1. Ana Sayfa
  2. Saç Ekim Merkezleri
  3. İstanbul Avrupa Yakası En İyi Saç Ekim Merkezleri ve Fiyatları 2022
Trendlerdeki Yazı

İstanbul Avrupa Yakası En İyi Saç Ekim Merkezleri ve Fiyatları 2022

featured

Avrupa Yakasındaki En İyi Saç Ekim Merkezleri, İstanbul Avrupa Yakası Saç Ekim Merkezleri Fiyatları, Avrupa Yakası Saç Ekimi Yapan Yerler, İstanbul Avrupa Yakası Saç Ekimi,Avrupa Yakasında En Çok Tercih Edilen Saç Ekim Merkezleri

Günümüz estetik rahatsızlıkları arasında en çok rastlanılanlardan olan saç dökülmesi rahatsızlığı özellikle erkeklerin problem yaşamasına neden olmaktadır. İlerleyen yaşlardan veya genetik yapıdan kaynaklanabilen saç dökülmesi problemi, çeşitli hastalıklar sebebiyle de olabilmektedir. Estetik görünümü oldukça etkileyen saçların seyrekleşmesi ve dökülmesi kişilerin moralini bozmakta ve onları çözüm aramaya yönlendirmektedir. Saç dökülmesine karşı çeşitli çözümler üretilmiştir. Bu çözümlerden en yararlı ve işe yarayanı saç ekimi tedavisidir. Saç ekimi tedavisi, bu tedaviyi uygulayan kliniklerde ve hastanelerde gerekli ameliyathane ortamlarında uzman cerrahlar ile yapılmaktadır. Ülkemiz saç ekimi alanında hızla gelişim kaydetmektedir. Birçok ilimizde çeşitli saç ekimi merkezleri hizmet vermektedir. İstanbul ilinde hizmet veren; Transmed Kliniği, Amerikan Estetik Kliniği ve HairNeva Kliniği saç ekimi alanında başarılı tedaviler sunmaktadır.

Saç ekimi estetik tedavisi çeşitli tekniklerin kullanılması ile yapılmaktadır. Geçmişten günümüze uygulanmakta olan çeşitli tedavi yöntemleri mevcuttur. FUT yöntemiyle gelişim kazanan saç ekimi tedavisi FUE saç ekim yöntemi ile başarısını iyice arttırmıştır. Yüksek gelişim sağlayan bu teknik ile dünya genelinde ve ülkemizde çok başarılı saç ekimi tedavileri yapılmaktadır. FUE tekniğinde kişinin kendi saç kökleri kullanılmaktadır. Kullanılan bu saç kökleri sağlıklı ve güçlü yapıda olanlardan seçilir. Bu kökler, saç dökülmesi yaşanan bölgelerde açılan kanallara nakledilir. Bu teknik sırasında tedavi uygulanan kişinin acı ve sızı hissetmemesi sağlanır. Uygulanan bölgesel uyuşturucu ile kişi, ne olduğunu hissetmeden tedavisini olacaktır. Bu tekniği ülkemizde başarıyla uygulayan birçok klinik mevcuttur. İstanbul ili nüfus yoğunluğuyla ve sağlık şartlarının gelişmesiyle bu alanda en başarılı tedavilerin verildiği illerdendir.

Avrupa yakasındaki saç ekim merkezleri özellikle Şişli, Beşiktaş, Bakırköy, Ataköy gibi ilçelerde toplanmıştır.

Saç ekiminde kullanılan FUE yöntemi dışında başarılı sonuçlar alınan başka teknikler de mevcuttur. Özellikle son teknoloji tekniklerinden olan DHI saç ekimi tekniği bu alanda dikkat çekmektedir. Bu yöntemde kanal açımının ve saç naklinin diğer yöntemlere göre basit olması önemli olmaktadır. DHI saç ekimi cihazlarının yüksek maliyetli olması kullanımının azalmasına neden olmaktadır. Son zamanlarda sağlık alanındaki gelişmeler ile kök hücre tedavisi de önemli oranda gelişim sağlamıştır. Saç ekimi tedavilerinde kullanılan kök hücre tedavisi ile de yıpranmış ve güçsüz saçlar güçlendirerek saç dökülmesi önlenmeye çalışılmaktadır. İstanbul Hair Center, İsveç Klinik, Este Palace ve Este Hair gibi saç ekim merkezleri tüm bu tekniklere uygun bir şekilde İstanbul Avrupa Yakasında saç ekimi tedavisi sunmaktadır.

İstanbul Avrupa Yakası En İyi Saç Ekim Merkezleri ve Fiyatları

█ EsteFavor Saç Ekimi ve Estetik Merkezi

Teknolojik gelişmeler sayesinde saç ekim merkezleri, yıllar öncesine kıyasla çok yüksek başarı garantisi sunuyor. En iyi saç ekim merkezleri içerisinde yer alan, bünyesinde yüksek referanslara sahip uzman ekibi ve hastaların ihtiyaçlarına en ince ayrıntısına dek yardımcı olan konusunda tecrübe sahibi çalışanlarıylaEsteFavor, hem ulusal hem de uluslararası alanda çok fazla talep görüyor. Aynı zamanda hiçbir şikayeti olmayan Este Favor’un başarısı yüksek yoğunluktaki saç ekimlerine de bağlı.

Saç ekim işlemlerinin tamamında yüksek hijyen standartlarından taviz vermemesi ve sektörde kendisine sağlam bir yer edinmesi sayesinde, EsteFavor Saç Ekim Merkezi’nin en iyi olarak adlandırılması kesinlikle abartı olmadığı görülüyor.

Saçlarınız için hiçbir şekilde strese girmeden en iyi sonucu elde etmek sizin de hakkınız. Hem kısa sürede istediğiniz saçlara kavuşmayı, hem sürecin rahat ve sorunsuz ilerlemesini hem de en iyi sonucu uygun fiyatla almak isteyenler için EsteFavor klinik çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Saç konusunda en iyi hizmeti alırken, aklınızda herhangi bir soru işareti kalmasını istemiyorsanız eğer EsteFavor Klinik ile bunu kusursuz şekilde tecrübe edebilir, hemen bilgi almak için arayabilirsiniz.

Este Favor saç ekim merkezi fiyatları 5.500 TL ile 11.000 TL arasında değişmektedir.

EsteFavor WhatsApp iletişim hattı: +90 542 120 20 30

EsteFavor web adres: www.estefavor.com


Transmed Saç ve Estetik Cerrahi Tıp Merkezi İstanbul

İstanbul Avrupa Yakasının en gelişmiş estetik merkezlerinden olan Transmed Kliniği, 1994 yılında kurulmuştur. Kliniğin kurucusu Dr. Melike Külahçı, yıllar içinde tecrübeli doktorlar ile kliniği başarılı hale getirmiştir. Uluslararası tıp merkezi olarak kurulan klinik, saç ekimi dışında kozmetik cerrah hizmeti de sunmaktadır. Klinik, saç ekimi tedavilerini alanlarında uzman ve tecrübeli doktorlar ile vermektedir. Kliniğin kurucusu olsan Dr. Melike Külahçı, Avrupa’da görev olan birçok saç ekimi derneğine de üye olarak görev yapmaktadır. Sağlık Bakanlığının standartlarına uyarak estetik ve saç ekimi tedavileri verilmektedir.

Transmed Saç ve Estetik Cerrahi Tıp Merkezi, tüm tedavi alanlarında sağlık standartlarına uygun teknolojiler kullanmaktadır.  Tedavi hizmeti verilen tüm hastaların memnuniyetine, tedavi öncesi ve sonrası bakımlarına özellikle dikkat edilmektedir. Saç ekimi tedavisinde; FUE yöntemi, PRP teknikleri, tıraşsız saç ekimi, DHI saç ekimi ve lazerle saç tedavisi uygulamaları yapılmaktadır. Bu uygulamalar dışında sakal ve bıyık ekimi, kaş ekimi ve çeşitli estetik tedaviler de yapılmaktadır. Tüm tedavi çeşitleri hastanenin temiz ortamlarında uygun şartlarda yapılmaktadır. İstanbul ve Türkiye’nin en gelişmiş merkezlerinden olan Transmed kliniğinde saç ekimi fiyatları, 4.000 TL ve 9.000 TL arasında değişmektedir.

Transmed Saç ve Estetik Cerrahi Tıp Merkezi’ne Ait İletişim Bilgileri
Adres:
Fulyalı Sokağı, Numara:7, 34330, Levent / İstanbul
Telefon: 0212 281 13 00


Doctor B Saç Ekimi Kliniği İstanbul

Dr. Bülent Cihantimur, Doctor B ismiyle tanınmış uzun yıllardır başarılı estetik tedaviler yapan dünyaca ünlü bir cerrahtır. Ünlü doktor, üst düzey bilimsel çalışmalar yapmakta ve dünya genelinde popüler hale gelmiş bir bilim insanıdır. İstanbul ilinde hizmet verdiği kliniği ile hastalara başarılı tedavi hizmetleri sunmaktadır. Aynı zamanda birçok televizyon programına katılan Doktor, estetik konularda halkı bilgilendirmeyi amaçlamıştır. Türkiye ve Uluslararası alanda birçok etkinlik düzenleyen Doktor Bülent Cihantimur, birçok yeni teknik geliştirmiştir. Geliştirdiği tekniklerden; örümcek ağı estetiği, basit burun estetiği ve organik saç ekimi tedavisi dikkat çekmektedir.

Saç ekimi kliniğinde İstanbul ve tüm Türkiye’deki saç ekimi problemi yaşayan hastalara hizmet verilmektedir.  Özellikle organik saç ekimi alanında başarılı tedaviler yapılmaktadır. Son teknoloji gelişmeleriyle yapılan bu teknik ile saç kökleri güçlendirilmekte ve sağlıklı hale getirilmektedir. Bu sayede saç ekimi tedavisi sırasında transfer işlemi daha kolay olacak ve hasta ömür boyu parlak ve aynı zamanda güçlü saçlara sahip olacaktır. Saç ekimi kliniğine başvurup tedavi olmak isteyen hastalar iletişim numaralarından veya internet sitesinden bilgi alabilir. Net fiyat bilgisi için klinikten bilgi alınması gerekmekte olup fiyatların 7.000 Lira ve 15.000 Lira arasında olduğu bilinmektedir.

Doctor B Saç Ekimi Kliniği İletişim Bilgileri
Adres:
Levazım Mah, Koru Sok, Zorlu Center, Kat T2 216, Beşiktaş / İstanbul
Telefon: 444 7 707


Amerikan Estetik Tıp Merkezi İstanbul

İstanbul ilinin Şişli ilçesinde hizmet veren Amerikan Estetik Tıp Merkezi, hasta sağlığını ve mutluluğunu ön planda tutmaktadır.  Newyork’da da şubesi buluna tıp merkezi çeşitli alanlarda tedavi hizmeti vermektedir. Medikal estetiği, epilasyon ve saç ekimi tedavilerini başarıyla uygulayan tıp merkezi güler yüzlü personelleriyle öne çıkmaktadır. Tedavi sunduğu hastalara zarar vermeme prensibiyle hareket eden tıp merkezinde hasta hakları, ihtiyaçları ve beklentileri ön planda tutulur. Avrupa Yakasının gelişmiş saç ekimi merkezlerinden olan tıp merkezinde uzman cerrahlar ile hizmet sunulmaktadır.

Vücudun gerekli olan yerlerinde estetik problemlerin düzeltilmesi dalında görev yapan plastik cerrahlar ile hizmet verilen tıp merkezinde; yüz estetiği, burun estetiği ve göğüs estetiği gibi tedaviler de yapılmaktadır. Sakal ekimi, bıyık ekimi, kaş ekimi gibi tedaviler de yapan tıp merkezi saç ekimi tedavisinde ileri oranda başarılı uygulamalar yapmaktadır. Tam teşekküllü şartlarda yapılan tedavilerde başarılı sağlanmakta ve hastalar memnun edilmektedir. Müşterilerine ödeme kolaylığı da uygulayan tıp merkezinde saç ekimi tedavisi fiyatları 6.000 ve 11.000 Lira arasında değişmektedir.

Amerikan Estetik Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres:
19 Mayıs Mah. 19 Mayıs Cad. NO. 10/A, Şişli/ İstanbul
Telefon: 0212 216 26 37 – 0541 216 26 37


HairNeva Saç Ekimi Kliniği İstanbul

İstanbul Avrupa Yakasında bulunan HairNeva kliniği modern şartlarda saç ekimi tedavisi uygulamaktadır.  Hastaların saç tasarımına önem veren klinikte saç ekimi tedavileri çok titiz bir şekilde yapmaktadır. Klinik, hasta memnuniyetini ön planda tutmakta ve mesleki ahlaka önem vermektedir. Uluslararası bir klinik olma özelliği taşıyan HairNeva, hastalarına saygı ve sevgi değerlerine önem vererek yaklaşmaktadır. Ekip ruhu ve takım çalışmasına önem verilen klinikte, tedaviler en modern teknolojiler kullanılarak yapılmaktadır. Kliniğe başvuran hastalara kişiye özel saç analizleri yapılarak en doğru tedavi şekli bulunmaktadır.

Saç ekimi alanında; saç ekiminde kişiye özel tasarım, saç ekiminde kişiye özel teknik, bilgisayar destekli saç analizi, saç mezoterapisi, ön saç çizgisi tasarımı gibi hizmetler verilmektedir. Kliniğe başvuran hastalara; saç ekimi nerede yapılmalı, saç ekimi kimlere yapılabilir ve saç ekimi öncesinde ve sonrasında öneriler gibi bilgiler verilmektedir. Klinik bünyesinde saç analizi ve greft hesaplama gibi hizmetler de bulunmaktadır. Birçok saç ekimi tekniği kullanılmaktadır. DHI, FUE, Tıraşsız, PRP destekli, iğnesiz ve manuel saç ekimi gibi yöntemler başarıyla uygulanmaktadır. Saç ekimi fiyatları çeşitli etkenlere göre değişmekte olup 5.000 TL ve 8.000 TL arasındadır.

HairNeva Saç Ekimi Kliniği İletişim Bilgileri
Adres:
Dikilitaş Mah. Hakkı Yeten Caddesi, NO: 23, 34349, Beşiktaş / İstanbul
Telefon: 0850 304 30 61 – 0532 521 93 64


Emrah CİNİK Saç Ekimi Kliniği İstanbul

Dr. Emrah CİNİK, 15 yıldır saç ekimi alanında başarılı tedaviler uygulayan estetik cerrahtır. Geçmişten bugüne birçok saç nakli uygulamıştır. Başarı oranı çok yüksek olan klinikte tüm dünya ülkelerine hizmet verilmektedir. Birçok ülkede şubesi olan saç ekim kliniği, 7-24 esasıyla çalışmaktır. Saç ekimi tedavilerinde yüksek oranda garanti veren klinikte çeşitli saç ekimi tedavileri başarı ile uygulanmaktadır.

Yüksek teknoloji ekipmanlarına sahip olan klinikte, sağlık kuruluşları için gerekli olan garanti sertifikası da mevcuttur. Saç ekimi tedavilerinde doğal sonuçlar alınmakta ve yüksek kalıcı oranıyla hizmet verilmektedir. Saç ekimi tekniklerinden FUE, DHI, ve organik saç ekimi gibi tedavi yöntemleri kullanılmaktadır. Saç ekimi kliniği, İstanbul Avrupa yakasında bulunan şubesiyle İstanbul halkına hizmetlerini sunmaktadır. Fiyat ve tedaviler hakkında net bilgi almak için klinik ile iletişime geçilmelidir. Fiyatlar 4.000 ve 11.000 TL arasındadır.

Emrah CİNİK Saç Ekimi Kliniği İletişim Bilgileri
Adres:
Dikilitaş Mahallesi, Ayazmadere Cad. NO:4, Beşiktaş/ İstanbul
Telefon: 0542 234 00 34


Op. Dr. Hüseyin Kandulu Kliniği İstanbul

1979 yılında doğan Hüseyin Kandulu, tecrübeli bir Plastik Cerrah olarak hizmet vermektedir. Birçok estetik alanda uzmanlık tecrübesi bulunan doktor, çeşitli estetik ameliyatlarda başarılı sonuçlar almıştır.  Birçok uygulamada deneyimli ve tecrübeli olan doktor, vücut şekillendirme ve çeşitli estetik uygulamalarda başarılıdır. Saç ekimi alanında da başarılı tedaviler uygulayan Dr. KANDULU, ileri teknikleri ve teknolojileri başarılı bir şekilde kullanır. İstanbul Avrupa Yakasında bulunan kliniğinde hastalarını kabul eden doktor, tedavilerini halkın hizmetine sunmaktadır.

