Yozgat Saç Ekim Merkezleri Fiyatları ve En İyi En Başarılı Merkezler

admin

Yozgat’ın En İyi Saç Ekim Merkezleri İncelemesi ve Güncel 2022 Fiyatları, Yozgat’ın En İyi Saç Ekimi Yapan Doktorum Kim?, Yozgat’ta En Başarılı Saç Ekim Merkezi Neresi? , Yozgat’ta Saç Ekimi Fiyatları Ne Kadar? Yozgat Saç Ekim Merkezleri ve Doktor Yorumları , Yozgat Saç Ekimi Yaptıranların Yorumları, Yozgat Saç Ekim Merkezleri Ücretleri , Yozgat Saç Ekimi Doktoru Tavsiyesi , Yozgat Saç Ekimi Yapan Yerler , Yozgat Saç Ekim Merkezi , Yozgat Saç ekimi Fiyatları ve Tüm Detaylar…

Genetik faktörler, çevresel faktörler, stres ve üzüntü ile yaşlanma gibi sebepler saç dökülmesinin başlıca sebepleridir. Erkeklerde bölgesel olarak çok sık yaşanan saç dökülmelerinde dökülen bölgede saçlar seyrekleşmekte ve ileri zamanlarda o bölge kel kalmaktadır. Saçların seyrekleştiği ve kel kalınan bölgede saç çıkmasının çözümü saç ekimidir. Erkeklerin saç dökülme ve kel kalma sorunlarına çözüm olan saç ekimi ile erkekler kel kalma korkusu yaşamamaktadırlar.

Saç köklerinin güçlü olduğu bölgeden alınan saç köklerinin saçsız bölgeye nakledilmesi ile yapılan saç ekiminde genelde iki yöntem kullanılmaktadır. FUE ve FUT yöntemi olmak üzere iki yöntem kullanılmaktadır. 2002 yılından itibaren operasyonlarda ağırlıklı olarak FUE yöntemi tercih edilmektedir. FUE yönteminde saç kökleri tek tek çıkarılmakta bu sebeple herhangi bir kesik ya da dikiş olmamakta iz kalmamaktadır. Saç ekiminde hangi yöntemin kullanılacağı kişinin durumuna, saç yapısına ve saç kökü yapısına göre belirlenir.

Saç ekiminin sonucunun doğal olması için saç çizgisinin doğal bir şekilde belirlenmesi ve buna göre saç ekiminin yapılmasıdır. Saç ekimi konusunda uzman bir ekip tarafından gerçekleştirilen saç ekiminde hem saç çizgisi doğal olur hem farklı sağlık sorunları ile karşılaşılmaz. Çünkü uzman ekip tarafından yapılmayan ve steril olmayan ortamlarda yapılan saç ekiminde saç ekiminin başarısız olmasının yanında vücudun farklı yerlerinde de sağlık sorunlarına yol açar. Saç ekimi teknolojisin gelişmesi ile artık her ilde saç ekimi yapılabilmektedir.

En İyi En Başarılı Yozgat Saç Ekim Merkezleri ve Doktorları

█ Artplast Estetik Ankara

Saç Ekimi başta olmak üzere her insanın ihtiyaç duyduğu estetik operasyonlar için Artplast Estetik Ankara ve diğer illerde bulunan estetik operasyon yaptırmayı düşünenlerin hizmetindedir. Estetik Cerrah Orhan Murat Özdemir ve uzman ekibi Artplast Estetik’te hizmet vermektedir. Saç dökülmesi yaşayan kişi Artplast Estetik uzman kadrosu ile önceden bir görüşme yapıp saç dökülmesi ile ilgili çözüm önerilerini görüşürler.

Saç dökülmesinin çözümünün saç ekimi olduğuna karar verildikten sonra kişinin saç ekimine engel bir sağlık problemi olmadığının tetkiki yapıldıktan sonra operasyon günü kararlaştırılır. Artplast Estetik’de FUE yöntemi ile saç ekimi yapılmaktadır. Herhangi bir operasyon ve kesik izi olmaması FUE yönteminin tercih edilme sebebinin başında gelmektedir. Artplast Estetik’te saç ekimi fiyatları 4.000 TL den başlamaktadır. Kliniğe gelerek saç ekimi operasyonu için net bir fiyat bilgisi alınabilmektedir.

Artplast Estetik İletişim Bilgileri:
Adres:
Uğur Mumcu Caddesi Numara: 14/3 GOP Çankaya / Ankara
Telefon: 0 312 448 23 61 WhatsApp: 0 533 569 31 03


█ Naturel Hair Ankara

Ankara, İstanbul ve İzmir’de şubesi bulunan Naturel Hair Saç Ekim Merkezi saç ekimi konusunda uzman kadrosu ve steril ortamda yapılan saç ekim operasyonları ile erkekler yeni saçları ile mutlu hayatlarına devam etmektedirler. Natural Hair’de PRP Tekniği, DHI tekniği, FUE tekniği olmak üzere üç yöntemle saç ekimi yapılmaktadır. PRP tekniğinde saç dökülmesi yaşayan kişinin kanından alınan kök hücre ile saç ekimi yapılmaktadır. Kalem tekniği de denilen DHI tekniğinde özel medikal kalemler ile saç köklerinin sağlam olduğu bölgeden saç kökleri alınıp saçsız bölgeye nakledilir.

Kalem yönteminde saç kökleri tek tek alınıp bekletilmeden nakil yapılır. Bu yöntemin bir özelliği de saç köklerinin dışarıda bekletilme süresinin minimum olmasıdır. FUE yönteminde de saç kökleri tek tek toplanıp saçsız bölgeye aktarılır. Bu üç yöntem de dikiş ve operasyon yöntemi olmamasıdır. Natural Hair’de yapılan saç ekimi uzman doktor ve sağlk personeli tarafından yapıldığı için doğal saç çizgisi belirlenip yapılmakta ve erçek saç çizgisinden görüntüsünden farklı olmamaktadır. Naturel Hair’de saç ekimi fiyatları 3.000 TL den başlamakta olup kullanılan yönteme ve saç ekimi yapılacak alanın genişliğine göre fiyat belirlenmektedir.

Naturel Hair Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri
Adres:
Yukarı Bahçelievler Mah. Aşkaabat Cad. Eski 7.cadde No:42/2, Çankaya / Ankara
Telefon: 0 312 442 04 45 – 0 505 776 42 80


█ Ahmet Tektaş Hair Clinic Kayseri

Kayseri’de hizmet veren Ahmet Tektaş Hair Clinic Estetik ve Plastik Cerrah Ahmet Tektaş ve uzman ekibi ile saç ekimi hizmeti vermektedir. Kayseri’de yaşayan ve saç ekimi yaptırmak kişilerin İstanbul ya da Ankara’daki saç ekim merkezlerine gitmelerine gerek kalmadan Kayseri’de saç ekimi yaptırmaktadırlar. FUE yöntemi, DHI yöntemi ve Safir Fue yöntemi ile Ahmet Tektaş Hair Clinic’te saç ekimi yapılmaktadır.

FUE yönteminde köklerin güçlü olduğu bölgeden alınan saç kökleri açılan mikro kanallar ile saçsız bölgeye aktarılır ve bu bölgede saçların çıkması sağlanır. Mikro kanallar FUE yöntemşnde özel keskin uçlu aparat ile açılır. Safir FUE yönteminde ise kullanılan bu keskin uçlu aparatların ucu safirdir.

DHI yönteminde ise özel medikal kalemler yardımıyla saç ekimi yapılmaktadır. Ahmet tektaş Hair Clinic uzman kadrosu saç ekimi yaptıracak kişinin öncelikle doğal saç çizgisinin korunarak operasyondan maksimum faydayı sağlamak için çalışırlar. Saç ekimi yaptırmak isteyen kişi Ahmet tektaş Hair Clinic’e gelerek hem ücretsiz saç analizi yaptırabilir hem de  kendisine en uygun olan saç ekim yöntemi belirlenir. Ahmet tektaş Hair Clinic’te saç ekimi fiyatları 3.500 TL ‘den başlamaktadır. 8.000 TL civarına kadar fiyatlanır.

Ahmet Tektaş Hair Clinic İletişim Bilgileri:
Adres:
Gevhernesibe Mahallesi Gür Sokak Ofisim Kayseri/B Blok Kat: 11 No: 64 Kocasinan Kayseri
Telefon: 0 541 631 02 34 Randevu hattı: 0 534 654 23 95


Listemizdeki firmalar karışık olarak listelenmiştir. Listede sadece bilgilendirme için hazırlanmıştır. Her hangi bir Cerrah Doktor yada Klinik Tavsiye edilmemektedir. Soru görüş ve Önerileriniz için info@sacekiminetwork.com adresi ile iletişime geçebilirsiniz.

Yorum yapın