Adana Saç Ekim Merkezleri Fiyatları ve En İyi En Başarılı Merkezler

admin

Adana’nın En İyi Saç Ekim Merkezleri İncelemesi ve Güncel 2021 Fiyatları, Adana’nın En İyi Saç Ekimi Yapan Doktorum Kim?, Adana’da En Başarılı Saç Ekim Merkezi Neresi? , Adana’da Saç Ekimi Fiyatları Ne Kadar? Adana Saç Ekim Merkezleri ve Doktor Yorumları , Adana’da Saç Ekimi Yaptıranların Yorumları, Adana Saç Ekim Merkezleri Ücretleri ,Adana Saç Ekimi, Adana Saç Ekimi Fiyatları ve Tüm Detaylar…

Adana Akdeniz bölgesinin en çok nüfusa sahip olan illerinden biri. Adana aslında bir çok il ile komşu olduğu için Akdeniz bölgesinin Antalya’dan sonra saç ekimi konusunda ikinci tercihi. Hatta son dönemlerde Saç ekimi için gelen yabancı Turistler bile mevcut. Özellikle Almanya, Hollanda , Belçika , Fransa ve Arap ülkelerinden talep görmekte. Tabi ki bunun en büyük sebeplerinden biri Adana’da bulunan başarılı saç ekim doktorları. Arap ülkelerine yakın olması da en büyük avantajlardan biri. Özellikle fiyat olarak Arap ülkeleri Avrupa ülkelerinden çok daha uygun. Bu nedenle çok fazla tercih edilmekte. Op. Dr. Sadık Karakaya ve Op. Dr. Mahmut Yıldız gibi başarılı saç ekimi uzmanları da Adana’ da bulunmakta. Sizler için Adana’daki en iyi saç ekim merkezlerini araştırdık. Liste karışık şekildedir. Gönül rahatlığı ile aşağıdaki firmalarla irtibata geçebilirsiniz.

En İyi En Başarılı Adana Saç Ekim Merkezleri ve Doktorları

Adana Saç Ekim Merkezi

Aslında son derece riskli bir iş olan saç ekimi için; steril, etik kurallara bağlı kalacak şekilde hareket eden, tam teşekküllü hastane ya da ameliyathanelerin kullanılması gerekmektedir. Adana Saç Ekim Merkezi de; her şeyi harfiyen yerine getirerek, erkekleri kellik durumundan kurtaran ve bu zaman dek sayısız saç ekiminde başarılı müdahalelerde bulunmuş bir kuruluştur. İşinin ehli doktorları ve sağlık personelleri ile birlikte başarı oranı % 99’un üzerinde olan saç ekim operasyonları sayesinde, kısa sürede sadece Adana’da değil, tüm Türkiye’de tanınan bir saç ekim merkezi olmayı başarmıştır. Saçların tutma oranı çok yüksek olduğundan, geri dökülmesi gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. FUE tekniği ile saç ekimini ağrısız bir şekilde gerçekleştiren bu merkezde; kaş, sakal ve bıyık ekiminin yanı sıra; PRP tedavisi de uygulanmaktadır.

Adana Saç Ekim Merkezi ile iletişime geçip, saçlarınızı analiz ettirerek, hem fiyat bilgisi, hem de izlenecek olan adımlarla alakalı fikir edinebilirsiniz. Fiyatlar genel olarak 4.000 TL ile 13.000 TL arasında değişmektedir.

Adana Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri
Adres: Beyazevler Mah. Bülent Angın Bulvarı Turan Apt. K: 1 D: 1 Çukurova/ADANA
Telefon: (0322) 231 09 09 / GSM: (0541) 853 01 01


Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight]Türkiye’nin En Başarılı Saç Ekim Merkezleri ve Fiyatları[/jaw_highlight]


Murat Keskin Saç Ekim Merkezi Adana

Erkeklerde yaşın ilerlemesi sonucu, gerek genetik, gerekse de psikolojik faktörler sebebi ile saç dökülmesi ve kelleşme sorunu ortaya çıkar. Bu durumda da erkeklerin dış görünüş açısından kötü bir görünüm ile karşı karşıya kalmaları gerçekleşir. Saç dökülmesi ve kelleşme sorunu yaşayan birçok erkek ise; bu durumdan kurtulmak adına, saç ekimine başvurur. Genel Cerrahi Uzmanı Dr. Murat Keskin; kendisine ait olan bir klinikte hastalarını ağırlayarak, onların saç dökülmesi veya kellik sorunundan kurtulmalarına yardımcı olmaktadır. ABD’de çeşitli çalışmalar yapmış ve dünyanın farklı ülkelerinde başarılı kurs ve eğitimler geçirmiş olan Dr. Keskin; saç ekiminde FUE tekniğini ilk kez kullanan isimlerinde başında geliyor. Murat Keskin Saç Ekim Merkezi ile siz de artık gür saçlara sahip olacak ve istediğiniz o dış görünüşe kavuşacaksınız.

5.000 TL ile 8.000 TL arasında değişen fiyatları ile saç ekim hizmeti veren Murat Keskin Saç Ekim Merkezi’nde; profesyonel sağlık elemanları da görev yapmaktadır. Saçlarınızın durumuna göre bu aralıkta bir fiyat ile saç ekimi yaptırabilirsiniz.

Murat Keskin Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri
Adres: Cevat Yurdakul Cad. Oğuz Kayhan Apt. K: 4 D: 7 Seyhan/ADANA
Telefon: (0533) 571 00 60


Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight]Genetik Saç Dökülmesini Önleyen En Çok Tercih Edilen İlaçlar[/jaw_highlight]


Güney Estetik Cerrahi Saç Ekim Merkezi Adana

Bir Estetik Cerrahi kuruluşu olarak Adana’da faaliyet gösteren bu merkez; saç ekim operasyonlarında da son yılların en çok tercih gören kuruluşlarından birisidir. Op. Dr. Sadık Karakaya ve Op. Dr. Mahmut Yıldız ile birlikte saç ekimi konusunda 10.000’inin üzerinde başarılı operasyonun altına imza atmayı başarmış olan bu saç ekim merkezinde; burun estetiği, meme estetiği, karın estetiği, ve ameliyatsız estetik hizmetleri de verilmektedir. İnsanların daha güzel ve karizmatik bir görünüme kavuşması için var gücüyle çalışan doktorları ve sağlık personelleri ile birlikte, Adana’da adından söz ettirmeyi başaran bir kuruluştur. Yılların deneyimine sahip olan ekip tarafından yönetilen Güney Estetik Cerrahi Saç Ekim Merkezi; saç ekim operasyonlarının geri dönüş oranlarının da son derece olumlu olduğu gözlemlenmektedir.

Güney Estetik Cerrahi Saç Ekim Merkezi; saç ekimi konusunda ağrısız ve yara izi olmadan operasyonlarını 5.000 ile 10.000 TL aralığında gerçekleştirmektedir.

Güney Estetik Cerrahi Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri
Adres: Atatürk Cad. Gen İş Merkezi K: 7 D: 20(Ariplex Sinema Yanı) Seyhan/ADANA
Telefon: (0322) 457 80 84 / GSM: (0532) 323 05 12


Capillum Clinic Saç Ekim Merkezi Adana

Türkiye’nin farklı şehirlerinde hizmet veren Capillum Clinic; Adana’da da son derece başarılı müdahalelerde bulunan bir kuruluştur. Capillum Clinic Saç Ekim Merkezi adıyla Adana’da, erkeklerin saç dökülmesi ve kellik sorunundan kurtulmalarına yardımcı olan bu sağlık kuruluşu; alanının en uzman doktorları ve başarılı sağlık çalışanlarıyla birlikte her daim yanı başınızdadır. Öncelikle saçları analiz eden ve hafif saç dökülmelerinde, saç ekiminin yerine, alternatif tedavileri uygulayarak, saçlarınızın gürleşmesine yardımcı olan bu kuruluş; saç köklerini canlandırmaya yarayan PRP tedavisini son derece başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Uzman Emrah Akça ve ekibi ile birlikte başarılı saç ekim operasyonlarına imza atmış olan bu kuruluş; sakal, bıyık ve kaş ekimi konusunda da hastalarına yardımcı olmaktadır. Ekim operasyonlarının geri dönüş oranı da son derece yüksektir. Ekimi yapılan alanın sonradan dökülmesi söz konusu dahi olmamaktadır.

