1. Ana Sayfa
 2. Saç Ekim Merkezleri
 3. Saç Ekimi Yapan En İyi Hastaneler İstanbul İli ve Fiyatları 2022

Saç Ekimi Yapan En İyi Hastaneler İstanbul İli ve Fiyatları 2022

featured

İstanbul’daki Saç Ekimi Yapan Hastaneler, İstanbul Saç Ekimi Yapan Özel Hastaneler, Saç Ekimi Yapan Hastaneler İstanbul, İstanbul’da En İyi Saç Ekimi Yapan Hastaneler, İstanbul’un En İyi Saç Ekimi Hastanesi, İstanbuldaki Saç Ekimi Yapan Hastanelerin Fiyatları ,Acıbadem Hastanesi Saç Ekimi, Medical Park Hastanesi Saç Ekimi, Memorial Hastanesi Saç Ekimi, Liv Hospital Saç Ekimi, Nişantaşı Hastanesi Saç Ekimi, Çevre Hastanesi Saç Ekimi, Hisar Hospital Saç Ekimi, Gaziosmanpaşa (GOP) Hastanesi Saç Ekimi, Dora Hastanesi Saç Ekimi

Saçlarımız görüntümüz için en önemli etkenlerden olmaktadır. Saç stilleri ile şık ve çekici görünüm sağlanabilmektedir. Bundan dolayı kadın erkek herkes dolgun ve bakımlı saçlara sahip olmak istemektedir. Ancak bazı istenmeyen durumlar nedeniyle saçlar dolgun görünümünü yitirmekte hatta dökülmeye başlamaktadır. Saç dökülmesine sebep olan etkenler başlıca yaşın ilerlemesi, aileden gelen genetik faktörler, stres ve yanlış saç bakımı uygulamaları olarak karşımıza çıkmaktadır. Saç dökülmesi için önlem alınamazsa saç seyrekliği ve kellik aşamaları başlamaktadır.

Görünümümüzü değiştirmesi nedeniyle saç dökülmesi hiçte istenmeyen bir durum olmaktadır. Bundan dolayı saç dökülmeleri, saç seyrekliği ve kelliğe karşı saç ekimi yöntemleri geliştirilmiştir. Saç dökülmesi tedavisi olan ve saçların tekrar eski haline gelmesi için uygulanan tedavi yöntemleri başlıca;

 • FUE Yöntemi
 • FUT Yöntemi
 • DHİ Yöntemi
 • PRP Yöntemi
 • PRP’li FUE Yöntemi
 • Tıraşsız Saç Ekimi Yöntemi
 • Sakaldan saç ekimi yöntemi gibi oldukça geniş alanlar olmaktadır.

Bununla birlikte saç ekimi işlemleri kişinin saç kaybı durumuna bağlı olarak değişim göstermekle birlikte uygulama süreleri 5 saat civarında olabilmektedir. Kişinin saç kaybı, uygulanacak yöntem, tedavi süresi gibi etkenler saç ekimi fiyatlarında değişikliklere sebep olmaktadır. Bununla birlikte tedavi olunacak il, hastane ve doktor da saç ekimi işlemlerinde fiyatların değişmesine etki etmektedir. Bununla birlikte her bütçeye uygun saç ekimi işlemleri yapılmakla fiyatları 4.000 TL ile 15.000 TL arasında değişim göstermektedir.

Ayrıca İstanbul’da saç dökülmesi ve kellik problemi yaşayan kişiler diğer bölgelere göre daha şanslı olmaktadır. Zira İstanbul her alanda olduğu gibi saç ekimi tedavilerinde de en fazla imkana sahip ilimiz olarak öne çıkmaktadır. Üstelik yurdun her bölgesinde saç dökülmesi sorunu yaşayanlar için ilk durak kuşkusuz metropol şehir İstanbul olmaktadır. Bununla birlikte ülkemizin en güzide hastaneleri ve en kaliteli doktorlarının da İstanbul’da olduğunu düşünecek olursak uluslararası arenada da ses getirmiş bir saç ekim merkezi olduğunu anlayabiliriz.

Belirtilen hususlardan dolayı İstanbul saç ekimi için sadece yerlilere hizmet veren bir il değil uluslararası hizmet sağlayan bir il olmuştur. İstanbul’da saç ekimi hizmetleri sağlayan hastanelerden bahsedecek olursak;

 • Acıbadem Hastanesi
 • Medical Park Hastanesi
 • Memorial Hastanesi
 • Liv Hospital
 • Nişantaşı Hastanesi
 • Çevre Hastanesi
 • Hisar Hospital
 • Gaziosmanpaşa (GOP) Hastanesi
 • Dora Hastanesi öne çıkmaktadır.

En İyi En Başarılı İstanbul’daki Saç Ekimi Yapan Hastaneler

Nişantaşı Hastanesi Saç Ekimi İstanbul

Oldukça geniş kapsamlı hizmet sağlayan Nişantaşı Hastanesi saç ekimi işlemlerinde de kalitesiyle adından söz ettirmektedir. Saç ekimi tedavilerinde FUE Yöntemi ve DHİ Yöntemi gibi gelişmiş tedavileri uygulamaktadır. Nişantaşı Hastanesi teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek saç ekimi yöntemlerinde en gelişmiş teknolojilerle hizmet sağlamasının yanında operasyon gerçekleştirilecek ameliyathaneleri de oldukça kullanışlı ve konforlu şekilde dizayn etmiştir.

Nişantaşı Hastanesi saç ekimi tedavilerinde Altın Kalem Saç Ekimi olarak da bilinen DHİ yönteminde oldukça başarılı sonuçlar ortaya koymaktadır. DHİ yöntemi direk saç ekimi anlamına gelmektedir. DHİ Yöntemi ile saç ekimi işlemi bir kalem yardımıyla saç olan bölgelerden alınan saç köklerinin saç dökülmesi olan bölgeye uygulanması işlemidir. Bu tedavi yönteminin bir diğer avantajı da kesik ve yaraların oluşmamasıdır. DHİ Yöntemi ile saç ekimi tedavisi 6. Aydan itibaren etkilerini gösterecek ve 1 yıl sonra eski saçlarınıza kavuşmanız mümkün olacaktır.

Estetik Cerrahi Hizmetlerinde Prof. Dr. Cemal Aygıt, Doç. Dr. Özay Özkaya ve Uzm. Dr. Faik Tekin Gümüşoğlu ile hizmet sağlamaktadır. Ayrıca Nişantaşı Hastanesi Saç Ekimi birimince gerçekleştirilen başarılı operasyonlarla uluslararası arenada sesini duyurmayı başarmıştır. Saç ekimi yöntemlerinde kullandığı gelişmiş tedavi yöntemleri, kaliteli hastane ortamı gibi avantajlarıyla öne çıkmaktadır. Bununla birlikte Nişantaşı Hastanesi saç ekimi fiyatları her bütçeye hitap edebilmektedir. Nişantaşı Hastanesi saç ekimi fiyatları 4.000 TL ile 9.000 TL arasında değişmektedir.

Nişantaşı Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres:
Valikonağı Cd. Fulya Sk. No: 5 Nişantaşı / İstanbul
Telefon: 444 00 77
GSM: 0545 404 0000
Whatsapp Destek Hattı: 0545 404 0000


Dora Hospital Saç Ekimi İstanbul

Saç dökülmesi problemi yaşayanlar için İstanbul’da hizmet sağlayan kuruluşlardan biri de Dora Hospital olmaktadır. Kapsamlı sağlık hizmetleri sağlayan Dora Hospital saç ekimi tedavilerinde de öne çıkmaktadır. Saç ekimi tedavi yöntemlerinde FUE, FUT, DHİ gibi gelişmiş yöntemlerle hizmet sağlanmaktadır. Bununla birlikte kullanışlı ve steril hastane ortamında güvenle işlemler gerçekleştirilmektedir.

Saç ekimi tedavileri için saç analizi işleminden başlamak üzere, saç kaybınız, uygulanacak tedavi yöntemi, işlemin gerçekleştirilmesi ve tedavi sonrası süreçte hastalarına sağlamış oldukları imkanlar tercih sebebi olmasını sağlamaktadır. Bununla birlikte gerçekleştirilen başarılı saç ekimi operasyonları ile Dora Hospital sadece İstanbul değil uluslararası alanda hastalara hitap etmektedir.

Dora Hospital saç dökülmesi tedavilerinde hastaların kabulünden tedavi sonrası iyileşme sürecine kadar yakından ilgilenmekte ve uluslararası standartlarda hizmet sağlamaktadır. Dora Hospital’in saç ekimi tedavilerinde tercih edilmesinin en büyük etkenlerinden biri de bu olmaktadır. Dora Hospital saç ekimi fiyatları ortalama olarak 3.000 TL ile 8.000 TL arasında değişmektedir.

Dora Hospital İletişim Bilgileri
Adres:
Fulya Mah. Yavuz Sk. No: 7 Şişli / İstanbul
Telefon: 0212 337 3232 / 0850 460 3232
GSM: 0507 178 1779
Whatsapp Destek Hattı: 0507 178 1779


Liv Hospital Saç Ekimi İstanbul

Saç dökülmesi tedavileri için İstanbul’da hizmet sağlayan bir diğer kuruluş da Liv Hospital olmaktadır. Saç ekimi tedavileri arasında en gelişmiş yöntem olarak görülen FUE Yöntemi odaklı tedavi sağlamaktadır. Sürekli olarak bu yöntemle çalıştıkları için FUE Yöntemi ile saç ekimi tedaisi denildiğinde akla ilk gelen hastanelerden biri olmaktadır.

FUE yöntemi kesi ve yara izleri oluşturmamaktadır. Çünkü nakil yapılacak saç kökleri tek tek alınarak işlem gerçekleştirilmektedir. Saç ekimi işlemleri için alınacak olan saçlar ense ve şakak bölgelerinden alınabilmektedir. Bununla birlikte FUE yöntemi ile saç ekimi işlemlerinde 3 ayda saçlar çıkmaya başlayacak ve 1 yıl içerisinde normal görünüm elde edilecektir.

Liv Hospital estetik cerrahide Prof. Dr. Gürsel Turgut öncülüğünde Doç. Dr. Harun Çöloğlu ve Doç. Dr. Zeynep Sevim gibi kaliteli isimlerle hizmet sağlamaktadır. Alanında uzman ve akademisyen hekimlerinin gerçekleştirmiş olduğu başarılı saç ekim operasyonları ile adını dünyaya duyurmayı başarmıştır. Bu anlamda uluslararası hastaları da tedavi etmekte ve sağlık turizmi ile ülkemize katkı sağlamaktadır. Liv Hospital saç ekimi fiyatları 6.000 TL ile 15.000 TL arasında değişmektedir.

Liv Hospital Group Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres:
Ulus, Canan Sok. Beşiktaş / İstanbul
Telefon: 0212 999 8099
Çağrı Merkezi: 444 4 548


Acıbadem Hastaneleri Saç Ekimi İstanbul

Dünya çapında tanınan hastanelerimizden olan Acıbadem Hastaneleri Grubu sağlık alanında oldukça kapsamlı hizmetler sağlamaktadır. Sağlık sektörünün hemen hemen her alanında hizmet vermektedir. Bununla birlikte ülkemizde İstanbul başta olmak üzere farklı illerde hizmet sağlamaktadır. Ayrıca yurt dışı şubelerine de sahiptir.

Bununla birlikte estetik cerrahi alanında sık karşılaşılan saç dökülmesi sorunları için de hizmet vermektedir. Alanında uzman doktorlar ve kaliteli hastane ortamı ile hastaların ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Saç ekimi tedavilerinde FUE, DHİ gibi gelişmiş yöntemler başta olmak üzere birçok tedavi yöntemi kullanılmaktadır.

Diğer sağlık alanlarında olduğu gibi saç ekimi tedavilerinde de kuşkusuz ilk akla gelen hastanelerden biri Acıbadem olmaktadır. Acıbadem Hastaneleri saç ekimi işlemlerinde Nezail Demirciler ve Abdullah Etöz başta olmak üzere geniş bir kadro ile hizmet sağlamaktadır.  Gerçekleştirmiş olduğu başarılı operasyonlar ile gerek şube sayısının fazlalığı gerek güzellikleri nedeniyle İstanbul’da yerel ve uluslararası hastalara saç ekimi tedavileri sağlanmaktadır.

