nin En Pahalı En İyi Saç Ekimi Yapan Doktorları ve Fiyatları

Türkiye’nin En Pahalı En İyi Saç Ekimi Yapan Doktorları ve Fiyatları

featured

Türkiye’nin en Pahalı Saç Ekimi Yapan Doktoru, En Pahalı Saç Ekim Merkezi, Türkiye’nin En İyi Saç Ekimi Yapan Doktoru , En Başarılı Saç Ekimi Yapan Doktor ve Tüm Detaylar

Türkiye’de saç ektirmeyi planladığınızda önce doktora sonrasında da fiyata bakmak gerekiyor. Maalesef bazı yerler çok uygun fiyatlara saç ekiyor fakat sonuçlar hüsrana dönüşüyor. hala çim adam gibi saç ekimi yapan merkezler mevcut. Teknoloji çok gelişti fakat bazı saç ekim merkezleri hala fut gibi çağ dışı kalmış teknolojileri uygulamakta. Ayrıca artık saç köklerini cımbız ile yerleştirmekte tarihe karışmakta. Özel Saç ekim kalemleri ile bu saç ekimi işlemleri artık çok daha başarılı oluyor.

Saç ekimi yaptırmayı düşündüğünüz an internette araştırmalarınız başlar. Türkiye’de yüzlerce doktor var. Hepsinin fiyatlandırması farklı. Bazıları yaptığı yöntemlere kullandığı cihaz aletlere göre bazıları tecrübesine bazıları ise ismi ve kariyeri ile fiyatları belirlemekte.

Fakat şunu kesinlikle unutmamak gerekir ki saç ekimi doğru kişi tarafından yapılırsa en az başarısızlık ihtimaline sahiptir.

Türkiye’de saç ekimi denildiğinde 4 doktor öne çıkmaktadır. Bu doktorlar dünyaca ünlü tanınmış ve Türkiye’de yaşayıp genellikle yurt dışından gelen hastalara saç ekimi operasyonu yapmaktadır. Dünyaca saç ekimi konusunda onaylanmış en başarılı ve en iyi doktorlardır. Hatta aşağıdaki doktorlar dünyadaki saç ekim uzmanları arasında ilk 10 içerisinde sayılacak kadar tanınmışlardır.

Türkiye’nin En Pahalı En İyi Saç Ekimi Yapan Doktorları

█ Hermest Saç Ekim Merkezi İstanbul

17 Yıldır saç ekimi gerçekleştiren klinik, 2018 yılında die Welt tarafından “Avrupa’nın en iyi saç ekimini yapan saç ekim kliniği” ünvanına layık görüldü. Inovasyona çok önem Hermest Saç Ekim Merkezi, DHI, Safir ve Perkutan tekniklerinden daha verimli olan ve sadece bu klinikte uygulanan Unique Slit ile FUE saç ekimi yapmaktadır. Dünya’nın en başarılı saç ekimlerini gerçekleştiren klinikte ekilen saçların %99’a kadar çıkan tutma oranı bulunmakta yani ekilen saçlarda kayıp hiç olmuyor. Bu mükemmel başarı oranı sayesinde doğal görünen sıkı saç ekimleri yapmaktadır. Hermest Saç Ekim Merkezi Saç Ekimi Fiyatı Ortalama 5.000 TL ile 9.000 TL arasında değişmektedir.

 Hermest Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri

Adres: Altunizade, Nuhkuyusu Cd No: 191 D:Kat:1 34662 Üsküdar/İstanbul, Türkiye
Telefon: +90 534 664 15 15


