Antalya Saç Ekim Merkezleri + 2024 Fiyatları ve En İyi En Başarılı Merkezleri

admin

Antalya’nın En İyi Saç Ekim Merkezleri İncelemesi ve Güncel 2024 Fiyatları, Antalya’nın En İyi Saç Ekimi Yapan Doktorum Kim?, Antalya’da En Başarılı Saç Ekim Merkezi Neresi? , Antalya’da Saç Ekimi Fiyatları Ne Kadar? Antalya Saç Ekim Merkezleri ve Doktor Yorumları , Antalya’da Saç Ekimi Yaptıranların Yorumları, Antalya Saç Ekim Merkezleri Ücretleri ,Antalya Saç Ekimi, Antalya Saç ekimi Fiyatı ve Tüm Detaylar…Antalya Hem turizmi cenneti hemde artık saç ekimi turizmi konusunda adından söz ettiren bir yer haline gelmekte. Dünyada da saç ekimi konusunda bir cazibe merkezi haline gelmekte. Antalya ‘ya saç ekimi için gelenler hem tatil ihtiyaçlarını karşılıyor hemde son 2-3 gün saç ekimi yaptırarak ülkelerine çifte mutlulukla harika bir değişimle gidiyor. Antalya’da bir çok saç ekim merkezi yaz dönemi boyunca rezervasyonları tamamlanmış durumda. Yani elinizi çabuk tutmanız gerekiyor. Sadece Yabancı saç sorunu olan insanlar değil. Almanya Fransa Hollanda Belçika Avusturya gibi ülkelerde bulunan gurbetçiler içinde hem tatil hemde saç ekimi için çok iyi bir fırsat olmakta. Özellikle yaz aylarında Rus turistler tarafından da çok fazla tercih edilmektedir. Bazı acenteler ise hem tatil hemde saç ekimi paketleri bile sunmaktadır.

Ayrıca fiyat olarak dünyadaki saç ekim merkezlerinden neredeyse yarı yarıya daha uygun ve çok daha başarılı estetik uzmanlara sahip. Sizler için Antalya’daki en iyi saç ekim merkezlerini araştırdık. Liste karışık şekildedir. Gönül rahatlığı ile aşağıdaki firmalarla irtibata geçebilirsiniz.

En İyi En Başarılı Antalya Saç Ekim Merkezleri ve Doktorları

A Plas Estetik Saç Ekim Merkezi Antalya

Amerika Plastik Cerrahi ve ISAPS Üyesi, Avrupa ve Türk Yeterlik Belge Sahibi doktorlar tarafından gerçekleştirilen başarılı operasyonlar ile kısa sürede adını duyurmayı başarmış olan A Plas Estetik Saç Ekim Merkezi’nde; sadece saç ekimi değil, burun estetiği, yüz estetiği, meme estetiği, vücut estetiği hizmeti de veriliyor. Yüz gençleştirme estetikleri ile daha genç bir görünüme kavuşacağınız bu kuruluştan;  yüz-boyun germe, kaş kaldırma, alın germe ve göz kapağı estetiği gibi hizmetler alabilirsiniz. Kalem tekniği ile FUE saç ekimi konusunda bir numara olan A Plas Estetik Saç Ekim Merkezi’nde; Op. Dr. Gökhan Özerdem ve Prof. Dr. Ömer Refik Özerdem sizlere yardımcı olacak. Saçların tutma oranının % 99’dan fazla olması, saç ekimi sonrasında saç dökülmesi gibi bir durumu da yansıtmamaktadır.

A Plas Estetik Saç Ekim Merkezi’nden alacağınız hizmet için 3.000 ile 7.000 TL arasında bir rakam ödeyeceksiniz. Öncesinde saçlarınızın fotoğrafını yandan, önden ve arkadan 3 farklı şekilde çekip göndererek, daha detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

A Plas Estetik Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri

Adres: Yeşilbahçe Mahallesi Metin Kasapoğlu Caddesi. Gökhan İş Merkezi B Blok K: 3 D: 14 Muratpaşa/ANTALYA
Telefon: (0242) 322 93 90


Kesinlikle Okumalısın :Türkiye’nin En Başarılı Saç Ekim Merkezleri ve Fiyatları


DK Hair Klinik Saç Ekim Merkezi Antalya

15 yıllık deneyim ile birlikte saç ekimi konusunda Antalya’da yer alan DK Hair Klinik Saç Ekim Merkezi; binlerce memnun müşteri ile geniş bir referansa sahiptir. İnsanlara daha iyi bir görüntü kazandırmak ve özgüven kazanmalarını sağlamak adına başarı ile yıllardır hizmet veren bu saç ekim merkezinde; uzman doktorlar ve başarılı sağlık personelleri yer almaktadır. 20’li yaşlardan sonra erkeklerde çeşitli faktörlerden dolayı sıkça görülen saç dökülmesi sorununa kalıcı olarak çare getirmek için FUE tekniği ile saç ekim hizmeti veren bu kuruluş; aynı zamanda sakal, kaş ve bıyık ekiminde de bir numaradır. Saç ekim hizmetini son derece başarılı bir şekilde gerçekleştiren bu merkez; operasyonlarını hijyenik ve steril ortamlarda gerçekleştirmektedir.

DK Hair Klinik Saç Ekim Merkezi; saç ekim hizmetini 4.000 TL ile 8.000 TL arasında değişen rakamlarla müşterilerine sunmaktadır. Rakam, saçların yapısı ve yoğunluğu doğrultusunda değişkenlik göstermektedir.

DK Hair Klinik Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri

Adres: Şirinyalı Mah. İsmet Gökşen Cad. No: 14/C Muratpaşa/ANTALYA
Telefon: (0242) 317 10 02


New Hairline Saç Ekim Merkezi Antalya

FUE ve FUT olmak üzere en çok kullanılan 2 farklı saç ekim yöntemi ile saç ekim hizmeti yürüten New Hairline Saç Ekim Merkezi; uzman doktorlar ve deneyimli sağlık ekibiyle birlikte bu zamana dek 15.000’den fazla başarılı operasyon gerçekleştirmiştir. Saç ekiminden önce analiz yapan ve sizlere detaylı bilgiler verdikten sonra saç ekim işlemine başlayan bu merkez; tüm operasyonlarını steril ortamlarda ve etik kurallara bağlı kalacak şekilde gerçekleştirmektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet veren bu saç ekim merkezinde; sakal, bıyık ve kaş ekimi de yapılmaktadır. Ayrıca PRP tedavisi de büyük bir titizlikle uygulanmaktadır.

New Hairline Saç Ekim Merkezi; genel olarak 4.000 ile 9.000 TL arasında saç ekim hizmeti vermektedir. Ancak net bir fiyat bilgisi almak için, web sitesi üzerinden sizden istenen formu doldurup, yetkililere yollayabilirsiniz.

New Hairline Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri

Adres: Fener Mah. Tekelioğlu Cad. No: 7 Medical Park Hastanesi Lara/ANTALYA
Telefon: (0242) 328 00 02 / GSM: (0542) 265 79 90


Kesinlikle Okumalısın :Mucize Mavi Su Saç Çıkarıyormu Nereden Orjinali Alınır


Mediface Saç Ekim Merkezi Antalya

Erkeklerde sıkça görülen ve önlenmeyen, zamanla da kellik oluşumuna neden olan saç dökülmesi sorunu; birçok erkeğin canını da sıkıyor. Saçı dökülen ve kellik durumuyla karşılaşan birçok kişi; kötü görüntü nedeniyle, saç ekimine başvurmaktadır. Ancak saç ekimi son derece ciddi ve riski de olan bir iştir, bu sebeple güvenilir bir yer bulmak gerekir. Mediface Saç Ekim Merkezi; bu noktada güven veren yapısı, son teknolojik araçları kullanması ve alanında uzman olan sağlık çalışanlarıyla birlikte bugüne kadar 10.000’i aşkın insanı memnun etmesini bilmiştir. Sıradan bir saç ekim merkezi olmayan, estetik alanındaki çalışmalarıyla da dikkat çeken bu merkez; insanların daha güzel görünmelerine ve karizmatik bir duruşa kavuşmalarına önayak olmaktadır.

Mediface Saç Ekim Merkezi’nden saç ekim hizmeti almadan önce; saçlarınızın önden, yandan ve arkadan çekilmiş olan fotoğraflarını ilgililere iletirseniz, detaylı bir fiyat bilgisi alabilirsiniz. Genel olarak fiyatlar 3.000 ile 10.000 TL arasındadır.

Mediface Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri

Adres: Çağlayan Mah. Bülent Ecevit Bulvarı No: 171 E Blok Muratpaşa/ANTALYA
Telefon: (0242) 339 72 72


Icefue Saç Ekim Merkezi Antalya

Deneyimli ve alanında uzman olan Dr. Firat ile birlikte gerçekleştirilen başarılı saç ekim hizmetleri ile adını kısa sürede herkese duyurmayı başarmış olan Icefue Saç Ekim Merkezi; FUE tekniğini ilk kez kullanan merkezlerden biridir. FUE tekniği ile ağrısız ve sancısız bir şekilde bu zamana kadar 11.000’den fazla başarılı operasyon gerçekleştirilmiştir. Üstelik saçların tutma oranı da bir hayli yüksek olup, saç ekiminden sonra saç dökülmesi gibi bir durum söz konusu olmamaktadır. Saç ekiminin yanı sıra; uzman doktoru ve sağlık personelleri ile sakal ekimi hizmeti de verilmektedir. Tüm operasyonlar steril ve Sağlık Bakanlığı tarafından uygun görülen ortamlarda gerçekleştirilmektedir.

4.000 ile 6.000 TL arasında değişen fiyatlarla Icefue Saç Ekim Merkezi’nden hizmet alabilirsiniz. Şayet kellik durumunuz çok fazla değilse bu fiyat düşük, kellik durumu normalin üzerinde ise bu fiyat daha yüksek şekilde seyredecektir.

Icefue Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri

Adres: Yenigün Mah. Mevlana Cad. No: 54/A Özpınarlar Midtown Plaza 2 Ofisleri A Blok D: 21 Muratpaşa/ANTALYA
Telefon: (0546) 542 35 35


Kesinlikle Okumalısın : En İyi Protez Saç Yapan Firmalar ve Fiyatları Listesi


Hair Med Saç Ekim Merkezi Antalya

FUE ve FUT tekniklerini başarılı bir şekilde kullanarak, yıllardır kellik veya saç dökülmesi problemi ile karşı karşıya kalan erkeklerin bu sorununu ortadan kaldıran Hair Med Saç Ekim Merkezi; bünyesinde uzman doktorlar ve sağlık personelleri ile hizmet etmektedir. Müşteri memnuniyeti, steril koşullar ve etik kurallara bağlı kalacak şekilde Antalya’da bu hizmeti yürütmekte olan firma; aynı zamanda sakal ve kaş ekimi konusunda da müşterilerine yardımcı oluyor. Olumlu geri dönüşün % 99’dan fazla olduğu bu saç ekim merkezi; profesyonel olarak bu hizmeti büyük bir titizlikle yürütmektedir. Antalya Memorial Hastanesi’nde gerçekleştirilen başarılı saç ekim operasyonlarıyla birlikte kellik sorunu ortadan kalkmakta ve karizmatik görünüm yansıtılmaktadır.

Hair Med Saç Ekim Merkezi, 20 yılı aşkın süredir başarı ile bu alanda hizmet veren bir kuruluş olarak, 4.000 ila 10.000 TL arasında bu hizmeti yürütmektedir. Saç yapınıza ve saçlarınızın yoğunluk durumuna bağlı olarak bu fiyat aralıklarında bir rakamla karşı karşıya kalacaksınız.

Hair Med Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri

Adres: Gebizli Mah. 1116 Sok. No:4 Muratpaşa/ANTALYA
Telefon: (0242) 345 66 88 / GSM: (0545) 892 82 82


Estetik Hair Saç Ekim Merkezi Antalya

Bir estetik merkezi olarak saç ekim hizmeti de veren Estetik Hair Saç Ekim Merkezi; erkeklerin belli yaşlardan sonra sıkça karşı karşıya kaldıkları saç dökülmesi sorununa kalıcı olarak çözüm üretmektedir. Profesör doktorları ve uzman sağlık ekibi ile birlikte başarılı müdahalelerde bulunarak kellik sorununu ortadan bu kuruluş; yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket etmektedir. Saçların tutma oranının da bir hayli yüksek olduğu bu merkezden alacağınız hizmetten sonra saç dökülmesi sorunuyla karşılaşmayacaksınız. Yara izi olmadan FUE tekniği ile saç ekimi yapan bu kuruluş; aynı zamanda kaş, sakal ve bıyık ekimi hizmeti de vermektedir. Ayrıca PRP tedavisi ile yıpranmış saçların ve ölü saç köklerinin canlanmasına da yardımcı olmaktadır. Burun, yüz, meme ve vücut estetiği konusunda da Uzman Plastik ve Estetik Cerrahları ile karşınıza çıkıyor.

Estetik Hair Saç Ekim Merkezi’nden alacağınız hizmet için 5.000 ila 10.000 TL arasında bir rakam ödeyeceksiniz. Kellik durumunuza göre; size verilecek olan rakam, bu aralıkta değişebilmektedir.

Estetik Hair Saç Ekim İletişim Bilgileri

Adres: Yeşilbahçe Mah. Çınarlı Cad. 3. Ercivan Apt. No: 1 K: 3 D: 8 Muratpaşa/ANTALYA
Telefon: (0533) 655 00 84


Kesinlikle Okumalısın : Saç Dökülmesinde En Başarılı ve En Etkili İlaçlarListemizdeki firmalar karışık olarak listelenmiştir. Listede sadece bilgilendirme için hazırlanmıştır. Her hangi bir Cerrah Doktor yada Klinik Tavsiye edilmemektedir. Soru görüş Listeye Firmanızı Ekleme Talebi ve Önerileriniz için info@sacekiminetwork.com adresi ile iletişime geçebilirsiniz.

Yorum yapın