1. Ana Sayfa
  2. Saç Ekim Merkezleri
  3. Saç Ekimi Kampanyaları 2022 (Güncel ve En Uygun Kampanyalar)

Saç Ekimi Kampanyaları 2022 (Güncel ve En Uygun Kampanyalar)

featured

Saç Ekim Merkezlerinin Fiyatları, Saç Ekim Merkezleri  2022 Kampanyaları, Saç Ekim Merkezleri İndirim Kampanyaları, Saç Ekim Merkezleri Peşin Fiyatına Yaptıkları İndirimler, Saç Ekim Merkezleri Taksit Kampanyaları,Saç Ekimi Kampanyaları İstanbul,İzmir,Ankara

Günümüzde maliyetlerin artması ile birlikte saç ekimi fiyatları da her geçen gün yükselmeye başladı. Özellikle bir çok saç ekimi merkezinin ve saç ekim doktorunun fiyatlarını Euro üzerinden belirtmesi ve ülkemizdeki Euro artışı da maalesef Türk halkının saç ekimi konusunda arayışlara itmekte. Günümüzde bir çok saç ekim merkezi Avrupa ülkelerine reklam yaparak daha fazla gelir elde etmekte. Bu nedenle saç ekim merkezlerinin bir çoğu Türk müşterilerine fazla önem vermemekte. Verenlerde maalesef yüksek fiyatlar çekmektedir.

Fakat son dönemlerde yeni çıkan iyi saç ekim merkezleri saç ekimi kampanyaları düzenlemekte ve Türk müşterilere son derece uygun fiyatlara ve şartlara saç ekimi sunmakta. Bu kampanyalar gerek %40 lara varan indirimler gerekse taksit olarak değişmekte. Fakat bir çok firma taksit ile saç ekimi kampanyaları düzenlemekte. Aslında Türkiye ağırlıklı çalışan bir çok saç ekim merkezinin fiyatları TL olarak verilmekte. Hatta bazı firmalar sonbahar ve kış aylarında çok daha fazla kampanya düzenlemekte. Saç ekimi konusunda en uygun hizmeti alabilmeniz için bizde bu kampanya yapan firmaları listeliyoruz. Bu sayede tek bir sayfadan tüm saç ekimi kampanyalarına ulaşabilecek ve size uygun en iyi saç ekimi kampanyasını bulabileceksiniz.

Saç Ekimi Kampanyaları 2022

Nişantaşı Hastanesi Saç Ekim Merkezi Kampanyaları

Son dönemlerde çok fazla dikkat çeken saç ekim merkezlerinden biride Nişantaşı Hastanesi . sonbahar kampanyası ile birlikte peşin fiyatına taksit ve özel indirimler sunmaktalar. Saç ekimi fiyatlarında ortalama %30 civarında bir indirimleri mevcut. Bu fiyatlar ise ortalama bir saç ekimi işlemini 4.000 TL ile 7.000 TL arasında yaptırmanızı sağlamakta. Özellikle ödemelerde son derece esnek davranılmakta. Bu nedenle tercih edebileceğiniz saç ekim merkezlerinin başında gelmekte.

Nişantaşı Hastanesi Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri
Adres : Valikonağı Caddesi Fulya Sokak. No:5 Nişantaşı / İstanbul
Telefon : 444 00 77


Esteworld Saç Ekim Merkezi Kampanyaları

Esteworld Saç Ekim Merkezi Türkiye’deki en eski saç ekim merkezlerinden biri diyebiliriz. Özellikle Servet Hoca önderliğinde saç ekimlerinde %99 olumlu yorumlar almaktadır. Sonbahar Kış döneminde Peşin fiyatına kredi kartına taksit kampanyası bulunmakta. Ayrıca %20 civarında da saç ekiminde indirim yapmaktalar. Tabi ki bir çok saç ekim merkezinde olduğu gibi pazarlık yeteneğinize göre fiyatı dahada indirmek mümkün. Saç ekimi fiyatları ortalama 6.000 TL ile 10.000 TL arasında değişmekte.

Esteworld Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri
Adres: Altunizade Mahallesi Kısıklı Caddesi No:7 Üsküdar / İstanbul
Telefon: +90 (216) 474 54 54


Clinicexpert Saç Ekim Merkezi Kampanyaları

Clinicexpert Saç ekim Merkezi 50 TL’den başlayan taksitlerle saç ekim hizmeti sunmakta. Özellikle son dönemlerde forum sitelerindeki yorumlarda son derece başarılı operasyonlar sağladıkları bilinmekte. Ayrıca peşin ödemelerde %25 civarında indirim almanız mümkün. Fiyat almak ise whatsapp numarası üzerinden son derece kolay. Saç ekimi fiyatları ortalama 4.000 TL ile 9.000 TL arasında değişmekte.

Clinicexpert Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri
Adres: 19 Mayıs Mahallesi 19 Mayıs Caddesi Golden Plaza No:3, Kat:4 Şişli/ İstanbul
Whatsapp & Telefon : +905313839191


Estecenter Saç Ekim Merkezi Kampanyaları

Estecenter Saç Ekim Merkezi Türkiye’nin en eski ve en tecrübeli saç ekim uzmanları sahip saç ekim merkezlerinden biri. Güncel olarak saç ekimi fiyatlarında 2.000 TL anında indirim ve uygun faiz seçenekleri ile kredi kartına taksit seçenekleri bulunmakta. Saç ekimi fiyatları ortalama 5.000 TL ile 8.000 TL arasında değişmekte.

Estecenter Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri
Adres: Fulya Mahallesi Hakkı Yeten Caddesi Kıvanç Sokak No:24 Şişli/İstanbul
Whatsapp & Telefon : +90 530 301 81 88


Serkan Aygın Saç Ekim Merkezi Kampanyaları

Türkiye’nin en bilinen ve en ünlü saç ekim doktorlarından biri Serkan Aygın’dır. Dünyada ve Türkiye’de saç ekimi konusunda en başta gelen doktorlar arasında olan Serkan Aygın’da saç ekimi kampanyaları bulunmakta. Özellikle Peşin fiyatına taksit seçeneği son derece uygun taksitlerle saç ekimi yaptırmanızı sağlamakta. Ayrıca peşin ödemelerde %20 gibi bir indirim alabilirsiniz. Serkan Aygın Saç Ekim fiyatı ise ortalama 5.000 TL ile 11.000 TL arasında değişmekte.

Serkan Aygın Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri
Adres: Merkez Mah. İstiklal Sok. No:11/A Key Plaza, Şişli / İstanbul
Telefon: +90 555 100 4040


İsveç Klinik Saç Ekim Merkezi Kampanyaları

İsveç Klinik Saç Ekim Merkezi son dönemlerin gözde saç ekim merkezlerinden biri. Ne kadarda ismi biraz fiyatlarının yüksek olduğunu düşündürse de aslında uygun fiyatlara sahipler. Peşin ödemelerde %20 civarında indirim uygulanmakta. Ayrıca vade farksız 3 ile 6 aylık taksit seçenekleri de bulunuyor. İsveç Klinik Saç Ekim Merkezi saç ekim fiyatları ortalama 5.500 TL ile 9.000 TL arasında değişmekte.

İsveç Klinik Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri 
Adres: 19 Mayıs Cad. Dr. Hüsnü İsmet Öztürk Sok. Şişli Plaza E Blok 1F/6 Şişli/İstanbul
Telefon: 212 215 55 35


Meppy Hair Saç Ekim Merkezi Kampanyaları

Son dönemlerde yükselen saç ekim merkezlerinden biri Meppy Hair . Google üzerinde sık sık saç ekimi konusunda araştırma yapanların karşısına çıkmakta. Özellikle fiyatlar konusunda çok uygun fiyatlara sahipler. Ayrıca peşin ödemelerde %25 gibi bir indirim yapmaktalar. Taksit seçenekleri de çok uygun vade farkıyla yapılıyor. Saç ekimi fiyatları ortalama 3.000 TL ile 6.000 TL arasında değişmekte.

Meppy Hair Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri
Adres : Nispetiye Cad. Aydın Sok. No:1/1 Beşiktaş/İstanbul
Telefon : 0544 423 17 99


Listede yer almak ve kampanyanızı duyurmak için info@sacekiminetwork.com mail adresi ile iletişime geçebilirsiniz.


 

Yorum Yap

Yorum Yap