Dr Muhammet Özgehan TRİPAESTHETİC Kliniği

Türkiyenin en ünlü saç ekim cerrahlarındandır. Her hastasında kanalları kendi açar alımlarını kendi gerçekleştirir micro cerrahi fue saç ekimi konusunda  Strazburg FRANSADA İrkad eğitim merkezinde eğiticilikte yapmakta olan Dr. Muhammmet Özgehan 16 yılda  tüm dünyadan 5000′ e yakın hastayı saçlarıyla kavuşturmuştur onun kliniğinde TRİPAESTHETİC te her şey olması gerektiği gibidir. Ekim olduğu anlaşılmayan doğal ekim yönleri ve  ekim sıklığı ile ünlenmiş olan Dr Muhammet Özgehan ekimlerini tripaesthetic markasıyla gercekleştirmekte hastalarına ekim sonrası 1 yıllık süreyle prp ve saç aşısı desteğini ücretsiz sunmaktadır. Kadınlarda saç ekimi, sakal ekimi,ve yanık scarlı  alanda saç ekimi konusunda en çok hasta sayısı ve en yüksek kök tutma oranı da  Dr Muhammet Özgehan’a aittir  ,Dr. Muhammet Özgehan kliniğinde  saç ekimi dışında Tüm saç hastalıklarının tanı ve tedavisini de gerçekleştirmektedir. Dr Muhammet Özgehan’ın Sac ve sakal ekim fiyatları  6.000-20.000 TL arasında değişmekte olup 2.500-4.000 TL arasında kaş ekimi yapmaktadır. Tripaesthtic’de saç ekimi için gelen hastalara havaalanı transfer konaklama ve cevirmen desteği de sağlanmaktadır .

Dr Muhammet Özgehan TRİPAESTHETİC Kliniği İletişim Bilgileri:
Adres: Prof Ahmet Taner Kışlalı mah ilko sitesi 2800 sok No 6 ÇAYYOLU CANKAYA ANKARA
Telefon : +90312 241 07 41    Mobil :+90 532 722 02 33


█  Nimclinic Saç Ekimi ve Estetik Merkezi – İstanbul

Saç ekiminde riske girmeden saç ektirmek isteyenler için Nimclinic tek adres. %100 başarı oranına güvenilerek %100 memnuniyet garantili saç ekimi işlemleri gerçekleştirmekte. Özetle Nimclinic’te saç ekimi yaptırıp memnun kalmama ihtimaliniz yok. T.C Sağlık bakanlığından onaylı Nimclinic ile güvendesiniz. Bünyesinde estetik cerrahı, diş hekimi ve medikal estetik doktoru ile saç ekimi haricinde diğer estetik operasyonlarında da tercih edilebilecek kliniklerin en önünde yer almaktadır.Kişiye özel hizmet vererek en yüksek yoğunlukta, doğal ve sıkı saç ekimi ile kusursuz sonuçlar elde etmektedir.

Safir FUE ve DHI tekniklerini uygulayan Nimclinic’in saç ekimi fiyatları 2022 yılı 5.500-11.000 TL arasında değişmektedir.

Nimclinic İletişim Bilgileri
Telefon ve Whatsapp hattı: +90 546 747 1010
web adresi: www.nimclinic.com


Asmed Saç Ekim Merkezi Dr. Koray Erdoğan

Sadece Türkiye’nin değil dünyanın en tanınmış saç ekim uzmanlarından biridir Koray Erdoğan. Türk müşterileri neredeyse yok denilecek kadar azdır. Randevu almaya kalktığınızda ortalama 1 ay içinde randevu verilir. Saç ekimi planlanacak ise 6 ile 9 ay arasında bir süre sonra işlem yapmaktadır.Genellikle Avrupa ve Amerika kıt’asından çok fazla saç ekimi için gelen hastası vardır. Saç ekimi konusunda onlarca seminer ve eğitim vermiştir. Dünyanın en tanınmış saç ekim doktorlarından biridir.

Asmed Saç ekim merkezinde saç ekimi ameliyatlarını yapmaktadır. Asmed Saç Ekim Merkezi Dr. Koray Erdoğan saç ekim fiyatı ise greft (ekilecek saç kök) başı 2.5 Euro ile 3.5 euro arasında değişen fiyatlara yapmaktadır. Yani 1000 saç kökü ekimi ortalama 3.000 Euro civarına gelmektedir.Kesinlikle Okumalısın : En İyi Protez Saç Yapan Firmalar ve Fiyatları Listesi


