Bingöllü Fatih Saç Losyonu Saç Çıkarıyor mu? Kullananların Yorumları

admin

Son dönemlerin saç dökülmesi konusunda en çok konuşulan konularından birde mavi su ,mavi serum denilen Bingöllü Fatih adında bir güvercin besleyicisinin güvercinleri beslemek için hazırladığı vitaminlerin saç çıkardığını iddia etmesi ile gündemde. Tabi ki bir çok kişi işe yaradığı konusunda yorumlar yapınca Bingöllü Fatih Saç Losyonu için yotube ve facebook gibi sitelerde bir çok kullanıcı tarafından videolu yorumlar bulunmakta.

Genel olarak ürün saç çıkardığı çok fazla iddaa edilmekte. Youtube ve Facebook üzerinde bir çok kişi olumlu yorumlar yapmakta fakat ne kadar gerçek bilinmiyor. Hatta bir kaç kullanıcı bariz ekili saçlarını bu saç losyonun çıkardığını iddia etmekte. Fakat bir çok kullanıcıda şikayet var gibi sitelerde ürünün hiçbir işe yarmadığı dile getiriyor. Saç dökülmesi yaşayanlar bile mevcut. Çünkü bu ürünler her cilt pitine uygun olup olmaması , yaş aralığı, içinde zararlı etken madde var mı gibi bir çok testten geçmesi gerekiyor. İçerik olarak ta herhangi bir içerik belirtilmiyor. Yani kafanıza sürdüğünüz ürünün ne olduğu tam manasıyla belli değil. Bingöllü Fatih Saç Losyonu içeriği sözde sadece vitaminlerden oluşmakta ve dermaroller ile kullanılması gerekiyor. Şunu da belirtmeliyiz ki dermoroller denen cihaz tek başına bile kullanıldığında kafa derisindeki kan akışını hızlandırdığı için ölmemiş saçların çıkmasında etkisi olduğu bilinmekte. Fakat saç losyonunun etkisi var mı o bilinmemekte.


Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight]Türkiye’nin En İyi Saç Ekimi Yapan Doktorları ve Fiyatları[/jaw_highlight]


Zaten şuan binox saç losyonu olarak marka haline getirilmiş şekilde satılmakta. Fakat içerisindeki losyon hala mavi isimsiz şişeler ile gelmekte.


Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight]Saç Dökülmesini Durduran En Başarılı ve En Etkili İlaçlar[/jaw_highlight]


Böyle ürünlerde saç çıkarma ihtimali tabi ki olabilir. Fakat karışımın içinde neler olduğu ileride herhangi bir sağlık problemi yaşatıp yaşatmayacağını bilemezsiniz. Çünkü dermatolojik olarak testlerin yapılması gerekiyor. Ürünü berberlerde de bula bilmektesiniz. Tabi ki kullanmak sizin kararınız. Fakat böyle ürünler maalesef her dönem çıkmakta ve hızlıca piyasadan yok olmaktadır.

Yinede almayı planlıyorsanız size nasıl kullanacağınız hakkında kısa bir bilgi verelim. Bingöllü Fatih Saç Losyonu kullanmadan önce dermaroller ile saç köklerini uyarmak ve ufak kanallar açmak için 10-12 kez kafa derinizde gezdiriryorsunuz. Daha sonra losyonu günde 1 kere olmak üzere sürmeniz gerekiyor.

 


Yazı hakkında öneri ve görüşleriniz için info@sacekiminetwork.com mailinden iletişim kurabilirsiniz. 

“Bingöllü Fatih Saç Losyonu Saç Çıkarıyor mu? Kullananların Yorumları” üzerine 2 yorum

  1. Ben kullanıyorum şuan saçlar kapandı bırakırken günlük kullanımı 2 den 1 e düşürerek yavaş yavaş bırakacağım. Çünkü bingöllü fatih öyle bırakmam tavsiye etti. Ani bırakmak tekrar saçı strese soktuğu için dökülebilir dedi.

    Yanıtla
  2. 5 ayda saçlarımı çıkardı. Bir çok kullanıcı şikayetçi demişsiniz 2 kişi şikayet var üzerinde şikayet etmiş. Birisi ben kullanmadım arkadaşım kullandı diyor bariz olarak belli ki rakip firmalardan birisi. Diğeri 8 ay kullandım diyor o şahsın saçlarının çıktığına dair resimler facebook sayfasında var. Adam saçları çıktığı gibi birde üzerine şikayet tehditi ile para almaya çalışmış. Bugüne kadar başkada şikayet yok.

    Yanıtla

Yorum yapın