Binox Saç Şampuanı Kullananların Yorumları ,Şikayetleri ve Yan etkileri

admin

Sosyal medya kullanıyorsanız saç dökülme sorununuzda varsa son dönemlerde kesinlikle karşınıza çıkan reklamlardan biride Bingöllü Fatih Adındaki bir güvercin besleyici sinin bulduğu ve insanlarda saç çıkardığı iddia edilen losyonun şampuan haline getirilip piyasaya sunulduğu Binox şampuan. Binox şampuan için sosyal medyada o kadar çok olumlu yorum var ki  son dönemde herkes bu şampuanın peşine düştü. Fakat bir çok yerde de sahteleri üretilmiş durumda. Tabi ki orijinal ne kadar etkili oda net bilinmemekte.

İlk dönemlerde bu şampuan yarım litrelik pet şişe içinde sarımtırak bir madde olarak gönderiliyordu. Son dönemde Binox Saç Şampuanı olarak piyasaya sürüldü. Bingöllü Fatih saç losyonu ile birlikte kullanıldığında çok daha etkili olduğu söylenmekte. Yeni saç çıkardığı eski saçlarda da dökülmeyi durdurduğu iddia edilmekte. Tabi ki kanıtlanmış bir dermatolojik veri maalesef yok. sAdece sosyal medyada anlatılanlar ve işe yaradığı konusunda video çekenler dışında.


Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight]Türkiye’nin En İyi Saç Ekimi Yapan Doktorları ve Fiyatları[/jaw_highlight]


Binox Saç Şampuanı Kullananların Yorumları

Binox Saç Şampuanı kullananlar sosyal medyada çok fazla reklamını yapmakta. Özellikle doğu bölgesinde kullanıp memnun kalan çok. Fakat batı bölgelerinde hiç video bulunmaması çok ilgi çekmekte. Bazı videolar ise yayından kaldırılmış durumda. Kullanıcıların yorumlarını incelediğimizde işe yarar görülmekte. Fakat içeriğinin ne olduğunun bilinmemesi çok büyük bir muamma ileride sağlık sorunlarına yol açar mı her tene uygun mu her insanın vücudu nasıl tepki verir bunların hepsi muamma.


Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight]Saç Dökülmesini Durduran En Başarılı ve En Etkili İlaçlar[/jaw_highlight]


Binox Saç Şampuanı Şikayetleri

Binox Saç Şampuanı konusunda çok fazla şikayete rastlamadık. Fakat bir kaç sitede hiçbir etkisini görmeyen kişiler var. Bunlara 8 ay düzenli kullanımda kesinlikle işe yarar yaramazsa para iade gibi söylemlerde bulunulmuş. Fakat hiç bir şekilde ödeme geri iade edilmemiş. Bazı kullanıcılarda ise ters tepki yaparak saç dökülmesini arttırmış. Bu nedenle kullanırken önce 1-2 gün deneyip gözlem yapmak gerekmekte. Vücudunuzun nasıl bir tepki vereceğini görmeniz gerekiyor. Sonuçta kullandığınız bu ürün biyolojik olarak test edilmemiş ve hangi şartlarda hazırlandığı bilinmeyen bir ürün.

Binox Saç Şampuanı Yan Etkileri

Binox Saç Şampuanı yan etkileri konusunda şimdilik şikayetlerden yola çıkarsak kafa derisinde kızarıklık ve deride kabuklanma olması . Şuan için başka şikayet görülmemiş görünüyor. Zamanla daha çok kullanıcı olduktan sonra daha net yan etkileri sıralayabiliriz. Fakat en başta da dediğimiz gibi net testlerden geçmediği için şimdi veya ilerisi için nasıl yan etkileri olur nelere sebebiyet verir bilinmemekte.


Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight]En İyi Protez Saç Yapan Firmalar ve Fiyatları Listesi[/jaw_highlight]Yazı hakkında öneri ve görüşleriniz için info@sacekiminetwork.com mailinden iletişim kurabilirsiniz. 

“Binox Saç Şampuanı Kullananların Yorumları ,Şikayetleri ve Yan etkileri” üzerine 7 yorum

 1. Ben şampuan kullanıyorum herhangi bir kellik yok ama aşırı dökülme kepek vardı o problemler sona erdi. Saçları canlandırıyor. Binox serum şampuan birlikte amcam kullanıyor. 6 ayda tamamen kapandı. Binox neden çok tutuluyor. Çünkü adamlar sosyal medyada reklam yapmıyor. Müşterileri kullanıp sonuç aldığı için onlar paylaşıyorlar. Ben uzun zamandır takip ederim bingöllü fatih bugüne kadar hiç bir paylaşımda garanti vermemiştir. Çünkü kendisi de söylüyor bu büyü sihir değil herşey ürünleri doğru bir şekilde ve düzenli kullanımda meydana geliyor diyor. Adam ekleme de yapıyor. Düzeni olmayanlar asla kullanmasın diye. Bende baktım internette 2 şikayet tek var. Onlarda sizin bahsettiğiniz gibi kızarıklık değil herhangi bir yan etki değil. Bence onu düzeltin. 2 şikayet var birinin yaptığı şikayet çok saçma. Çünkü o kişinin daha önce saçlarının çıktığına dair paylaşımlar vardı. Sanırım düzeni bozduğu için fatih abiyi tehdit etmiş paramı vermezsen heyere böyle yazarım diye. Diğerinde kendisi kullanmadan arkadaşım kullandı işe yaramadı demiş. Oda büyük ihtimal çekemeyen bir firmanın sahte rumuz ile yaptığı şikayet. Bingöllü fatih binox markasını tescilledi. Ürünlerin sağlık bakanlığı onayı ve tüm testleri var. Bir çok firma reklam yapıyor hepsi kimyasal ürün satıyor bu adam yıllardır doğal yapıyor. Gerçek kanıtsal youtube öncesi sonrası canlı yayınlar vardı firmalar hepsini şikayet edip sildirdi. Yani kısaca tanıyan herkesim bu adamı biliyor. Desteklemek gerekiyor çünkü en dürüst olanı bu adam.

  Yanıtla
 2. Birde bence saç ekim merkezleri Ekim sonrası bu şampuanı hediye olarak müşterilerine versinler. Çünkü hakikatten bir kaç ay kullanımdan sonra saç ekimi yapıldığı dahi anlaşılmayacak şekilde saçlar kapanıyor.

  Yanıtla
 3. Binox saç dökülmemi kısa zamanda durdurdu canlılıkta katıyor bence şampuan sektöründe en kaliteli şampuan bundan iyi şampuan olamaz

  Yanıtla
 4. Bende yeni başladım. Sadece şampuan kullanıyorum. Saçlarıma muhteşem derece de canlılık ve dolgunluk kattı. Birde egzama vardı saçımda oda baya azaldı. Kepek sorunum çoktu oda giderildi. Mutluluğumu anlatmam imkansız. Teşekkürler bingöllü fatih abim

  Yanıtla
 5. 5 aydan fazla oldu kullanıyorum saçlarım tamamen çıktı herhangi yan etki görmedim zaten kokusundan bitkisel olduğu anlaşılıyor

  Yanıtla

Yorum yapın