1. Ana Sayfa
  2. Saç Ekim Merkezleri
  3. Kocaeli Saç Ekim Merkezleri Fiyatları ve En İyi En Başarılı Merkezler

Kocaeli Saç Ekim Merkezleri Fiyatları ve En İyi En Başarılı Merkezler

featured

Kocaeli’nin En İyi Saç Ekim Merkezleri İncelemesi ve Güncel 2021 Fiyatları, Kocaeli’nin En İyi Saç Ekimi Yapan Doktorum Kim?, Kocaeli’de En Başarılı Saç Ekim Merkezi Neresi? , Kocaeli’de Saç Ekimi Fiyatları Ne Kadar? Kocaeli Saç Ekim Merkezleri ve Doktor Yorumları , Kocaeli Saç Ekimi Yaptıranların Yorumları, Kocaeli Saç Ekim Merkezleri Ücretleri , Kocaeli’de Saç Ekimi doktoru Tavsiyesi , Kocaeli Saç Ekimi,  Kocaeli Saç Ekimi Fiyatları ve Tüm Detaylar…

Kocaeli Marmara bölgesinin en büyük illerinden biri. Saç ekimi konusunda çok önemli ve başarılı doktorlara sahipler. Ayrıca İstanbul’a çok yakın merkezler. Fakat Kocaeli saç ekim merkezlerinin fiyatları İstanbul’daki saç ekimi merkezlerinden neredeyse %30 daha az. Op. Dr. İlgi Dinçok ,Dr. Yasin Ünal gibi çok başarılı saç ekimi doktorları mevcut. Kocaeli çevre illerden de devamlı saç ekimi hastalarını kabul etmekte. Özellikle Gebze bölgesinde talep çok fazla. Teknoloji olarak saç ekimi konusunda en iyi teknolojiye sahip saç ekim merkezleri bulunmakta. Doktorlarla ilgili yorumlar ise son derece iyi. İzmit yada çevresinde yaşıyorsanız kesinlikle saç ekimi için farklı bir şehre gitmenize kesinlikle gerek yok. Sizler için Kocaeli’ndeki en iyi saç ekim merkezlerini araştırdık. Liste karışık şekildedir. Gönül rahatlığı ile aşağıdaki firmalarla irtibata geçebilirsiniz.

> Yasin Ünal Saç Ekim Merkezi Kocaeli

Estetik Cerrahi uzmanı Dr. Yasin Ünal; dış güzelliğinize yapacağı olumlu etkiler ile, daha güzel, daha karizmatik ve kendinizden emin bir duruşa kavuşmanızı sağlayacak. Kocaeli’nde sizlere hizmet veren ve yüz, meme, vücut estetiği konusunda uzmanlaşmış olan Yasin Ünal; aynı zamanda kellik sorunu yaşayan erkeklere de çare oluyor. Yasin Ünal Saç Ekim Merkezi olarak, saç dökülmesi sorununu yaşayan ve bu yüzden de çirkin göründüğünü düşünen erkeklere başarılı müdahaleler yaparak, onların bu problemini ortadan kaldırıyor. Saçların tutma oranının bir hayli yüksek olduğu bu kuruluş sayesinde, ekimi yapıldıktan sonra bir daha bu problemle karşılaşmayacaksınız. Hastalarını steril koşullara ve etik kurallara uygun ameliyathanelerde ağırlayan Yasin Ünal; saç ekim operasyonlarını Akademi Hastanesi’nde gerçekleştirmektedir.

Siz de Yasin Ünal Saç Ekim Merkezi ile tanışın, güzelliğinize güzellik, karizmanıza karizma katın. Saçlarınızın yoğunluğuna göre, 5.000 ile 9.000 TL arasında bir bedel ödeyeceksiniz.

Yasin Ünal Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri
Adres: D-100 Karayolu No: 22-24 Yahya Kaptan Durağı Ovacık Mah. Akademi Hastanesi Başiskele/KOCAELİ
Telefon: (0262) 300 41 41 / GSM: (0536) 685 89 37Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight]En İyi Protez Saç Yapan Firmalar ve Fiyatları Listesi[/jaw_highlight]


> Medicalpark Saç Ekim Merkezi Kocaeli

Türkiye’nin 17 farklı ilinde, 14.000 çalışanıyla birlikte sağlık hizmeti veren Medicalpark; Kocaeli’ndeki hastanesiyle de hastalarını memnun etmek adına elinden gelen her şeyi yapıyor. Buradaki hastanede, saç ekimi konusunda da hizmet veriliyor. Kellik sorunu yaşayan ve bu yüzden de kendisini çirkin olarak gören erkekler; karizmatik bir görünüm kazanmak adına, Medicalpark Saç Ekim Merkezi’ne sık sık başvuruyorlar. Şuna kadar tek bir hastasını bile memnuniyetsiz bir şekilde göndermeyen ve 20.000’inin üzerinde saç ekim operasyonunu başarıyla geçmiş olan bu saç ekim merkezi, bu alanda da bir rekora imza atmasını bilmiştir. Uzman doktorları ve sağlık personelleri ile FUE tekniği ile saç ekimini, ağrısız ve yara izi olmadan gerçekleştirilen kuruluş; % 99’un üzerinde saç tutma oranıyla da dikkat çekiyor.

Saç ekimi için hizmet alacağınız Medicalpark Saç Ekim Merkezi; sizlere 5.000 ila 13.000 TL arasında bir fiyat sunacaktır. Saçlarınızın yoğunluğu doğrultusunda, bu aralıkta bir fiyattan, saç ekim hizmeti alabilirsiniz.

Medicalpark Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri
Adres: Ovacık Mah. Topsahası Sok. No:34, 41140 Başiskele/Kocaeli
Telefon: 444 44 84


> RST Aesthetic Saç Ekim Merkezi Kocaeli

Üst seviye teknolojileri kullanarak, uzman sağlık çalışanlarıyla birlikte hizmet veren RST Aesthetic Saç Ekim Merkezi; erkeklerin karizmasını yerine getiriyor ve onlara öz güven aşılıyor. Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hareket eden bu saç ekim merkezi; huzur, güven, kalite ve yeniliğin de en doğru adresidir. 15.000’den fazla saç ekim operasyonundan alnının akıyla çıkmayı başarmış olan bu kuruluş; aynı zamanda Estetik Cerrahi uzmanlarıyla birlikte, estetik konusunda da başarılı çalışmaların altına imzasını atmıştır. 20 yılı aşkın tecrübeye sahip doktorlarıyla birlikte, % 99’un üzerinde saç tutma oranıyla başarılı saç ekim operasyonlarını gerçekleştiren bu kuruluş; Özel Konak Hastanesi’nde hastalarını ağırlıyor. Onlar için steril açında en uygun ameliyathaneleri ayarlayarak, sorunsuz bir hizmet anlayışı benimsiyor.

RST Aesthetic Saç Ekim Merkezi; hastalarının saç yoğunluğuna göre, 5.000 ile 11.000 TL arasında bir fiyata saç ekim hizmeti vermektedir. Saçlarınızın önden, arkadan ve yandan fotoğrafını ileterek, net bir fiyat bilgisi edinebilirsiniz.

RST Aesthetic Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri
Adres: Yenişehir Mah. Demokrasi Bulvarı No: 44 Özel Konak Hastanesi İzmit/KOCAELİ
Telefon: (0544) 202 41 41Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight]Türkiye’nin En İyi Saç Ekimi Yapan Doktorları[/jaw_highlight]


> İlgi Dinçok Saç Ekim Merkezi Kocaeli

Kocaeli’nde yer alan ve saç ekimi yaptırmak isteyen erkeklere, titiz, güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunarak, onların gür saçlara sahip olmasını sağlayan Op. Dr. İlgi Dinçok; başarılarla dolu olan kariyeriyle dikkat çekiyor. Birçok bilimsel aktivite, kongre, kurs ve seminere katılmış olan Dr. Dinçok; birçok ödülün de sahibi olmuştur. 2007 yılında Ankara Gazi Üniversitesi’nden mezun olan Dinçok; 2018 yılından bu yana, muayenehanesinde hastalarını kabul ediyor. İlgi Dinçok Saç Ekim Merkezi olarak faaliyet gösteren muayenehanesinde; saç dökülmesi ve kellik sorunu yaşayan hastalarının bu sorundan kurtulmasına yardımcı olmaktadır. 1 senede 5.000’den fazla erkeğe başarılı şekilde saç ekim operasyonu sunmuş olan Op. Dr. İlgi Dinçok; yara izi ve ağrı olmadan bu müdahaleleri gerçekleştirmektedir. % 100 müşteri memnuniyeti sağlamayı başarmış olması, onun için oldukça iyi bir referanstır.

Eğer saç dökülmesi ve kellik sorunu yaşıyor, bundan bir an önce kurtulmak istiyorsanız; siz de İlgi Dinçok Saç Ekim Merkez ile irtibata geçebilirsiniz. Saçların yoğunluk durumuna göre, 4.000 ila 7.000 TL arasında bir fiyata bu operasyonu başarıyla atlatacaksınız.

İlgi Dinçok Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri
Adres: Yahya Kaptan Mah. Şehit Ergün Köncü Sok. No: 23 K: 2 D:2 İzmit/KOCAELİ
Telefon: (0262) 999 58 48 / GSM: (0505) 154 46 48


Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight]Genetik Saç Dökülmesini Önleyen En Çok Tercih Edilen İlaçlar[/jaw_highlight]Listemizdeki firmalar karışık olarak listelenmiştir. Listede sadece bilgilendirme için hazırlanmıştır. Her hangi bir Cerrah Doktor yada Klinik Tavsiye edilmemektedir. Soru görüş ve Önerileriniz için info@sacekiminetwork.com adresi ile iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap