Saç Çıkaran Mavi Serum Losyon Saç Çıkarıyor mu? Kullanıcı Yorumları

admin

Saç Çıkaran Mavi Serum Losyon Saç Çıkarıyor mu? , Saç Çıkaran Mavi İksir Kullananların Yorumları, Mavi Serum İşe Yarıyor mu? Son dönemlerde çok sık reklamları ile karşılaştığınız mavi losyon serum mavi iksir mavi su şeklinde bir çok reklama denk gelebilirsiniz. Özellikle youtube üzerinde bir çok video mevcut. Kalorifer ustası fayansçı elektrik tesisatçısı gibi ünlü olmayan bir çok kişi saç çıkardığını iddaa etmekte bu mavi serumun.

İçerik olarak ne kadarda sır olduğu bilinse de mavi serum konusunda bir çok söylenti bulunmakta. İçeriği maalesef tam olarak belirtilmediği için sağlığa zararları nedir faydası var mıdır tam olarak kimse açıklık getirememekte.


Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight]Saç Dökülmesini Durduran En Başarılı ve En Etkili İlaçlar[/jaw_highlight]


Günümüzde tabi ki çok satmaya başlayınca bir çok emitasyon mavi serum ortaya çıktı. Bingöllü Fatih denen bir eczacının çıkardığı mavi iksir olduğu biliniyor. Fakat ne ortada Bingöllü Fatih var nede gerçek bir üretici.

Tabi ki burada sizi uyarmamız gereken en önemli faktör şudur. Böyle ürünler ileride ne sorun çıkaracağını bilemezsiniz içindeki bir madde sizi kanser edebilir yada başka sorunlar başınıza açabilir. Çünkü kafanıza sürdüğünüz bu losyon vücut tarafından emilerek kanınıza karışmakta. Bu nedenle bu gibi ürünleri denerken çok dikkatli olmanız gerekmekte. Ayrıca saç dökülmesinde genetik faktörler çok önemli bu nedenle kullanılan bu ilaç genetik saç dökülmesinde nasıl etkili bilmek gerekiyor.

Yada mavi serum mavi losyon denilen bu ürünün devamlı kullanım gerektiriyor mu? Serumu kullanmayı bıraktığınızda saç dökülmesi de devam edecek mi? Şuan piyasada bulunan bir çok saç ilacının bıraktığınızda saç dökülmesinin devam ettiği bilinmekte. bu nedenle bu gibi ürünlere çok fazla itibar etmemek gerekiyor.


Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight]Türkiye’nin En Başarılı Saç Ekim Merkezleri ve Fiyatları[/jaw_highlight]


Mavi İksir /Mavi Serum Losyon Yorumları

İnternet üzerindeki yorumları incelediğimizde maalesef Mavi İksir /Mavi Serum Losyon çok fazla işe yaradığını belirten kullanıcı yok. Hatta cinsel problemler yaşadığı yada saç derisinde tahriş ettiği gibi yorumlarda bulunmuşlar. Ayrıca bir çok Mavi İksir /Mavi Serum Losyon alan kullanıcı para iadesi garantisi verilmesine rağmen paralarının iade edilmediğini belirtmekte.


Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight]En İyi Protez Saç Yapan Firmalar ve Fiyatları Listesi[/jaw_highlight]


 


Yazı hakkında öneri ve görüşleriniz için info@sacekiminetwork.com mailinden iletişim kurabilirsiniz. 

“Saç Çıkaran Mavi Serum Losyon Saç Çıkarıyor mu? Kullanıcı Yorumları” üzerine bir yorum

  1. Bu mavi serum nerede satılıyor tam bir türlü bulamadim. Herkes satıyor ama sahte ürün almak istemiyorum. Birde sağlığıma zarar verirmi

    Yanıtla

Yorum yapın