Samsun Saç Ekim Merkezleri Fiyatları ve En İyi En Başarılı Merkezler

admin

Samsun’un En İyi Saç Ekim Merkezleri İncelemesi ve Güncel 2021 Fiyatları, Samsun’un En İyi Saç Ekimi Yapan Doktorum Kim?, Samsun’da En Başarılı Saç Ekim Merkezi Neresi? , Samsun’da Saç Ekimi Fiyatları Ne Kadar? Samsun Saç Ekim Merkezleri ve Doktor Yorumları , Samsun’da Saç Ekimi Yaptıranların Yorumları, Samsun’da Saç Ekim Merkezleri Ücretleri , Samsun’da Saç Ekimi Doktoru Tavsiyesi , Samsunda Saç Ekimi Yapan Yerler ve Tüm Detaylar…Yaşa bağlı olarak ya da genetik etkenlerden dolayı saç dökülmesi son zamanlarda sıklıkla görünmeye başlıyor. Özellikle erkeklerde yoğun bir şekilde karşılaşılan saç dökülmesi ve kellik sorununun giderilmesinde saç ekimi merkezlerinin hayati derecede rol oynadıkları da biliniyor. Saç ekimi işleminin hijyen şartlarını karşılayan bir merkezde yapılması önemli bir husus olarak karşımıza çıkmaktadır. Yine alanında uzman olan bir ekibin saç ekimini yapıyor olması; başarılı operasyonların olmazsa olmazı olarak karşımıza çıkmaktadır. Samsun kenti saç ekimi bakımından ön plana çıkan bir şehrimiz olduğu için bölgede uluslar arası kalite standartlarında bir saç ekimi hizmetinin sunulduğunu söylemek mümkün olmaktadır.


Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight]Saç Dökülmesini Durduran En Başarılı ve En Etkili İlaçlar[/jaw_highlight]


Saç ekimi yaptırmak isteyenler açısından Samsun alternatif seçenekler çok olan bir şehir olarak tanımlanmaktadır. Kentte kaliteli ve sorunsuz bir şekilde hizmet üreten firmaların varlığı; saç ekimi sektörünün bölgede hareketli olmasını mümkün kılmaktadır. Dr. Umut Tuncel saç ekimi konusunda çok sayıda başarılı operasyona imza atmış bir hekim olarak Samsun şehrinde hizmet sunmaktadır. Yine Op. Dr. Halit Urgan Samsun’da saç ekimi konusunda hizmet sunan hekimler arasında yer almaktadır. Ayrıca FBM Lazer Estetik Plastik Cerrahi Kliniği de Samsunluları kaliteli saç ekimi hizmetiyle buluşturmaktadır.

En İyi En Başarılı Samsun Saç Ekim Merkezleri


Dr. Umut Tuncel Samsun

Samsunluları nitelikli bir saç ekimi hizmetiyle buluşturmak konusunda iddialı olan Dr. Umut Tuncel; Gaziosmanpaşa Üniversitesi Tıp Fakültesi bünyesinde yer alan Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Ana Bilim Dalında Yardımcı Doçentlik yapmıştır. Burada estetik cerrahisine dair çalışmalar imza atan Tuncel; başarılı estetik operasyonlarla da adını sıklıkla duyurmayı başarmıştır. Fue saç ekimi tekniğiyle mükemmel saç ekimi işlemlerine imza atan Dr. Umut Tuncel, yüz gençleştirme, karın germe ve dudak estetiği gibi çok sayıda farklı estetik alanında da hizmet sunmaktadır.

Dr. Umut Tuncel Samsunlulara saç ekimi fiyatları konusunda farklı seçenekler sunabilme kabiliyetine sahiptir. Bundan dolayı hemen her bütçeye uygun bir şekilde saç ekimi işleminin yapılabildiğini söylemek mümkün olmaktadır. Bununla birlikte saç ekimi fiyatlarının ortalama olarak 2.500 TL ile 6.000 TL arasında değişen fiyatlardan oluştuğu da bilinmektedir. Ayrıca fiyat aralığı oluşurken ekilecek saç kökü sayının ne kadar olduğunun da etkili olduğunu söylemek mümkün olmaktadır.

