DualGen-15 Saç Çıkarır mı? Nasıl Kullanılır? Kullanıcı Yorumları ve Yan Etkileri

admin

DualGen-15 Saç Çıkarır mı? DualGen-15 Nereden Temin Edilir? , DualGen-15 Fiyatı Nedir, DualGen-15 Nasıl Kullanılır, DualGen-15 Yorumları, DualGen-15 Kullananların Yorumları, DualGen-15Yan Etkileri, DualGen-15 İçeriği

DualGen-15

DualGen-15; saç dökülmesine karşı en etkili çözüm olarak bilinmektedir. DualGen-15 PG ve PG Plus olarak satışa sunulmaktadır. Herkesin bildiği gibi, erkeklerde saç dökülmesinin en büyük sebeplerinden birisi genetik olarak bilinmektedir. Androgenetik alopesi; erkek tipi kellik olarak tıpta adlandırılmaktadır. Saç derisinin tamamında veya bir kısmında bu hastalığa rastlanmaktadır. Androgenetik alopesinin birçok farklı şekilde meydana gelmesi mümkündür. Ayrıca, bu hastalık, hem erkeklerde hem de kadınlarda görülebilir.


Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight]En İyi Protez Saç Yapan Firmalar ve Fiyatları Listesi[/jaw_highlight]


DualGen 15 İçeriği

DualGen-15 içerisinde %15 oranında Minoxidil, %0,1 oranında Finasterid, %5 oranında azelaik asit, %0,8 oranında ABN Complex, %0,025 oranında retinol ve %0,001 oranında kafein yer almaktadır. DualGen-15’in azelaik asit ve diğer yardımcı bileşenlerle beraber bir saç dökülmesi ürününde bulunabilecek maksimum seviyede FDA onaylı saç büyümesi stimülatörü barındırdığını belirtmek gerekir.

DualGen-15 sayesinde Finasterid’i ayrı bir tablet olarak kullanmaya gerek duyulmaz. Örneğin, günlük olarak finasterid kullanan kişilerin DualGen-15 kullandıkları takdirde hap almaya devam etmelerine gerek yoktur. Ürün içerisinde her ml’de finasterid miktarı 1mg olarak bilinmektedir.

DualGen-15; içeriğinden de anlaşıldığı üzere oldukça etkili bir üründür. Bu bağlamda, herkesin bu ürünü kullanması doğru olmayacaktır. DualGen-15’in bilhassa ileri seviyede saç dökülmesine sahip olan kişiler tarafından kullanılması mümkündür. Buna ek olarak, DualGen-15’ten tam anlamıyla verim almak isteyenlerin en az dört ay boyunca ürünü kullanması gerekmektedir. Ayrıca, dört ay boyunca alınan sonuçların olumlu olması gerekir. Bir başka deyişle, saç dökülmesinin belirli bir seviyeye kadar durdurulmuş olması şarttır.

DualGen 15 Kullanımı

DualGen-15 satın almak isteyenlere ürünle beraber damlalık verilmektedir. Bu damlalığı kullanarak akşamları olmak üzere saç dökülmesinin yoğun olarak gerçekleştiği yere 1 ml miktarında DualGen-15 uygulanması tavsiye edilmektedir. DualGen-15’in günde bir kez kullanılması; birçok insan için yeterli olmaktadır. DualGen-15’in EssenGen-6 Plus, DualGen-5 veya EssenGen-5 gibi daha düşük mukavemete sahip bir çözeltiyle beraber kullanılması söz konusu olmaktadır. DualGen-15’i bu şekilde kullanmayı tercih edenlerin sabahları düşük güce sahip ürünü, akşamları ise DualGen-15’i saçlarına uygulaması gerekir.

DualGen-15’i günde iki kez kullanmak isteyenlerin her şeyden önce bu şekilde kullanmalarını gerektirecek bir durum olmadığını tespit etmeleri gerekir. DualGen-15; oldukça güçlü etkiye sahiptir. Bu yüzden, günde iki kez kullanılması halinde bazı yan etkilerinin görülmesi söz konusu olabilir. DualGen-15’in her uygulanmasında 1ml’den fazla olmamasına dikkat edilmelidir. Saçsız veya seyrek alana solüsyonun ince bir filmi kaplayacak kadar uygulanması gerekmektedir.


Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight]Türkiye’nin En İyi Saç Ekimi Yapan Doktorları ve Fiyatları[/jaw_highlight]


DualGen-15’in parmaklarla masaj yapılarak uygulanmasına gerek yoktur. 1ml’lik DualGen-15’in yayılması için parmak ucunun veya damlalığın ucunun kullanılması tavsiye edilmektedir. DualGen-15 uygulanırken saçların ayrılması gerekebilir. Çünkü, ürünün doğrudan saç derisine uygulanması şarttır. Çok fazla dikkat etmeden yapılan uygulamalarda DualGen-15’in saçın tamamına yayılması söz konusu olmaktadır. Bu gibi durumlarda DualGen-15’in kurumasının çok uzun sürede gerçekleştiğine değinmek gerekir.

DualGen-15 İşe Yarıyor Mu?

DualGen-15; en mükemmel saç çıkartma formülü olarak bilinmektedir. Saç dökülmesine karşı savaşmak isteyenlerin kesinlikle bu ürünü kullanması tavsiye edilmektedir. Bilhassa saç uzatma kliniklerinde DualGen-15’in sıklıkla kullanıldığını eklemek gerekir.

DualGen-15’in bilhassa ileri seviyede saç dökülmesi yaşayan erkekler tarafından kullanılması gerekmektedir. Herkesin bildiği gibi her saç dökülmesinin arkasında ciddi sebepler yoktur. Bazı saç dökülmelerinin kişinin dengesiz ve yetersiz beslenmesinden kaynaklandığını söylemek gerekir. Bu gibi sebeplerden dolayı saç kökleri güçsüzleşen kişilerin besin takviyesi alması gerekmektedir. Ancak, bazı durumlarda saç dökülmesinin sebebi kalıtsal olmaktadır. DHT hormonunun saç köklerine yerleşmesi yüzünden kişinin saçlarının belirli bir süreden sonra tamamen dökülmesi söz konusu olmaktadır. Bu gibi kişilerin saç dökülmesini önlemek adına DualGen-15 kullanması gerekmektedir.

DualGen-15; oldukça güçlü bir içeriğe sahiptir. Bilhassa, %15 oranında Minoxidil içermesi; onun ne kadar kuvvetli bir ilaç olduğunu ispat etmektedir. Herkesin bildiği gibi, Minoxidil, saç dökülmesinin önlenmesindeki en etkin maddelerin başında gelmektedir. Bu bağlamda, DualGen-15’in %100 işe yarayan bir ürün olduğunu üstüne basa basa vurgulamak gerekir.


Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight]Saç Dökülmesini Durduran En Başarılı ve En Etkili İlaçlar[/jaw_highlight]


DualGen-15’in cilt dostu bir ürün olduğundan bahsedilmelidir. İçerisinde propilen glikol bulunmaz. Bir başka deyişle, PG veya PPG bulunması söz konusu değildir. PG’nin zararlı olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Çünkü, PG, diğer minoxidil ürünlerinde görüldüğü gibi kafa derisinin tahriş olmasına sebep olmaktadır.

Bunun dışında, DualGen-15’in PG içeren versiyonu da bulunmaktadır. Bu noktada, propilen glikole karşı alerjisi bulunmayanlar, PG içeren versiyonunu kullanabilirler. Buna ek olarak, finasteridin yan etkileri hakkında endişe duyanlar, bu ürünü finasterid olmadan da satın alabilirler. PG olmayan versiyonu satın alınmalıdır.

DualGen-15’i daha önce hiç kullanmamış olanların PG olmayan halini kullanması tavsiye edilmektedir. Bunun dışında, Minoxidil olmadan bir finasterid ürüne sahip olmak isteyenlerin ise Essengen-F kullanması gerekir.

DualGen-15 Yan Etkileri

DualGen-15’in oldukça zengin bir içeriğe sahip olduğundan bahsetmiştik. Ancak, ürünün tavsiye edilen miktarda kullanılması halinde herhangi bir yan etkisinin bulunması söz konusu değildir. Buna ek olarak, propilen glikole alerjisi olanların DualGen-15’in PG içermeyen versiyonunu kullanması şarttır. Ayrıca, Minoxidil’e karşı alerjisi olanların ve ciddi rahatsızlığı olan kişilerin bu ürünü doktor kontrolünde kullanması tavsiye edilmektedir.

DualGen-15 Kullanıcı Yorumları

DualGen-15; dünyaca meşhur olan bir üründür. Hatta, kalıtsal saç dökülmesini engelleyen en etkili ürün olduğu piyasada bilinmektedir. Bu yüzden herhangi bir olumsuz yoruma rastlamak söz konusu olmaz.

DualGen 15 Nereden Alınır?

DualGen-15  Türkiye’de satışı yok. Fakat Ebay yada Aliexpress üzerinde satışı mevcut. Gümrükten girişte bazen sıkıntı olabilmekte. Fakat herhangi bir doktora reçeteye ismini yazdırırsanız kolaylıkla sokabiliyorsunuz.


Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight]Mucize Mavi Su Saç Çıkarıyor mu? Nereden Orjinali Alınır [/jaw_highlight]


Yorum yapın