1. Ana Sayfa
  2. Saç Ekim Merkezleri
  3. Trabzon Saç Ekim Merkezleri Fiyatları ve En İyi En Başarılı Merkezler

Trabzon Saç Ekim Merkezleri Fiyatları ve En İyi En Başarılı Merkezler

featured

Trabzon’un En İyi Saç Ekim Merkezleri İncelemesi ve Güncel 2021 Fiyatları, Trabzon’un En İyi Saç Ekimi Yapan Doktorum Kim?, Trabzon’da En Başarılı Saç Ekim Merkezi Neresi? , Trabzon’da Saç Ekimi Fiyatları Ne Kadar? Trabzon Saç Ekim Merkezleri ve Doktor Yorumları , Trabzon Saç Ekimi Yaptıranların Yorumları, Trabzon Saç Ekim Merkezleri Ücretleri , Trabzon Saç Ekimi Doktoru Tavsiyesi , Trabzon Saç Ekimi Yapan Yerler , Trabzon Saç Ekim Merkezi , Trabzon Saç ekimi Fiyatları ve Tüm Detaylar…İnsanı güzel ve yakışıklı gösteren uzuvların başında saç gelmektedir. Saçın dökülmesi veya kellik görüntüsüne özen gösterenler için ciddi bir problemdir. Bu problemin çözümü adına dökülmenin başladığı ilk zamanlarda alınması gereken bazı tedbirler vardır. Fakat bazı insanlarda alınan tedbirler işe yaramaz ve kellik baş gösterir. Kellik sorununa en doğal çözüm saç ekimidir. Saç ekimi son zamanların popüler uygulamaları arasında yer almaktadır. Saç ekimi yaptırmadan önce doğru adresi bulmak çok önemlidir. Saç ekimi hizmetinin alınacağı kliniğin hijyenik olması sağlık açısından değerlidir. Hijyenik olmayan mekanlardan uzak durulmalıdır. Trabzon kenti sınırları içerisinde saç ekiminde uzman kadroya sahip klinikler merkezler bulunmaktadır.


Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight]Türkiye’nin En İyi Saç Ekimi Yapan Doktorları ve Fiyatları[/jaw_highlight]


Trabzon gibi gelişmiş ve yüksek sayıda nüfusa sahip olan kente sunulan hizmet kalitelidir. Gelişmiş teknolojik cihazlar ve ürünler kullanılarak yapılan uygulamada hedef bütün müşterilerin memnuniyetini elde etmektir. Saç ekimi konusunda sektörde adını duyuran ve İstanbul’da da şubesi bulunan Estetik Plus +’nın uzman hekimi Op.Dr. Ömer Ambarcıoğlu tecrübesi ile müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. İnsanların ihtiyaç duyması ile birlikte saç ekim merkezlerinde artış yaşandı. Trabzon kentinde birbirinden başarılı klinikler vardır. Estetik Plus +, Yrd. Doç. Dr. Mustafa Çapar Estetik Clinic, Naturel Saç Ekim Merkezi, Op. Dr. Muhammed Erkan klinikleri ve merkezlerinden Trabzonlular hizmet alabilir. Seçeneklerin fazla olması vatandaşlara saç ekimi ve estetik konusunda seçme şansı vermektedir.

En İyi En Başarılı Trabzon Saç Ekim Merkezleri ve Doktorları

█ Estetik Plus + Trabzon

Estetik Plus + merkezinde Op.Dr. Ömer Ambarcıoğlu ve kadrosu hizmet vermektedir. Alanında tecrübeli olan kadro Medikal Estetik, Estetik Cerrahi ve saç ekimi alanlarındaki uygulamaları ile popülerdir. İstanbul’da da şubesi olan merkez teknolojik gelişmelerin son model ürünü olan cihazlarını kullanarak, güncel bilgiler ışığında en iyi ve en sağlıklı sonuçları elde etmek için çalışmaktadır.

Burun estetiği, yüz estetiği, vücut estetiği, göğüs estetiği, yüz dolgusu, yüz uygulamaları, lazer tedavileri gibi uygulamalar yapılmaktadır. Saç ile ilgili saç ekimi ve saç mezoterapisi uygulanır. Uygulamaları hastanede hijyenik ameliyat ortamında yapan Op.Dr. Ömer Ambarcıoğlu ve kadrosu sunduğu hizmetle hastalarının memnuniyetini kazanmıştır. Sitede yer alan formu dolduran gün ay yıl saat ve dakika yazan hastalar istedikleri zamana randevu alabilir.Estetik Plus + saç ekimi ücretleri 3.000 TL ile 5.500 TL arasında değişmektedir.

Estetik Plus + Trabzon İletişim
Adres:Gazipaşa Mahallesi Atatürk Alanı Halis Çebi İş Merkezi Boyner Mağazası Üstü Kat: 6 No: 18 Ortahisar / TRABZON
Telefon: 0 462 322 29 24

█ Op. Dr. Muhammed Erkan Trabzon

Tıp alanındaki operasyonların ve tedavilerin her birinde ekip çalışması çok önemlidir. Op. Dr. Muhammed Erkan, yakaladığı başarıyı devam ettirerek artırmak için kaliteli, deneyimli ve bilgili kadro ile çalışmaktadır. İşini seven, hastalara karşı her daim güler yüzlü olan ekiple saç ekimi ve daha birçok estetik uygulamaları yapılmaktadır. İletişim becerisi yüksek olan klinik çalışanlarının el becerileri ve eğitimleri de yüksektir. Saç ekim uygulamaları kişiye özel olarak tasarlanmaktadır. Gelişmiş son dönem teknolojileri kullanılır. Ekim ile ilgili güncel gelişmeleri takip ederek operasyonlar yapılır. Yapılan uygulamalar ve operasyonlar neticesinde hastanın yatması gerekiyorsa merkezde yatırılır. Taburcu olduktan sonra hastaların takibi bilgisayar üzerinden takip edilir. Özel online program sayesinde hastaların kontrolleri ve takipleri yapılır. Bütün uygulama ve operasyonlar steril hastane ortamında yapılır. Op. Dr. Muhammed Erkan saç ekimi fiyatı 4.000 TL ile 8.000 TL arasında değişmektedir.

Op. Dr. Muhammed Erkan Trabzon İletişim
Adres: Gazipaşa Mahallesi Uzun Sokak Eski Kızılay Aralığı Bekaroğlu İş Merkezi Kat: 6 TRABZON
Telefon: 0 462 321 46 61
GSM: 0 530 386 61 88


Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight]Saç Dökülmesini Durduran En Başarılı ve En Etkili İlaçlar[/jaw_highlight]


█ Naturel Saç Ekim Merkezi Trabzon

Naturel Saç Ekim Merkezi, saç ile ilgili her türlü sorunu çözmek amacıyla özel olarak kurulmuştur. Merkezde, saç ekimi, bıyık ekimi, DHİ Saç Ekimi ve Saç dökülmesi tedavileri yapılmaktadır. Kişiler rahatsızlığı ile ilgili her türlü sorularını www. trabzondasacekimi.com adresindeki iletişim bölümünden uzmanlara sorabilirler. Bu alanda kişi resmini yükleyip gönderme şansına da sahiptir. Merkezin bütün uygulamaları anlaşmalı olduğu hastanede gerçekleşir. Naturel Saç Ekim Merkezi saç ekimi fiyatları 3.000 TL ile 6.500 TL arasında değişmektedir.

Naturel Saç Ekim Merkezi Trabzon İletişim
Adres:
Gazipaşa Caddesi Kudunoğlu Apartmanı Kat:3 TRABZON
Telefon: 0 505 371 53 52

█ Yrd. Doç. Dr. Mustafa Çapar Estetik Yomra Trabzon

1993 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olan Yrd. Doç. Dr. Mustafa Çapar, 1994 ile 2000 yılları arasında İzmir Eğitim ve Araştırma hastanesi plastik Cerrahi ihtisasını tamamladı. Uzmanlık eğitiminde İngiltere’de, Swansea’da ve Morriston Hospital’da bulunmuştur. Özbekistan ve Kazakistan’da gönüllü doktorluk yapmıştır. 2000 yılında Plastik Cerrahi Uzmanı olarak Trabzon Numune Hastanesi’nde görev yapmıştır. 2007 yılında Amerika Birleşik Devletleri Mayo Clinic’te çalışarak Minesota’daki Plastic Surgery okulunu bitirdi.

2005 yılında Çapar Estetik Merkezi’ni kurmuştur. Kliniğin amacı, kişilerin görsel yapılarında rahatsız oldukları estetik problemleri çözmektir. 14 yılın tecrübesi ve deneyimli kadro ile hizmet veren klinikte saç ekiminden Estetik Cerrahi müdahaleye, Lazer Epilasyon’dan Burun Estetiğine, Cilt Bakımından Bölgesel zayıflamaya kadar her türlü uygulama yapılmaktadır. Yrd. Doç. Dr. Mustafa Çapar 2016 yılında başladığı Avrasya Üniversitesi’nde öğretim üyesidir. Yrd. Doç. Dr. Mustafa Çapar  Saç ekimi fiyatları ortalama olarak 3.500 TL ile 7.000 TL arasında değişmektedir.

Yrd. Doç. Dr. Mustafa Çapar Estetik Clinic Trabzon İletişim
Adres:
Kaşüstü Mahallesi Sahil Yolu Caddesi Keleşoğlu Ak Center D Blok Kat:2 Daire:5 Yomra / TRABZON
Telefon: 0 462 344 49 49


Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight]En İyi Protez Saç Yapan Firmalar ve Fiyatları Listesi[/jaw_highlight]Listemizdeki firmalar karışık olarak listelenmiştir. Listede sadece bilgilendirme için hazırlanmıştır. Her hangi bir Cerrah Doktor yada Klinik Tavsiye edilmemektedir. Soru görüş ve Önerileriniz için info@sacekiminetwork.com adresi ile iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (3)

  1. Trabzon’da baya saç ekim merkezi varmış . Ne güzel İstanbul da ektirmeyi düşünüyordum ama hiç gerek yokmuş. Teşekkürler bilgilendirmeniz için.

  2. Mustafa Çapar da saç ekimi yaptırdım çok başarılı sonuçlar aldım. Neredeyse tüm ekilen saçlar çıktı. İsteyen olursa resim atarım mail yazın…

  3. Kardeşim hayırlı olsun nasıl memnunmusn resim atabilşrmisin İbo_hayal@hotmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir