Mersin Saç Ekim Merkezleri Fiyatları ve En İyi En Başarılı Merkezler

admin

Mersin’in En İyi Saç Ekim Merkezleri İncelemesi ve Güncel 2021 Fiyatları, Mersin’in En İyi Saç Ekimi Yapan Doktorum Kim?, Mersin’de En Başarılı Saç Ekim Merkezi Neresi? , Mersin’de Saç Ekimi Fiyatları Ne Kadar? Mersin Saç Ekim Merkezleri ve Doktor Yorumları , Mersin Saç Ekimi Yaptıranların Yorumları, Mersin’de Saç Ekim Merkezleri Ücretleri , Mersin’de Saç Ekimi Doktoru Tavsiyesi ,Mersin Saç Ekimi , Mersin Saç Ekimi Fiyatları ve Tüm Detaylar…

Mersin Akdeniz bölgesinin en yoğun nüfusa sahip illerinden. Ayrıca bir çok bölgeden göç almakta. Saç ekimi konusunda da son derece başarılı ve tecrübeli teknolojiyi takip eden doktorları mevcut. Estetik Cerrahi Uzmanı Dr. Volkan Beden ve Op. Dr. Vasfi Çelik gibi Türkiye’nin saç ekimi konusunda isim yapmış doktorlarına sahip. Ayrıca fiyat bakımından İstanbul İzmir Ankara yada Antalya gibi büyük şehirlerden çok daha uygun. Sadece Mersin değil bir çok çevre illerden de saç ekimi için Mersin bölgesine gelinmekte. Mersin yada çevresinde yaşıyorsanız kesinlikle saç ekimi için farklı bir şehre gitmenize kesinlikle gerek yok. Sizler için Mersin’deki en iyi saç ekim merkezlerini araştırdık. Liste karışık şekildedir. Gönül rahatlığı ile aşağıdaki firmalarla irtibata geçebilirsiniz.

En İyi En Başarılı Mersin Saç Ekim Merkezleri ve Doktorları

Volkan Beden Saç Ekim Merkezi Mersin

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Dr. Volkan Beden; 2001 yılında Erciyes Üniversitesi Tıp Bölümü’nü bitirmiştir. Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde, uzmanlığını 2008 yılında tamamlamış olup, 2009 ila 2011 yılları arasında Aksaray Devlet Hastanesi’nde görev yapmıştır. Günümüzde ise, kendisine ait olan muayenehanesinde hastalarını ağırlamaktadır. Saç ekimi konusunda 10.000’i aşkın operasyonu başarıyla tamamlamış olan Dr. Beden; erkeklerin kellik sorununu ortadan kaldırarak, onlara daha karizmatik bir görünüm kazandırıyor. Saçların tutma oranının % 100’e yakın olduğu Volkan Beden Saç Ekim Merkezi sayesinde, ekimi yapılan saçların sonradan dökülmesi gibi bir durum yoktur. Bu da doğal olarak müşterilerin memnun kalmalarını sağlamaktadır.

Volkan Beden Saç Ekim Merkezi; 5.000 ila 10.000 TL aralığında değişen fiyatlarla saç ekimi konusunda hizmet veriyor. Saçlarınızın analizi yapıldıktan sonra; tarafınıza en uygun fiyat sunulacak ve saç ekimi öncesi ile sonrasında da, yapmanız gerekenler harfiyen aktarılacaktır.

Volkan Beden Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri
Adres: Güvenevler Mah. 1914. Sok. Boss Point İş Merkezi B Blok K: 2 Yenişehir/MERSİN
Telefon: (0324) 238 68 08Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight]En İyi Protez Saç Yapan Firmalar ve Fiyatları Listesi[/jaw_highlight]


Vasfi Çelik Saç Ekim Merkezi Mersin

Mersin’in en başarılı ve en güvenilir saç ekim merkezlerinden biri olan Vasfi Çelik Saç Ekim Merkezi’nde; Op. Dr. Vasfi Çelik ve ekibi ile emin ellerde olacaksınız. İzzet Baysal Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu olan Dr. Çelik; Aksaray Devlet Hastanesi’nde ve Mersin Devlet Hastanesi’nde toplamda 3 yıl hizmet verdikten sonra; Mersin Şehir Hastanesi’nde de 8 ay kadar süre ile görev yapmıştır. Şuanda ise kendisine ait olan muayenehanesinde hastalarını kabul etmektedir. Özel bir muayenehanede hastalarını ağırlayan ve sonrasında da steril ve Sağlık Bakanlığı tarafından uygun görülen ameliyathanelerde operasyonlarını gerçekleştiren Dr. Çelik; bugüne kadar müşterilerini memnun etmesini bilmiştir. Saç ekimi konusunda da binlerce operasyonu başarıyla gerçekleştirmiştir. Bu da saç ekim merkezine duyulan güvenin artmasında önemli bir noktadır.

Vasfi Çelik Saç Ekim Merkezi ile iletişime geçerek, saçlarınızın analizini yaptırabilir ve size göre en uygun saç ekim fiyatını öğrenebilirsiniz. Genel itibari ile fiyatlar; 4.000 ila 13.000 TL arasında değişmektedir.

Vasfi Çelik Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri
Adres: Güvenevler Mah. 1914. Sok. Boss Point İş Merkezi K: 4 33140 Yenişehir/MERSİN
Telefon: (0324) 325 22 22 GSM: (0555) 092 21 22Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight]Mucize Mavi Su Saç Çıkarıyor mu? Nereden Orjinali Alınır [/jaw_highlight]


Mersin Saç Ekim Merkezi

20 yılı aşkın tecrübeye sahip sağlık çalışanlarıyla, Mersin’in en başarılı saç ekim merkezi olarak gösterilen Mersin Saç Ekim Merkezi; 20.000’i aşkın saç ekim operasyonundan başarıyla çıkmıştır. Hastalarına steril, hijyenik, kaliteli ve güvenilir ortamda hizmet vererek, onların güvenini kazanmayı başarmıştır. Mersin’de faaliyetlerini yürüten bu saç ekim merkezi ile siz de o istediğiniz gür saçlara kolayca sahip olacaksınız. Ağrısız ve yara izi olmadan FUE tekniği ile saç ekim hizmeti sayesinde; bu süreci en güzel şekilde atlatacaksınız. % 99’dan fazla saç tutma oranıyla dikkat çeken bu kuruluşta; estetik konusunda da hizmet verilmekte ve ameliyatsız estetik alanında da çalışmalar gerçekleştirilmektedir.

Eğer saç dökülmesi veya kellik sorunu yaşıyorsanız; Mersin Saç Ekim Merkezi ile irtibata geçerek, 5.000 ila 8.000 TL arasında bir fiyata gür saçlara kavuşabilirsiniz. Saçlarınızın önden, arkadan ve yandan fotoğrafını çekip, yetkililere iletirseniz; sizin için en uygun fiyatı da öğrenebilirsiniz.

Mersin Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri
Adres:
Güvenevler Mah. 1901. Sok. İş Bankası Arkası K: 1 Pozluk/MERSİN
Telefon: (0324) 329 13 33 / GSM: (0532) 219 68 70Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight]Türkiye’nin En İyi Saç Ekimi Yapan Doktorları[/jaw_highlight]


Mersin Sistem Saç Ekim Merkezi

Mersinde, Cerrahi Tıp Merkezi olarak hizmet veren Sistem; 1988’den bu yana her zaman kendisini geliştirerek müşterilerini memnun etmeye çalışıyor. İlk olarak Tanı Merkezi olarak faaliyete geçmiş olan bu merkez; 2009 yılında ise Tıp Merkezi olarak hizmetlerini sürdürmektedir. En son teknolojilere ve alanının en uzman sağlık personellerine sahip olan Sistem; saç ekimi konusunda da uzman ekibiyle hizmetlerini yürütmektedir. Kellik problemi yaşayan erkeklere, Mersin Sistem Saç Ekim Merkezi olarak hizmet verirken, onları bu sorundan ağrısız bir şekilde kurtarmaktadır. Ayrıca saç ekiminden sonra dökülmesi ve yara izi kalması gibi bir durum kesinlikle söz konusu olmamaktadır. FUE tekniğini ilk kez kullanan merkezlerden olan bu kuruluş; son derece başarılı operasyonlara imza atmayı bilmiştir.

Mersin’in İçel şehrinde faaliyetlerini yürütmekte olan Mersin Sistem Saç Ekim Merkezi; en uygun fiyatlarla sizlere saç ekimi konusunda hizmet verecektir. Saçlarınızın yoğunluğu dikkate alınarak, 4.000 ila 10.000 TL aralığında bir fiyattan saç ekimi konusunda destek alacaksınız.

Mersin Sistem Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri
Adres:
Kültür Mah. Atatürk Cad. 4312. Sok. No: 66 İçel/MERSİN
Telefon: (0324) 237 59 59


Listemizdeki firmalar karışık olarak listelenmiştir. Listede sadece bilgilendirme için hazırlanmıştır. Her hangi bir Cerrah Doktor yada Klinik Tavsiye edilmemektedir. Soru görüş ve Önerileriniz için info@sacekiminetwork.com adresi ile iletişime geçebilirsiniz.

“Mersin Saç Ekim Merkezleri Fiyatları ve En İyi En Başarılı Merkezler” üzerine 2 yorum

  1. Mersin’de saç ekimi yaptırmak istiyorum yaptıran arkadaşlar bana yazabilirim? Saç ekimi çok acitiyormu saç ekimi için İstanbul’a gitmem daha mantıklı olabilir mi

    Yanıtla
  2. Volkan beden mi vasfı çelik mi hangisinde saç ekimi yaptırmak daha iyi . Fiyat olarak çok farklı da değiller. Genellikle volkan beden i saç ekimi için tavsiye ediyorlar. Saç ektiren varmı bu iki hocada da. Haber verirmisiniz

    Yanıtla

Yorum yapın