Xpecia Erkek Saç Çıkarıyor mu? Dökülmeyi Önler mi ? Yan Etkileri ve İçeriği

admin

Xpecia Tablet Saç Çıkarır mı? Xpecia Tablet Nereden Temin Edilir? , Xpecia Tablet Fiyatı Nedir, Xpecia Tablet Nasıl Kullanılır, Xpecia Tablet Yorumları, Xpecia Tablet Kullananların Yorumları, Xpecia Tablet Yan Etkileri, Xpecia Tablet İçeriği, Xpecia Tablet Nereden Alınır, Xpecia Tablet Zararları Neler? Xpecia Tablet Saç Dökülmesini Önler mi?

Xpecia Tablet Erkek Nedir?

Günümüzde kadın ve erkekler dış görünüşlerine eskiye nazaran daha fazla özen göstermektedirler. Saçlar da kusursuz bir dış görünüşün en önemli tamamlayıcılarıdır. Saçların dökülmesi ve zamanla baş gösteren kellik ise kadın ve erkeklerin adeta kabusudur. Saç dökülmelerine karşı geliştirilen Xpecia bitkisel gıda takviyesi kadın ve erkekler için ayrı formüllerle geliştirilmiştir. Xpecia erkek saç dökülmelerinde önleyici etkisiyle erkekler tarafında oldukça sık tercih edilmektedir. Saçların dökülmesini durdurucu etkiye sahip olan Xpecia Erkek aynı zamanda dökülen saçların tekrar çıkmasında da etkilidir. Xpecia Erkek bitkisel gıda takviyesi saç köklerine nüfus ederek beslemekte ve saç dökülmesine sebep olan faktörleri ortadan kaldırmaktadır.

Xpecia Ne İşe Yarar?

Dökülen saçlar kadın ve erkekleri hem görsel olarak hem de psikolojik olarak etkilemektedir. Müdahale edilmemesi durumunda kellikle neticelenebilen saç dökülmeleri özellikle psikolojik etkileriyle büyük mutsuzluklara sebep olabilmektedir. Saç dökülmesi sorunu yaşayanlar bu yüzden bu soruna kalıcı çözümler ararlar. Xpecia bitkisel gıda takviyesi tabletleri saç dökülmelerine karşı oldukça etkili bir çözüm yoludur. İçeriğindeki besleyici maddeler ve formülü ile birlikte saç köklerinde dökülmeye neden olan faktörleri ortadan kaldırarak saç köklerini besler ve güçlendirir. Bu işleviyle birlikte saçlarda dökülme sorununu kalıcı olarak ortadan kaldırır. Dökülen saçların yeniden çıkması konusunda da etkili olan Xpecia Tablet kullanımı bu özelliklerinden ötürü her geçen gün artmaktadır.

Xpecia Tablet İçeriğinde Neler Vardır?

Xpecia Tablet ürünü saç dökülmesi sorunlarına sürdürülen uzun deneysel araştırmalar neticesinde ortaya çıkmıştır. İçeriğinde saç dökülmelerine karşı etkili maddeler barındıran Xpecia’nın saç dökülmelerini azaltan ve ortadan kaldıran etkisi bilimsel olarak kanıtlanmıştır.

Saw Palmeto: Bitki özü olan ve meyve olarak niteleyebileceğimizi Saw Palmeto, saç dökülmelerine sebep olan DHT hormonunun olumsuz etkisini ortadan kaldırır. DHT hormonu saç dökülmelerinin %50’sinde etkilidir.

Ginkgo Biloba: Bitki özlü bu madde damarları genişleterek saç köklerinin daha iyi beslenmesinde etkilidir.

Biotin: Saç uzamalarında etkili olan B7 vitamini içeriğiyle saçı besler.

Pantotenik Asit: Saçı kuvvetlendiren B5 vitamini içerir.

Folik Asit: Yıpranmış hücreleri yenileyerek canlılık katar.

Zink: Saçların oluşumu için gerekli içerikleri sağlar.

L Sistin: Saçın yapısal içeriğini destekler

Methionin: Saçın yapısal içeriğini desteklediği gibi beyazlamayı da önler

Keratin: Saçın temel taşıdır keratin

İsoflavon: DHT’nin saç köküne verdiği zararı ortadan kaldırır.

Xpecia Kullanma Talimatı

Xpecia gelişmiş formülüyle saç dökülmelerine karşı etkili bir çözümdür. Bu etkisinin beklendiği şekilde gerçekleşmesi için ilk 3 ay boyunca günde 2 tablet kullanmak doğru olacaktır. 3 aydan sonra günde 1 tablet kullanımı yeterli olacaktır. Önerilen toplam kullanım süresi 6 ay olan Xpecia bu süre doktor tavsiyesine göre değişebilmektedir. Tok karnına kullanılması tavsiye edilen Xpecia tabletler için günlük doz olan 2 tabletin tek öğünde kullanımı mümkündür. Xpecia ilaç ürünü olmayıp içeriğindeki bileşenlerle etkili bir doğal gıda takviyesidir. Kullanımı günlük beslenme yerine geçmeyen Xperia beslenme düzenine de etki etmemektedir. 11 yaş ve üzeri kullanımı uygun olan Xpecia’nın çocukların ulaşamayacağı yerde, kuru ve serin ortamda muhafazası tavsiye edilmektedir.

Xpecia Yan Etkileri Var mıdır?

Xpecia bileşenleri tamamen doğal ürünlerden oluşmakta olup tüm bu bileşenler saçları kökten uca besleyecek ve saç dökülmelerini durduracak şekilde formüle edilmiştir. Gerekli tüm bilimsel araştırmaların yapıldığı üretim sürecinde gerekli izinler de alınmıştır. Xpecia’nın bugüne kadar görülmüş bir yan etkisine rastlanmamıştır. Özellikle cinselliğe dair etkisi olup olmadığına dair çok fazla soruyla karşılaşan Xpecia cinselliğe dair olumlu veya olumsuz bir etki göstermemektedir. Tüm bu açıklamalarla birlikte beklenmeyen bir etki görülmesi durumunda doktora başvurmak önemlidir.

DHT Hormonu ve Xpecia

Saç dökülmelerine karşı yapılan tüm bilimsel ve klinik araştırmalarda DHT hormonunun saç dökülmelerini tetiklediği kabul edilmiştir. DHT hormonu saç köklerini olumsuz etkilemekte ve hem dökülmelere sebebiyet vermekte hem de yeni köklerin çıkmasını ve gelişmesini engellemektedir. Xpecia’nın en önemli özelliği ise DHT hormonunu pasife etmesidir. Bileşenleri ve formülüyle DHT hormonunun olumsuz etkilerini engelleyen Xpecia bu yönüyle etkinliğini arttırmaktadır.

Xpecia’nın Diğer Ürünlere Göre Avantajları

Xpecia verimliliğiyle benzer nitelikteki diğer ürünlerin çok önündedir. Saç dökülmesinde ve yeni saçların çıkmasında gösterdiği etkinlik diğer ürünlerle kıyaslanamayacak seviyededir. Bununla birlikte tablet olarak tasarlanmış olması da çok önemli bir artıdır. Zira krem veya sprey şeklinde üretilen ve saça uygulanan benzer ürünler hem uygulama zorluğu ve zahmeti hem de saçlarda kalıntı bırakarak kötü görüntüye sebep olması sebepleriyle çok kullanışlı değildirler. Tablet formundaki Xpecia ise yemek sonrası çok kolay bir şekilde alınabilmektedir ve saçlara uygulanmadığından saçlarda kir veya kalıntı etkisi oluşmamaktadır.

Xpecia Fiyatları Ne Kadardır?

Xpecia bitkisel gıda takviyesi tabletleri eczanelerden ve internet sitelerinden temin edilebilmektedir. Xpecia benzeri veya muadili olan bir ürün değildir. Alanında tek ürün olmasına karşın uygun fiyatlarla satışı yapılmaktadır. Yetkili internet sitelerinde daha avantajlı fiyatlarla satışı yapılan Xpecia, internet satışlarında taksit seçenekleri ile de avantaj sunmaktadır. Net satış fiyatı tercih edilen paket ve içeriğindeki tablet sayısına göre değişen Xpecia 70-80 TL fiyat aralıklarında satılmaktadır.

Yorum yapın