Hakkari Saç Ekim Merkezleri Fiyatları ve En İyi En Başarılı Merkezler

admin

Hakkari’nin En İyi Saç Ekim Merkezleri İncelemesi ve Güncel 2022 Fiyatları, Hakkari’nin En İyi Saç Ekimi Yapan Doktorum Kim?, Hakkari’de En Başarılı Saç Ekim Merkezi Neresi? , Hakkari’de Saç Ekimi Fiyatları Ne Kadar? Hakkari Saç Ekim Merkezleri ve Doktor Yorumları , Hakkari Saç Ekimi Yaptıranların Yorumları, Hakkari Saç Ekim Merkezleri Ücretleri , Hakkari Saç Ekimi Doktoru Tavsiyesi , Hakkari Saç Ekimi Yapan Yerler , Hakkari Saç Ekim Merkezi , Hakkari Saç Ekimi Fiyatları ve Tüm Detaylar…

Günümüzde, stres ve genetik faktörler sonucu saç dökülmesi yaşayanların sayısı hızla artmaktadır. Bu durum erkeklerde daha çok görülmekle birlikte kadınlarda da görülme sıklığı fazladır. Hava kirliliği çevresel faktörler ve sigara gibi etkenlerde saç dökülesi yaşanmasına sebep olur. Bazen de saçlarına düzenli olarak bakım yapmayanlar da görülebilir. Kadınlar hamilelik döneminde değişen hormonlar sebebiyle bu sorunu yaşarlar.

Hakkâri ilimizde saç dökülmesi ve kellik problemi yaşayanlara kalıcı çözümler sunan saç ekim merkezleri yer almaktadır. Halk arasında zor bir operasyon olarak bilinen saç ekimi nasıl bir işlemdir? Ense kökündeki saçların tercih edilmesinin sebebi, DHT hormonuna karşı duyarsız olmalarıdır. Bu yüzden dökülen saçlar, kafanın orta kısmında yer alır. Saç seyrekliği de genellikle üst bölgede olur.

Saç ekimi iki yöntemle yapılır. Birincisi FUT tekniğidir. Bu yöntemde enseye kesi atılır. Deri, mikrogreftler haline getirilir. Buradan alınan saçlar, saçsız bölgelere dikilir. Burada çizgi şeklinde 9 santim kadar bir iz kalır. Tek seansta 5000 ila 6000 civarında saç ekimi yapılır. Saçsız alan çok fazla değilse, bu işlemden sonra tekrar gerekmez. Tek seansta bu sayıdan fazla ekim yapılamaz. 6 ay aralıklarla, 2 veya 3 seans işlem tekrarlanır. Yaklaşık olarak 4 saat kadar sürer.

İkinci yöntem FUE işlemidir. Saçların alındığı bölge ensedir. Bu işlemde kesi atılmaz. Saçlar, Punch adı verilen bir alet ile alınır. Bu yöntemle günde 1000 ile 1500 saç teli alınabilir. Diğer yöntemin aksine arka arkaya yapılabilir. Uygulama süresi, saçsız alanlarının fazlalığına göre değişir. Bu yöntemle yapılan 4 seans, FUE ile yapılan 1 seansa eşdeğerdir. Hakkari kentinde yaşayanlar için her iki yönteminde uygulanabilmesi mümkün olmaktadır.

En İyi En Başarılı Hakkari Saç Ekim Merkezleri ve Doktorları

█ Op. Dr. Ahmet Arslan Saç Ekimi Malatya

12 yıllık deneyimi ile büyük başarılar elde eden Ahmet Arslan, İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi bölümü mezunudur. Eşi Tuğba Arslan ile estetik cerrahi alanında halen faaliyet vermektedir. Elâzığ, Van ve Malatya illerinde klinikleri yer almaktadır. Saç ekim işleminde; saç, bıyık, sakal, kaş, PRP ile saç ekimi ve Mezoterapi yöntemleri uygulanmaktadır. Ense kökünden saç alınarak yapılan bu yöntem ve yeni bir görünüme kavuşmak artık hayal değil. Modern saç ekim yöntemleri ile kellik sorunundan tamamen kurtulmak mümkündür. Gelişen teknoloji ve 12 yılın vermiş olduğu tecrübe ile Op. Dr. Ahmet Arslan Saç Ekimi Merkezi, saç dökülmesine yenilikçi bir çözüm sunulmaktadır.

Saç dökülmesi diğer adıyla alopesi kişilerde; anksiyete, depresyon, genetik ve çevresel faktörler dikkate alındığında her yaş aralığında görülen bir sorundur. Saçları dökülen kişilerin, kendine olan saygınlığını ve güvenini kaybetmesine yol açabilir. Saç ekim merkezinde uygulanan işlemler ömür boyu kalıcı olmaktadır. Aklınıza takılan her türlü soruyu Malatya’daki ofise giderek cevaplandırabilirsiniz.

Malatya ilimizde yer alan Op. Dr. Ahmet Arslan Saç Ekimi Merkezi ile saçlarınıza kavuşabilirsiniz. Uzman ekip eşliğinde yapılan işlemlerde, modern tedaviye cevap veren ameliyatsız çözümler sunmaktadır. Müşterinin isteği ve tercihine göre yapılan saç ekim işlemleri, ortalama 3.000 ile 6.000 TL arasında değişkenlik göstermektedir.

Op. Dr. Ahmet Arslan Saç Ekimi  İletişim Bilgileri:
Adres: Karakavak Mahallesi, Fahri Kayhan Bulvarı, No: 8A, 44090, Yeşilyurt, Malatya/İstanbul
Telefon: (422) 238 50 55-53
WhatsApp: (533) 200 23 44


█ Amed Hair Saç Ekimi Diyarbakır

Diyarbakır saç ekiminde ilk sıralarda yer alan bir ilimizdir. Burada saç ekim hizmeti veren çeşitli merkezler bulunmaktadır. Bu merkezler, her türlü gelişmiş tekniklerle saç ekimi yapmaktadırlar. Diyarbakır’da hizmet veren Amed Hair, bu alanda ileri tekniklerle saç ekimi yaparak sektöre öncülük etmektedir. Merkezde, her türlü yöntemle saç ekimi yapılmaktadır.  Bunlardan biri FUE yöntemidir. En gelişmiş saç ekim tekniği olarak kabul edilen FUE, ensede kesi yapılmadan buradan alınan saçlar saçsız bölgeye nakledilir. Saçlar, doku kaybına uğratılmadan kelliğin olduğu bölgeye ekilir. Bir de ICEGREFT’li FUE yöntemi vardır. Adından da anlaşılacağı üzere ensenin buz ile soğutularak yapılması esasına dayanır. Ense soğuk tutulduğu için oradaki hücreler canlılık alır.Böylece doku kaybı oluşmaz.

Bir diğer yöntem FUT, kesi yapılarak uygulanan en eski yoldur. Diyarbakır Amed Hair Saç Ekim Merkezinde müşterilerin tercihine göre yapılmaktadır. Mikro iğnelerle saç köklerine, mineral ve vitaminlerin enjekte edilmesi yöntemi olan mezoterapi de tercih edilebilecek bir diğer uygulamadır. Kökleri besleyerek daha güçlü ve canlı saçlara sahip olmanızı sağlar. Kök hücre uygulaması sonrası yapılan PRP’li FUE yöntemi saç ekimi için kullanılan bir diğer tekniktir. Bu yöntem ile zayıflamış saç kökleri canlılık kazanır.

Diyarbakır Amed Hair, bu konuda her türlü saç ekim hizmetleri için tercih edilebilecek bir merkezdir. Güler yüzlü personeli ve güçlü kadrosu ile tercih edilir. Alınan sonuçlar kalıcı olduğu için müşteri memnun ön planda tutan Amed Hair, sektörünün öncü firması olarak yerini alır. Saç ekim, maddi açıdan külfetli bir işlem olduğu için bilinen bir merkezde yaptırmak önem taşır. Doğal yollarla ekilen saçların dışarıdan anlaşılması mümkün değildir. Amed Hair, deneyimli kadrosuyla Diyarbakır halkına hizmet vermektedir. Kişinin saç ektireceği bölgeye bağlı olarak fiyatlar 3.000 ile 7.000 TL civarındadır.

Amed Hair Saç Ekimi İletişim Bilgileri:
Adres: Selahattin Eyyübi Mahallesi, 339. Sokak, B Blok, 2. Kat, 21080, Bağlar, Diyarbakır/İstanbul
Telefon: (412) 502 12 12
Cep Telefonu: (553) 902 12 12


Listemizdeki firmalar karışık olarak listelenmiştir. Listede sadece bilgilendirme için hazırlanmıştır. Her hangi bir Cerrah Doktor yada Klinik Tavsiye edilmemektedir. Soru görüş ve Önerileriniz için info@sacekiminetwork.com adresi ile iletişime geçebilirsiniz.

Yorum yapın