1. Ana Sayfa
  2. Saç Ekim Merkezleri
  3. Bursa Saç Ekim Merkezleri Fiyatları ve En İyi En Başarılı Merkezler

Bursa Saç Ekim Merkezleri Fiyatları ve En İyi En Başarılı Merkezler

featured

Bursa’nın En İyi Saç Ekim Merkezleri İncelemesi ve Güncel 2021 Fiyatları, Bursa’nın En İyi Saç Ekimi Yapan Doktorum Kim?, Bursa’da En Başarılı Saç Ekim Merkezi Neresi? , Bursa’da Saç Ekimi Fiyatları Ne Kadar? Bursa Saç Ekim Merkezleri ve Doktor Yorumları , Bursa’da Saç Ekimi Yaptıranların Yorumları, Bursa Saç Ekim Merkezleri Ücretleri, Bursa Saç Ekimi, Bursa Saç Ekimi Fiyatı  ve Tüm Detaylar…

Bursa Marmara bölgesinin nüfus bakımından en büyük 2. ili. Bursa’da yoğun bir iş hayatı var. Stres ve Genetik sorunlardan dolayı saç dökülmesi yaşayan insan sayısı da bursa’da diğer illere göre çok fazla . Bu nedenle Bursa ilinde saç ekimi merkezleri son derece yoğun çalışmakta. Hatta bir çok Avrupa ülkesinden Bursa’ya saç ekimi için gelenler bile bulunmakta. Ayrıca Almanya hollanda Belçika Fransa Gibi ülkelerdeki Bursalı Gurbetçilerde şimdiden saç ekim merkezlerinde yerlerini ayırmış durumdalar. Bursa ne kadarda Tekstil konusunda bilinse de yakın zamanda saç ekimi konusunda da dünyada isim yapacak bir merkez haline gelecek gibi görünüyor. Bursa ve çevresinde saç ekimi düşünüyorsanız kesinlikle aşağıdaki saç ekim merkezlerine rahatlıkla güvenebilirsiniz. Bursa’daki en başarılı ve en sorunsuz en güvenilir saç merkezlerini sizin için listeledik. Sıralama karışıktır bu nedenle istediğiniz merkezi tercih edebilirsiniz.

En İyi En Başarılı Bursa Saç Ekim Merkezleri ve Doktorları

Esteticare Saç Ekim Merkezi Bursa

Estetik ve Plastik Cerrahi alanında uzman olan doktorlarıyla birlikte hizmet veren Esteticare Saç Ekim Merkezi; aynı zamanda saç ekimi konusunda da kellik sorunu yaşayan erkeklere yardımcı olmaktadır. Profesyonel bir şekilde bu işi yürüten saç ekim merkezinde; güler yüzlü ve tecrübeli sağlık personelleri görev yapmaktadır. Tofaş, Bursa Gazeteciler Cemiyeti, Ziraat Bankası gibi üst düzey kurumlardan sponsorluk elde etmeyiş başarmış olan bu merkezde; FUE tekniği adı verilen yöntemle saç ekimi operasyonları gerçekleştirilmektedir. Steril ortamlarda gerçekleştirilen saç ekimlerinden alınan sonuç; % 99’un üzerinde başarı oranını göstermektedir. Bu da, müşterilerin güven duymasında önemli bir detaydır. Saç ekiminden sonra müşterilerin neler yapmaları gerektiği de, bu kuruluş tarafından tek tek anlatılmaktadır. Özellikle ilk 3 günü evde istirahat halinde geçirmek büyük önem taşıyor.

Esteticare Saç Ekim Merkezi ile irtibat kurduktan sonra; saçlarınızın analizini yaptırabilir ve ona göre bir fiyat alabilirsiniz. Genel olarak 4.000 ile 8.000 TL arasında bir fiyat verilmektedir.

Esteticare Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri

Adres: FSM Bulvarı Esentepe Mahallesi. Gürler Caddesi No: 6 Nilüfer/BURSA
Telefon: (0224) 241 94 94 / GSM: (0549) 243 73 53Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight]Türkiye’nin En Başarılı Saç Ekim Merkezleri ve Fiyatları[/jaw_highlight]


Estetik International Saç Ekim Merkezi Bursa

Uzman doktorları ve deneyimli sağlık personelleri ile Türkiye’de artık lider estetik kuruluşları arasında yer almayı başaran Estetik International; saç ekimi konusunda da hizmet veriyor. 20 yılı aşkın deneyim ile Estetik International Saç Ekim Merkezi’nden, bu konuda yardım talep edebilirsiniz. Prof. Dr. Cenk Şen, Op. Dr. Selçuk Aytaç, Op. Dr. Medine Kantürk, Op. Dr. Rıza Kantürk, Dr. Çağatay Güngörsün, Dr. Gina Moret, Dr. Gülden Gürel, Dr. Feyman Duygu Oktar, Uzman Dr. Ali Ekber Yürekli ile birlikte son derece başarılı operasyonlar; bu estetik merkezinde gerçekleşmektedir. 17.000’den fazla başarılı saç ekim müdahalesinde bulunmuş olan bu merkezde; yüz estetiği, meme estetiği ve vücut estetiği konusunda da hizmet verilmektedir.

Uzman doktorlar ve sağlık personelleri ile emin ellerde olacağınız Estetik International Saç Ekim Merkezi; saç ekimi için 5.000 ila 11.000 TL arasında bir fiyatla karşınızdadır. Fiyat değişkenliği, kişinin saç yapısı ve kellik durumuyla alakalıdır.

Estetik International Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri

Adres: Emek Adnan Menderes Mahallesi. Turgut Özel Caddesi No: 2 Korupark AVM(Sinema Katı) 16150 Osmangazi/BURSA
Telefon : 444 7 707


Murat Küçüktaş Saç Ekim Merkezi Bursa

Dr. Murat Küçüktaş’ın başarılı müdahaleleri sonucu; binlerce erkek artık gür saçlara sahip olarak, daha karizmatik bir görünüme kavuştu. Daha önce Merzifon Asker Hastanesi ve Nevşehir Devlet Hastanesi’nde görev yapmış olan doktor; 2013’ten bu yana Bursa Özel Doruk Hastanesi’nde çalışmaktadır. Son derece tecrübeli ve saç ekimi konusunda da bugüne kadar birçok ödül almış olan Murat Küçüktaş; 10.000’den fazla saç ekim operasyonunu başarı ile tamamlamıştır. Murat Küçüktaş Saç Ekim Merkezi’nde yapılan operasyonlar neticesinde saçların tutma oranı da bir hayli yüksektir. Bu da saç ekim işleminden sonra bir daha saçların dökülmeyeceği anlamı taşımaktadır.

Murat Küçüktaş Saç Ekim Merkezi’nde; 4.000 TL’den 7.000 TL’ye kadar olan fiyat aralıklarında saç ekim hizmeti alabilirsiniz. Saçlarınızın önden, arkadan ve yandan çekilmiş olan 3 adet fotoğrafını buraya iletirseniz; net bir fiyat bilgisi de edinebilirsiniz.

Murat Küçüktaş Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri

Adres: Bağlarbaşı Mah. 1. Sedir Sok. No: 15 D: 9 FSM Kavşağı Karşısı Osmangazi/BURSA

Telefon: (0224) 249 07 77 / GSM: (0505) 418 48 65


Burtom Saç Ekim Merkezi Bursa

Bir sağlık kurumu olarak hizmet veren Burtom; saçları dökülmüş ve kellik durumunu yaşayan erkeklere saç ekimi konusunda da hizmet vermektedir. Burtom Saç Ekim Merkezi olarak, FUE tekniği ile saç ekim operasyonlarını başarıyla gerçekleştiren bir kuruluştur. 10 yılı aşkın tecrübe ile bu alanda hizmet veren ve bu zamana kadar 11.000’den fazla başarılı saç ekim operasyonu gerçekleştirmiş olan bu saç ekim merkezinde; alanında uzman doktorlar ve sağlık çalışanlar görev yapmaktadır. Saçların tutma oranı % 99’un üzerinde olduğundan, bir daha dökülmesi söz konusu dahi olmamaktadır. Ayrıca oranın bu kadar yüksek olması; insanların memnun kalması noktasında da önemli bir etkendir. FUE tekniği ile saç ekiminin yanı sıra; tıraşsız saç ekimi de yapılmaktadır. Ayrıca kaş ve sakal ekimi için de hizmet alabilirsiniz.

Burtom Saç Ekim Merkezi; saçların yoğunluğuna göre 5.000 ile 10.000 TL arasında saç ekim hizmeti sunmaktadır. Saçlarınızın analizi yapıldıktan sonra; sizlere bu konuda net bir bilgi aktarılacaktır.

Burtom Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri

Adres: Muradiye Mah. Hamzabey Cad. No: 108 16020 Osmangazi/BURSA
Telefon: 444 4 224Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight]Saç Dökülmesinde En Başarılı ve En Etkili İlaçlar[/jaw_highlight]


Ali Tufan Soydan Saç Ekim Merkezi Bursa

İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni 2002’de mezun olan Ali Tufan Soydan; aynı yıl içerisinde Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde, uzman olarak göreve başlamıştır. Yurtdışında birçok başarılı çalışmanın altında imzası olan Op. Dr. Ali Tufan Soydan; 2008’de ABD’de lazer tedavileri ve estetik cerrahi alanında çalışmalar yapmıştır. 2009’da ise Belçika ve Almanya’daki sınavları başarı ile geçmiştir. 2011’den bu yana ise; Bursa’da özel hekim olarak, estetik cerrahi, plastik cerrahi, ameliyatsız estetik, lazer uygulama ve saç ekimi konusunda görev yapmaktadır. Ali Tufan Soydan Saç Ekim Merkezi olarak; erkeklerin kellik sorununa kalıcı çözüm üreten Op. Dr. Soydan; FUE tekniğindeki başarısı ile birçok erkeğin karizmasının yerine gelmesine yarımcı olmuştur. Üstelik ekimi yapılan saçların sonradan dökülmemesi de müşterileri son derece memnun etmektedir.

Ali Tufan Soydan Saç Ekim Merkezi’nden 6.000 ile 12.000 TL arasında saç ekim hizmeti alabilirsiniz. Daha detaylı fiyat bilgisi için; saçlarınızın analizi yapılacaktır.

Ali Tufan Soydan Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri

Adres: Fethiye Mah. FSM Bulvarı Fulya Sok. Yıldırımlar Plaza No: 15 K: 2 D: 5 Nilüfer/BURSA
Telefon: (0224) 242 00 57 / GSM: (0533) 593 18 03


Ali Tuncer Saç Ekim Merkezi Bursa

1997’de Estetik ve Plastik Cerrahi eğitimine başlamış olan Ali Tuncer; 2001 ile 2002 yıllarında deneysel mikrocerrahi alanında çalışmalar ortaya koymuştur. 2003 yılında tezini sunarak eğitimi tamamlamış olan Tuncer; 2004’ten 2014’e kadar Bursa Özel Doruk Hastanesi ve Özel Bahar Hastanesi’nde uzman olarak görev yapmıştır. 2014 yılında ise; bir estetik kliniği kurarak, kendi hastalarını ağırlamaya başlamıştır. Estetik Cerrahi ve Medikal Estetik hizmetinin yanı sıra; saç ekimi alanında da hizmet vermektedir. Ali Tuncer Saç Ekim Merkezi’nden hizmet alarak, siz de hayal ettiğiniz o gür ve karizmatik saçlara kavuşabilirsiniz. Hiçbir ağrı olmadan, FUE tekniği ile saç ekimi yapan Op. Dr. Ali Tuncer; bugüne kadar binlerce başarılı saç ekim operasyonu gerçekleştirmiştir.

Ali Tuncer Saç Ekim Merkezi; 4.000 ile 10.000 TL arasında değişen rakamlarla saç ekim hizmeti sunmaktadır. Saçlarınızın yoğunluk durumuna göre bu aralıkta bir fiyattan hizmet alabilirsiniz.

Ali Tuncer Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri

Adres: Doğanbey Mah. Haşim İşcan Cad. No: 3 K: 1 Osmangazi/BURSA
Telefon: (0224) 222 02 21


Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight]En İyi Protez Saç Yapan Firmalar ve Fiyatları Listesi[/jaw_highlight]Listemizdeki firmalar karışık olarak listelenmiştir. Listede sadece bilgilendirme için hazırlanmıştır. Her hangi bir Cerrah Doktor yada Klinik Tavsiye edilmemektedir. Soru görüş ve Önerileriniz için info@sacekiminetwork.com adresi ile iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. Ben Bursa’da Ali hocaya saç ekimimi yaptırdım. Şuan görseniz inanamazsiniz. Muhteşem saçlarım oldu . 10 yaş genclestim. Kesinlikle saç ektirin. Biraz sıkıntı çekiliyor 6 ay kadar ama sonra rahat edersiniz.

  2. Bursa’da burtom saç ekim merkezinda saç ektirdim şimdilik sıkıntı yok bakalım . Çok fazla saç ekim merkezi var Bursa’da ben inceledim neredeyse hepsi çok başarılı .
    Kesinlikle gönül rahatlığı ile Bursa’da saç ektirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir