Protez Saç Kullanımı Zor mu Kolay mı?

admin

Protez Saç Kullanımı Zor mu?Protez Saç Çok Terleyenler Kullanabilir mi? Protez Saç Yağlı Tenlere Uygun mu?Saç ekiminin alternatifi olan cerrahi müdahale olmadan yapılan saç protezi insanların kellik problemini büyük oranda çözmekte. Özellikle saç ekimi uyun olmayan kişilerin ilk başvurduğu çözümlerden biri saç protezi. Saç protezi hakkında kısa bir bilgi vermek gerekirse iki türü mevcut Birincisi gerçek insan saç 2. sentetik ve gerçek insan saçına çok benzer saç protezi aslında iki çeşidi de son derece doğal durmakta. Fakat ömür konusunda ikinci seçenek daha çok tercih ediliyor. Zaten artık ekranlarda bir çok ünlü de saç protezi kullandığı bilinmekte.


Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight]En İyi Protez Saç Yapan Firmalar ve Fiyatları Listesi[/jaw_highlight]


Saç protezi kullanımı kolay mı sorusu aslında en çok sorulan soruların başında geliyor. Saç protezi kullanmak aslında tamamen kişinin kimyasal yapısı ile doğru orantılı. Kısaca örnekleyelim kafa deriniz çok az terliyor ve yağsız bir tene sahipseniz saç protezi konusunda çok şanslısınız. Saç protezinin bakımını 30 gün civarında yapabilir kaşıntı kızarıklık yada açılma hissetmezsiniz. Fakat gel gelelim kafa deriniz çok çabuk yağlanıyor ise yada çok terliyorsanız protez konusunda bir kaç kez düşünmeniz gerekmekte. Çünkü saç protezleri kafanıza bantlar ve yapışkanlar ile tutturulmakta. Bu nedenle protez saç yapışkanları kısa sürece tutma yetisini kaybede bilmekte. Bu nedenle 10 ile 15 günde bir bakım yapmak yada yaptırmak zorunda kalabilirsiniz. Özellikle yaz aylarında çok sık terleyip kafa derinizin yağlanabileceğini düşünürseniz bakım süresi son derece kısalmakta.


Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight]Türkiye’nin En Başarılı Saç Ekim Merkezleri ve Fiyatları[/jaw_highlight]


[jaw_quote author=”” ]Özetlemek gerekirse protez saç kullanımı tamamen vücut yapınızla doğru orantılıdır. Bazı kişiler son derece memnun iken bazı kişilerde yağ ve terleme yüzünden eziyete dönüşebilmektedir. Karar verirken bu konuya çok dikkat etmeniz gerekmekte. Özellikle bazı firmalar çok iyi yapıştırıcıları ve bantları olduğunu iddia etseler de maalesef deri yağlanması ve terlemesi bir süre sonra tüm bantların özeliğini kaybetmesine neden olmaktadır.[/jaw_quote][jaw_clear]


Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight]Saç Dökülmesini Durduran En Başarılı ve En Etkili İlaçlar[/jaw_highlight]


Yorum yapın