Dr. Umut Tuncel İletişim Bilgileri
Adres:  Samsun Liv Hospital, Hançerli Mahallesi F.Sultan Mehmet Cad. No: 155, 55020 İlkadım/Samsun
Telefon: +90 532 724 93 84Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight]Türkiye’nin En İyi Saç Ekimi Yapan Doktorları[/jaw_highlight]


Op. Dr. Halit Urgan Samsun

Aslen Samsunlu olan Op. Dr. Halit Urgan; Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesinde Tıp eğitimi almıştır. 2015 yılına kadar çok sayıda farklı sağlık kurum ve kuruluşunda estetik alanında hizmet sunan Urgan; 2015 yılı itibariyle kendi kliniğini açarak; bu klinikte hizmet sunmaya başlamıştır. Bünyesinde oldukça deneyimli asistan ve estetisyen kadrosu bulunduran klinikte; sorunsuz bir şekilde saç ekimi işlemi gerçekleştirilmektedir.

Estetik cerrahi, lazer uygulamaları ve ameliyatsız estetik uygulamalarını başarılı bir şekilde uygulayan Op. Dr. Halit Urgan; saç ekimi konusunda da son derece iddialı bir şekilde hastalarının karşısına çıkmaktadır. Saç ekimi fiyatları söz konusu olduğunda kliniği ideal fiyat aralığındaki seçenekleri saç ektirmek isteyenlere sunuyor olması; avantajlı fırsatları da beraberinde getirmektedir. Ortalama olarak 3.000 TL ile 7.000 TL arasında bir fiyat aralığında bu klinikte saç ekiminin başarılı bir şekilde yaptırılması mümkün olmaktadır.

Op. Dr. Halit Urgan İletişim Bilgileri
Adres: Kılıçdede Mahallesi, Kastamonu Sokak, No:6 Borkonut Center İş Merkezi Numara 56 İlkadım / Samsun
Telefon: 0362 438 22 23, 0545 508 70 55


FBM Lazer Estetik Plastik Cerrahi Kliniği Samsun

Doçent Dr. Hayati Akbaş tarafından kurulmuş olan FBM Lazer Estetik Plastik Cerrahi Kliniği Samsunları ayrıcalıklı bir saç ekimi hizmetiyle buluşturmaktadır. Sadece Samsun’da değil; İstanbul, Gürcistan, Almanya ve Azerbaycan’da FBM Lazer Estetik Plastik Cerrahi Kliniği’nin şubeleri bulunmaktadır. Güler yüzlü bir hizmet sunumunu esas alan klinik; yüzde yüz memnuniyet eksenli bir saç ekimi hizmetini misafirleriyle buluşturmaktadır. 2005 yılı itibariyle kurulmuş olan kliniğin; saç ekimi haricinde, estetik, lazer estetik, plastik cerrahi ve güzellik alanlarında da nitelikli bir şekilde hizmet sunduğu bilinmektedir.

Saç ekimi konusunda Samsunlulara farklı fiyat aralıkları sunabilen FBM Lazer Estetik Plastik Cerrahi Kliniği; 4.000 TL ile 8.000 TL arasında değişebilen fiyat seçeneklerini saç ektirmek isteyenlere sunabilmektedir. Üstelik zaman zaman düzenlenen indirim kampanyaları neticesinde klinikte son derece uygun fiyatlı bir şekilde saç ektirmek de mümkün olmaktadır.

FBM Lazer Estetik Plastik Cerrahi Kliniği İletişim Bilgileri
Adres: Çiftlik Mahallesi, İstiklal Cd. No:128, 55060 İlkadım/Samsun
Telefon: +90 530 762 70 02, 444 1 326


Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight]En İyi Protez Saç Yapan Firmalar ve Fiyatları Listesi[/jaw_highlight]Listemizdeki firmalar karışık olarak listelenmiştir. Listede sadece bilgilendirme için hazırlanmıştır. Her hangi bir Cerrah Doktor yada Klinik Tavsiye edilmemektedir. Soru görüş ve Önerileriniz için info@sacekiminetwork.com adresi ile iletişime geçebilirsiniz.

“Samsun Saç Ekim Merkezleri Fiyatları ve En İyi En Başarılı Merkezler” üzerine bir yorum

Yorum yapın