İnter Clinic Saç Ekim Merkezi 

İstanbul Ataşehir’de bulunan İnter Clinic Türkiye’nin en tecrübeli ve saç ekimi konusunda en son teknolojisine sahip merkezlerinden biridir. Bünyesindeki uzman ekip uzun yıllar saç ekimi sektöründe tecrübe edinmiş ve uzun yıllar İnter Clinic bünyesinde çalışanlardan oluşur. İnter Clinic 45 Ülkeden binlerce saç dökülmesi sorunu yaşayan hastayı saçlarına kavuşturmuştur. Saç ekimi konusunda kişiye özel uygulamaları bulunmaktadır. Traşsız saç ekimi ,Safir ve Kök hücre destekli saç ekimi gibi yöntemlerde uzmanlaşmış ve saç ektiren hastalar da memnuniyet neredeyse %100 ‘e ulaşmıştır. Özellikle Türkiye’de yeni uygulanan ve hastalar tarafından çok tercih edilmeye başlanan uykuda saç ekimi yöntemi de İnter Clinic tarafından öne çıkan yöntemleri arasında yer almaktadır. Saç ekimi yaptıran hastalarla saç ekimi sonrasından da destek ve bilgilendirme kesilmemekte ve hastanın memnuniyeti en üst seviyede tutulmaktadır. Bünyesindeki doktor kadrosu saç ekimi operasyonunda yaşanabilecek herhangi bir olumsuz durumda hızlıca müdahale edebilecek bilgi ve tecrübeye sahiptir. İnter Clinic Saç ekim merkezinin tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biride budur.
İnter Clinic saç ekimi fiyatları 6.000 TL ile 9.000 TL arasında değişmektedir.

İnter Clinic Saç Ekimi Merkezi İletişim Bilgileri:
Adres: Ataşehir/İstanbul
Telefon: +90 542 123 24 25
Web: www.clinicinter.com

en-iyi-sac-ekim-merkezi-inter-clinic

EsteFavor Saç Ekimi ve Estetik Merkezi

EsteFavor, saç ekim işlemlerinin her birinde aktif olarak hizmet sunan çok popüler bir klinik.  Özellikle de son dönemlerde çok popüler hale gelen saç ekim teknikleri konusunda iddialı olan EsteFavor, Sağlık Bakanlığı’nın koymuş olduğu yönetmeliklere uygun hareket ediyor olmasıyla da düşünmeden tercih edilebilecek merkezler içerisinde bulunuyor.

Maksimum düzeyde hizmet ve yüksek başarı garantisini her bir hastasına sunabilen, bu konuda şeffaf davranan ve doğru fiyat politikasından uzaklaşılmadığıda görülmektedir.

EsteFavor Klinik bünyesinde gerçekleştirilen her bir operasyon, doğrudan uzman ekip tarafından gerçekleştirildiği görülmektedir. Bunun yanısıra sürecin başından sonuna kadar hiçbir aşamada hastaların kendisini yalnız hissetmesi ya da sorularına yanıt bulamama gibi durumlarla karşı karşıya kalınması gibi bir durum yaşanmaz.

Değişime karar verme aşamasında olanlar, araştırmalar içerisinde kafası karışanlar ve en iyi saç hizmetlerini almak isteyenlerin hiç zaman kaybetmeden EsteFavor kliniğini arayarak istediğiniz değişimi doğallıkla elde edebilirsiniz.

Başarılı referanslara ve güçlü yorumlara sahip bir klinik arıyorsanız aradığınız yer kesinlikle EsteFavor saç merkezi.

Este Favor saç ekim merkezi fiyatları 5.500 TL ile 11.000 TL arasında değişmektedir.

EsteFavor WhatsApp iletişim hattı: +90 542 120 20 30

EsteFavor web adres: www.estefavor.com

Derma-Plast Estetik Cerrahi Merkezi Dr. Muttalip Keser

2003 yılından beri saç ekimi yapan Dr. Muttalip Keser FUeE tekniğini Türkiye’de ilk uygulayan cerrahtır. Özel tasarladığı iğneler ile saç ekimini yapmaktadır. Kendi tasarladığı iğneler bir çok saç ekim uzmanı tarafından kullanılmaktadır. Dünyadaki en ünlü saç ekim cerrahları arasındadır. Avrupa’dan ve Arap ülkelerinden çok fazla hastası vardır. Türk hastalara fazla zaman ayırmamaktadır zaten çok fazla boş zamanı da yoktur. Saç ekiminde memnun kalmayan yada kötü yorum yapan hastasına hiç denk gelmedik. Yabancı forum sitelerinde de övgü ile bahsedilmektedir.

