Türkiye’de Fue Saç Ekimi + 2024 Fiyatları ve En İyi Saç Eken Doktorlar

admin

Fue Saç Ekimi Yapım Merkezi, En Fue Saç Ekimi Yapım Merkezi, En İyi Fue Saç Ekimi Yapan Doktorlar, İstanbul’daki En İyi Fue Saç Ekimi Yapan Doktorlar, Ankara’daki En İyi Fue Saç Ekimi Yapan Doktorlar, İzmir’deki En İyi Fue Saç Ekimi Yapan Doktorlar, Bugün Fue Saç Ekimi Fiyatları

Dünyada ilk 3 ülke arasında Türkiye yer alıyor. Tabi ki bir çok otoriteye göre Türkiye fue saç ekimi ile ilk sıraya çıktı. Türkiye saç ekimi konusunda dünyadaki en çok doktora sahip. Türkiye’de en çok tercih edilen saç ekim merkezlerinin olmasının ana sebeplerinden bazıları ise Saç ekiminde kullanılan özel teknikler, odaklı doktorlara özel saç ekim kalemleri, doğal görünüm ve saç ekimi yapıldığı belli olmayan estetik alanlarda Türkiye saç ekiminin başında başkenti olduğu yerde.

Peki en tanınan fue saç ekim doktorları kimler dersek say say bitmemekte. Fakat kısaca biraz isim verelim. Koray Erdoğan, Daha sonra arkasından İlhan Serdaroğlu gelmekte. Resul Yaman Hoca gelmekte. Hakan Doğanay Antalya Saç Ekimi Konusunda Turistlerin birinci tercihi. Aslı Tarcan ise Arap Yarım Adasında en çok tanınan saç Ekim uzmanlarından.

Serkan Aygın İstanbul’da ilk tercih edilen dürüst saç ekim doktorlarından biri. Emrah Cinik Avrupa Saç Ekimi Turizminin başını çekmekte. Özellikle İtalya ve Almanya’da çok bilinen doktorlardan. Jale Şenyurt ise Türk Hastaların en çok tercih ettiği hem uygun fiyat hemde Estetik saç eken doktorlardan. Zekeriya Kul, Sibel Ulusan, Muttalip Keser gibi son derece değerli ve usta saç ekim uzmanları.

Ankara’ da Şahin Çelik, Serdar Yüce gibi çok başarılı saç ekim uzmanları bulunmakta.Ünlülerin saç ekimi konusunda vazgeçilmez tercihlerinden Serkan Aydın. Ayrıca Bülent Cihantimur, Serdar Görkem, Dr. Tuğrul Maral ve daha fazla ismini sayamadığımız bir çok saç ekim doktoru kendi saç ekim merkezlerinde yada anlaşmalı hastaneler saç ekim hizmeti vermekte.

Türkiye’de fue saç ekim fiyatları na gelince fiyatlar çok değişkenlik göstermekte. Bazı ünlü doktorlar (Koray Erdoğan) saç kökü yani greft başına iken 2.5 Euro yani 18 TL civarında almakta. Kısaca 1000 Greft yani 1000 saç kökü 18.000 TL ye gelmekte. Ancak bu konudaki başarısı nedeniyle kesinlikle bu ücreti hak ettiğini belirtmek gerekir. Diğer doktorların ortalama saç ekimi fiyatları ise 1000 Greft saç ekimi için 4.000 TL ile 20.000 TL arasında değişmektedir.

Şimdi gelelim Saç Ekim Merkezlerinin ve Doktorlarının kısaca tanıtımı ve 2024 Fiyatlarına;

Türkiye’de Fue Saç Ekimi Yapan Doktorlar ve 2024 Fiyatları


Asmed Koray Erdoğan Saç Ekim Merkezi 

Sadece Türkiye’nin değil Dünyanında en saygın saç ekim uzmanlarından Koray Erdoğan. Randevu almak bile 3/4 ay sürmektedir. Saç ektirebilir kadar şanslı iseniz en az 6 ay beklemeniz gerekecek. Ayrıca ortalama 30.000 TL ile 80.000 TL arası bir rakamı gözden çıkarmanız gerekmekte. Koray Erdoğan en doğru tercih edilir.Koray Erdoğan İstanbul’da Ataşehir’de saç ekim servisi vermekte.

Asmed Koray Erdoğan İletişim Bilgileri: 
Adres: Atatürk Mahallesi. Sedef Cad. No: 1/1 Ataşehir – İstanbul
Telefon: +90 216 464 11 11


en-iyi-sac-ekim-merkezi-inter-clinic

İnter Clinic Saç Ekim Merkezi 

İstanbul Ataşehir’de bulunan İnter Clinic Türkiye’nin en tecrübeli ve saç ekimi konusunda en son teknolojisine sahip merkezlerinden biridir. Bünyesindeki uzman ekip uzun yıllar saç ekimi sektöründe tecrübe edinmiş ve uzun yıllar İnter Clinic bünyesinde çalışanlardan oluşur. İnter Clinic 45 Ülkeden binlerce saç dökülmesi sorunu yaşayan hastayı saçlarına kavuşturmuştur. Saç ekimi konusunda kişiye özel uygulamaları bulunmaktadır. Traşsız saç ekimi ,Safir ve Kök hücre destekli saç ekimi gibi yöntemlerde uzmanlaşmış ve saç ektiren hastalar da memnuniyet neredeyse %100 ‘e ulaşmıştır. Özellikle Türkiye’de yeni uygulanan ve hastalar tarafından çok tercih edilmeye başlanan uykuda saç ekimi yöntemi de İnter Clinic tarafından öne çıkan yöntemleri arasında yer almaktadır. Saç ekimi yaptıran hastalarla saç ekimi sonrasından da destek ve bilgilendirme kesilmemekte ve hastanın memnuniyeti en üst seviyede tutulmaktadır. Bünyesindeki doktor kadrosu saç ekimi operasyonunda yaşanabilecek herhangi bir olumsuz durumda hızlıca müdahale edebilecek bilgi ve tecrübeye sahiptir. İnter Clinic Saç ekim merkezinin tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biride budur.
İnter Clinic saç ekimi fiyatları 6.000 TL ile 9.000 TL arasında değişmektedir.

İnter Clinic Saç Ekimi Merkezi İletişim Bilgileri:
Adres: Ataşehir/İstanbul
Telefon: +90 542 123 24 25
Web: www.clinicinter.com


İlhan Serdaroğlu Saç Ekim Merkezi

İlhan Serdaroğlu. Saç ekimi için gidenleri hepsi çok olumlu ve sıcak davranışlarla karşılanmakta. Serdar hoca ümit vermeyi çok sevmeyen bir doktor. Yanı saçınız gerçekten ekime uygun olduğundan size açıkça saç ekimi yapamayacağını belirtiyor. 15 yıldırım saç ekimi yapmakta ve çok başarılı yardımcı hemşirelere sahip. Tabi ki uzun zamandır takım halinde çalışıyorlar buda da çok önemli. İlhan Serdaroğlu saç ekimi fiyatları 10.000 TL ile 25.000 Arasında değişiyor. İstanbul Suadiye’de saç ekimi operasyonlarını gerçekleştirmektedir.

İlhan Serdaroğlu Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri
Adres: Bağdat Cad. Ali Bor Apt. No: 433 Suadiye / İSTANBUL
Telefon: +90 216 445 00 45


Zekeriya Kul Saç Ekim Merkezi 

Zekeriya Kul Türkiye ve dünyanın en çok tanınan saç ekim doktorlarından biri. Zaten çok estetik saç ekimi operasyonlarına imza atıyor. Çok fazla greft ekiminden yana değil. Dönor bölgeye göre ortalama 3000 ile 4000 arasında saç kökü eker. Dönor alanı en az zedeleyen doktorlardan birini.Herkese saç ekimi yapmaz. Çünkü saç ekimi konusunda mükemmeliyetçidir. Sadece saç ekimi değil burun estetiği meme estetiği, Yüz gençleştirme gibi gir çok estetik operasyonu yapmaktadır. Saç ekimi operasyonlarını Hastane ortamında yapıyor. Vital Fulya ‘da saç ekimi operasyonları gerçekleştirmekte. Zekeriya kul saç ekimi fiyatları ortalama 6.000 TL ile 12.000 TL arasında değişmektedir.

Zekeriya Kul Vital Fulya Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri
Adres: Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad. No: 23 K: 5 D: 15 Hayati Fulya Şişli / İstanbul
Telefon: +90 212 241 44 44


█ Resul Yaman Saç Ekim Merkezi

Modifiyeli mikromotor teknolojisi ile yüksek olan greft alarak son derece doğal ve sık ekim operasyonlarına imza atıyor. Avrupa’dan çok tanınmış ve yüzlerce hastası olan bir doktorumuz. Özellikle İtalya ve Almanya’da çok fazla tanınmaktadır.Garantili saç ekimi yapmaktadır ve ekilen saçların %90’nının çıkacağına garanti vermektedir.. Resul Yaman Saç ekim fiyatları 8.000 TL ile 15.000 TL arasında değişmektedir.

Resul Yaman Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri:
Adres: Yaman Cerrahi Tıp Merkezi Hürriyet mh. Atatürk Cd. No: 45 Güneşli / Bağcılar / İstanbul
Telefon: +90 212 241 44 44


█  Muttalip Keser Saç Ekim Merkezi

Türkiye’de saç ekimi doktorlarında ilk 5 arasına girecek en önemli ve en deneyimli doktorlardan biridir. Ankara’da saç ekimi operasyonları gerçekleştirmektedir. Ankara’da özel muayenehanesi vardır. Doğal ve çok estetik saç ekimi operasyonlarına imza atar. Randevu almak çok zordur. Ortalama 2 ay içerisinde randevu alınabilmektedir. Saç ekimi için ortalama 6 ay bekleyebilirsiniz. Muttalip Keser Saç Ekimi Fiyatı Ortalama olarak 8.000 TL ile 20.000 TL arasında değişmektedir.

Muttalip Keser Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri:
Adres: Muttalip Keser Muayenehanesi Çankaya Caddesi No: 6/5 Çankaya / Ankara
Telefon: +90 (536) 798 8200


Bülent Cihantimur Saç Ekim Merkezi

Ünlü estetik uzmanlarının başında Bülent Cihantimur gelmektedir. Hatta 6 aydır TLC kanalındaki doktor B programı ile insanların hayatları değiştiriliyor. Son derece başarılı estetik operasyonlara imza atar. Saç ekimi konusunda ise hasta seçmektedir. Herkese saç ekimi yapmaz. Randevu almak zor olan doktorlardandır. Çok fazla Arap ve Avrupa ülkelerinden saç ekimi için gelen hastası vardır. Kendine özel 8 teknik geliştirmiş ve literatüre girmiştir. Kendi kurucusu Olduğu Bülent Cihantimur saç ekimi fiyatları ortalama 7.000 TL ile 20.000 TL arasında değişmektedir.

Bülent Cihantimur Saç Ekimi İletişim Bilgileri:
Adres: Büyükdere Caddesi, Mecidiyeköy, D: No: 80, 34394 Şişli
Telefon: 444 7 707


Tuğrul Maral Saç Ekim Merkezi

Ağırlıklı olarak Yurt dışı hastalara çalışmaktadır. Fakat Türkiye’dede nadir olsa da da hastalara saç ekimi yapıyor. Fakat ortalama 6 ay içerisinde saç ekimi sırası gelir. Kendine özel geliştirdiği saç ekim metotları vardır. İstanbul Beşiktaş’ta kendi kliniğinde saç ekimi operasyonları gerçekleştirmiştir. Türkiye’nin verdiği saç ekim doktorlarından bir. Estetik ve doğallık konusunda son derece başarılı sonuçlar alıyor. Tuğrul Maral Saç Ekimi Fiyatları ortalama olarak 10.000 ile 25.000 arasında değişmektedir.

Tuğrul Maral Saç Ekimi İletişim Bilgileri:
Adres: Levent Mah., Carsi Cad. No: 31 / D Beşiktaş / İSTANBUL
Telefon: +90 212 270 12 12


█  Hakan Doğanay Saç Ekim Merkezi

Akdeniz Doğan Saç Ekimi denince ilk Akla Gelen Doktorların Başkanı Hakan Doğanay Gelmekte. Rus Turistler tarafından çok fazla tercih ediliyor. Ayrıca Antalya ve çevresinden çok fazla saç ekimi için gelenler mevcuttur. Son derece estetik ve doğal saç ekimi operasyonları gerçekleştirmiştir. Hakan Doğanay Saç Ekimi Fiyatları ise 5.000 TL ile 11.000 TL arasında değişiyor. Kendi kurduğu AHD Kliniği’nde saç ekimi operasyonlarını yapmaktadır.

AHD Kliniği Hakan Doğanay Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri:
Adres: Güzeloba Mahallesi 2246. Sok. No: 9 Muratpaşa / Antalya
Telefon: 0533 247 19 90


Sibel Ulusan Saç Ekim Merkezi

15 yıllık saç ekimi operasyonu yapan Türkiye ve Amerika’da saç ekimi merkezi bulunan dünyaca tanınan saç ekimi yapan doktorların başında gelir. dünyada 30’dan fazla ülkeden 2000 tarihinde saç ekimi operasyonunu başarıyla yaptı. Saç ekimi konusunda en başarılı bayan doktorlardan biri diyebiliriz. İzmir ilinde saç ekimi operasyonlarını gerçekleştirmektedir. Dönor alana çok az zarar veriyor ve sonuçlar çok başarılı ve doğaldır. Sibel Ulusan saç ekimi fiyatları 5.000 TL ile 9.000 TL arasında değişiyor.

Sibel Ulusan MedicalHair Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri:
Adres: Ali Çetinkaya Bulvarı No: 35 Kat: 3 Daire: 5 Alsancak / İzmir
Telefon: +90 (232) 465 15 45


Emrah Cinik Saç Ekim Merkezi

Emrah Cinik Dünya çapında saç ekim doktorlarından önde. 2007 yılından beri saç ekimi operasyonlarını yapıyor. Kendine ait özel hastanesi vardır. İstanbul Beşiktaş’ta saç ekimi operasyonları yapıyor. Avrupa ve Arap ülkelerinden çok fazla talep görüyor. Ekibi son derece tecrübelidir. Emrah Cinik Saç Ekimi Fiyatları ortalama 7.000 TL ile 15.000 TL arasında değişmektedir.

Emrah Cinik Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri:
Adres: Dikilitaş, Ayazmadere Caddesi Otim Binası No: 4 Beşiktaş / İstanbul / Türkiye
Telefon: +90 542 234 00 34


█  Serdar Görkem Saç Ekim Merkezi

Saç ekimi ile Ankara ve çevresindeki ilk tercih edilen doktorlar arasındadır. Yurt dışında micro cerrahi eğitimi almıştır. Bir çok sertifika ve uzmanlık belgesi vardır. Kendine özel saç ekimi taktikleri vardır. Son derece başarılı ve doğal sonuçlara imza atmaktadır. Avrupa ülkelerinden çok fazla tercih edilir. Serdar Görkem Saç Ekimi Fiyatları 8.000 TL ile 20.000 TL arasında değişmektedir.

Ankara Uluslararası Serdar Görkem Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri:
Adres: Kazım Özalp, Uğur Mumcu Cad. No: 6 Çankaya / Ankara
Telefon: +9 0312 494 05 27


█  Jale Şenyurt Saç Ekim Merkezi

1997 yılı bu yana saç ekimi operasyonları gerçekleştiriyor. Kadın saç ekimi uzmanlarının en iyileri arasındadır. Avrupa ülkelerinden çok fazla tercih ediyor. Tüm saç ekimi operasyonları sedasyon ile gerçekleştirir. Bir çok estetik operasyonunu da kendi kliniğinde Ankara ‘da gerçekleştirmiştir. Jale Şenyurt Saç Ekimi fiyatları.TL ile 9.000 TL arasında değişiyor.

Jale Şenyurt Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri:
Adres: JF Kennedy Cad. No: 23/2 Kavaklıdere Çankaya / Ankara
Telefon: +9 0312 425 20 05


█  Aslı Tarcan Saç Ekim Merkezi

Aslı Tarcan yoğun saç ekimi operasyonları ile kendinden söz ettirmiştir. Arap ülke vatandaşları tarafından çok fazla tercih edilmektedir. 5.000 üzeri greft  saç ekiminde oldukça başarılıdır. Fiyat olarak hem çok kaliteli saç ekimleri gerçekleştirir hemde çok başarılı sonuçlara imza atıyor. Aslı Tarcan İstanbul Zeytinburnu’ndaki kendine ait saç ekim kliniği operasyonları gerçekleştiriyor. Aslı Tarcan Saç Ekim Fiyatları ortalama olarak 6.000 TL ile 10.000 TL arasında değişmektedir.

Aslı Tarcan Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri:
Adres: Maltepe Mah. Yedikule Çırpıcı Yolu No: 8276 Zeytinburnu / İstanbul
Telefon: +90 535 400 97 97


█  Serkan Aydın Saç Ekim Merkezi

Türkiye’de ünlülerin çok tercih ettiği bir isim Serkan Aydın. Neredeyse tüm ünlüler futbolcular Serkan Aydın’da saç ekimi yaptırmakta. Çok fazla yurt dışından tercih hastası yoktur. Serkan Aydın Saç Ekimi Fiyatları 5.000 TL ile 8.000 TL arasında değişiyor. İstanbul’da Akasya Avm de saç ekimi operasyonları gerçekleştirildi.

Serkan Aydın Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri:
Adres: Akasya Avm Kadıköy / İstanbul
Telefon: +90 0536 989 74 51


█  Serdar Yüce Saç Ekim Merkezi

Ankara’da en iyi saç ekim merkezi ve doktoru kimdir deseniz ilk üç isimden önce Serdar Yüce. Bu güne kadar yüzlerce saç ekimi operasyonu yapmıştır. Estetik olarak son derece başarılı sonuçlara imza atar. Memnuniyet oranı çok yüksektir. Saç ekimi dışında bir çok estetik işleme işlemi de gerçekleştirmektedir. Bir çok uluslararası Akademik makalesi bulunmaktadır. Serdar Yüce saç ekimi fiyatları ortalama 5.000 TL ile 11.000 TL arasında değişmektedir. Ankara ve doğan son derece tanınmış bir doktordur.

Serdar Yüce Estetik Merkezi İletişim Bilgileri:
Adres: Neorama İş Merkezi Beştepe Mahallesi Yaşam Caddesi. Kat: 9 No: 44 Çankaya / Ankara
Telefon: +90312 220 1589


█  Serkan Aygın Saç Ekim Merkezi

Serkan Aygın Saç ekimi konusunda İstanbul’daki saç ekim uzmanları ilk sıralarda yer alan bir estetik uzmanıdır. İstanbul Şişli’de Doku Tıp Merkezinde saç ekimi işlemlerini gerçekleştirir. Uzman ve tecrübeli bir kadrosu vardır. Estetik analizi son derece güzel işler çıkarmaktadır. 1996 yılından bu yana saç ekimi yürütüyor. Avrupa ve Arap ülkelerinden çok fazla hasta kabul etmekte.Randevu almak biraz zordur. Başarılı ve doğal sonuçlara imza atar. Genel olarak saç ekimi yaptıran hastalar son derece memnun ayrılmaktadır.

Serkan Aygın Kliniği İletişim Bilgileri:
Adres: Merkez Mah. İstiklal Sok. No: 11 / AKey Plaza Şişli – İstanbul
Telefon: +90 555 100 40 40


Listemiz karışık olarak hazırlanmıştır. Herhangi bir Cerrah Doktor yada Klinik Tavsiye edilmemektedir. Soru görüş ve Önerileriniz için info@sacekiminetwork.com  adresi ile iletişime geçebilirsiniz.

“Türkiye’de Fue Saç Ekimi + 2024 Fiyatları ve En İyi Saç Eken Doktorlar” üzerine 5 yorum

 1. Saç ekimi merkezi arıyorsanız Türkiye en doğru tercih Almanya’da Fransa’da hem çok pahalı hemde çok başarılı saç ekim doktorları yok. Zaten tüm dünyanın Türkiye ye gelmesinden de belli oluyor. Ayrıca Avrupa’ya göre neredeyse bedava saç ekimi

  Yanıtla
 2. Türkiye fue saç ekimi konusunda acayip başarılı . Almanya Hollanda Belçika Fransa hatta İngiltere de bile bu kadar estetik fue saç ekimi yapılmıyor. Fue ile ilgili bir çok özel teknik geliştiren türk Doktorlar var. Bunlara göre tercih edin. Bazı doktorlar inanılmaz estetik ve doğal saç ekiyor.

  Yanıtla
  • Ben Almanya’dan Türkiye’ye saç ektirmeye gelicem. Fakat karar veremedim. Ama tüm doktorları inceledim. Hepsi çok başarılı saç ekiminde. Almanya’da saç ekimi maalesef çok pahalı.

   Yanıtla
 3. Kaliteli ve uygun fue saç ekimi için tek tercih kesinlikle Türkiye ben hollandadan geçen sene geldim buradaki saç ekim doktorlarından birine ekim yaptırdım şuan acayip doğal ve kimse anlamıyor saç ektirdigimi. Gurbetci arkadaşlar rahatlıkla Türkiye de saç ektirin sakin Avrupa’da saç ektirmeyin fena kaziklanmayin.

  Yanıtla
 4. Saç ekiminde en iyi teknik fue ama türk Doktorlar fue tekniğine özel kendi teknillerinide ekliyorlar ve sonuçta harika doğal saç ekimi sonuçları çıkıyor. Avrupa’dan Türkiye’ye gelip saç ektirecekler hiç düşünmesinler. Avrupa’da Türkiye’deki kalitenin yarışı yok hepsi hava cıva Avrupa’daki doktorlar hemde çok pahalı Avrupa’da saç ekimi

  Yanıtla

Yorum yapın