Erzurum Saç Ekim Merkezleri Fiyatları ve En İyi En Başarılı Merkezler

admin

Erzurum’un En İyi Saç Ekim Merkezleri İncelemesi ve Güncel 2021 Fiyatları, Erzurum’un En İyi Saç Ekimi Yapan Doktorum Kim?, Erzurum’da En Başarılı Saç Ekim Merkezi Neresi? , Erzurum’da Saç Ekimi Fiyatları Ne Kadar? Erzurum Saç Ekim Merkezleri ve Doktor Yorumları , Erzurum Saç Ekimi Yaptıranların Yorumları, Erzurum Saç Ekim Merkezleri Ücretleri , Erzurum Saç Ekimi Doktoru Tavsiyesi , Erzurum Saç Ekimi Yapan Yerler , Erzurum Saç Ekim Merkezi , Erzurum Saç ekimi Fiyatları ve Tüm Detaylar…İnsanların bazıları için dış görünüşün hoş ve güzel olması çok önemlidir. İnsanı güzel gösteren en önemli unsurlardan biri de saç olduğundan dökülmesi ciddi problem oluşturmaktadır. Saç dökülmesi için tedaviler vardır. Fakat bazı insanların genetik özellikleri tedavilerin etkili olmasını engeller. Saç dökülmesi ve kellik problemlerinin nedenleri arasında genetik rahatsızlıklar, stres ve sıkıntı, hava kirliliği ve bazı hastalıklarda kullanılan ilaçlar vardır. Günümüzde önemli bir sorun haline gelen kellik için yeni gelişmeler ışığında yeni tedaviler ve uygulamalar yapılır. Gelişen teknoloji ve tıp sayesinde saç ekimi yapılmaktadır. Her şehirde olduğu gibi Erzurum şehrinde de kellik problemi yaşayan çok sayıda insan bulunmaktadır. Erzurumluların kellik sorununa saç ekimi uygulayan kurumlar vardır.Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight]Türkiye’nin En Başarılı Saç Ekim Merkezleri ve Fiyatları[/jaw_highlight]


Kent ve çevresinde saçla ilgili problem yaşayanlara çözümler sunan bu kurumlar uluslararası standartlarda hizmet vermektedir. Kurumlar ve merkezler gelişmiş son model teknolojik ürünleri ve teknikleri kullanmaktadır. Hijyen ve steril ortamın oluşturulmasına ve korunmasına özen gösterilmektedir. Uzman kadro ile hizmet veren kurumlarda sağlık alanındaki gelişmeler yakından takip edilmektedir. Erzurum’daki saç ekim merkezleri arasında Eslemar yoğun talep görmektedir. Hastalarının kurumdan memnun ayrılmasına dikkat eden Eslemar saç ekimlerinde yüksek başarı elde etmektedir. Uzman kodrosu, kaliteli hizmet ve teknik donanımı ile Erzurum ve çevresindeki hastalara hizmet veren bir diğer merkez ise Özel Buhara Hastanesi’dir. Özel Buhari Hastanesi, Cildiye Bölümünde güzellik adına saç ekimi ve mezoterapisi yapılmaktadır.

En İyi En Başarılı Erzurum Saç Ekim Merkezleri ve Doktorları

█ Eslamer Saç Ekim Merkezi Erzurum

Eslemar merkezinin kurucusu uzman doktoru Op. Dr. İdris Elmas’tır. İdris Elmas, Kahramanmaraş Elbistan’da doğmuş olup 2000 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. Uzmanlığını 2007 yılında Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Estetik ve Plastik Cerrahi alanından almıştır. Zorunlu hizmet ve askerlik görevlerinin ardından özel çalışabileceği alan oluşturmuştur. 2010 yılında kurduğu Eslamer’de, saç ekimi, rinoplasti ve estetik ameliyatları yapılmaktadır. Yaptığı bütün ameliyatlar ve uygulamalarda başarı elde eden Op. Dr. İdris Elmas, Plastik Rekontrüktif ve Estetik cerrahi uzmanıdır.


Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight]Türkiye’nin En İyi Saç Ekimi Yapan Doktorları ve Fiyatları[/jaw_highlight]


2010 yılından günümüze kadar kaliteli hizmeti ve kaliteli uygulamaları ile gelen Eslamer’da botox, dolgu, lazer, cerrahi uygulamalar yapılmaktadır. Bütün bu estetik uygulamaları ve saç ekimi son model teknolojiler ve tedavi teknikleri ile yapılmaktadır. Merkez saç ekimi başta olmak üzere lazerli epilasyon, lazerle damar çatlağı tedavisi, karın ameliyatları, botox, dolgu, cilt bakımı, burun ve göğüs ameliyatları Pazar günü dışında her gün yapılabilmektedir. Hafta içi ve cumartesi günleri 08:30 ile 19:00 arasında hizmet vermektedir. Merkezde sadece saç ekimi yapılmaz. Saç ile birlikte sakal, bıyık ve kaş ekimi de uygulanır. Steril ameliyat ortamında saç, bıyık, sakal ve bıyık ekiminin uzman kadro tarafından yapılmasını arzu edenler için Eslamer en uygun merkezdir. Klinikten randevu almak isteyenler telefonla arayabilecekleri gibi adresine bizzat gidip bilgi ve randevu alabilir. Gerekli bilgiye sahip olup yalnızca randevu talep edenler eslamer.com.tr sitesindeki iletişim bölümünde yer alan formu doldurarak randevu talep edebilir. Eslamer Saç Ekimi Merkezinde fiyatlar ise 3.500 TL ile 7.000 TL arasında fiyat çıkabilmektedir.

Eslamer Erzurum İletişim
Adres: Gez Mahallesi Milletbahçe Caddesi No: 44 / A Yakukiye / ERZURUM
Telefon: 0 442 234 18 98 – 0 442 234 18 99
Facebook Hesabı: eslamerlazer
İnstagram Hesabı: dridriselmas


Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight]Saç Dökülmesini Durduran En Başarılı ve En Etkili İlaçlar[/jaw_highlight]


Özel Buhara Hastanesi Erzurum

Erzurumluların bir kısmı özel hastaneleri tercih etmektedir. Özel Buhara Hastanesi tercih edilen bu hastaneler arasındadır. Özel Buhara Hastanesi’nde aranılan her alanda hizmet verilmektedir. Hastane bünyesinde hizmet veren estetik dermatoloji ünitesi vardır. Estetik dermatoloji ünitesi uzun yıllardır başarılı uygulamaları ile hizmet vermektedir. Hastane bünyesinde hizmet vermesinin deneyimli ve eğitimli kadro, ameliyat ortamları, kalite standartları, modern ve gelişmiş cihazlar bakımından olumlun etkisi bulunmaktadır. Saç ekimi ve saç mezoterapisi uluslararası standartlardaki estetik dermatoloji ünitesinde yüksek kalitede verilen hizmetler arasındadır. Hastanenin Estetik dermatoloji ünitesinde iğneli epilasyon, thulium lazer, lazer epilasyon, yüz mezoterapisi, dolgu, göz çevresi mezoterapisi, PRP, kollajen enjeksiyonu, dermaroller-dermapen uygulamaları, bölgesel zayıflama, peeling ve cilt bakımı yapılmaktadır.

Saç ekimi son zamanlarda çok fazla talep aldığından yetkili veya yetkisiz birçok kişi ve merkez tarafından yapılmaktadır. Yetkisi olmayan kişiler tarafından yapılan ekimlerde sağlıkla ilgili çeşitli sorunlarla birlikte olumsuz sonuç alınması gibi durumlarla karşılaşılır. Yetkisiz güzellik salonlarında alanında uzman olmayan kişiler tarafından saç ekimi yaptırmak tamamen yanlıştır. Estetik adına yapılacak her türlü uygulama için hastanemiz bünyesindeki eğitimli doktorlar tercih edilebilir. Bu konuda bilinçli davranan kişiler hem estetiğini hem de sağlığını korur. Estetik dermatoloji ünitesinde saç ekimi veya saç mezoterapisi için randevu almak isteyenler hastanenin online hizmetlerini kullanabilir. Online hizmetler arasında  e-randevu, e- sonuç, e-geçmiş olsun, e- şikayet, e-öneri, e-teşekkür alanları mevcuttur. Saç ekimi 6 ila 7 saat sürmektedir. Ekim sonrasında saçların çıkması ise en geç 8 ay sürer. Saçların çıkmasının tamamlanması ise 1 yılı bulmaktadır.Özel Buhara Hastanesinde saç ekimi fiyatları ortalama 4.000 TL ile 6.000 TL arasında değişmektedir. Bazı dönemlerde kampanya fiyatları olabilmektedir.

Buhara Hastanesi Erzurum İletişim
Adres: Atatürk Bulvarı No: 5 Palandöken / ERZURUM
Telefon: 444 48 02


Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight]En İyi Protez Saç Yapan Firmalar ve Fiyatları Listesi[/jaw_highlight]


Listemizdeki firmalar karışık olarak listelenmiştir. Listede sadece bilgilendirme için hazırlanmıştır. Her hangi bir Cerrah Doktor yada Klinik Tavsiye edilmemektedir. Soru görüş ve Önerileriniz için info@sacekiminetwork.com adresi ile iletişime geçebilirsiniz.

“Erzurum Saç Ekim Merkezleri Fiyatları ve En İyi En Başarılı Merkezler” üzerine bir yorum

  1. Özel buhara da saç ekimi yaptırdım. Son derece güzel oldu Erzurum’da saç ekimi yaptırmak mantıklı İstanbul Ankara İzmir gibi illere gitmeye gerek yok. Ayrıca fiyatlarda neredeyse yarısı

    Yanıtla

Yorum yapın