Tekirdağ Saç Ekim Merkezleri Fiyatları ve En İyi En Başarılı Merkezler

admin

Tekirdağ’ın En İyi Saç Ekim Merkezleri İncelemesi ve Güncel 2021 Fiyatları, Tekirdağ’ın En İyi Saç Ekimi Yapan Doktorum Kim?, Tekirdağ’da En Başarılı Saç Ekim Merkezi Neresi? , Tekirdağ’da Saç Ekimi Fiyatları Ne Kadar? Tekirdağ Saç Ekim Merkezleri ve Doktor Yorumları , Tekirdağ’da Saç Ekimi Yaptıranların Yorumları, Tekirdağ’da Saç Ekim Merkezleri Ücretleri , Tekirdağ’da Saç Ekimi Doktoru Tavsiyesi , Tekirdağ’da Saç Ekimi Yapan Yerler , Tekirdağ Saç Ekim Merkezi , Tekirdağ Saç ekimi Fiyatları ve Tüm Detaylar… Saç ekimi konusunda uygulanan tedavi yöntemleri gün geçtikçe artarak devam etmektedir. Saç nakli olarak da adlandırılan bu işlem artık küçük operasyonlarla halledilmektedir. İncelmiş ya da tamamen yitirilmiş olan bölgeye güçlü saç köklerinin bulunduğu bölgeden alınan saç kökleri taşınmaktadır. Bu işlemde genel olarak saç ekimi olarak adlandırılmaktadır. Gelişen teknoloji ile de saç ekimi oldukça doğal yöntemlerle halledilmektedir. Bireylerin ise toplum içerisinde kendilerine olan öz güvenleri yerine gelmiş olacaktır. Bu sayede de saç ekimi büyük kurtarıcı rol oynamaktadır. Alınan kıl kökleri daha sonra yine kişiye nakledilmektedir. Bu bağlamda aslında saç nakli olan ekim işlemi kişinin kendi saçından ibaret olmaktadır. Son derece önemsenmesi gereken bir konu olmasının yanı sıra bu ekimler mutlaka bir doktor kontrolünde yapılmalıdır. Saç ekimi bayanların yanı sıra erkeklerde daha sık rastlanan bir durumdur. Bu nedenle de ekim işlemlerine başlanmadan önce iyi bir araştırma yapılması gerekmektedir.

En İyi En Başarılı Tekirdağ Saç Ekim Merkezleri ve Doktorları

Tekirdağ ili adına da oldukça güvenilir ve kaliteli saç ekimi fırsatları yer almaktadır. Bunlardan birini de Trakya saç ekim merkezinin sahibi Mustafa Kurt olmaktadır. Mustafa Kurt bu zamana kadar ismini çoğu yerden duyurmayı da başarmıştır. Çorlu Vatan Hastanesinde ise Fue yöntemi kullanılarak saç ekimi yapılmaktadır. Fue yönteminde saç kökleri birer birer yerinden alınarak ekilecek olan bölgeye transfer edilmektedir. Bu durumda da kişinin sahip olduğu saç kökleri yine kendisine ait olmaktadır. Yani kendi saç kökünden yeni bir saç üretilmiş olmaktadır. Tekirdağ’da alanında uzman olan bir diğer kişi ise Op. Dr. L. Murat Deniz olmaktadır.


Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight]Türkiye’nin En İyi Saç Ekimi Yapan Doktorları[/jaw_highlight]


Mustafa Kurt  Tekirdağ

Mustafa Kurt Trakya Saç Ekim Merkezi’nin sahibi konumunda yer almaktadır. Yıllardır adından söz ettirmeyi başaran Mustafa Kurt Trakya’da saçsız insan kalmayacak sloganı ile oldukça idaalı durmaktadır. Saç ekimi ve medikal estetiği yurt dışında tamamlamıştır. İlaç firmaları adı altında yöneticilik görevi yürütürken saç ekimine de Türkiye’de devam etmiştir. Tekirdağ’da ikamet eden Mustafa Kurt Trakya’da ilk operasyonlara Tekirdağ’da kurmuş olduğu saç ekimi yöntemleri ile başlamıştır.  Saç ekim fiyatları ise ortalama olarak 4.000 TL ile 7.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. 2011 yılında başlayan bu serüven tecrübeyle sabit olmaktadır. Dolayısıyla da Tekirdağ da güvenilir bir hizmetin adresi konumunda yer almaktadır. Yapmış olduğu açıklamalarla yapılan işler arasında kıyasa gidildiğinde ise başaralı sonuçlar alındığı görülmüştür.

Mustafa Kurt İletişim Bilgiler
Telefon: +90 532 336 37 72

Çorlu Vatan Hastanesi Tekirdağ

Sağlık alanında hizmet verilirken güvenilirlik oldukça ön planda yer almaktadır. Bu açıdan da hangi hizmet kapsamında olunursa olunsun muhakkak bu unsurlar göz ardı edilmemelidir. Hastane çalışanları olarak hastalara gösterilen güler yüz her zaman ön planda yer almaktadır. 1981 yılından itibaren bugünlere ulaşmış olan hizmetlerimiz her geçen gün artarak devam etmektedir.  Aynı zamanda hastanemiz Trakya’nın ilk özel sağlık kurumu kapsamında yer almaktadır. 2014 yıllarının sonlarına doğru ise yeni hizmet binamızda hizmet sunmaya başlamış durumdayız. Sağlığın önemini böylelikle hizmet vermiş olduğumuz binalarımızla da kanıtlamış durumdayız. Alanında uzman kadro ile pek çok alanda hizmet vermeye devam etmekteyiz. Gelişen teknoloji ile de kullanılan malzemelerimiz kendisini sürekli güncellemektedir. Saç ekim fiyatları ise ortalama olarak 3.000 TL ile 5.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Bunun yanı sıra Çorlu Vatan Hastanesinde Fue yöntemi kullanılarak saç ekimi yapılmaktadır. Fue yöntemi de kişinin kendi saç kökünden sağlanan bir saç ekim yöntemi olmaktadır. Saç ekimi adına da yıllardır başarılı sonuçlar alınmış olması bir hayli etkiyici olmaktadır. Yapılan işlemler güvence kalitesi kapsamında sizlere sunulmaktadır.

Çorlu Vatan Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres: Esentepe Mahallesi Deva Sokak 11/A Çorlu / Tekirdağ
Telefon: +90 (282) 673-7373 Ayrıca hastanemize 2 ve 6 numaralı belediye otobüsleri ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Op. Dr. L. Murat Deniz Tekirdağ

Op. Dr. L. Murat Deniz Ankara doğumlu olup, 1979 doğumludur. İlköğrenim yıllarını Tokat’ta tamamlayan Op. Dr. L. Murat Deniz daha sonra 2003 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. Bunun yanı sıra da o yıllarda hemen Başkent Üniversitesinde Estetik Cerrahi adına eğitim almaya başlamıştır.  Almış olduğu eğitimlerden de bir hayli ilham alan Op. Dr. L. Murat Deniz’in Tekirdağ’da olan çalışma yılları ise 2012-2015 yılları arasına denk gelmektedir. 2015 senesinin Ekim ayında ise kendi muayenehanesinde hizmet vermeye başlamıştır. Saç ekim fiyatları ise ortalama olarak 3.000 TL ile 6.500 TL arasında değişiklik göstermektedir. Yapmış olduğu estetik operasyonları adına yıllardır başarılı sonuçlar elde etmiştir. Ayrıca 2015 yılının Nisan ayında Avrupa Plastik Cerrahi Yeterlilik Belgesi alarak Fellow of EBOPRAS unvanını kazanmıştır. Bu da kendisini geliştirmesi adına yıllardır süregelen bir unsur olmuştur.

Op. Dr. L. Murat Deniz İletişim Bilgileri
Adres:  Hürriyet Mahallesi Necati Sezen Sokak No: 25 Özel Tekirdağ Yaşam Hastanesi Karşısı Tekirdağ
Telefon:  +90 505 514 4474


Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight]En İyi Protez Saç Yapan Firmalar ve Fiyatları Listesi[/jaw_highlight]Listemizdeki firmalar karışık olarak listelenmiştir. Listede sadece bilgilendirme için hazırlanmıştır. Her hangi bir Cerrah Doktor yada Klinik Tavsiye edilmemektedir. Soru görüş ve Önerileriniz için info@sacekiminetwork.com adresi ile iletişime geçebilirsiniz.

“Tekirdağ Saç Ekim Merkezleri Fiyatları ve En İyi En Başarılı Merkezler” üzerine bir yorum

  1. Mustafa kurt ve Çorlu vatan hastanesi arasında kaldım. Hangisi daha iyi sizce. Saç ekimi sonuçta 1 kere yapılıyor. Saç ekimi için tavsiye edersiniz?

    Yanıtla

Yorum yapın