Ordu Saç Ekim Merkezleri Fiyatları ve En İyi En Başarılı Merkezler

admin

Ordu’nun En İyi Saç Ekim Merkezleri İncelemesi ve Güncel 2021 Fiyatları, Ordu’nun En İyi Saç Ekimi Yapan Doktorum Kim?, Ordu’da En Başarılı Saç Ekim Merkezi Neresi? , Ordu’da Saç Ekimi Fiyatları Ne Kadar? Ordu Saç Ekim Merkezleri ve Doktor Yorumları , Ordu Saç Ekimi Yaptıranların Yorumları, Ordu Saç Ekim Merkezleri Ücretleri , Ordu Saç Ekimi Doktoru Tavsiyesi , Ordu Saç Ekimi Yapan Yerler , Ordu Saç Ekim Merkezi , Ordu Saç ekimi Fiyatları ve Tüm Detaylar…Saç dökülmesi ve saç yoksunluğu son yılların en önemli estetik problemlerinden biridir. Özellikle dış görünüşüne önem veren kişilerde saç yoksunluğu önemli bir sorun niteliğindedir. Genellikle erkeklerde daha sık rastlanan saç dökülmesi, genetik veya fiziksel faktörlerin etkisiyle ortaya çıkmaktadır. Yaşa bağlı olarak ortaya çıkma sıklığı fazla olsa da genç yaşlarda da görülür. En önemli estetik unsurlardan biri olan saç, günümüz teknolojileri ile ekim yapılarak oldukça başarılı sonuçlar alınmaktadır. Uzman kadrolar ile modern yöntemler kullanılarak alınan sonuçlar hastaları memnun etmektedir. Ülkemizde bu alanda oldukça gelişmiş merkezler bulunmaktadır. Ordu ilinde yaşayanlar da bu konuda oldukça şanslılar. Ordu, en gelişmiş saç ekim teknolojilerinin kullanıldığı saç ekim merkezlerinden birkaçına sahiptir.


Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight]En İyi Protez Saç Yapan Firmalar ve Fiyatları Listesi[/jaw_highlight]


Uzman doktorlar tarafından hastane koşullarında veya özel saç ekim merkezlerinde, steril ortamlarda gerçekleştiren saç ekimi öncelikle saç analizi ile başlar. Çoğu merkez bu analizi ve ilk konsültasyonu ücretsiz olarak yapar. Ordu da saç ekimi denince ilk akla gelen merkezlerden biri Karadeniz Saç Ekim Merkezidir. Saç ekimi konusunda uzman olan Op. Dr. Nazlı Tosun da ilk akla gelen isimlerden biridir. Ordu da bulunan Es Saç Ekim Merkezi de konusunda uzman, oldukça başarılı bir kurumdur. Ordu’nun ilk özel hastanesi olan Özel Umut Hastanesi de saç ekimi konusunda başarılara imzasını atmış kurumların başında gelmektedir.

En İyi En Başarılı Ordu Saç Ekim Merkezleri ve Doktorları

█ Karadeniz Saç Ekim Merkezi

Uzman doktorların hizmet verdiği, on iki yıllık başarılı bir geçmişe sahip bir kurum olan Karadeniz Saç Ekim Merkezi FUE ve FUT yöntemleri kullanarak saç ekimi gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda merkezde PRP tedavisi de uygulanmaktadır. Saç ekimi ve saç yenileme tedavilerinin başarıyla uygulandığı bir merkez olarak kolaylıkla ulaşabileceğiniz bir konumdadır. Merkeze web sitesi aracılığıyla online ulaşarak saç analizi ve konsültasyon yaptırabilirsiniz. Dökülme ve seyrelme olan bölgelerin fotoğrafları ile birlikte gerekli bilgileri doldurarak detaylı bilgi almanız mümkün.


Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight]En Çok Tercih Edilen Saç Ekim Merkezleri ve Doktorlar[/jaw_highlight]


Saç ekimi konusunda %100 memnuniyet garantisiyle çalışan Karadeniz Saç Ekim Merkezi, uygun bir fiyat aralığı vermekle birlikte, fiyat, tedavi yöntemleri ve dökülen saç miktarı, istenilen saç yoğunluğu, uygulama yapılacak bölgenin genişliğine göre değişmektedir. Kurumda ortalama 3.500 TL ile 6.000 TL arasında saç ekimi ve her türlü saç tedavisini yaptırmanız mümkündür.

Karadeniz Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri
Adres: Bahçelievler Mahallesi, Atatürk Bulvarı, No:27, Altınordu/ORDU
Telefon: (+90) 457 777 30 00, (+90) 532 265 29 61

█ Op. Dr. Nazlı Tosun

Ordu Medikal Park Hastanesi uzman doktorlarından biri olan Op. Dr. Nazlı Tosun, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesini 2002 yılında tamamlamıştır. 2010 yılında Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanlığını tamamlayan Nazlı Tosun, saç ekimi yanı sıra vücut ve yüz estetiği alanlarında da hizmet sunmaktadır. Kök hücre tedavisi ile oldukça başarılı sonuçlara da imza atan Op. Dr. Nazlı Tosun, alanında en başarılı isimlerden biridir. Deneyimli bir cerrah olan uzmanımızdan saç ekimi tedavisini 3000 TL ile 7.000 TL arasında bir fiyatla alabilirsiniz. Saç ekimi ve tedavisi birçok etkene göre farklılık gösterdiğinden öncelikle bir konsültasyon almanız ve ayrıntılı bilgi edinmeniz uygun olacaktır.

Op. Dr. Nazlı Tosun iletişim Bilgileri
Adres: Akyazı Mahallesi, Şehit Ali Gaffar Okkan Caddesi, No:9, Altınordu/ORDU
Telefon: 444 4 484

█ Es Saç Ekim Merkezi

Ordu ilinin en başarılı saç ekim merkezleri arasında yer alan Es Saç Ekim Merkezi, Sami Şenol ve uzman ekibiyle 17 yıldır başarıyla hizmet sunmaktadır. Gelişmiş teknolojiler ve uzun yılların tecrübesiyle hastane ortamında, saç ekimi ve saç tedavileri uygulayan merkezde, FUE yöntemiyle saç ekimi, mezoterapi, PRP tedavi uygulamaları da yapılmaktadır. Her türlü tedaviyi sorunsuz bir şekilde alarak, %100 memnuniyet ile ayrılacağınız merkez, uluslararası standartlarda bir kurumdur.  Saç dökülmesi veya saç yoksunluğu şikâyetleri ile kuruma müracaat ettiğiniz takdirde ayrıntılı tetkikler ve karşılıklı bilgi alış verişi sonrası alacağınız tedavi hizmetleri yaklaşık olarak 2.000 TL ile 6.000 TL arasında olacaktır. Detaylı bilgi ve randevu için online olarak ulaşabilirsiniz.

Es Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri
Adres: Akyazı Mahallesi, Şehit Ali Gaffar Okkan Caddesi, No: 9, Altınordu/ORDU
Telefon: (+90) 532 760 02 45

█ Özel Umut Hastanesi

Ordu’da 2006 yılında hizmete başlayan Özel Umut Hastanesi, Ordu’nun ilk özel hastanesi olarak deneyimli uzman kadrosu ile hizmet hayatına devam etmektedir. Ordu’nun en başarılı sağlık kurumlarından biri olan Özel Umut Hastanesi, saç ekimi ve estetik cerrahi denildiğinde de ilk akla gelen kurumlardan biri olmaktadır. Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanı Op. Dr. Bülent Kement tarafından saç ekimi ve tedavileri konusunda yetkin bir hizmet sunulmaktadır. Hastane ortamında steril koşullarda, güven içerisinde, uzman kadro tarafından sunulan hizmet sayesinde hastalar %100 memnuniyet ile ayrılmaktadır. Ameliyathaneleri ve yoğun bakım merkezi ile tam teşekküllü bir hastane olarak hizmet sunulmaktadır. Özel Umut Hastanesinden saç ekimi konusunda 2.500 TL ila 5.000 TL bin lira arasında değişen fiyatlarla hizmet almanız mümkün olmaktadır. Tabii saç ekimi konusu farklı kriterlere göre fiyatlandırılma yapılmaktadır. Ayrıntılı bilgi ve randevu için iletişim bilgilerinden kuruma kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Özel Umut Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres: Şahincili Mahallesi, Zübeyde hanım Caddesi, No: 218, ORDU
Telefon: 444 9 052, (+90) 452 234 90 30


Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight]Saç Dökülmesini Durduran En Başarılı ve En Etkili İlaçlar[/jaw_highlight]Listemizdeki firmalar karışık olarak listelenmiştir. Listede sadece bilgilendirme için hazırlanmıştır. Her hangi bir Cerrah Doktor yada Klinik Tavsiye edilmemektedir. Soru görüş ve Önerileriniz için info@sacekiminetwork.com adresi ile iletişime geçebilirsiniz.

“Ordu Saç Ekim Merkezleri Fiyatları ve En İyi En Başarılı Merkezler” üzerine 2 yorum

  1. Ordu’da saç ekim merkezi olduğunu bilmiyordum. Çok iyi oldu. Sizede teşekkürler bizi bilgilendirdiginiz için. Saç ektirmeyi düşünüyorum ama korkuyorum.

    Yanıtla
  2. Ordu’da saç ekimi yaptırdım gayet memnun kaldım nerdeyse 15 yaş genclestim. Artık kafamda güneşten yanmıyor . Korkmayın saç ektirin. Evet neredeyse 1 senelik bir süreç ama yinede sonuç mutlu ediyor.

    Yanıtla

Yorum yapın