Protez Saç Ter ve Yağlanma Yüzünden Çıkar mı?

admin

Protez Saç Terleme İle Çıkar mı? Protez Saç Kafa Derisi Yağlanması Yüzünden Çıkar mı? Protez Saç Bantları ve Yapışkanları Yağlı ve Terleyen Deride Ne Kadar Sürede Bakım Gerektirir? Tüm Detaylar Araştırmamızda…
Protez saç yaptıranların en büyük sıkıntılarından biri terleme ve yağlanma yüzünden çıkma ihtimali. Son dönemlerde bazı protez saç kullananlar yaz aylarının yaklaşması ile kafa derilerinin çok fazla yağlanması ve terlemesi nedeniyle sorun yaşama ihtimali olması düşündürüyor.

Saç protezlerini sabitlediğimiz yapıştırıcılar ve bantlar normal şartlarda ter ve yağlanmaya dayanıklı bir şekilde üretilmiştir. Bakımları yeni yapılmış yada 1 hafta civarında olmuş saç protezleri kolay kolay yağlanma ve terlemeden etkilenmez.


Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight]En İyi Protez Saç Yapan Firmalar ve Fiyatları Listesi[/jaw_highlight]


Fakat saç bakımı düzensiz olan kişilerde yağlanma ve ter nedeniyle saç protezinde açılma durumları olma ihtimali vardır. Özellikle yağlı cildi olanlar ve çok terleyenler protez saç bakımını 3 hafta ve üzerinde yaparlarsa kesinlikle açılma ihtimali yüksektir.  


Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight]Mucize Mavi Su Saç Çıkarıyor mu? Nereden Orjinali Alınır [/jaw_highlight]


Özellikle sıcak illerde (Antalya , Mersin, Muğla) gibi bölgelerde saç protezi kullananlar sabahları protezlerin ön kısımlarında açılmalar meydana geldiğini dile getirmekte.

[jaw_quote author=”” ]Özetlemek gerekirse kaliteli saç bantları ve yapışkanları kullanılırsa ve saç protezi bakımları yaz aylarında 15 günde bir yapılırsa istediğiniz kadar terleyin yada kafa derinizde yağlanma olsun hiçbir sorun yaşamazsınız.[/jaw_quote][jaw_clear]

Yağlı ve Çok Terleyen Kafa Derisine Sahip İnsanlarda protez saç bakımı ortalama 15 ile 20 gün arasında yapılmalıdır. Ayrıca bazı saç protezi merkezleri saç derisinin analizi yaparak aşırı terleme ve yağlanmaya uygun saç protezi bantları ve yapışkanları tavsiye etmektedir.


Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight]Saç Dökülmesini Durduran En Başarılı ve En Etkili İlaçlar[/jaw_highlight]


“Protez Saç Ter ve Yağlanma Yüzünden Çıkar mı?” üzerine 2 yorum

  1. Protez saç kullanıyorum yorumlarımi merak ediyorsanız söyleyeyim. Tarafsız olarak protez evet güzel duruyor. Size genclestiriyor ama kullanım ve bakım olayı zor.
    Heleki yazın çok daha zor ben 15 günde bir bakım yapıyorum

    Yanıtla
  2. Çok fazla terleyen biriyim. Protez terden cikar mi çıkmaz demissiniz. Kullanan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim. Protez saç yapiskanlarinin en güçlüsü hangisi.

    Yanıtla

Yorum yapın