Elazığ Saç Ekim Merkezleri Fiyatları ve En İyi En Başarılı Merkezler

admin

Elazığ’ın En İyi Saç Ekim Merkezleri İncelemesi ve Güncel 2021 Fiyatları, Elazığ’ın En İyi Saç Ekimi Yapan Doktorum Kim?, Elazığ’da En Başarılı Saç Ekim Merkezi Neresi? , Elazığ’da Saç Ekimi Fiyatları Ne Kadar? Elazığ Saç Ekim Merkezleri ve Doktor Yorumları , Elazığ Saç Ekimi Yaptıranların Yorumları, Elazığ Saç Ekim Merkezleri Ücretleri , Elazığ Saç Ekimi Doktoru Tavsiyesi , Elazığ Saç Ekimi Yapan Yerler , Elazığ Saç Ekim Merkezi , Elazığ Saç ekimi Fiyatları ve Tüm Detaylar…Saç onarımı veya saç yenileme cerrahisi olarak da ifade edilen saç ekimi dökülmelerin önüne geçme noktasında önemli noktada bulunmaktadır. Çağın en yaygın sorunlarının başında yer alan saç dökülmeleri, stres, hastalık, alopesi, genetik nedenlerden kaynaklanmaktadır. Erkek ve kadınları farklı şekillerde etkilese de saç dökülmesi her iki cinste de yoğun şekilde ortaya çıkmaktadır. Saç kaybı problemi geçici ya da kalıcı şekillerde iyileştirilebilir olduğu halde pek çok kişi için özgüven problemlerine neden olmaktadır.


Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight]Saç Dökülmesini Durduran En Başarılı ve En Etkili İlaçlar[/jaw_highlight]


Psikolojik olarak zorlayıcı bir durum olan kellik Elazığ’da Saç Ekimi Cerrahisi Op. Dr. Ahmet Arslan ve ekibi ile son teknolojik gelişmeler ışığından giderilmektedir. Uzman Dr. Ahmet Arslan erkek ve kadınlara yönelik saç dökülmesi, kellik saç seyrelmesi gibi sorunların giderilmesi hususunda profesyonel çözümler sunmaktadır. Elazığ’da üstün hizmet sunan Op. Dr. Ahmet Arslan hastalarının gelmeleri gereken zaman dilimi hakkında bilgide bulunurken belirli kriterler olduğundan bahsetmektedir. Saçlarda azalma, seyrelme başlamışsa, saç çizgilerinde gerileme, özel durumlardan dolayı meydana gelen saç dökülmeleri oluşmuşsa mutlaka saç kliniğine gelerek gereken muayeneler ve kontroller sonrasında saç ekimi sorununu çözme noktasında adım atılması gerekmektedir.

En İyi En Başarılı Elazığ Saç Ekim Merkezleri ve Doktorları

█ Op. Dr. Ahmet Arslan Elazığ

1974 yılında Malatya’da doğan Op. Dr. Ahmet Arslan ilk, orta ve lise öğrenimini Malatya’da tamamlamıştır. Sporun çeşitli dallarında büyük başarılar yakalayan Arslan başarılı spor geçmişini bir kenara bırakarak 1993 yılında girdiği tıp fakültesini 1999 yılında bitirerek aynı sene İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi ihtisasına başlamıştır. Ancak bölümü bitirmeden ayrılarak Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi bölümünde yeni bir ihtisasa başlayarak bunu tamamlamıştır. Op. Dr. Ahmet Arslan 2005 yılından bu yana eşi Dr. Tuğba Arslan ile birlikte kurmuş oldukları Este Lazer Güzellik Merkezinde hizmet vermektedir.

Alanında profesyonel olan Arslan çok fazla cerrahi müdahaleye girerek operasyon becerisini de geliştirmiştir. Uzman Dr. Ahmet Arslan 2007 yılında eşi Dr. Tuğba Arslan ile beraber Armada Plastik Cerrahi ve Güzellik Merkezi’ni kurmuştur. 2013 yılında üçüncü şubeleri olan Elazığ Medikalpark Hastanesi içerisinde kliniklerini kuran çiftler dünya standartlarında son teknolojiyi kullanan Estetik Cerrahi Merkezi olarak ülkeye hizmet sunmaktadır. Kliniklerinde gerçekleştirdikleri estetik operasyonlar ya da işlemlerde hasta güvenliğini öncelikleyen bakış açıları ile hastaya zarar vermeme kuralını benimsemektedir. Op. Dr. Ahmet Arslan kişiye özel tedavi yaklaşımı ile mükemmel standardı yakalamıştır. Kozmetik ve estetik hizmetlerini kapsamlı tedavi planlaması ile detaylı şekilde gerçekleştirmektedir. Klinikte gerçekleşen tüm operasyonlar işlemlerin sorunsuz şekilde ilerlemesini sağlamaktadır.Uzman doktor profesyonel ekibi ile saç ekimi, lazer tedavileri, estetik cerrahi alanlarında kaliteli hizmet sunmaktadır. Sektöre ortalama 12 yılını veren uzman deneyim ve tecrübesi ile güncel tedavi yöntemlerini uygulayarak Elazığ bölge halkı için en iyi hizmeti sunmaktadır.

Saç ekimi konusunda Elazığlılara farklı fiyat aralıkları sunan merkezde 4.000 TL ile 8.000 TL arasında değişebilen fiyat seçeneklerini sunulmaktadır.

Op. Dr. Ahmet Arslan Estetik Cerrahi, Lazer Tedavileri ve Saç Ekimi Klinik İletişim:
Adres:Cumhuriyet Mahallesi Malatya Caddesi Hazardağlı Plaza Kat-2 No: 58, 23270 Elazığ
Telefon: 0538 039 41 84


Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight]Türkiye’nin En İyi Saç Ekimi Yapan Doktorları ve Fiyatları[/jaw_highlight]


█ Medical Park Elazığ

Medical Park Elazığ Hastanesi gelecekte dünyanın yükselen trendi olma yolunda ilerlemektedir. Sağlık turizmi alanında önemli bir yerde olan uluslararası ölçekte söz sahibi olan Medical Park farklı alanlarda başarılı hizmetler sunmaktadır. Elazığ ülke ekonomisine büyük katkılar sunan önemli bir noktada yer almaktadır. Modern yapısı, hastalarının beklentilerini karşılayan yaklaşımı, teknolojik ekipmanlara sahip olmasıyla hastane pek çok alanda tercih edilmektedir.

Hastanenin Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Biriminde yer alan uzman doktorların en önemli uygulamaları arasında saç ekimi yer almaktadır. Elazığ’da bulunan Medical Park yeni teknolojilerle donatılmış sağlık kuruluşudur. Bu nedenle saç ekimi hizmetlerinin kaliteli şekilde sunulması gerekmektedir. Hastanenin önde gelen hekimleri arasında yer alan Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik CerrahiProf. Dr.Bilge Türk Bilen operasyonlara dahil olmaktadır.

Uzman doktor 1993 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni, 1999 yılında Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi uzmanlığını, 2007 yılında İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Doçentliğini, 2013 yılı İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Profesörlük unvanını almıştır. Alanında uzman hekim ve ekibi ile başta saç ekimi olmak üzere farklı pek çok alanda estetik operasyonları gerçekleştirilmektedir.

Medical Park Elazığ Hastanede sunulan saç ekimi hizmeti profesyonel kadro ile gerçekleşmektedir. Saç ekimi hizmetini farklı yöntemleri ile misafirlerine sunan hastanede avantajlı, kaliteli hizmet anlayışı söz konusu olmaktadır. Saç ekimi konusunda özel kampanyalara imkan sunan Medical Park Elazığ Hastanesi’nde fiyat aralığı 3.000 TL ile 7.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Hastane belirli zamanlara özel kampanyaları ile de dikkat çekmektedir. Bölümde saç ekiminin dışında farklı estetik ve cerrahi operasyonları yapılmaktadır. Burun ameliyatı, göğüs, kalça, küçültme ve büyültme gibi farklı ameliyatlar yapılmaktadır.

Medical Park Elazığ İletişim Bilgileri:
Adres: Olgunlar Mahallesi Atatürk Bulvarı No:5 Elazığ
Telefon:444 4 484


Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight]En İyi Protez Saç Yapan Firmalar ve Fiyatları Listesi[/jaw_highlight]


Listemizdeki firmalar karışık olarak listelenmiştir. Listede sadece bilgilendirme için hazırlanmıştır. Her hangi bir Cerrah Doktor yada Klinik Tavsiye edilmemektedir. Soru görüş ve Önerileriniz için info@sacekiminetwork.com adresi ile iletişime geçebilirsiniz.

Yorum yapın