Capillum Clinic Saç Ekim Merkezi; saçlarınızın yoğunluk durumuna göre size bir fiyat sunacaktır. Fiyatları genellikle 3.000 ile 8.000 TL arasındadır.

Capillum Clinic Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri
GSM: (0555) 699 00 11


Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight]En İyi Protez Saç Yapan Firmalar ve Fiyatları Listesi[/jaw_highlight]


Estemoda Saç Ekim Merkezi Adana

Türkiye’de bunda yaklaşık 13 sene önce kurulmuş olan ve o günden bu yana başarılı saç ekim operasyonlarının altına imza atmış Estemoda Saç Ekim Merkezi ile artık gür saçlara sahip olacaksınız. Gerek yurtiçindeki hastalarına, gerekse de yurtdışından özel olarak gelen turistlere başarılı saç ekim müdahalelerinde bulunarak, ününü tüm dünyaya yaymış olan bu saç ekim merkezinde; saç ekiminin yanı sıra, sakal, bıyık, kaş ve kirpik ekimi de yapılmaktadır. Ayrıca ölü saç köklerinin canlandırılması adına, PRP tedavisi de uygulanmaktadır. Sıradan bir saç ekim merkezi olmayan bu kuruluş; estetik ve dolgu konusunda da uzman olan doktorlarıyla faaliyetlerini yürütmektedir. 10 yılı aşkın tecrübeye sahip olan uzmanlarla birlikte, hangi konuda olursa olsun; alacağınız hizmetten son derece memnun kalacaksınız.

Estemoda Saç Ekim Merkezi’nden alacağınız hizmet için 4.000 ile 12.000 TL arasında bir fiyat ödeyeceksiniz. Ödeyeceğiniz fiyat; saçlarınızın yoğunluğuna ve kellik durumuna göre değişebilmektedir.

Estemoda Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri
Adres: Belediye Evleri 84280. Sok. No: 1A/1 01360 Çukurova/ADANA
Telefon: (0538) 873 09 79


Listemizdeki firmalar karışık olarak listelenmiştir. Listede sadece bilgilendirme için hazırlanmıştır. Her hangi bir Cerrah Doktor yada Klinik Tavsiye edilmemektedir. Soru görüş ve Önerileriniz için info@sacekiminetwork.com adresi ile iletişime geçebilirsiniz.

“Adana Saç Ekim Merkezleri Fiyatları ve En İyi En Başarılı Merkezler” üzerine 8 yorum

 1. Adana’da ne çok saç ekim merkezi varmış. Sayenizde öğrendim. Çok iyi İstanbul a gitmeyi planlıyordum. Bana tavsiye verecek biri varmı Adana’da saç ekimi yaptırmış olan ? Yorumlarını iletirse sevinirim.

  Yanıtla
 2. Vaybe Adana’da ne çok saç ekim merkezi varmış. Sayenizde ogendim cok saolun. İstanbul Ankara gibi illere gitmeye gerek kalmadı.

  Yanıtla
 3. Adana’daki en iyi saç eken doktor ve saç ekim merkezi hangisi . Para önemli değil yeterki su saçlarımı iyice eksin. Belli olmasın ekim yapıldığı. Saç ektirmekten öte saç ekim merkezi bulmak bile zor iş.

  Yanıtla
 4. Adana’da saç ekimi ucuz bence. Çok kaliteli saç ekim merkezleri var
  Ben saç ekimi mi Adana’da yaptırdım gayet güzel oldu 5.000 TL ödedim. Aynı ekimi İstanbul da 8 ile 10 istiyorlar

  Yanıtla
 5. Adana’da saç ekimi yaptırdım . Valla sonuçları görseniz sasirirsiniz buraya resim ekleyemedim ama en başarılı doktorlardan çok daha güzel ekim yapıldı. Adana saç ekimi denildiğinde bence çok başarılı adana ve çevresindeki illerden kesinlikle gelip saç ektirmeli. Ben bu kadar iyi olacağını düşünmemiştim.

  Yanıtla

Yorum yapın