Adıyaman Saç Ekim Merkezleri Fiyatları ve En İyi En Başarılı Merkezler

admin

Adıyaman’ın En İyi Saç Ekim Merkezleri İncelemesi ve Güncel 2021 Fiyatları, Adıyaman’ın En İyi Saç Ekimi Yapan Doktorum Kim?, Adıyaman’da En Başarılı Saç Ekim Merkezi Neresi? , Adıyaman’da Saç Ekimi Fiyatları Ne Kadar? Adıyaman Saç Ekim Merkezleri ve Doktor Yorumları , Adıyaman Saç Ekimi Yaptıranların Yorumları, Adıyaman Saç Ekim Merkezleri Ücretleri , Adıyaman Saç Ekimi Doktoru Tavsiyesi , Adıyaman Saç Ekimi Yapan Yerler , Adıyaman Saç Ekim Merkezi , Adıyaman Saç ekimi Fiyatları ve Tüm Detaylar…Saç dökülmesi ve kellik problemi genellikle ilerleyen yaşlarda yaşanmaktadır. Bazı kişilerde çok erken yaşlarda saçları dökülmesi görülebilir. Görünüşüne önem verenler için saçların dökülmesi çok önemli bir sorundur. Çünkü ister bayan olsun ister bay olsun insanları güzel gösteren bir unsurdur. Kellik bayanlarda erkeklere oranla daha az görülür. Fakat azalmış ve seyrek görünen saç çok rahatsız edicidir. Az saça ve kelliğe çözüm saç ekimidir. Tıbbın ilerlemesi ile birlikte saç ekim teknikleri ve cihazları da gelişmektedir. Saçların dökülmesine karşı tıp ve alternatif tıp alanlarında çeşitli yöntemler vardır. Dökülmeyi engelleyemeyenler sağlıklı ve doğal saçlar için saç ekimini değerlendirmelidir. Adıyamanlılar için saç ekimi merkezi olarak çeşitli seçenekler vardır.


Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight]En İyi Protez Saç Yapan Firmalar ve Fiyatları Listesi[/jaw_highlight]


Saç ekimi kişiye kalıcı çözüm sunmaktadır. Birkaç saat süren operasyon neticesinde insanlar saçlarına kavuşabilirler. Ekim yaptırmadan önce doğru klinik veya merkezi bulabilmek için araştırma yapılmalıdır. Saç ekimi ile ilgili araştırma yapanlar merkezin kadrosuna dikkat etmelidir. Kadronun uzman hekim ve tecrübeli sağlık çalışanlarından oluşması önemlidir. Malatya ilinde hizmet vermekte olan Op. Dr. Ahmet Hamdi Aytekin kliniği tecrübeli personeli ve hijyenik ortamıyla A hastalarına hizmet vermektedir. Op. Dr. Ahmet Hamdi Aytekin sadece saç alanında değil estetikle ilgili birçok alanda tedavi uygulamaktadır. Gaziantep’te bulunan Saç ve Kaş Ekim Hastanesi, danışanlarına hastane ortamının imkanlarını kullanarak saç ekimi yapmaktadır. Adıyamanlılar Malatya veya Gaziantep merkezlerinden birini saç ekimi için tercih edebilir.

En İyi En Başarılı Adıyaman Saç Ekim Merkezleri ve Doktorları

█ Op. Dr. Ahmet Hamdi Aytekin Malatya

1981 yılında Malatya doğan Op. Dr. Ahmet Hamdi Aytekin, ilk ve orta eğitimini memleketinde almıştır. Tıp fakültesini İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa’da okumuştur. 2006 yılında Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden mezun olarak kısa bir süre İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Anatomi Ana bilim dalında görev aldı. İhtisas eğitimini İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Ana bilim dalında yaptı.


Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight]Türkiye’nin En İyi Saç Ekimi Yapan Doktorları ve Fiyatları[/jaw_highlight]


Malatya Devlet Hastanesi’nde mecburi hizmetini yerine getiren Op. Dr. Ahmet Hamdi Aytekin uzmanlık alanı ile ilgili çok sayıda makale yazmıştır. Yurt içinde ve yurt dışında ihtisas ve uzmanlık alanı ile ilgili yapılan çok sayıda seminer ve eğitime katılmıştır. Aldığı eğitim ve seminerler sayesinde bilgi ve deneyimlerini artırmıştır. Uluslararası yayınlanan dergilerde ve kitaplarda bölüm yazarlığı yapmıştır. 2012 yılında Amerika Birleşik Devletleri Mayo Klinikte düzenlenen Rekonstrüktif Mikrocerrahi Sempozyumu Baş-Boyun Rekonstrüksiyonu Asistan YarışmasındaOp. Dr. Ahmet Hamdi Aytekin en iyi sunum ödülünü almıştır. Aldığı ödülle ülkemizi başarıyla temsil etmiştir.

Saç ekimi konusunda uzman olan Op. Dr. Ahmet Hamdi Aytekin sayısız ekimi başarı ile tamamlamıştır. Aldığı eğitimler, uzman ekim kadrosu ve kullandığı teknolojik cihazlar sayesinde hastalarına en güzel hizmeti sunmaktadır. Kısa süreli operasyon neticesinde gerçekleştirilen saç ekimi, hızlı bir iyileşme süreciyle tamamlanmaktadır.  Op. Dr. Ahmet Hamdi Aytekin, vücudu farklı bölgelerinden aldığı kökleri saç derisine nakletmektedir. Saç ekimi için FUE ve FUT tekniklerini kullanmaktadır. Popüler olan bu tekniklerle saç ekimi yaptırmak 3 bin ile 6 bin TL arasında değişiklik göstermektedir. Hangi tekniğin kullanılacağına doktor ile birlikte hasta karar vermektedir.

Op. Dr. Ahmet Hamdi Aytekin Malatya İletişim
Adres: Turgut Özal Caddesi Fahri Kayahan Bulvarı No:41/1A  Yeşilyurt / MALATYA
Telefon: 0 422 211 82 42
GSM: 0 544 424 24 44

█ Saç ve Kaş Ekim Hastanesi Gaziantep

Saç ve Kaş Ekim Hastanesi’ndeki operasyonları Op. Dr. Recep Anlatıcı gerçekleştirmektedir. Op. Dr. Recep Anlatıcı 1966 yılında Gaziantep’te doğmuştur. Uzmanlık eğitimini Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalında 1998 yılında tamamlamıştır. 2 yıl Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Kliniği’nde öğretim üyesi olarak çalışmıştır. Son yıllarda Gaziantep’te hizmet vermekte olan Saç ve Kaş Ekim Hastanesi’nde hastalarının saçları ile ilgili problemlerini tedavi etmektedir.

Op.Dr. Recep Anlatıcı, saç ekimi için iki yöntem kullanmaktadır. Bunlar FUE ve Doğal Görünümlü Saç ekimi yöntemleridir. FUE Saç Ekimi Yöntemi ülkemizde ve dünyada uygulanan en son geliştirilmiş ekim tekniğidir. FUE tekniğinde saç alımında ve saç ekiminde yapılan uygulamaların hepsi doğal sonuçlar elde etmeye yardımcı olmaktadır. Doğal Görünümlü saç ekiminde en önemli nokta ön saç çizgisinin nereden başladığını doğru tespit etmektir. Bu konuda son derece başarılı olan Saç ve Kaş Ekim Hastanesi, hastalarının yüzde yüz memnuniyetini elde etmiştir.

Saç ekimi için randevu almak isteyen veya uzman hekime soru sormak isteyenler hastanenin internet adresinde bulunan iletişim alanındaki formu kullanabilirler. Formu dolduran kişiler uzman hekimden aldıkları cevaba göre randevularını gerçekleştirebilir. İletişim formunda genellikle saç ekiminin ne kadara mal olduğu sorulmaktadır. Saç ekimi maliyeti kişiden kişiye ve uygulanılacak tekniğe göre değişiklik gösterir. Fakat saç ekiminin maliyetinin 3.500 TL ile 7.000 TL arasında olduğunu belirtmekte fayda vardır. Sağlıklı saçlar için Saç ve Kaş Ekim Hastanesi’nde saç ekimi yaptırılmalıdır.

Saç ve Kaş Ekim Hastanesi Gaziantep İletişim
Adres:
SANKO Hastanesi İncirlipınar Mahallesi Ali Fuat Cebesoy Bulvarı No: 45 Şehitkamil / GAZİANTEP
Telefon :0 342 211 50 00
GSM: 0 554 571 91 22


Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight]Saç Dökülmesini Durduran En Başarılı ve En Etkili İlaçlar[/jaw_highlight]


Yorum yapın