Derma-Plast Estetik Cerrahi Merkezinin sahibidir ve saç ekim operasyonları bu merkezde yapmaktadır. Derma-Plast Estetik Cerrahi Merkezi Dr. Muttalip Keser saç ekim fiyatları ise greft başına 2 ile 3 Euro arasında bir fiyat almaktadır. Yani 1000 saç kökü ekimi ortalama 2.500 Euro civarına gelmektedir.


Kesinlikle Okumalısın : Saç Dökülmesini Durduran En Başarılı ve En Etkili İlaçlar


█ Neopital Saç Ekim Merkezi -İstanbul

Neopital Saç Ekimi merkezi doğal ve ekim yapıldığı belli olmayan saç ekimi sonuçları ile İstanbul Avrupa Yakasında hizmet vermektedir. Akademik-tecrübeli kadrosu ve dünyaca ünlü Estetik Plastik Cerrahları ile hastane ortamında hizmet veren Neopital en güncel saç ekimi tekniklerini uygulamaktadır.Doğru yaklaşım ve planlama ile yoğun ve doğal sonuçları hedefleyen Neopital; FUE, Safir FUE, Perkutan Slit, DHI gibi tüm teknikleri uygulamaktadır.

Neopital Saç Ekimi merkezi Uluslararası plastik cerrahi derneklerine üyeliği bulunan Estetik Cerrahları ve tecrübeli saç ekimi kadrosu ile özellikle Avrupa ve Amerika’da çok ünlüdür.

Covid süresince yüksek tedbirler alan Neopital Saç Ekimi Merkezi günde yalnızca 1 ve ya 2 saç ekimi uygulaması yaparak, tamamen kişi bazlı çalışma yapmaktadır. Neopital’in saç ekimi fiyatları uygulanacak tekniğe ve verilecek hizmete bağlı olarak 6.000-12.000 TL arasında değişmektedir.

Neopital Saç Ekimi Merkezi İletişim Bilgileri:
Adres: Bahçelievler Merkez, Deli Hüseyin Paşa Caddesi, Şevket Dağ Sk No:2, 34180 Bahçelievler/İstanbul
Telefon: +90 542 537 50 11

Dr. İlhan Serdaroğlu Saç Ekimi -İstanbul

Saç ekimi konusunda Türkiye’nin en tecrübeli ve en tanınmış diğer bir doktoru İlhan Serdaroğlu’dur. Binlerce saç ekimi operasyonu yapmıştır ve çok tecrübelidir. Yurt dışında bir çok seminer ve eğitime katılmıştır. Dünyaca ünlü bir hekimdir. Yaptığı saç ekimlerinde son derece estetik sonuçlar ortaya çıkar Özellikle ön saç çizgisi konusunda en tecrübeli ve başarılı uzmanlardan biridir. Dönor bölgedeki en az hasar konusunda son derece başarılıdır.    Avrupa’dan Amerika’dan çok fazla hastası bulunmaktadır. Türk hastalara önem ve öncelik vermektedir.

İlhan Serdaroğlu saç ekimi fiyatları ise 2 Euro ile 2.5 Euro arasında değişmektedir.


Kesinlikle Okumalısın : Mucize Mavi Su Saç Çıkarıyor mu? Nereden Orjinali Alınır


Dr. Zekeriya Kul 

Türkiye’nin en genç ve en ünlü saç ekim uzmanlarından biridir. İstanbul ve Dubai de saç ekimi operasyonları gerçekleştirmektedir. İstanbul’da kendi kliniğinde hizmet vermektedir. Brezilya Fransa Japonya Almanya Güney Kore gibi bir çok ülkede çalışmıştır. Bir çok seminer ve eğitim vermiştir. Sadece saç ekimi değil yüz gençleştirme meme büyültme, burun ameliyatları gibi bir çok alanda çok başarılı işler çıkarmaktadır. Yurt dışından gelen hastalar sadece saç ekimi değil bunun yanında burun ameliyatı ve yüz gençleştirme ameliyatlarını da birlikte yaptırmaktadır. Ayrıca Dubai’de de bir ofisi bulunmaktadır ve burada da özel hastalarını kabul etmektedir. İstanbul’da Teşvikiye’de hasta kabul etmektedir.

Op. Dr. Zekeriya Kul Saç ekim fiyatları ise ortalama 2 Euro ile 2.5 Euro arasında değişmektedir. Donör alana çok az hasar vermesi ve ön çizgiyi çok estetik bir şekilde ekmesi nedeniyle saç ekimi konusunda ilk tercihlerden biri olmuştur.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (7)

Popüler Yorumlar
 1. 2 sene önce

  Pahalı ve kaliteli saç ekimi yaptırmak istiyorsanız kesinlikle Koray hoca derim yada biraz daha uygun olsun derseniz İlhan Serdaroğlu gayet başarılıdır. Ama ikinci el bir araba parası alırlar saç ekimi için.
  Ama kesinlikle değer.

 2. 2 sene önce

  Ben 2 yıldır araştırıyorum. Maddi imkanlarimda var. Yurtdışındaki doktorlarada baktım ama Türkiye’de ki kalite hiç birinde yok. Saç ekiminde bir dünya markası olmuşuz. Ben Zekeriya kul hocamda karar kıldım. Saç ekimi denildiğinde işin ustalarindan biri. Tavsiye ederim. Ama listenizdeki tüm doktorlar bu işin uzmanı.

 3. Koray Erdoğan hoca candır. Pahalı ama adam dünyanın en iyisi . Üzerine tanımam. Ben 35.000 TL’ye saçlarımı ektirdim ama kimse anlamıyor. Çok iyi sonuç aldım. Paranız varsa kesinlikle Koray Erdoğan tercih edilmeli.

Yapılan Yorumlar
 1. Ben zekariya kul hocamda saç ektirdim evet neredeyse 4.000 Euro verdim ama adam tek tek saç koklerimle ilgilendi. Maddi sıkıntımız yoksa sadece Zekeriya hocam değil bu listedeki her doktora saç ektirebilirsiniz. Adamlar gerçekten saç ekimi konusunda dünya capindalar.

 2. Saç ekimi denildiğinde ilk akla gelen İlhan Serdaroğlu dur bence adamı dünya tanıyor. Ben bira pazarlik ile. 1.5 Euro ya saç ekimi yaptırdım pahalimi evet ama sonuç harika kimse saç ektirmissim gibi bakmıyor. On çizgi çok iyi oldu.

 3. 2 sene önce

  Saç ekimi denildiğinde dünyada bile ilk akla gelen doktor Koray Erdoğan . Ne kadarda çok pahalı olsa da harika sonuçlar veriyor. Saç ekimi konusunda en başarılı en iyi doktor bence. Türkiye de olduğu için mutlu olmalıyız. Paranız varsa kesinlikle Koray hoca.

 4. Koray Erdoğan hoca candır. Pahalı ama adam dünyanın en iyisi . Üzerine tanımam. Ben 35.000 TL’ye saçlarımı ektirdim ama kimse anlamıyor. Çok iyi sonuç aldım. Paranız varsa kesinlikle Koray Erdoğan tercih edilmeli.

 5. 2 sene önce

  Ben 2 yıldır araştırıyorum. Maddi imkanlarimda var. Yurtdışındaki doktorlarada baktım ama Türkiye’de ki kalite hiç birinde yok. Saç ekiminde bir dünya markası olmuşuz. Ben Zekeriya kul hocamda karar kıldım. Saç ekimi denildiğinde işin ustalarindan biri. Tavsiye ederim. Ama listenizdeki tüm doktorlar bu işin uzmanı.

 6. Avrupa’nın en iyi saç eken doktorlari ve merkezleri bence Türkiye’de. En başarılı saç ekimi için bence ilk tercih Türkiye olmalı.

 7. 2 sene önce

  Pahalı ve kaliteli saç ekimi yaptırmak istiyorsanız kesinlikle Koray hoca derim yada biraz daha uygun olsun derseniz İlhan Serdaroğlu gayet başarılıdır. Ama ikinci el bir araba parası alırlar saç ekimi için.
  Ama kesinlikle değer.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir