Sakarya Saç Ekim Merkezleri Fiyatları ve En İyi En Başarılı Merkezler

admin

Sakarya’nın En İyi Saç Ekim Merkezleri İncelemesi ve Güncel 2021 Fiyatları, Sakarya’nın En İyi Saç Ekimi Yapan Doktorum Kim?, Sakarya’da En Başarılı Saç Ekim Merkezi Neresi? , Sakarya’da Saç Ekimi Fiyatları Ne Kadar? Sakarya Saç Ekim Merkezleri ve Doktor Yorumları , Sakarya’da Saç Ekimi Yaptıranların Yorumları, Sakarya’da Saç Ekim Merkezleri Ücretleri , Sakarya’da Saç Ekimi Doktoru Tavsiyesi , Sakarya’da Saç Ekimi Yapan Yerler , Sakarya Saç Ekim Merkezi , Sakarya Saç ekimi Fiyatları ve Tüm Detaylar…

Saç dökülmesi genel olarak erkeklerde görülmektedir. Bu durum yaşa bağlı durumların yanı sıra genetikten kaynaklıdır. Erkekler için oldukça rahatsız edici olan saç dökülmesi görsellik açısından pek de hoş bir görünüm sunmaz. Kelleşme çağımızın problemlerinden biri olmaktan uzaklaşmıştır. Artık steril şartlarda saç ekim işlemleri oldukça uygun fiyat seçenekleri ile yapılmaktadır. Fiyatlar genel olarak 2.000 TL ile 10.000 TL arasında değişim göstermektedir. Hastane ortamında saç ekim işlemi doktorlar ve hemşirelerden oluşan bir ekip tarafından yapılmaktadır. Yaklaşık 4-8 saat süren operasyon ense bölgesinden daha önceden alınan saç köklerinin belirlenen kelleşmiş alana nakledilmesi ile yapılır. Saç ekimi yöntemleri iki çeşittir. Bunlardan biri Fut Tekniği yani klasik şerit yöntemi, diğeri ise Fue Tekniği yani ameliyatsız saç ekimidir.


Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight] En İyi ve En Başarılı Saç Eken Doktorlar ve Saç Ekim Merkezleri Listesi[/jaw_highlight]


Saç ekiminde başarılı bir sonucu belirleyen kriterler ise genel olarak donör alınan bölgedeki saç sıklığı ve saç teli kalınlığının yanı sıra saçlı alanın büyüklüğü yani yüz ölçümüdür. Ayrıca nakil yapılacak bölgede cilt ve saç hücrelerinin sağlığıda önemli noktalardan biridir. Saç ekiminde hekiminizin ve ekibinin tecrübeli olması da gerekmektedir. Tüm bunların yanı sıra hekiminizin önerilerine titizlikle uymalısınız. Saç ekimi sonrası doğal bir görünümün elde edebilmek için de öz saç çizgisinin konumlandırılması, saç köklerinin yerleştirildiği kanalların açısı ve yönü, yine bu kanalların genişliği ve derinliği oldukça önemli hususlardır. Ön saç çizgisi için ekim yapılacak alanın biçimi, yüzünüzün şekline uyum gösteresi, çene alt ucu ile burun ve kaş burun arasındaki mesafe göz önüne alınmalı ve buna göre bir ekim gerçekleştirilmelidir.

En İyi En Başarılı Sakarya Saç Ekim Merkezleri ve Doktorları

Beyhekim Hastanesi Uluslararası Saç Ekim Kliniği Sakarya

Sorunsuz ve kaliteli bir saç ekim hizmeti almak istiyorsanız Sakarya’da bulunan Beyhekim Hastanesi Uluslararası Saç Ekim Kliniği sizlere beklediğiniz kaliteli hizmeti verecektir. Fue ve Fut saç ekim işlemlerinin yanı sıra bıyık ve kaş ekimi gibi pek çok farklı hizmeti de alabilirsiniz. Genel fiyat aralıklarına baktığımızda uygun seçenekler sunarak hastanın memnuniyetini göz önünde bulunduruyor.Son teknoloji takip edilerek, uluslararası sağlık kongreleri, fuarları ve eğitim seminerlerine de katılan Beyhekim Hastanesi Uluslararası Saç Ekim Kliniği basında ülkemizi temsil eden saç ekim merkezlerinin başında gelmektedir.

Beyhekim Hastanesi Uluslararası Saç Ekim Kliniği İletişim Bilgileri
Adres:Beyhekim Sokak No:10 Sakarya
Telefon:0542 620 54 54

ESTADA Saç Ekimi ve Estetik Cerrahi Sakarya

2007 yılından bu yana hastalarının memnuniyetini ön planda tutan ve yüksek kalite standartları ile hizmet veren ESTADA Saç Ekimi ve Estetik Cerrahi, 10 yılı aşan tecrübesi ile faaliyet göstermektedir. Konusunda uzmanlaşmış kadrosu ile bugüne kadar saç ekim operasyonunu başarıyla gerçekleştirmiş ve pek çok hastasından tam puan almayı başarmıştır. ESTADA Saç Ekimi, her yıl birbirinden farklı ülkelerden gelen hastalarına kaliteli hizmetin kapılarını aralamaktadır. Ayrıca Doğu Marmara’nın en fazla istihdam oluşturan estetik kompleksi unvanına da sahiptir.

Yalnızca saç ekimi öncesinde değil, saç ekimi sonrasında da yine hastalarını periyodik aralıklarla kontrol etmekte ve en iyi şekilde ilgilenmektedir. İşinizi tüm titizliği ile yapan STADA Saç Ekimi ve Estetik Cerrahi operasyonlarında kullanılan tıbbi teknik ekipmanları teknolojinin son ürünü, özel ekipmanlar olarak seçmektedir. Gerek tekniği gerek ekibi gerekse tecrübesi ile veriş olduğu hizmetten sıkça söz ettirmektedir. ESTADA Saç Ekim Merkezi Fiyatları 2.500 TL ile 5.500 TL arasında değişmektedir.

ESTADA Saç Ekimi ve Estetik Cerrahi İletişim Bilgileri
Adres: İstiklal Mahallesi Şehit Mehmet Karabaşoğlu Caddesi No:67 Serdivan / Sakarya
Telefon: 0542 8 37 82 32

GHD Protez Saç Ekim Merkezi Sakarya

GHD Protez Saç Ekim Merkezi Sakarya’da bilinen kaliteli saç ekim merkezlerinden biridir. Vermiş olduğu kaliteli hizmet sayesinde pek çok hasta tercihini buradan yapmaktadır. Alanında uzman doktorları ve ekibi son teknoloji cihazlar ile saç ekimini bir üst seviyeye çıkarmaktadır. İhtiyacınız olan her türlü teşhis, tedavi ve uygulamayı anında alabilir ve sağlığınıza kavuşarak, kendinizi çok daha iyi hissederek büyük bir mutluluk ile ayrılabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı saç ekimlerinde gerek ekim yapılacak alanın bölgesine gerek kalitesine gerekse operasyonun zamanına göre 2.000 TL ile 7.000 TL arasında değişmektedir.

GHD Protez Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri
Adres: Atatürk Bulvarı Dirik İş Hanı Kat: 4 Daire: 62, Adapazarı Merkez Adapazarı / Sakarya
Telefon: 0 264277 23 23

Özel Ada Tıp Hastanesi Sakarya

Özel hastane olması özelliğine sahip olan Ada Tıp Hastanesi, Sakarya ilinin önde gelen saç ekim merkezlerinden biridir. En son teknoloji ile donatılmış hastanede uzman kadronun ellerine kendinizi teslim edebilirsiniz. Pek çok hastadan tam puan almış olan hastane tam teşkilatlı bir sağlık kuruluşudur. Bu sebeple isminden sıkça bahsedilmektedir. Kaliteli bir hizmet almak ve saç ekim işlemlerinin sorunsuz bir şekilde yürütülmesinden yana iseniz mutlaka Özel Ada Tıp Hastanesi ile iletişime geçmelisiniz. Özel Ada Tıp Merkezi Saç Ekim Fiyatları 3.000 TL ile 8.000 TL arasında değişmektedir.


Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight]Türkiye’nin En İyi Saç Ekimi Yapan Doktorları[/jaw_highlight]


Özel Ada Tıp Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres: İstiklal Mahallesi Şehit Mehmet Karabaşoğlu Caddesi No:67 Serdivan / Sakarya
Telefon: 0 264 888 1999

Çağlar Korkmaz Saç Ekimi ve Estetik Merkezi Sakarya

Genel olarak uygun fiyat seçenekleri ve kaliteli hizmeti ile adından söz ettiren Çağlar Korkmaz Saç Ekimi ve Estetik Merkezi teknolojinin tüm imkanlarından yararlanarak hastalarına hizmet vermektedir. Dört kişilik ekibi saç ekiminde oldukça ilerlemiş, uzman bir kadrodur. Çağlar Korkmaz Saç Ekimi fiyatları 3.500 TL ile 6.000 TL arasında değişmektedir.

Çağlar Korkmaz Saç Ekimi ve Estetik Merkezi İletişim Bilgileri
Adres: Sakarya Mahallesi, Çevre Yolu Cd. No:218, 54100 Serdivan/Sakarya
Telefon: 0542 620 54 54


Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight]Saç Dökülmesini Durduran En Başarılı ve En Etkili İlaçlar[/jaw_highlight]


Listemizdeki firmalar karışık olarak listelenmiştir. Listede sadece bilgilendirme için hazırlanmıştır. Her hangi bir Cerrah Doktor yada Klinik Tavsiye edilmemektedir. Soru görüş ve Önerileriniz için info@sacekiminetwork.com adresi ile iletişime geçebilirsiniz.

Yorum yapın