Protez Saç Yapışkanları ve Bantları Su Geçirir mi?

admin

Protez Saç Su Geçirir mi? Protez Saç Yapışkanları Su ve Hava Geçirir mi? Saç Protezi Bantları Su ve Hava Geçirir mi? Özel Araştırmamız…

Saç dökülmesi ve kellik sorunu günümüzde protez saç yöntemi ile çok doğal bir şekilde hem kellik probleminden kurtulunmasını sağlıyor hemde çok doğal bir görüntü ortaya çıkarıyor.

Günümüzde protez saç uygulamaları son teknoloji uygulanmakta. Tabi ki  saç protezinin kafaya sabitlenmesi için en önemli 2 etken saç protez yapıştırıcıları ve saç protez bantları.

Piyasada 10 dan fazla markanın kendine özel özellikleri olan saç protez bantları ve saç protez yapıştırıcıları bulunmakta. Bazıları fazla terleyen ciltlere göre bazıları kuru ciltlere göre bazıları normal ciltlere göre. Bazıları 15 gün ter su yada dış etkenlere dayanıklı bazıları ise 1 ay boyunca boyunca saçı sabit tuttuğunu belirtiyor. Tabi ki bütün protez saç bantları ve yapıştırıcıları en iyisi olduğunu belirtmekte.


Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight]En İyi Protez Saç Yapan Firmalar ve Fiyatları Listesi[/jaw_highlight]


Son dönemlerde ise protez saçların çok fazla kaşıntı ve terleme yaptığı şikayetleri gelmekte. Ayrıca birde abdest mevzusu var tabi ki.


Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight]Türkiye’nin En Başarılı Saç Ekim Merkezleri ve Fiyatları[/jaw_highlight]


Protez saçlarda kullanılan bantlar üretici firmalardan aldığımız bilgilere göre kesinlikle su ve hava geçirgen yapıda olduğu ve kesinlikle abdest konusunda hiç bir sıkıntı olmayacağı konusunda. Fakat sizler için özel olarak incelediğimizde saç protezinin iç yapısı evet kesinlikle su ve hava geçirir özellikte. Fakat kullanılan bantlar ve yapıştırıcılar bizim incelediğimiz kadarıyla pekte su ve hava geçirgen durmamakta.

Bu bizim test ettiğimiz kadarıyla yaptığımız bir yorum tabi ki. Firmaların verdiği bilgilere güvenmek gerekmekte. Ama şunu da net bir şekilde belirtmek gerekiyor ki bir bant su geçiriyorsa tutma özelliği ne kadar iyi olabilir ve ne kadar dayanabilir.


Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight]Türkiye’nin En İyi Saç Ekimi Yapan Doktorları[/jaw_highlight]


İşin özeti protez saçlarda kullanılan bantlar ve yapıştırıcılar firmaların verdiği bilgi dahilinde kesinlikle su ve hava geçirmekte.

“Protez Saç Yapışkanları ve Bantları Su Geçirir mi?” üzerine bir yorum

Yorum yapın