RU58841 Nasıl Kullanılır? Nereden Satın Alınır? Kullanıcı Yorumları

admin

RU58841 Nedir?

RU58841 aslında çok farklı bir kimyasal bileşen. Tek amacı saç dökülmesini engellemek . Diğer saç ilaçları gibi yan etkileri bulunmamakta. Sadece DHT hormonunun oluşumunu engelleyen çok özel bir ilaçtır. Diğer ilaçlar tüm DHT yi engellerken RU58841 bileşeni sadece saç köklerindeki DHT ye müdahale etmekte. Saç ilaçları arasında çığır açacak bir ilaç diyebiliriz. RU58841 ilaç haline getirilip satılmaya başlanırsa diğer ilaçların pabuçları dama atılacak gibi duruyor.

RU58841 Yan Etkileri Neler?

RU58841 ilacının yan etkileri şimdilik bilinmiyor. Fakat sadece kafa derisindeki saç köklerine gelen DHT’yi kestiği için en azından diğer ilaçların yan etkileri olan göğüslerde büyüme ve cinsel iktidarsizlik gibi yan etkilerinin olmaması. Fakat tüm saç ilaçları gibi ölene kadar kullanmanız gereken bir ilaç . Kullanıcıların yorumlarından edindiğimiz bilgiye göre saç renginde biraz açılma gibi bir yan etkisi görülmekte.


Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight]En Çok Tercih Edilen Saç Ekim Merkezleri ve Doktorlar[/jaw_highlight]


RU58841 Nasıl Kullanılır?

Ru58841 ilacı normal şartlarda toz halindedir. Bunun çok daha etkili bir şekilde kullanmak istiyorsanız kesinlikle minoxidil ile karıştırarak kullanmanızı tavsiye ederiz. Bu şekilde %110 faydasını görürsünüz. Fakat minoxidil ile kullanmayayım derseniz şampuanınızın içene karıştırıp kullanabilirsiniz. Saçınızı şampuanladıktan sonra saçınızda 5 dakika tutmanız gerekmekte. Tozlar saçınıza nüfus etmesi gerekiyor.

[jaw_quote author=”” ]60 Ml Minoxidil içerisine ortalama yarım gram kadar koymanız yeterlidir. Yada 400 ML şampuanın içine 2 gram karıştırabilirsiniz. Karışımı yaptıktan sonra iyice karıştırmanız gerekmekte.[/jaw_quote][jaw_clear]

RU58841 Nereden Satın Alabilirsiniz?

Ru58841 Türkiye’de maalesef bulunmamakta. Alibaba ve Aliexpress gibi sitelerden temin edebilirsiniz. Gramı ortalama 6 dolar ile 8 dolar arasında değişmekte.  Yalnız aldığınız satıcıya kesinlikle çok dikkat edin. Çünkü piyasada çok fazla sahte ürün bulunmakta. Özellikle çok fazla satışları olan ve iyi yorum alan firmaların ürünlerini tercih ediniz.


Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight]Mucize Mavi Su Saç Çıkarıyormu Nereden Orjinali Alınır [/jaw_highlight]


RU58841 Kullanıcı Yorumları

Ru58841 ilacını Çin’den getirtip kullananların yorumlarını incelediğimizde herkes etkili olduğunu söylüyor. hatta Forumda bir kullanıcının annesinin yorumu son derece güzel. Kafandan saç fışkırmaya başladı demesi ilacın etkisini göstermekte.


Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight] En İyi ve En Başarılı Saç Eken Doktorlar ve Saç Ekim Merkezleri Listesi[/jaw_highlight]


Yorum yapın