Protez Saç Düşer mi? Protez Saç Çekilirse Ne Olur ?

admin

Saç Protezi Düşer mi? Saç Protezi Çekilirse Çıkar mı? Saç Protezi Zorlanırsa Çıkar mı?

Saç dökülmesi yaşayanların ve artık kafasında saç kalmamış insanların önündeki 2 tercihten biri saç protezidir. Saç protezi hem uygulanması hemde görüntüsü nedeniyle son dönemde çok fazla tercih edilmektedir. Protez saç konusunda Türkiye’de ve dünyada her geçen gün yeni teknolojiler uygulanmakta. Bu sayede artık protez saçlar hem çok daha doğal durmakta hemde bakım süresi daha uzamaktadır.


Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight]Güncel Protez Saç Fiyatları ve En İyi Protez Saç Firmaları[/jaw_highlight]


Tabi ki protez saç yaptırmayı düşünenlerin ilk aklına gelen protez saçların beklenmeyen bir anda kafadan düşme ihtimali yada biri yanlışlıkla protez saçınıza asılınca yada çekince çıkabilme ihtimali olup olmadığı.

Aslında bu iki sorunun ilk cevabı kesinlikle iyi bakımı yapılmış düzenli bantları ve yapışkanları yenilenmiş protez saç uygulamalarında kesinlikle protez saç düşmez. Yada protez saça ne kadar çekme yada asılma uygulansa da protez saç kafa derisinden kurtulmaz. Çünkü çok güçlü yapıştırıcılar ile sabitlenmektedir.


Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight]Türkiye’nin En İyi Saç Ekimi Yapan Doktorları[/jaw_highlight]


Fakat gel gelelim protez saçlarınıza iyi bakmazsanız ve saç derinize göre her 1 ayda yada 3 haftada bakımınızı yapmaz iseniz maalesef bantlar ter ve dış etkenler yüzünden güçsüzleşebilir ve bu durumlarda çekme yada asılmalarda tam anlamıyla kafanızdan protez saç kurtulmasa da bir miktar çıkma ihtimali bulunmaktadır. Bu belirttiğimiz saç protezine özen göstermeyen ve dikkat etmeyen kişilerde olabilecek bir durumdur.


Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight]Saç Dökülmesini Durduran En Başarılı ve En Etkili İlaçlar[/jaw_highlight]


“Protez Saç Düşer mi? Protez Saç Çekilirse Ne Olur ?” üzerine bir yorum

  1. Protez saç çok fazla çekilince bile çıkmıyor. Ben kullanıyorum. Fakat misal bakim süresi 25 günü geçtiyse biri asikirsa saç çıkabilir çünkü bantlar özelliğini kaybediyor

    Yanıtla

Yorum yapın