Saç ekimi operasyonları konusunda oldukça tecrübeli olan klinikte birçok saç ekimi tedavisi başarıyla yapılmış ve hastalar memnun bir şekilde ayrılmıştır. Klinikte tedavi geçiren hastaların da önerdiği ve referans olduğu klinikte çok etkili tedaviler yapılmaktadır. Saç ekimi tedavisinin dışında meme ve yüz estetiği gibi operasyonların da yapıldığı kliniğe internet üzerinden de ulaşılabilmektedir. Tedaviler ve fiyatlar hakkında net bilgi almak için kliniğe ulaşılmalıdır. Saç ekimi tedavisi fiyatlarının 7.000 lira ve 12.000 lira arasında olduğu söylenebilir.

Op. Dr. Hüseyin Kandulu Kliniği İletişim Bilgileri
Adres:
Teşvikiye Mahallesi, Hakkı Yeten Caddesi, NO:13, Şişli / İstanbul
Telefon: 0542 537 50 10


Hair Center Saç Ekimi Merkezi İstanbul

Yaklaşık 20 yıllık deneyimle saç ekimi tedavisi hizmeti veren Hair Center İstanbul’un en önemli saç ekimi klinikleri arasındadır. İstanbul ve Türkiye içinde saç dökülmesi rahatsızlıklarıyla karşılaşan hastalara tedavi sunmak ve onları bu tür sorunlardan kurtarmak amacıyla faaliyet yapmaktadır. Saç ekim merkezinin modern alt yapısı ve yeniliğe önem veren personel kadrosu vardır. Alanında uzmanlaşan kadrosuyla hizmet veren saç ekim merkezi, hastalar tarafından sık sık önerilmektedir. Son zamanlarda hızla gelişen saç ekim merkezinde aynı zamanda kaş, sakal ve bıyık ekimi tedavileri de yapılmaktadır.

Saç tedavilerinde mezoterapi ve FUE tekniğini başarıyla kullanan klinik doktorlar aynı zamanda PRP tekniği ile tedavi ve yanık bölgelere saç ekimleri de yapmaktadır. Türkiye içindeki hastaların yanında uluslararası olarak da hizmet veren saç ekim merkezi, sağlık turizmi amacıyla da hizmet vermektedir. Son teknolojik uygulamaları yakından takip eden klinik, saç ekimi tedavisi amacıyla kendilerine başvuran hastalara en başarılı hizmeti sunmak amacı taşımaktadır. Hastaların memnuniyetine ve taleplerine öncelik veren klinikte saç ekimi öncesi ve sonrası tüm bilgiler hastaya verilmektedir. Klinikte saç ekimi tedavilerinin 6.000 ile 10.000 TL arası olduğu söylenebilir.

Hair Center Saç Ekimi Merkezi İletişim Bilgileri
Adres:
Esentepe Mahallesi, Keskim Kalem Sokağı, NO:27/8, Şişli / İstanbul
Telefon: 0212 343 13 10


Dr. Serkan AYGIN Kliniği İstanbul

Saç ekimi alanında tedavileriyle önce çıkan DR. Serkan Aygın bu operasyonu başarıyla gerçekleştiren cerrahlardan biridir. 1996 yılından beri saç tedavisi konusunda hizmet veren Serkan Aygın,  İstanbul Çapa Tıp Fakültesi mezunudur. Başarılı saç ekimi operasyonları yaptıktan sonra kendi kliğinde tedavi hizmetleri vermeye başlamıştır. Saç ekimi tedavisi alanında yer alan tüm bilgileri ve gelişmeleri yakından takip etmektedir. Türkiye’de gelişen saç ekimi tedavilerinin öncülerindendir.

FUT tekniğini kliniğinde başarıyla uygulayan DR. Serkan Aygın, FUE tekniği alanında da oldukça başarılıdır. Hastaların rahat ve güvende olmasına önem veren klinikte müşteri memnuniyeti prensibiyle hareket edilmektedir. Klinikte tüm personeller başarılı operasyonların parçası olmakta takım çalışmasına önem verilmektedir. Hem Türkiye hem de Yurtdışı hastalara hizmet veren klinikte tedavi olan hastalar, kliniği önermektedir. FUE tekniğinin dışında Safir FUE ve DHI tekniklerini de başarıyla uygulayan klinikte saç ekimi tedavileri 5.000 TL ve 13.000 TL arasındadır.

Dr. Serkan AYGIN Kliniği İletişim Bilgileri
Adres:
Merkez Mahallesi, İstiklal Sokak, NO:11/A, Şişli / İstanbul
Telefon: 0555 100 40 40


İsveç Klinik İstanbul

Türkiye dışında Almanya ve İngiltere’de hizmet veren İsveç Klinik Avrupa standartlarına sahip bir estetik merkezdir. Birçok estetik tedavi alanında hizmetler sunan İsveç Klinik; yüz estetiği, göğüs estetiği ve vücut estetiği alanlarında dikkat çekmektedir. Bu tedavilerin yanında saç ekimi alanında da başarılı olan kliniğin birçok saç ekimi tedavisini başarıyla uyguladığı bilinmektedir. Özellikle yeni gelişen Choi tekniğini başarıyla uygulayan klinikte, tecrübeli cerrahlar görev almaktadır.

Saç ekimi tedavileri öncesi bilgisayar desteği kullanılarak saç analizi yapılmaktadır. Bu sayede saç yapısı ve saç kökleri incelenmekte buna göre tedaviler yapılmaktadır. Tüm estetik tedavileri tam teşekküllü klinikte uzman cerrahlar tarafından yapılmaktadır. Klinikte, tıraşsız saç ekimi ve FUE saç ekimi de yapılmaktadır. Fiyatların 4.000 ile 9.000 lira arası olduğu bilinmekte olup net bilgi için klinik ile iletişim kurulmalıdır.

İsveç Klinik Saç Ekimi İletişim Bilgileri
Adres:
19 Mayıs Cad. Dr. Hüsnü İsmet Öztür Sok. Şişli Plaza, NO: 1F/6, Şişli İstanbul
Telefon: 0212 215 55 35


Estepalace Saç Ekim Merkezi İstanbul

15 yıldır İstanbul Avrupa yakasında hizmet veren Estepalace, uzun yıllardır tecrübeli ve güvenli hizmetler vermektedir. Saç ekimi tedavilerini doğallığa ve garantiye önem vererek gerçekleştiren merkezde tedavi olan birçok müşteri Estepalece saç ekim merkezini önermektedir. Saç ekimi, sakal ekimi ve kaş ekimi alanlarında başarıyla hizmet veren merkezde, hastane ortamlarında tedaviler yapılmaktadır. Saç ekimi öncesi gerekli analizler ve planlamalar yapılıp buna göre tedavi hizmeti verilmektedir.

Saç ekimi tedavilerinde en çok FUE saç ekimi tekniğini kullanan Estepalace bu teknik ile başarıya ulaşmaktadır. Hastaların sağlığına önem vererek uygun şartlarda yapılan tedaviler ile saç nakli operasyonları yapılmaktadır. Saç ekim merkezinde bilgili ve deneyimli doktorlar hizmet vermektedir. Tedavinizin öncesinde ve sonrasında aynı zamanda tedavi sırasında doktorlar memnuniyetinize önem vermektedir. Ağrı ve acı hissi yaşamanız engellemekte ve tedavinizin başarılı geçmesi sağlanmaktadır. Estepalace saç ekimi merkezinde fiyatlar 5.000 lira ve 8.000 lira arasındadır.

Estepalace Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri
Adres:
Mecidiyeköy Mahallesi, Atakan Sokak, Yimtaş Plaza, NO:14, Şişli / İstanbul
Telefon: 0533 377 28 78


Luxury Saç Ekimi Hastanesi İstanbul

Avrupa Yakasının saç ekim merkezlerinden biri olan Luxury, profesyonel personelleri ve doktorlarıyla hizmet sunmaktadır. Temiz ve modern ortamlarda gerçekleştiren saç ekimi tedavileri ile tek seansta bile başarılı tedaviler uygulanmaktadır. Saç ekimi merkezi bünyesinde; bıyık ekimi, saç mezoterapisi, PRP tedavisi, kaş ve sakal ekimi tedavileri de yapılmaktadır. Tüm uygulamalar tamamen temiz ortamlarda ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Saç ekimi tedavileri sırasında kişilerden alınan saç kökleri çok titiz bir şekilde muhafaza edilip ardından uygun tekniklerle istenilen bölgelere nakledilmektedir. Saç ekimi tedavileri öncesinde kişilere gerekli bütün bilgiler verilmektedir. Aynı zamanda saç analizleri ve gerekli tahliller de yapılıp sonuçlara göre tedavi hizmeti verilmektedir. Telefondan ve internet üzerinden danışma hizmetleri de bulunmaktadır. Saç ekimi tedavilerinin 4.000 TL ve 8.000 TL arasında olduğu bilinmektedir.

Luxury Saç Ekimi Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres:
Nispetiye Cad. Aydın Sok. NO: 1/1, Beşiktaş / İstanbul
Telefon: 0544 722 35 46


Este Plastik Cerrahi Merkezi İstanbul

Her yönden gelişmiş olan İstanbul, sağlık turizmi açısından da oldukça gelişmiştir. Ülke içinden ve dışından birçok kişi sağlık amacı ile İstanbul’u ziyaret etmektedir. Bu alanlardan biri de saç ekimi tedavisidir. Birçok kişi çeşitli sorunlar nedeniyle saç ekimi sorunlarıyla karşı karşıya kalmaktadır. Bu rahatsızlıkların en başarılı tedavisi saç ekimidir. İstanbul Avrupa Yakasında hizmet veren Este Plastik Cerrahi Merkezi, saç ekimi alanında önemli tedaviler sunmaktadır. Saç ekiminin yanında birçok estetik alanda da hizmet veren cerrahi merkez tecrübeli ve deneyimli personel kadrosuyla dikkat çekmektedir.

Alanında ünlü ve tecrübeli plastik cerrahlar ile hizmet sunan cerrahi merkezde; burun estetiği, yağ aldırma, göğüs estetiği, dudak estetiği ve dolgu estetiği gibi estetik tedaviler uygulanmaktadır. Tüm tedavileri üstün bilgi birikimiyle ve teknolojik şartlarıyla veren plastik cerrahi merkezi, saç ekimi alanında birçok tedavi yöntemini başarılı sonuçlar alarak uygulamaktadır. Saç ekimi alanında; FUE, DHI ve Mezoterapi tedavileri sunulmaktadır. Cerrahi merkezle iletişim kurulup tüm tedaviler hakkında bilgi alınabilir. Este Plastik Cerrahi Merkezi saç ekimi fiyatları 5.000 TL ve 8.000 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Este Plastik Cerrahi Merkezi İletişim Bilgileri
Adres:
Fulya Mah. Hakkı Yeten Cad. Kıvanç Sok. NO:24, Şişli/ İstanbul
Telefon: 0212 220 08 00


Listemizdeki firmalar karışık olarak listelenmiştir. Listede sadece bilgilendirme için hazırlanmıştır. Her hangi bir Cerrah Doktor yada Klinik Tavsiye edilmemektedir. Soru görüş ve Önerileriniz için info@sacekiminetwork.com adresi ile iletişime geçebilirsiniz. Hastanenizi ve Saç Ekim Merkezinizi bu listeye eklemek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (3)

  1. 2 sene önce

    Hüseyin kandullu ve İsveç klinik saç ekim merkezi arasında kaldım. Bu yerlerde saç ekimi yaptıran varsa yardımcı olabilirmi yorum yazarsa sevinirim.

  2. Avrupa yakasındaki saç ekimi yapan hastaneler ve merkezler son derece başarılı. Bence sadece İstanbul değil tüm ayrupadaki en iyi saç ekim merkezleri burada. Ben İstanbul daki saç ekim merkezlerinden başka bir yeri kesinlikle tercih etmezdim

  3. Saç ekimi için dünyadaki en iyi merkezler istanbul’da. Amerika İspanya Fransa Almanya v.s gerçekten yalan hem çok pahalılar hemde facia saç ekimi yapılıyor. Tüm dünyanın Türkiye’de saç ektirmeye gelmesine şaşırmamalı. Özellikle Avrupa Yakasında saç ekim merkezleri inanılmaz kaliteli. Saç ekimi için kesinlikle başka yere gitmeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir