Denizli Saç Ekim Merkezleri Fiyatları ve En İyi En Başarılı Merkezler

admin

Denizli’nin En İyi Saç Ekim Merkezleri İncelemesi ve Güncel 2021 Fiyatları, Denizli’nin En İyi Saç Ekimi Yapan Doktorum Kim?, Denizli’de En Başarılı Saç Ekim Merkezi Neresi? , Denizli’de Saç Ekimi Fiyatları Ne Kadar? Denizli Saç Ekim Merkezleri ve Doktor Yorumları , Denizli Saç Ekimi Yaptıranların Yorumları, Denizli Saç Ekim Merkezleri Ücretleri , Denizli Saç Ekimi Doktoru Tavsiyesi , Denizli Saç Ekimi Yapan Yerler , Denizli Saç Ekim Merkezi , Denizli Saç ekimi Fiyatları ve Tüm Detaylar…Günümüzde bayan ve bay fark etmeksizin saç dökülmesi yaşanmaktadır. Kellik problemi ise genellikle beylerde görülmektedir. Saç dökülmesi nedenleri arasında genetik nedenler, yaşın etkisi, çevresel sorunlar bulunur. Saçı azalan bayanlar veya kellik sıkıntısı yaşayan baylar gelişen teknoloji ve tıp neticesinde geliştirilen saç ekimi alternatifini saçlarının yeniden çıkması için tercih etmektedir. Saç dökülmesini engellemek için çeşitli yöntemler vardır. Fakat yeniden saçın çıkarılması için saç ekimi çeşitlerinin dışında günümüzde etkili bir yöntem bilinmemektedir. Saç ekimi işlemleri her geçen gün kişiyi rahatsız etmeyecek şekilde daha pratik olarak gerçekleştirilmektedir. Denizli ilinde kellik problemine çözüm olarak sunulan saç ekimi çok pratik bir şekilde gerçekleştirilmektedir.


Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight]Türkiye’nin En İyi Saç Ekimi Yapan Doktorları ve Fiyatları[/jaw_highlight]


Saç ekimi yaptırmadan önce profesyonel ekim merkezi araştırılmalıdır. Ekim merkezinin hijyenik olması kişinin sağlığının korunması adına oldukça önemlidir. Ayrıca yapılan operasyonun olumlu sonuç verebilmesi için uzman hekim ve kadro tarafından yapılması gerekir. Denizli ilimizde saç ekimi konusunda hijyen şartlarına son derece dikkat ederek uzman kadrosuyla hizmet veren değerli bir kurum vardır. Dr. Ummuhan Özaslan ve ekibinin bulunduğu kurum Denizli ve çevresinde kellik sorunu yaşayan bireylere yardımcı olmaktadır. Günümüze kadar yaptığı başarılı operasyonlarla adından bahsettiren Dr. Ummuhan Özaslan FUT, FUE ve Saç Mezoterapisi uygulamalarını başarı ile gerçekleştirmektedir. Uluslararası standartlarda hizmet veren Dr. Ummuhan Özaslan ve kadrosunun dışında Denizli kentine yakın konumda yer alan Konya Medklinik saç ekim konusunda tercih edilebilir.

En İyi En Başarılı Denizli Saç Ekim Merkezleri ve Doktorları 

Op.Dr. Ummuhan Özalan Denizli

Saç ekimi ve estetik ameliyatlarında sorunsuz ve muhteşem hizmet sunan Op. Dr. Ummuhan Özaslan 1975 yılında doğmuştur. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini Denizli’de alan Özaslan tıp eğitimini Ege Üniversitesi’nde almıştır. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesini 1998 yılında bitirdikten sonra 2002 yılında Plastik ve Rekonstrüktif ihtisas eğitimine başladı. 2008 yılında Celal Bayar Üniversitesi’ndeki Plastik ve Rekonstrüktif ihtisas eğitimini tamamladı. Op. Dr Ummuhan Özaslan, 2007 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nin Cleveland eyaletinde bulundu. Cleveland eyaletinde dünyada ünlü Plastik Cerrahı Dr. Bahram Guyuron’un yanına bulunarak eğitimini almıştır. İhtisas eğitimi aldığı sırada ve uzmanlığında sayısız eğitimlere katılarak alanındaki uzmanlığını geliştirmiştir.

Denizli ili ve yakın çevresindeki şehirlerde yaşayan ve kellik problemi yaşayanların başvurdukları önemli bir merkeze sahip olan Op. Dr. Ummuhan Özaslan Türk Tabipler Birliği ve Türk Estetik Cerrahi Derneği Üyesidir. Saç ekim merkezinde FUT tekniği 6 ay ara ile 2 veya 3 seans olarak uygulanmaktadır. Her seansta 3 bin ile 8 bin saç teli ekilmektedir. FUT tekniği operasyonları ortalama 3 veya 4 saat sürmektedir. FUE tekniği ile ise ortalama 5 bin ila 8 bin arasında saç teli nakli yapılmaktadır. FUE tekniğinde saç telleri tek tek alınıp nakil yapıldığından 8 saate kadar uzamaktadır. Saç dökülmesi problemi yaşayanlar için saç mezoterapi uygulanır.

http://ummuhanozaslan.com.tr adresindeki iletişim bölümünden mesaj atılarak merak edilen bütün sorular sorulabilir. Yapılacak olan saç ekiminin fiyatlandırılması kişinin durumuna göre değişmektedir. Bundan dolayı net fiyat alabilmek için Op. Dr. Ummuhan Özaslan ziyaret edilebilir.

Op. Dr. Ummuhan Özaslan İletişim Bilgileri
Adres: Kınık Mahallesi Çamlık Caddesi No: 76 Pamukkale / DENİZLİ
Telefon Numarası: 0 258 211 05 32


Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight]Mucize Mavi Su Saç Çıkarıyor mu? Nereden Orjinali Alınır [/jaw_highlight]


Medklinik Konya (Denizli’ye En Yakın Saç Ekim Merkezi)

Ana merkezi kliniği Konya’da bulunan Medklinik’in Viyana’da da şubesi vardır. Medklinik Konya ilinde bulunmasına rağmen Denizli gibi yakın illere de hizmet vermektedir. Medklinik hizmet alanları içerisinde Medikal Estetik, Saç Ekimi, Holistik Sağlık ve Alternatif tıp teknikleri bulunmaktadır. Uzun yıllardır kellik problemine çözüm sağlayan Medklinik donanımlı alt yapıya sahiptir. Yılların verdiği tecrübe ve güncel bilgiler ışığında hastalarına tedavi uygulamaktadır. Hastalarına gelişen teknolojinin imkanları ile ayrıcalıklı bir hizmet sunmaktadır. %100 hasta memnuniyeti sağlamayı amaç edinmiş olan Medklinik, sürekli yenilediği hizmetleri ile alanında ilklerden olmayı amaç edinmiştir. Dünya markası olma yolunda hızla ilerleyen Medklinik kadrosu alanında uzman hekimler ve ekiplerden oluşmaktadır.

Uzmanlığını defalarca uyguladığı ve olumlu sonuç veren operasyonlarla kanıtlamış olan kadro hastalarına karşı güler yüzlü ve anlayışlıdır. İşlem öncesi ve sonrası hastalarını bilgilendirir. Ciddi bir işlem olduğundan saç ekimi kadrosu profesyonel olarak hareket etmektedir. Saç ekimi operasyonları hijyenine azami derecede özen gösterilen hastane ortamında yapılmaktadır. Saç ekimi konusunda her geçen gün yeni gelişmeler yaşanmaktadır. Son gelimeler arasında yerini alan Direct Hair Implant kısaca DHI olarak geçen teknik kullanılır. DHI tekniği daha başarılı sonuç verirken netice daha doğal olmaktadır.

Bütün hastaların memnuniyeti hedeflendiğinden dolayı ekim tekniğine hastalarla birlikte karar verilir. Medklinik’te, Greft Hesaplama, Saç Çizgisi Tasarımı, FUE Tekniği, Saç Analizi, DHI Tekniği, Saç Mezoterapi Uygulaması, Saç Sakal Bıyık Kaş Ekimi, PRP Uygulaması, Traşsız Saç Ekimi hizmetleri verilmektedir. Hafta içi 08.30 ile 19.00 arasında çalışan Medklinik Cumartesi günleri 08.30 ile 17.00 arasında hizmet vermektedir. Pazar günleri kapalı olan merkez uyguladığı başarılı operasyonlarla ünlüdür. Medklinik’te saç ekimi fiyatları 3.000 TL ile 6.000 TL arasında değişmektedir.

Medklinik Konya İletişim Bilgileri
Klinik Adresi: Abdülaziz Mahallesi Hoca Hasan Sokak Form Apartmanı No: 10 Meram/ Konya
Cep Telefonu: 0 545 350 98 98
Klinik Telefon Numarası: 0 332 350 98 98


Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight]En İyi Protez Saç Yapan Firmalar ve Fiyatları Listesi[/jaw_highlight]Listemizdeki firmalar karışık olarak listelenmiştir. Listede sadece bilgilendirme için hazırlanmıştır. Her hangi bir Cerrah Doktor yada Klinik Tavsiye edilmemektedir. Soru görüş ve Önerileriniz için info@sacekiminetwork.com adresi ile iletişime geçebilirsiniz.

“Denizli Saç Ekim Merkezleri Fiyatları ve En İyi En Başarılı Merkezler” üzerine bir yorum

  1. Denizli’de baya saç ekim merkezi varmış. Ben bilmiyordum. Hiç o zaman il dışına çıkmaya gerek yok buradaki merkezlerde saç ekimi yaptırılabilir. Fiyatlarda guzel

    Yanıtla

Yorum yapın