Sivas Saç Ekim Merkezleri Fiyatları ve En İyi En Başarılı Merkezler

admin

Sivas’ın En İyi Saç Ekim Merkezleri İncelemesi ve Güncel 2021 Fiyatları, Sivas’ın En İyi Saç Ekimi Yapan Doktorum Kim?, Sivas’ta En Başarılı Saç Ekim Merkezi Neresi? , Sivas’ta Saç Ekimi Fiyatları Ne Kadar? Sivas Saç Ekim Merkezleri ve Doktor Yorumları , Sivas Saç Ekimi Yaptıranların Yorumları, Sivas Saç Ekim Merkezleri Ücretleri , Sivas Saç Ekimi Doktoru Tavsiyesi , Sivas Saç Ekimi Yapan Yerler , Sivas Saç Ekim Merkezi , Sivas Saç ekimi Fiyatları ve Tüm Detaylar…İnsanlar saç ekimine saçları seyrekleştiğinde veya tamamen döküldüğünde ihtiyaç hisseder. Çünkü saçları dökülenler kendini güzel hissetmemeye başlar. Saçlar, genetik nedenler, stres ve sıkıntıya bağlı sebepler, hava kirliliği, yılların etkisi, kullanılan ilaçların yan etkisi ile dökülür. Şayet tedbir alınabilirse saçın dökülmesi önlenebilir. Dökülme bazı insanlarda engellenebilse bile bazılarında engellenemez. Saçının dökülmesinin önüne geçemeyenlere daha kalıcı çözümler lazımdır. Saç ekimi günümüzde bulunmuş en kalıcı çözümdür. Her geçen gün tıptaki ilerlemeler saç ekimi tekniklerini çeşitlendirmektedir. Teknolojinin ilerlemesi ise kullanılan cihazlarda farklılık meydana getirerek ekimin daha sağlıklı ve pratik yapılmasını sağlamaktadır. Sivas büyük bir şehirdir.  Kalabalık Sivaslıların saç problemlerine çözüm sunan saç ekim merkezi bulunmaktadır.


Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight]Saç Dökülmesini Durduran En Başarılı ve En Etkili İlaçlar[/jaw_highlight]


Saç ekimi merkezine gitmeden önce kişinin ihtiyacı olduğuna inanması şarttır. Bazı insanlar saçlarındaki kayıpları görmezden gelmektedir. Oysaki görmezden gelmek yerin birkaç saat içinde gerçekleştirilecek operasyon ile sağlıklı saçlar elde etmek mümkündür. Sivas’ta bulunan Medicana Hastanesi, saç ekiminin hastane ortamında yapılma imkanı vermektedir. Medicana Hastanesi Dermatolji bölümünde saçla ilgili işlemler yapılmaktadır. Sivas’a komşu olan Kayseri ilinde bulunan Can Hair Saç Sorunları Merkezi son teknoloji cihazlar ve uzman kadrosu ile hizmet vermektedir. Ankara’da bulunan Op. Dr. Serdar Gökrem alanında harikalar meydana getiren uzman hekimdir. Sivas’ta yaşayıp saç ekimi yaptırmak isteyenler Op. Dr. Serdar Gökrem kliniğinden randevu alarak hayal ettiği saçlara kavuşabilir.

En İyi En Başarılı Sivas Saç Ekim Merkezleri ve Doktorları

█ Medicana Hastanesi Sivas

Medicana ülkemizin birçok ilinde hizmet vermekte olan bir hastanedir. İstanbul, Ankara, Bursa, Samsun, Konya ve Sivas illerinde birden fazla şube ile hasta tedavilerine devam etmektedir. Sivas ilinde bulunan Medicana Hastanesi her bölümden hasta kabul etmektedir. Saç ile ilgili problemi olan hastalar Dermatoloji bölümüne gitmeleri gerekmektedir. Meddicana Hastanesi Dermatoloji Bölümünde iki doktor hizmet vermektedir.


Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight]Türkiye’nin En İyi Saç Ekimi Yapan Doktorları ve Fiyatları[/jaw_highlight]


Dermatoloji uzmanı olan Dr. Selma Uçar 2003 yılında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. 2010 yılında Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Ana bilim dalında uzmanlığını tamamlamıştır. Bir dönem Sivas Devlet Hastanesinde görev yapan Dr. Selma Uçar günümüzde Medicana Hastanesinde hasta kabul etmektedir. Botoks, Dolgu, Ilık Dolgusu, PRP Tedavisi, Saç ve Yüz Mezoterapisi, Dermoroller, Lazer, Kimyasal Peeling, Altın İğne, Cilt Bakımı, Cilt Hastalıkları, Tırnak Hastalıkları, Derinin Mikrobik Mantar ve Viral Hastalıkları, Ter Bezi Hastalıkları tedavisi yapmaktadır. Saç ve saç hastalıkları ile ilgili özel tedaviler uygulamaktadır.

Diğer dermatoloji uzmanı Aydın Kelkit ise İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesini 1979 yılında bitirmiştir. Uzmanlığını 1986 yılında Cumhuriyet Üniversitesinde tamamlamış olan Dr. Aydın Kelkit uzun yıllar yaptığı Dermatoloji uzmanlığı sayesinde başarılı uygulamalara imza atmıştır. Hastanede gerçekleştirilen saç ekimlerinin maliyeti 4.000TL  ile 9.000 TL arasındadır.

Medicana Hastanesi Sivas İletişim
Adres: Kızılırmak Mahallesi Şehit Fethi Akyüz Caddesi No: 8 SİVAS
Telefon No: 0 346 215 05 55
Çağrı Merkezi: 0 850 460 63 34

█ Can Hair Saç Sorunları Merkezi Kayseri

Saç ekiminin doğal olması çok önemlidir. Bazı kliniklerde yapılan ekimler çok yapay durmaktadır. Can Hair Saç Sorunları Merkezi, Kemal Er’in genel koordinatörlüğünde açılmıştır. Merkezin ana amacı doğal görünümlü saç ekimi yapmak ve insanların mutluluğuna ortak olmaktır. 2003 yılından itibaren saç ekim sektöründe hizmet veren kurum Can Hair adı ile anılmaya 2010 yılında başladı. Merkezde, saç ekimi başta olmak üzere diğer saç sorunlarına da çözüm bulunmaktadır.

Merkezde görev yapmakta olan uzman kadro uygulamalarını hijyenik ortamda gerçekleştirmektedir. Uygulamaların steril ortamda gerçekleştirilmesi hastanın sağlığı ve uygulamanın başarı sonuçlanması adına en önemli adımlardan biridir. Son bilgiler ışığında, gelişmiş teknoloji ile yapılan saç ekimi ile doğallığın yakalanması amaçlanmaktadır. Başarılı saç ekimi için ödenmesi gereken ücret, kişinin saçının durumuna ve uygulanan tekniğe göre değiştiğinden 3.000 TL  ile 8.000 TL arasındadır. Kaliteyi koruyarak hizmet veren saç sorunları merkezinde FUE Saç Ekimi, DHI Saç Ekimi, PRP Tedavi Yöntemi, İğnesiz Anestezi, Mavi Işık Vibration ve Greft hesaplama hizmetleri verilmektedir.

Can Hair Saç Sorunları Merkezi Kayseri İletişim
Adres:
Kılıçaslan Mahallesi Sivas Bulvarı Tuğba Apartmanı No: 34/ 3 Melikgazi / KAYSERİ
Telefon No: 0 352 233 88 20
GSM: 0 533 488 47 28


Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight]En İyi Protez Saç Yapan Firmalar ve Fiyatları Listesi[/jaw_highlight]


█ Op. Dr. Serdar Gökrem Ankara

İnsan sağlıklı olmadığında hayatın tadı olmaz. Sağlık hayattaki her şeyden önde gelir. Bundan dolayı yasalar hastanın sağlığına zarar gelmemesi için çeşitli önlemler almıştır. Alınan önlemler arasında saç ekimlerinin hastane ameliyat şartlarında gerçekleştirilmesi bulunmaktadır. Hastane ameliyat şartlarının yanında saç ekiminin estetik plastik cerrahi doktorları tarafından yapılması şartı da vardır. Op. Dr. Serdar Gökrem, uygulamalarını hastane ameliyat şartlarında gerçekleştirerek Sağlık Bakanlığının aradığı şartları yerine getirmektedir.

Belli aşamalardan oluşan saç ekimi birkaç saat içerisinde gerçekleştirilir. Ekim yapılması için saç kökleri alınır ve kökler kafada ekilmesi gereken yere taşınır. Saç ekimi için günümüzde çok farklı yöntemler uygulanmaktadır. Op. Dr. Serdar Gökrem, Fue Saç Ekimi Manuel Panç Tekniği, Mikro-Motorlu Fue Tekniği Yordamı İle Saç Ekimi, Şerit Yöntemi ile Saç Ekimi Sorunları, Fut Tekniği Uygulaması, DHI Saç Ekimi uygulamaktadır. Saç ekimlerinin fiyatları 5.000 TL ile 11.000 TL arasındadır.

Op. Dr. Serdar Gökrem Ankara İletişim
Adres: Kızılırmak Mahallesi Ufuk Üniversitesi Caddesi No: 4 D: 28 Çankaya / ANKARA
Telefon No: 0 312 287 12 11
GSM: 0 542 618 10 10

Yorum yapın