Uşak Saç Ekim Merkezleri Fiyatları ve En İyi En Başarılı Merkezler

admin

Uşak’ın En İyi Saç Ekim Merkezleri İncelemesi ve Güncel 2022 Fiyatları, Uşak’ın En İyi Saç Ekimi Yapan Doktorum Kim?, Uşak’ta En Başarılı Saç Ekim Merkezi Neresi? , Uşak’ta Saç Ekimi Fiyatları Ne Kadar? Uşak Saç Ekim Merkezleri ve Doktor Yorumları , Uşak Saç Ekimi Yaptıranların Yorumları, Uşak Saç Ekim Merkezleri Ücretleri , Uşak Saç Ekimi Doktoru Tavsiyesi , Uşak Saç Ekimi Yapan Yerler , Uşak Saç Ekim Merkezi , Uşak Saç ekimi Fiyatları ve Tüm Detaylar…

Saç dökülmesinde; genetik faktörlerin ve androjen hormonlarının etkili olduğu bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Erkeklerde, alındaki saç çizgisi geriye doğru çekilirken, kadınlarda bu durum saç seyrekliği olarak görülür. Proteinden yoksun diyetler ve mantar hastalıkları da saç dökülmesinin başka bir sebebidir. Kullanılan bazı ilaçlar da saç dökülmesine tetikleyebilir. Kadınlarda, doğum sonrası değişen hormonlar nedeniyle de saç dökülmeleri gözlenebilmektedir. Saç dökülmelerine çare olarak saç ekimi yapılmaktadır.

FUE yöntemi ile ensedeki saç kökleri kesilmeden tek tek toplanır. Açılan bölgelere saç ekimi yapılır. Bu yöntemle bir günde 1000 ile 1500 saç ekilebilir. Seanslar üç-dört gün arka arkaya uygulanabilir. Saçsız alanın yoğunluğuna göre seans sayısı artırılabilir. Ortalama sekiz saat kadar sürer. Uşak kentine yakın olan bölgelerde nitelikli bir şekilde saç ekimi hizmetinin sunuluyor olması beraberinde önemli avantajları da getirmektedir.

FUT yöntemi klasik bir tedavidir. Bu tedavide, ense bölgesinden kesi yapılarak, alınan saçlar ekilir. Saçlar toplandıktan sonra 9 santimlik bir dikiş izi kalır. Tek seferde alınan saçlar, geniş bir alana ekilebilir. 6 ay ara ile 2 veya 3 seans saç ekimi yapılır. Operasyon, üç dört saat sürmektedir. Her iki yöntemde kendi kıl tüyleriniz kullanıldığı için doğal bir görünüm sağlar.

PRP, sadece kadınlar için tercih edilen bir uygulamadır. Yarım saat gibi bir sürede biter. Ancak etkisi biraz daha geç ortaya çıkacağı için sabır gerektiren bir süreçtir. İlk tedavi bittikten sonra 1 yıl içinde tekrar edilmelidir. Mikro iğneler kullanıldığı için operasyon sonrası baş ağrısı olabilir. Doğru saç ekim tekniği uygulandığı zaman başarı oranı oldukça yüksektir. Saç ekiminin yanında kaş, sakal ve bıyık ekimi de yapılabilmektedir. Uşak saç ekimi hizmeti söz konusu olduğunda karşımıza çok geniş kapsamlı seçenekler çıkabilmektedir.

En İyi En Başarılı Uşak Saç Ekim Merkezleri ve Doktorları

█ Ento Saç Ekim Merkezi (İzmir)

İstanbul ve Ankara’dan sonra, en çok saç ekiminin yapıldığı il olarak İzmir ön plana çıkmaktadır. İzmir’de faaliyet gösteren Ento Saç Ekim Merkezi, profesyonel doktorlardan oluşan tecrübeli ve uzman ekip,tek çatı altında toplamıştır. İzmir’de, saç sorunu yaşayan hastaların güvenle gidebildiği bir klinik olan Ento saç ekim merkezinde;saç, sakal, bıyık, kaş ekiminin yanı sıra Mezoterapi ve PRP tedavisigerçekleştirilmektedir. Bünyesinde bulunan 4 uzman doktoru ile müşterilerine kaliteli hizmet sunmak amacıyla yola çıkmışlardır.

Saç ekim işlemi için yurtdışında da tercih edilen FUE tedavisi, doğal ve güzel sonuçların elde edilmesini amaçlayan bir yöntemdir.FUE yöntemi ile yapılan saç ekimi sonrasında ağrı sorunu olmaz. Ento saç ekim merkezinde yapılan FUE işlemi kalıcıdır. Erkeklerin sıklıkla yüzleştiği kellik veya saç dökülmelerine karşı alınacak kalıcı tedavi yöntemidir.

%100 hasta memnuniyetini ilke edinen Ento saç ekim merkezi,kaşlarının şeklini beğenmeyen veya belli sebeple kaşları dökülenhastaların imdadına yetişmektedir. Yüz bölgesinde en çok dikkat çeken kaşların, şekli ve yapılış yönüne dikkat edilmesi gerekmektedir.

Yüzde oluşan izler sebebiyle çıkmayan sakalların olduğu bölgelere de sakal ekim işlemi yapılmaktadır. Lokal anestezi altında gerçekleştirilen bu işlem sadece birkaç saat içerisinde bitmektedir. Kaş ekiminde de aynı sakal ekimi gibi bir yol izlenir.

Diğer bir yöntem olan Mezoterapi ile saç derisinin ihtiyacı olan saç proteinlerin, minerallerin ve vitaminlerin takviyesi yapılır. Tüy köklerinin beslenmesini sağlayan bu yöntem, saç dökülmesini durdurmayı amaçlar. Fakat genetik ve dış etkenlere bağlı olarak kişiden kişiye değişebilmektedir.

PRP yöntemi ile saçlarını yeni kaybetmeye başlayan veya bazı sebeplerden dolayı saçı hızlı dökülen hastaların, saç dökülmesini engellemek amacıyla uygulanır.

Operasyondan önce saç analizi yapılarak hastaya nasıl bir yöntem uygulanacağı hakkında bilgi verilir. Hastada bir sağlık problemi varsa çözüme kavuşturulduktan sonra saç ekimine başlanır. Operasyon bittikten sonra hastanın düzenli aralıklarla kontrole gelmesi önem taşır. İzmir Ento Saç Ekim Merkezinde fiyatlar, 4 bin TL ile 9 bin TL arasında olmaktadır.

Ento Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri
Adres:
Kazımdirik Mahallesi, 364/1. Sokak, No36,Daire A, Posta Kodu 35100,Bornova/İzmir
Telefon Numarası: (232) 400 36 86
GSM: (538) 636 82 28


█ Özel Gazi Hastanesi Saç Ekim Merkezi  (İzmir)

Özel Gazi Hastanesi’nin sunduğu hizmetlerin bünyesinde saç ekim tedavisi de yer almaktadır. Sağlık açısından tedavinin, steril ve güvenilir bir ortamda gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Hastaneye saç ektirmek için başvuran hastaların istekleri doğrultusunda yapılan analizler incelenir ve hastanın uygun gördüğü durumlarda tedaviye başlanır. Bu işlem için gereken güçlü ve tecrübeli ekip, Özel Gazi Hastanesi’nde 2010 yılından beri faaliyet vermektedir. Saç ekim fiyatları, hastaya gereken tedaviye göre değişse de ortalama 5.000 TL ile 8.000 TL arasındadır.

Kişinin kanında yer alan onarıcı ve büyümeye katkı sağlayan maddeler, kandan ayrıştırılarak saç bölgesindeki deriye enjekte edilmektedir. Bu yöntem PRP olarak bilinmektedir. PRP tedavisi, saç köklerinin uzaması için ihtiyaç olan maddelerin tekrardan saç köklerinde yer edinmesini sağlar. Bu tedavi, diğer tedavilerle kıyaslandığında daha ilk seansta gözle görülür bir fark sağlamaktadır.

Mezoterapi, saç köklerinde bulunması gereken aminoasit, vitamin ve minerallerin karıştırılıp saça enjekte edilme işlemidir. Vücutta olması amaçlanan maddelerin enjektesinin yan etkisi yoktur ve ağrı hissedilmez. Hamileler dışında herkes de uygulanabilecek bir yöntem şeklidir.

Özel Gazi Hastanesi’nde uygulanan diğer geçerli metot, FUE yöntemidir. Bu yöntem %90 ile 100 sonuç vermek ile birlikte kıl köklerini tek tek işlendiğinden daha doğal bir görüntü sunar. Herhangi bir operasyon gerektirmese de lokal anestezi ile saç ekimi yapılmaktadır.

Kaş ekimi işleminde, enseden alınan tekli saç kıllarının, kaş bölgesindeki açık ve seyrek alanlara bölgesel anestezi ile yerleştirilir. Bıyık ekimi de bu şekilde gerçekleşmektedir. Bu iki işlemde de FUE saç ekim tedavisi uygulanmaktadır.

İzmir Özel Gazi Hastanesi Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri
Adres: Kahramanlar Mahallesi, 1421 Sokak, No29, Posta Kodu 35230 Alsancak/İzmir
Telefon Numarası: (232) 464 7979


Listemizdeki firmalar karışık olarak listelenmiştir. Listede sadece bilgilendirme için hazırlanmıştır. Her hangi bir Cerrah Doktor yada Klinik Tavsiye edilmemektedir. Soru görüş ve Önerileriniz için info@sacekiminetwork.com adresi ile iletişime geçebilirsiniz.

Yorum yapın