Saç Ekiminden Sonra Seyrek Görünüm Nasıl Dolgun Hale Getirilir?

admin

Büyük araştırmalar sonunda saç ekimine karar verdiniz ve saç ekimi operasyonunu yaptırdınız. Fakat tabi ki hayallerinizdeki saçlara ulaşamadınız. Saç ekimlerinin %80 ‘i maalesef istenilen sıklıkta saç ekimi sonucu alınmadığı görülmekte. Ayrıca saç ekiminden 1-2 yıl sonra var olan saçlarınızda da kayıp yaşarsanız seyrek saç görünümü canınızı sıkabilir.

Peki saç ekiminden sonra saçlarınızı nasıl dolgun gösterebilirsiniz. Bunun için en işe yarar 2 yöntem bulunmakta. Bunların ilki Saç Dövmesi (Saç Simülasyonu) ikincisi ise Saç Tozu (Saç Dolgunlaştırıcı Fiber Toz) Sizler için ikisi içinde ayrıntılı bir şekilde yorumlayalım.


Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight] En İyi ve En Başarılı Saç Eken Doktorlar ve Saç Ekim Merkezleri Listesi[/jaw_highlight]


Saç Simülasyonu Öncesi ve Sonrası

1) Seçenek ile başlayalım Saç Simülasyonu;


Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight]En İyi Protez Saç Yapan Firmalar ve FiyatlarıListesi[/jaw_highlight]


Saç Simülasyonu yada diğer bir değişle Saç Dövmesi profesyonel eller tarafından yapılırsa çok harika sonuçlar vermekte. Saç ekimi yaptırdıktan sonra saç dövmesi ile gölgelendirme yapılarak saç derinizin koyu renkli görünmesini ve 3D dövme yöntemi ile saçlarınız varmış gibi göstermesidir. Özel boylar ile yapıldığı için kesinlikle dağılma vs yapmamakta ve son derece başarılı sonuçlar vermekte. Fakat bu boyanın da ömrü 3 ile 5 yıl arasındadır.

2) Seçenek ise Saç Tozu (Saç Dolgunlaştırıcı Fiber Toz);

Bu yöntem aslında en basit yöntem fakat tabi ki dezavantajları da mevcut. Örneğin her sabah saçlarınızı ypamanız gerekecek. ayrıca belli bir süreden sonra bağımlılık haline gelecektir. Her akşamda saçlarınızı yıkamanız gerekmekte. Aslında kadınların sabah makyaj yapıp akşam çıkarması gibi bir yöntemdir. Piyasada Toppik ,HSR, Fixplant gibi markaların saç fiberlerini tercih edebilirsiniz.

Seyrek Saça Saç Fiberi Uygulama Öncesi ve Sonrası


Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight]Saç Dökülmesinde En Başarılı ve En Etkili İlaçlar[/jaw_highlight]


Yorum yapın