Acıbadem Çağrı Merkezi’nden İstanbul için hizmet veren Altunizade Hastanesi, Atakent Hastanesi, Bakırköy Hastanesi, Fulya Hastanesi, İnternational Hastanesi, Kadıköy Hastanesi, Kozyatağı Hastanesi, Maslak Hastanesi, Taksim Hastanesi iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Acıbadem Hastanelerinde Saç Ekimi Fiyatları ortalama 6.000 TL ile 12.000 TL arasında değişmektedir.

Bununla birlikte Acıbadem Grubu Ataşehir Cerrahi Tıp Merkezi, Bağdat Caddesi Tıp Merkezi, Bahçeşehir Tıp Merkezi, Beylikdüzü Tıp Merkezi, Etiler Tıp Merkezi, Göktürk Tıp Merkezi ve Zekeriyaköy Tıp Merkezi iletişim bilgilerine de ulaşabilirsiniz.

Acıbadem Hastanesi Genel Müdürlük İletişim Bilgileri
Adres:
Fahrettin Kerim Gökay Cd. No: 49 Altunizade / Üsküdar / İstanbul
Telefon: 0216 544 3800


Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi Saç Ekimi İstanbul

İstanbul için saç ekimi tedavisi sağlayan hastanelerden biri de Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi olmaktadır. Özel GOP Hastanesi alanında uzman kadrosu ile FUT ve FUE Yöntemleri başta olmak üzere saç ekimi tedavisi hizmeti sağlamaktadır. Özel GOP Hastanesi uluslararası hasta kabulü de yapmakta ve kalitesini dünyaya duyurmaktadır.

Özel GOP Hastanesi Uzman Dr. İsmail Murat Onyedi ve Uzman Dr. ZumretaRızvanovic öncülüğünde estetik cerrahi ve saç ekimi tedavisi sağlamaktadır. Saç ekimi yöntemlerinden FUE ve FUT tedavileri başta olmak üzere birçok tedavi yöntemi ile hizmet sağlanmaktadır. Gerçekleştirilen başarılı saç ekimi operasyonları ile uluslararası hasta kabulü de yapılmaktadır.

Ayrıca kullanılan FUT yöntemi saç ekimi tedavileri için öne çıkan tedavi yöntemlerinden olmaktadır. Kişinin ense veya şakak bölgesinden alınan saçların dökülme yaşanan bölgeye nakli ile işlem gerçekleştirilir. Açılan kesi ve yara izleri kısa sürede geçecektir. Saç ekimi yöntemleri için uygulanan klasik yöntemlerden olmaktadır. Özel GOP Hastanesi saç ekimi fiyatları ortalama 4.000 TL ile 8.000 TL arasında değişmektedir.

Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres:
Merkez Mah. Çukur çeşme Cd. No: 51 Gaziosmanpaşa / İstanbul
Telefon: 0212 615 3838
Çağrı Merkezi: 444 1 300


Medikal Park Hastaneleri Grubu Saç Ekimi İstanbul

Ülkemizde sağlık sektöründe çeşitli alanlarda hizmet gösteren Medical Park Hastaneleri kalitesini ispatlamıştır. Oldukça kapsamlı hizmetler sağlayan Medical Park Hastaneleri ülkemizde çeşitli illerde hizmet sağlayan ulusal bir hastane grubudur. Gelişmiş tedavi yöntemleri, alanında uzman sağlık personeli kadrosu ve kaliteli hastane ortamları ile hastaların ilk tercihlerinden biri olmaktadır.

Sağlık alanında neredeyse her bölümde hizmet sağlayan Medical Park Hastaneleri estetik cerrahi ve saç ekimi tedavilerinde de öne çıkmaktadır. Özellikle FUE ve DHİ gibi gelişmiş tedavi yöntemleri başta olmak üzere birçok saç ekimi tedavisi başarıyla uygulanmaktadır. Medical Park Hastaneleri saç ekimi işlemlerinde Estetik Cerrahi uzmanları Prof. Dr. Bilge Türk Bilen ve Prof. Dr. Dilek Şenen öncülüğünde oldukça başarılı hizmetlere imza atmıştır.

Ayrıca Medical Park Hastaneleri kaliteli ve uluslararası düzeyde sağlanan hizmet ile sadece ülkemizde değil yurt dışından gelen hastalara da hizmet sağlamaktadır. Bununla birlikte ülkemize sağlık turizmi ile katkıda bulunmaktadır. Ayrıca her bütçeye uygun saç ekimi tedavileri de Medical Park Hastanelerince sağlanmaktadır. Medical Park Hastaneleri saç ekimi fiyatları 5.000 TL ile 10.000 TL arasında değişmektedir.

Ayrıca Medical Park Hastaneler Grubu Çağrı Merkezi’nden İstanbul’da hizmet veren Altunbaş Ünv. Medical Park Bahçelievler Hastanesi, Avcılar Anadolu Hastanesi, Göztepe BAU Medical Park Hastanesi, Bahçeşehir İstinye Ünv. Hastanesi, Gaziosmanpaşa İSÜ Hastanesi, Fatih Medical Park Hastanesi iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Medical Park Hastaneler Grubu İletişim Bilgileri
Adres:
Flatofis Haliç Otakçılar Caddesi No: 78 Eyüp / İstanbul
Telefon: 444 44 84


Hisar Hospital Saç Ekimi İstanbul

Sağlık sektöründe 55 poliklinik alanı ile geniş bir hizmet yelpazesi bulunan Hisar Hospital İstanbul’da saç ekimi tedavisi sağlayan kurumlardan olmaktadır. Oldukça kapsamlı hizmet alanı ile adını duyurmuş ve kendini kanıtlamış olan Hisar Hospital uluslararası arenada tanınan hastanelerimizden olmaktadır. Alanında uzman sağlık personelleri ile son teknoloji tedavi yöntemlerini hızlıca devreye alarak kaliteli hizmet anlayışıyla hareket etmektedir. Bununla birlikte hastane ortamının da oldukça konforlu ve kullanışlı olması büyük önem taşımaktadır.

Ayrıca saç ekimi işlemlerinde FUE ve FUT gibi temel yöntemler başarıyla uygulanmaktadır. Hisar Hospital Op. Dr. Hasan Şahin öncülüğünde estetik cerrahi ve saç ekimi işlemlerini gerçekleştirmektedir. Gerçekleştirilen başarılı operasyonlar ile müşteri memnuniyeti sağlanmakta ve hizmet kalitesi sürekli olarak artırılmaktadır.

Ayrıca Hisar Hastanesi saç ekimi işlemlerini saç analizi, saç kaybı tespiti ve uygulanacak saç ekimi yöntemi belirleme ve tedavi sonrası süreçte uluslararası standartlarda hizmet sağlamaktadır. Bununla birlikte tedavi yöntemleri ve hastanın saç kaybı durumu gibi etkenlere bağlı olarak her bütçeye uygun tedavi sağlanmaktadır. Hisar Hospital İstanbul saç ekimi fiyatları 4.000 TL ile 7.000 TL arasında değişmektedir.

Hisar Hospital İletişim Bilgileri
Adres:
Site Yolu Cd. No: 7 Saray Ümraniye / İstanbul
Telefon: 0216 524 1300
Çağrı Merkezi: 444 5 888


Memorial Hastanesi İstanbul

Dünyanın 92 ülkesinden hasta kabul eden Memorial ülkemizi sağlık sektöründe başarıyla temsil etmektedir. Sunulan yüksek hizmet kalitesi ve başarılı tedaviler ile bu sonuca ulaşan Memorial Hastanesi halen daha kendisini geliştirmektedir. Uluslararası tedavi yöntemlerini yakından takip eden ve yeni tedavi teknolojilerini hızlıca ülkemize getiren Memorial birçok ilke de imza atmaktadır.

Alanında uzman geniş sağlık personeli kadrosu, yüksek hizmet kalitesi ve hastane şartlarının uluslararası düzeyde hizmet verebilecek seviyede olmasıyla müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Ayrıca Memorial Hastanesi ülkemizde İstanbul ve Ankara başta olmak üzere farklı şehirlerde hizmet vermektedir.

Memorial Hastanesi saç ekimi tedavilerinde de Op. Dr. Atilla Adnan Eyüboğlu, Dr. Mahmut Kaya ve Dr. Erkan Özgün öncülüğünde hizmet sağlamaktadır. Saç dökülmesi tedavilerinde kullanılan genel yöntemler olan FUE ve FUT Yöntemleri başta olmak üzere DHİ gibi birçok yöntemle tedavi sağlanmaktadır. Gerçekleştirmiş olduğu başarılı saç ekimi tedavileri ile uluslararası arenada bilinir olmayı başarmış olan Memorial Hastanesi uluslararası hastalara yaptığı saç ekimi tedavileri ile ülkemizin sağlık turizminin gelişmesine de katkı sağlamaktadır. Memorial Hastanesi saç ekimi fiyatları 5.000 TL ile 8.000 TL arasında değişmektedir.

Bununla birlikte Memorial Hastanesi Çağrı Merkezi’nden İstanbul’da hizmet veren Memorial Şişli Hastanesi, Memorial Ataşehir Hastanesi, Memorial Bahçelievler Hastanesi, Memorial Etiler Tıp Merkezi iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Memorial Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres:
Farmas Plaza C Blok No: 19 Kaptan Paşa Mah. Halit Ziya Türkan Sk. Şişli / İstanbul
Telefon: 0212 314 6666
Çağrı Merkezi: 444 7 888


Çevre Hastanesi Saç Ekimi İstanbul

Sağlık sektöründe 30 yıllık deneyimi ile İstanbul’da ve ülkemizde en köklü hastanelerden biri Çevre Hastanesi olmaktadır. Sektördeki deneyimi ile öne çıkmakta ve birçok farklı alanda hizmet sağlamaktadır. Uluslararası standartlarda hizmet kalitesi sunan Çevre Hastanesi ülkemizi uluslararası arenada başarıyla temsil etmektedir.

Ayrıca saç dökülmesi problemlerine de tedavi sağlayan Çevre Hastanesi bu alanda da tecrübesini konuşturmakta ve sektörde öne çıkmaktadır. Özellikle gelişmiş saç ekimi tedavi yöntemlerinden olan FUE ile tedavi sağlayan Çevre Hastanesi bu alanda çalışma yapan hastaneler arasında en çok tercih edilenlerden biri olmaktadır.

Çevre Hastanesi estetik cerrahi ve saç ekimi tedavileri Op. Dr. Derya Bingöl tarafından yürütülmektedir. Çevre Hastanesi gerçekleştirilen başarılı FUE saç ekimi ve diğer saç ekimi işlemleri ile sadece yerel anlamda değil civar bölge ve uluslararası alanda da ses getirmiştir. Ayrıca her bütçeye uygun tedavi yöntemleri ile hastalar için de avantajlı olmaktadır. Çevre Hastanesi saç ekimi fiyatları 3.000 TL ile 8.000 TL arasında değişmektedir.

Çevre Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres:
Cemal Sahir Sk. No: 2 Mecidiyeköy Şişli / İstanbul
Telefon: 0212 274 6925
Çağrı Merkezi: 444 25 93


Listemizdeki firmalar karışık olarak listelenmiştir. Listede sadece bilgilendirme için hazırlanmıştır. Her hangi bir Cerrah Doktor yada Klinik Tavsiye edilmemektedir. Soru görüş ve Önerileriniz için info@sacekiminetwork.com adresi ile iletişime geçebilirsiniz. Hastanenizi bu listeye eklemek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (2)

 1. 2 sene önce

  Acıbadem hastanesi saç ekimi ve Liv hospital saç ekimi konusunda en iyileri diyorlar. Bu merkezlerde saç ekimi yaptıran varmı? Fiyatları pahalıymış ama çok başarılı sonuçlar alıyorlarmış. Birde zaten hastane ortamında saç ekimi sonuçta. Temiz sterildir.

 2. Acıbadem de saç ekimi yaptıranların yorumlarını inceledim. Genelde yabancılar saç ektiriyor yada gurbetçiler. Ama hepsi olumlu yorum yapmış. Karar veremedim. Yardımcı olacak varmı tavsiye edecek?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir