Saç Çıkaran Mavi Su Nereden Satın Alınır(Orijinal Mavi Su)

admin

Özellikle son dönemlerde saç dökülmesi yaşayan kişilerin umudu olarak görülen ve internet üzerinde çok fazla reklamları dönen facebook ve youtube gibi sitelerde ise videoları bulunan ve bir çok kullanıcının saç çıkardığını iddia eden mavi su , mavi losyon yada mavi serum gibi isimlerle satılan ürünlerin maalesef bir çok sahtesi piyasada dolaşmakta.


Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight]Saç Dökülmesini Durduran En Başarılı ve En Etkili İlaçlar[/jaw_highlight]


Peki bu mavi su nereden alınır? Orjinal mavi su nerede satılıyor. Bu sorunların cevabı aslında bir kaç siteden ve facebook sayfasından ibaret. Fakat biz bu ürünleri test etmediğimiz için kimseye öneremiyoruz. Fakat yinede almak isterseniz facebook üzerinde saccikaransampuan sayfasından sipariş verebilirsiniz.

Ayrıca bir marka da bu saç çıkaran mavi losyonu marka haline getirmiş durumda. Uraw Kozmetik ve Miracle Drops Mavi Losyon Saç Serumu Kaleidoscope ürünlerini deneyebilirsiniz.


Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight]Türkiye’nin En İyi Saç Ekimi Yapan Doktorları ve Fiyatları[/jaw_highlight]


Bu siteler ve markalar haricinde alabileceğiniz tüm ürünlerin sahte olma ihtimali yüksektir. Ayrıca yukarıdaki satılan marka ürünler haricinde facebook üzerinden satılan ürünün herhangi bir test edilmişliği yoktur. Bu nedenler alırken bunu göz önünde bulundurmak gerekmekte. Bu gibi ürünler ileride nasıl sağlık sorunları açabilir saçları birden dökermi yoksa bağışıklık sisteminize nasıl zararlar verir bu konuları da kesinlikle göz önünde bulundurmak gerekmektedir.


Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight]En İyi Protez Saç Yapan Firmalar ve Fiyatları Listesi[/jaw_highlight]


Son olarak sağlık bakanlığı bir çok mavi su yada mavi serum denilen ürünlerin depolarına baskın yaparak piyasadan toplamaktadır. Lütfen alırken dikkatli olunuz.

 

“Saç Çıkaran Mavi Su Nereden Satın Alınır(Orijinal Mavi Su)” üzerine bir yorum

  1. Bingollu Fatih’in mavi suyunu sadece Facebook üzerinden satıyor. Dikkat edin piyasada çok fazla sahte ürün var. Benim arkadaş almış hiç bı ise yaramamış.

    Yanıtla

Yorum yapın