İstanbul Anadolu Yakası En İyi Saç Ekim Merkezleri +2024 Fiyatları

admin

Updated on:

Anadolu Yakasındaki En İyi Saç Ekim Merkezleri, İstanbul Anadolu Yakası Saç Ekim Merkezleri Fiyatları, Anadolu Yakası Saç Ekimi Yapan Yerler, Anadolu Yakası Saç Ekimi, Anadolu Yakasında En Çok Tercih Edilen Saç Ekim Merkezleri

Saçlar çeşitli nedenlerden dolayı yıpranır ve dökülür. Saç dökülmesinde stres, kullanılan saç bakım ürünleri, mevsim geçişleri gibi pek çok nedeni bulunmaktadır. Ancak her dökülen saç yeniden çıkmamaktadır. Bu durumda saç ekim uygulamaları tercih edilmektedir. Saç ekim uygulamaları sonrasında doğal bir görünüme sahip olunmaktadır.

Son yıllarda saç ekim uygulamaları daha çok tercih edilmektedir. Daha çok tercih edilmesinde bazı faktörler etkili olmaktadır. Bu faktörler gelişen saç ekim yöntemleri, uygulamaların başarı oranlarının yüksek olması ve saç ekim fiyatlarının daha uygun fiyatlara yapılabiliyor olmasıdır.

Saç ekim uygulamaları mutlaka uzman bir doktor tarafından yaptırılmalıdır. Çünkü saç ekim uygulaması cerrahi bir işlemdir. Alanında uzman olmayan biri tarafından yapılması halinde istenilen sonuçlar elde edilememektedir. Diğer önemli bir nokta da saç ekimi sadece bir cerrahi işlem değildir. Aynı zamanda bir süreçtir. Saç ekimi yapıldıktan yaklaşık bir yıl sonra saçların büyük bir kısmı çıkmış olmaktadır.

İstanbul, Türkiye’nin en kalabalık şehri ve en önemli şehirlerinin başında gelmektedir. Asya ve Avrupa kıtası arasında bir köprüdür. Saç ekimi yaptırmak isteyen kişiler için hizmet veren çok sayıda klinik ve merkez bulunmaktadır. Uluslararası alanda çalışan ASMED Cerrahi Tıp Merkezi ile kaliteli saç ekim uygulamaları hizmeti veren bir merkezdir. Saç ekim uygulamalarında önemli kliniklerden biri de Flora Clinic’tir. Lale Keskin İstanbul Saç Ekim Merkezi gelişen saç ekim yöntemlerini çok yakından takip etmeleri ve uygulamaları ile önemli merkezlerden biridir. Saç ekim uygulamalarının yapıldığı diğer klinikler ise Primehtc Clinic Hair Transplantation Clinic ve Emphair Uluslararası Saç Ekim Kliniği’de bu alanda hizmet vermektedir. En iyi saç ekim uzmanı seçilen Songül Alcı MBA saç ekim uygulamaları ile hayal ettiğiniz saçlara sahip olabilirsiniz.

Saç ekim uygulamaları merkezler ya da klinikler dışında muayenehanelerde de yapılmaktadır. Op. Dr. İlhan Serdaroğlu kendisine ait olan muayenehanesinde başarılı saç ekim uygulamalarına imza atmaktadır. Uluslararası alanda tanınan Emphair Saç Ekim Kliniği’nde sorunsuz ve güvenilir saç ekim alanında hizmet sunmaktadır. Saç ekimi yaptırmayı düşünen İstanbullular için saç ekim hizmet veren merkezler arasında Lifemed Tıp Merkezi’ de yer almaktadır. Arenamed Hair Transplantation’da başarılı saç ekim uygulamalarının yapıldığı önemli bir yer olup İstanbullulara hizmet vermektedir.

İstanbul Anadolu Yakası En İyi Saç Ekim Merkezleri ve Fiyatları 2024

ASMED Cerrahi Tıp Merkezi

Dr. Koray Erdoğan önderliğinde kurulan ASMED Cerrahi Tıp Merkezi alanında uzman kişilerden oluşan ekibi ile adından söz ettirmektedir. Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Mezunu olan Koray Erdoğan KE robot tarama sistemleri kurmuştur. Bu tarama sistemi ile saç ekiminde en etkili yöntem olan FUE yöntemine yenilikler kazandırmıştır. Saç ekimi uygulamasını cerrahi olarak çok iyi bir şekilde planlanması; saçların düzenli (homojen) bir şekilde dağılmasını sağlamaktadır. Bu da saç ekimi yapıldıktan sonra doğal bir görünüme sahip olacağı anlamına gelmektedir.

Saç ekim uygulamalarının en teknolojik yöntemlerin kullanıldığı ASMED Cerrahi Tıp Merkezi uluslararası sağlık standartlarında hizmet vermektedir. Başarı oranlarının çok yüksek olduğu merkez İstanbullular için mükemmel bir saç ekim uygulamaları iddialı bir konumda yer almaktadır.

Türkiye’de bu alanda çok başarılı olan ASMED Cerrahi Tıp Merkezi uluslararası bir konumda da bulunmaktadır. Başta Avrupa ülkeleri olmak üzere İspanya, İtalya, Fransa, Almanya, Romanya, Rusya ve İzlanda’ya kadar ulaşmıştır. Kuzey Amerika, Güney Amerika, Asya, Avustralya ve Afrika’dan da saç ekimi uygulaması yaptırmak için gelen hastalar bulunmaktadır.

Saç ekim uygulamaları fiyatları ekim yapılan alanın büyüklüğüne bağlı olarak değişmektedir. Fiyatlar ortalama olarak 22.000 ile 40.000 TL arasında değişmektedir.

ASMED Cerrahi Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres: Atatürk Mahallesi Sedef Caddesi Numara: 1/1 Ataşehir/ İstanbul
İletişim: 0216 464 11 11


Flora Clinic

Hayalinizde saçlara sahip olmak isteyen kişiler için Flora Clinic kaliteli ve sorunsuz saç ekim uygulamaları ile dikkat çekmektedir. Saç ekim yöntemi olarak FUE yöntemi kullanılmaktadır. Alanında uzman ve deneyimli kişiler tarafından saç ekim uygulamaları yapılmaktadır.

Flora Clinic, sağlık turizmi hizmetleri de sunmaktadır. Otel rezervasyonları, havalimanı transferi ve tercümanlık hizmeti de vermektedir. Saç ekimi yaptırmak isteyen kişilere ücretsiz muayene yapılmaktadır. Estetik uygulamaları üzerine ücretsiz danışmanlık hizmeti vermektedir.

Saç ekimi uygulamalarının dışında sakal ekimi, bıyık ekimi ve kaş ekimi uygulamaları da yapılmaktadır. Asıl uzmanlığını Flora Clinic saç ekimi uygulamaları ile başarmışlardır.

Saç ekim fiyatları, saç ekimi yapılacak alanın büyüklüğüne ve ekilecek gref sayısına göre farklı fiyat seçenekleri ile karşılaşılmaktadır. Bu durumları göz önünde bulundurulduğu zaman 22000 ile 30000 TL arasında Flora Clinic’te herhangi bir sorun yaşamadan yaptırabilmek mümkün olmaktadır.

Flora Clinic İletişim Bilgileri
Adres: Caddesbostan Mahallesi Çam Fıstığı Sokak Bağdat Caddesi Numara:1 Kat:1 Kadıköy/İstanbul
İletişim: 0212 215 57 87  /0090 212 215 57 87
Gsm: 0555 104 00 89
Whatsapp: 0090 555 104 56 00


Lale Keskin İstanbul Saç Ekim Merkezi

Saç ekimi uygulamaları üzerine 13 yıldır çalışan Lale Keskin başarılı uygulamaları dikkatleri üzerine çekmektedir. 2006 yılında FUT yöntemi ile başlamıştır. Gelişen saç ekim teknolojilerine yakından takip ederek Lale Keskin İstanbul Saç Merkezi’nde uygulanmaktadır. FUE saç ekim yöntemi ile yaklaşık 8000 kişiye saç ekimi yapılmıştır. Saç ekim teknolojilerinde son zamanlarda tıraşsız saç ekim ve uzun saç ekim yöntemleri bulunmaktadır. Saç ekim merkezinde bu iki yönteme ağırlık verilmektedir.

Saç ekim uygulamalarında özel saç ekim yöntemleri de uygulanmaktadır. Bu yöntemler 3D saç ekimi yöntemi ve DHI saç ekimi yöntemidir. Saç ekiminin yanında sakal, bıyık ve kaş ekimi de yapılmaktadır.

Sadece Türkiye’de değil Avrupa ve Arap ülkelerinden çok sayıda kişi saç ekimi yaptırmak için Lale Keskin İstanbul Saç Ekim Merkezi’ne gelmektedir. İstanbul’da yaşayıp ve saç ekimi yaptırmak isteyen kişiler için kaliteli saç ekiminin adresi konumunda yer almaktadır.

Saç ekim fiyatları kullanılan yönteme, saç ekimi yapılacak alana göre değişiklik göstermektedir. Lale Keskin Saç Ekim Merkezi saç ekim fiyatları söz konusu olduğunda 22.000 ile 33.000 TL arasında olduğu söylemek mümkün olmaktadır.

Lale Keskin İstanbul Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri
Adres: Küçükbakkalköy Mahallesi Vedat Günyel Caddesi Defne Sokak Numara:32 Göztepe-Ataşehir/İstanbul
İletişim: 0 542 203 35 38
Whatsapp: 0530 929 75 41


Primehtc Clinic Hair Transplantation Clinic

16 yıldır saç ekim uygulamaları üzerine çalışan Dr. Reşat Arpacı 5000’den fazla saç ekim uygulaması yapmıştır. Saç ekim uygulamaları sonucunda doğal ve eşsiz bir görünüme sahip olunmasını sağladıklarını söylemek mümkündür. Alanında uzman ve başarılı bir doktor olan Arpacı aynı zamanda ekibi ile de adından söz ettirmektedir. Deneyimli ve uzman kişilerden oluşan doktor, hemşire ve teknisyenleri ile uluslararası kalite standartlarında hizmet vermektedir.

Yurt içinden değil yurt dışından da çok sayıda kişi saç ekimi yaptırmak için Primehtc Clinic Hair Transplantation Clinic’ i tercih etmektedir. Saç ekim uygulamalarında makul ve uygun fiyatlara yapılması etkili olmaktadır. Bunun dışında birinci sınıf tıbbi uygulama yapması da çok önemli bir rol oynamaktadır.

Primehtc klinikleri Ataşehir ’de,  Göztepe Medikal Park Hastanesi ve Acıbadem Fulya Hastanesi olmak üzere üç tanedir. Saç ekim fiyatları saç ekim yöntemi, yapılan testler, saç ekimi öncesi yapılan işlemler, sonrası yapılan pansuman- ilaçlara bağlı olarak değişmektedir. Bunların yanında İstanbul’dan dışından gelen kişiler için konaklama, transfer ücretleri de eklenmektedir. Her kişiye yapılan saç ekimi uygulaması çok farklı olup saç ekim fiyatları ortalama 22.000 ile 30.000 TL arasında fiyat seçenekleri çıkabilmektedir.

Primehtc Clinic Hair Transplantation Clinic İletişim Bilgileri
Adres: Ahlat Sokak Varyap Meridian Blok: E Numara:102 Ataşehir/İstanbul
İletişim: 0 850 304 7482


█ Songül Alcı MBA İle Saç Ekimi

Songül Alcı, 2001 yılından beri saç ekim uygulamaları üzerine çalışmaktadır. 2006 yılında mikromotor ile en gelişmiş saç tekniği olan FUE yöntemini uygulayan ilk isimlerdendir. 2018 yılında en iyi saç ekim uzmanı seçilmiştir. Sadece başarılı saç ekimi uygulamalarının yanında aynı zamanda çok iyi bir yöneticidir. Çeşitli yerlere saç ekim ünitelerinin kurulması için kurucu yöneticilik yapmıştır. 18 yıldır saç ekim uygulamaları üzerine çalışan Songül Alcı ve alanında uzman kişiler oluşan ekibi ile adından söz ettirmektedir.

Daha yoğun saçlara sahip olmak ve aynı zamanda doğal bir görünüme sahip olunmasını sağlayan Safir FUE tekniği başarılı ve güvenilir bir şekilde yapılmaktadır. Uluslararası kalite standartlarında hizmet veren Songül Alcı saç ekim uygulamaları söz konusu olduğunda sorunsuz bir hizmetin adresi konumunda bulunmaktadır. Saç ekim yöntemlerinden ağrısız saç ekimi, DHI saç ekimi, FUE saç ekimi ve tıraşsız saç ekimi yöntemleri de uygulanmaktadır.

İstanbullular içinde mükemmel saç ekim hizmetleri ile buluşmaktadır. İstanbul dışından saç ekimi yaptırmak için gelen kişiler için seyahat paketi de bulunmaktadır. Saç ekim fiyatları uygulanan yönteme, saç ekimi yapılacak alanın büyüklüğüne ve seyahat paketinden yararlanıp yararlanılmasına göre 18.000 ile 35.000 TL arasında bir fiyat aralığı ile karşılaşılmaktadır.

Songül Alcı MBA İle Saç Ekimi İletişim Bilgileri
Adres: Zühtüpaşa Mahallesi Recep Peker Caddesi Numara:15 Medicana Hastanesi Kadıköy/ İstanbul
İletişim: 0 505 453 73 28

Op. Dr. İlhan Serdaroğlu Saç Ekimi

Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi alanında uzman olan Op. Dr. İlhan Serdaroğlu Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 7. Olarak mezun olmuştur. 2002 yılında Akdeniz Üniversitesi’nde uzmanlığını almıştır. Antalya ve İstanbul’da serbest hekim olarak çalışmıştır. 2010 yılına kadar bir merkezde saç ekim uygulamaları yapmıştır ve 2010 yılından sonra kendisine ait muayenesinde hizmet vermeye devam etmiştir ve etmektedir.

Saç ekim yöntemi olarak FUE yöntemini kullanmaktadır ve bu yöntemi ilk uygulayan isimler arasında yer almaktadır. Binlerce kişiye saç ekimi yapan İlhan Serdaroğlu FUT yöntemi ve Tıraşsız FUE tekniği ile de saç ekimi yapmaktadır. İlhan Serdaroğlu,  İstanbulluları kaliteli saç ekim uygulamalarını sunmaktadır. Saç ekim fiyatları kullanılacak yönteme ve ekilecek gref sayısına göre ortalama 23.000 ile 45.000 TL arasında yaptırmak mümkün olmaktadır.

Op. Dr. İlhan Serdaroğlu Saç Ekimi İletişim Bilgileri
Adres: Bağdat Caddesi Ali Bor Apartmanı  433 Suadiye – İSTANBUL
İletişim: 0216 445 00 45/ 0216 445 86 31 / 0216 464 00 93
Gsm: 0533 611 16 71


█ Emphair Uluslararası Saç Ekim Kliniği

Türkiye’nin uluslararası saç ekim kliniği olan Emphair alanında uzman ve başarılı ekibi ile adından sıkça söz ettirmektedir. Uluslararası kalite ve sağlık standartlarında yapılan başarılı saç ekim uygulamaları ile bütün dikkatleri üzerine çekmektedir.2004 yılından beri bu alanda hizmet vermektedir. Saç ekim işlemi İstanbul Acıbadem Hastanesi’nde gerçekleştirilmektedir.

Saç ekim tekniklerinden DHI saç ekim, FUE saç ekimi, iğnesiz saç ekimi, icegraft saç ekim ve long hair saç ekim yöntemleri uygulanmaktadır. Saç ekimi yapılmadan önce bütün analizler çok dikkatli bir şekilde yapılarak planlanmaktadır. Saç analizleri bilgisayar destekli yapılmaktadır. Saç ekim uygulamaları kişiye özel olarak değişmektedir. Kişiye özel yapılan saç ekim uygulamaları ile hem doğal hem de hayal ettiğiniz saçlara sahip olabilirsiniz.

Emphair Uluslararası Saç Ekim Kliniği söz konusu olduğunda İstanbullular ve saç ekimi yaptırmak isteyen kişiler için güvenilir ve sorunsuz saç ekim uygulamalarının yapıldığı bir kliniktir. Adını Avrupa’nın pek çok ülkesine ulaşan merkezde saç ekim fiyatları saç analizi sonucunda belirlenen yöntem, saç ekimi yapılacak alana bağlı olarak 23.000 ile 40.000 TL arasında bir fiyat aralığında bu merkezde sorunsuz bir şekilde yaptırabilirsiniz.

Emphair Uluslararası Saç Ekim Kliniği İletişim Bilgileri
Adres: Küçükbakkalköy- Önder Sokak Numara:24 Ataşehir/İstanbul
İletişim: 0 543 345 0722
Whatsapp: 0 543 345 0722


Lifemed Tıp Merkezi

Lifemed Tıp Merkezi, 2004 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren son teknolojik yöntemler ile alanında alan ve deneyimli kişilerden oluşan ekibi ile hizmet vermektedir. Bünyesinde çok sayıda klinik bulunan Lifemed Tıp Merkezi’nde dermatoloji kliniğinde saç ekim uygulamaları yapılmaktadır.

Saç ekim uygulamaları FUE yöntemi ile yapılmaktadır. Bu uygulamanın yanında PRP destekli saç ekim uygulaması ve sedasyonlu Fue yöntemi ile saç ekimi de yapılmaya başlanmıştır. Gelişen saç ekim yöntemleri çok yakından takip edilmekte ve merkezde uygulanmaktadır. Teknolojiye çok hızlı bir şekilde adapte olmaktadırlar. Bu da her geçen gün artan hizmet kalitesinde çok net bir şekilde belli olmaktadır. Saç ekimi uygulamalarının yanında FUE yöntemi ile sakal, bıyık ve kaş ekimi de yapılmaktadır.

Saç ekim fiyatları saç ekimi yapılacak bölgeye ve yönteme göre ortalama 18.000 ile 34.000 TL arasında istediğiniz saçlara sahip olabileceğinizi söylemek mümkün olmaktadır.

Lifemed Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres: Bağdat Caddesi Numara: 191/A Çiftehavuzlar Kadıköy- İstanbul
Telefon: 0216 444 54 33


Arenamed Hair Transplantation

Kaliteli ve başarılı saç ekim uygulamaları ile adından söz ettiren Arenamed Hair Transplantation Serkan Aydın önderliğinde kurulmuştur ve yönetilmektedir. Aynı zamanda Serkan Aydın; MİKROMOTOR FUE saç ekiminde ödüllü bir isimdir. Alanında deneyimli ve uzman kişiler tarafından yapılan saç ekim uygulamaları sağlık standartlarına uygun şekilde yapılmaktadır.

Saç ekimi yaptırmak isteyen kişiler için her detay düşünülmektedir. İstanbullular için güvenilir saç ekim uygulamalarının yapıldığı Arenamed ’de İstanbul dışından gelen kişiler içinde VIP servis hizmeti bulunmaktadır.

Saç ekim uygulamaları Estetik ve Plastik Cerrahi uzmanı Serkan Aydın kontrolünde yapılmaktadır. Bu alanda başarılı isimler arasında yer almaktadır. Saç ekim uygulaması modern ameliyathanelerde deneyimli ekip üyeleri tarafından gerçekleştirilmektedir. Saç ekim yöntemi olarak safir FUE tekniği ile yapılmaktadır ve ağrısız anestezi ile saçlarınıza kavuşabilirsiniz.

Saç ekim işlemi kişiye özel yapılan uygulamalardır. Saç ekim uygulaması kişiye özel tasarlanıp uygulanmaktadır. Saç ekim uygulaması ekilecek gref sayısı ve alanın büyüklüğüne göre 18.000 ile 30.000 TL arasında saç ekimi yaptırmak mümkün olmaktadır.

Arenamed Hair Transplantation İletişim Bilgileri:
Adres: Akasya Acıbadem A Kulesi( Tower A)  Üsküdar / İstanbul – Akasya AVM Acıbadem
İletişim: 0216 363 97 93
Whatsapp: 0536 989 74 51/ 0532 068 71 03


Listemizdeki firmalar karışık olarak listelenmiştir. Listede sadece bilgilendirme için hazırlanmıştır. Her hangi bir Cerrah Doktor yada Klinik Tavsiye edilmemektedir. Soru görüş ve Önerileriniz için info@sacekiminetwork.com adresi ile iletişime geçebilirsiniz. Hastanenizi ve Saç Ekim Merkezinizi bu listeye eklemek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

“İstanbul Anadolu Yakası En İyi Saç Ekim Merkezleri +2024 Fiyatları” üzerine bir yorum

  1. Anadolu yakası saç ekimi konusunda tüm Türkiye’nin merkezi olmuş. Çok fazla merkez var . Saç ekimi Anadolu yakasında zaten çok meşhur. Hergun Kadıköy’de Bostancı da bir sürü saç ekimi yaptırmış insan görüyorum

    Yanıtla

Yorum yapın