Yalova Saç Ekim Merkezleri Fiyatları ve En İyi En Başarılı Merkezler

admin

Yalova’nın En İyi Saç Ekim Merkezleri İncelemesi ve Güncel 2022 Fiyatları, Yalova’nın En İyi Saç Ekimi Yapan Doktorum Kim?, Yalova’da En Başarılı Saç Ekim Merkezi Neresi? , Yalova’da Saç Ekimi Fiyatları Ne Kadar? Yalova Saç Ekim Merkezleri ve Doktor Yorumları , Yalova Saç Ekimi Yaptıranların Yorumları, Yalova Saç Ekim Merkezleri Ücretleri , Yalova Saç Ekimi Doktoru Tavsiyesi , Yalova Saç Ekimi Yapan Yerler , Yalova Saç Ekim Merkezi , Yalova Saç Ekimi Fiyatları ve Tüm Detaylar…

Estetik işlemlerde yaşanan teknolojik gelişmeler ve uygun bir fiyat aralığında olması daha fazla tercih edilmesinde etkili olmaktadır. Bu işlemlerin içinde saç ekimi de bulunmaktadır. Saçlar zaman içinde yıpranır, sağlığını kaybeder ve dökülür. Dökülen saçların yerine yeni saçlar çıksa da bazen çıkmayabilir. Tam olarak nedeni bilinmemek ile birlikte ailenin genetik yapısı çok etkili olmaktadır.

Saç ekim uygulamaları teknolojik olarak çok gelişmiştir. Acısız ve işlem sonrasında herhangi bir iz bırakmadan doğal bir görünüme sahip olabilirsiniz. Saç dökülmeleri ile mücadele etmek yerine hayal ettiğiniz görünüme kavuşabilirsiniz. Saç ekimi sadece bir uygulama değil aynı zamanda bir süreçtir. Saç ekimi yapıldıktan bir yıl sonra saçların büyük bir kısmı çıkmış olmaktadır. Bu süreç kişiden kişiye değişmektedir. Kimi kişiler için daha kısa kimi kişiler için biraz daha uzun olabilir. Bu süreyi işlem sonrası yapılması gerekenlerin tam yapılması, beslenme, sigara tüketimi gibi faktörler etkilemektedir.

Saç ekim uygulaması yöntemleri geliştirilirken fiyat olarak da uygun bir aralıkta bulunması uygulamanın yapılmasında artış sağlamıştır. Bursalılar için saç ekim uygulaması yapılan pek çok alternatif bulmaktadır. Bursa’ da bulunan başarılı uygulamalara imza atılan Universal Estetik Kliniği hizmetlerini sizlere sunmaktadır. Bursa’da bulunan diğer bir firma ise Özel Dermoclinic saç ekimi hizmetinin verildiği önemli yerlerden biridir. Bursa’nın coğrafi konumunu düşündüğümüz zaman diğer bir seçenekte İstanbul’da olabilir. Estetikmed verdikleri kaliteli ve güvenilir hizmetten de yararlanabilirler.

En İyi En Başarılı Yalova Saç Ekim Merkezleri ve Doktorları

█ Universal Estetik Kliniği Bursa

2014 yılında Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı Dr. Ali Tuncer tarafından Universal Estetik Kliniği kurulmuştur. Alanında uzman ve başarılı bir isim olan Ali Tuncer mikro cerrahi üzerine uzmanlığını almıştır. Mikro cerrahi işlemlerinden biri olan saç ekimi uygulamasında yüksek başarı oranına sahip olması adından söz ettirmektedir. Klinikte saç ekim yöntemleri içinde başarı oranı çok yüksek ve son teknolojik bir yöntem olan FUE tekniği ile yapılmaktadır. Bu yöntemin en önemli özelliği saç ekimi yapılan bölgede iz kalmaması ve işlem sonrasında doğal bir görünüme sahip olunmasını sağlamasıdır.

Universal Estetik Kliniği’nde estetik cerrahi ve medikal estetikte yapılmaktadır. Saç ekimi, estetik cerrahi uygulamalarından biridir. Verilen tüm hizmetler göz önüne alındığında saç ekim uygulamalarına güvenilir ve sorunsuz olması ile dikkatleri üzerinde toplamaktadır.

Alanında uzman kişilerden oluşan ekibin bulunduğu ve uluslararası sağlık kalitesinde bulunan hizmetlerini Bursalılara sunmaktadır. Saç ekimi fiyatları uygulanacak bölgenin büyüklüğüne bağlı olarak 3.000 ile 11.000 TL arasında değişmektedir.

Universal Estetik Kliniği İletişim Bilgileri:
Adres:  Doğanbey Mahallesi Haşim İşcan Caddesi Numara:3 Kat: Zemin ve 1. Kat Osmangazi / BURSA
Telefon: 0224 222 0 221


█ Özel Dermaclinic Cilt Sağlığı Lazer Estetik Kliniği Bursa

Dermatolog Doktor Fatma Özer tarafından 2003 yılında kurulan Özel Dermaclinic cilt sağlığı ve lazer estetik kliniği saç ekimi ve diğer estetik uygulamalar yapmaktadır.  Klinik saç ekimi uygulamaları profesyonel bir hizmeti Bursalılar ile buluşturmaktadır.

Saç ekim yöntemlerinden FUE yöntemi ve FUT yöntemi ile yapılmaktadır. Özellik ile FUE tekniğini uygulamada iddialı klinikler arasında yer almaktadır. Çok sayıda başarılı uygulamaya imza atan Özel Dermaclinic aynı zamanda alanında uzman ve profesyonel ekibi ile de adından söz ettirmektedir.

Verilen bütün hizmetlerde son teknoloji yakından takip edilmekte ve uygulanmaktadır. Saç ekim işlemleri ve diğer işlemlerde teknoloji ile sağlıklı güzelliği sağlayabilmek için çalışmaktadırlar. Saç ekim fiyatları kullanılan yöntem ve saç ekimi yapılacak bölgenin büyüklüğüne bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Bu durumlar göz önünde bulundurulduğunda saç ekim fiyatlarının 4.000 ile 8.000 TL arasında olduğu söylenebilir.

Özel Dermaclinic İletişim Bilgileri:
Adres: FSM Bulvarı Plaza 224 İhsaniye Mahallesi Leylak Sokak Numara:5 Blok B Kat:2 Daire: 9-10 Nilüfer / Bursa
Telefon: 0224 453 38 68/  0224 453 38 69 Gsm: 0533 924 80 54


█ Estetikmed İstanbul

15 yıllık deneyim ve alanında uzman kişilerden oluşan kadrosu ile başta saç ekimi olmak üzere estetik uygulamalar yapılmaktadır.  Estetikmed iki özelliği ile ön plana çıkmaktadır. Bunlardan ilki İstanbul’un çeşitli ilçelerinde, Afyonkarahisar ve Kocaeli’ de olmak üzere toplam 7 şubeleri bulunmaktadır. Diğer özelliği ise sahip oldukları deneyim ile oluşturdukları kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışıdır. Hem yurt içi hem de yurt dışında tanınan ve profesyonel saç ekim kliniği olarak adından söz ettirmektedir.

Saç ekim uygulamalarında FUE yöntemi uygulanmaktadır ve son teknolojik cihazlar ile yapılmaktadır. Saç ekimi uygulaması öncesi ve sonrasında ilgili bilgilendirmeler yapılarak süreç uzmanlar tarafından çok yakından takip edilmektedir. Uluslararası kalite standartlarına uygun, başarılı ve sorunsuz uygulamaları ile iddialı bir konumda yer almaktadır.

Saç ekim fiyatları uygulanacak bölgenin büyüklüğü ve bazı faktörlere bağlıdır. Estetikmed’ de başarılı ve güvenilir saç ekim uygulamaları söz konusu olduğunda 3.000 ile 8.000 TL arasında fiyat seçenekleri çıkabilmektedir.

Estetikmed İletişim Bilgileri:
Adres: 19 Mayıs Caddesi Ihlamur Sokak Numara:7 Pendik – İstanbul
Telefon Numarası: 0 216 491 26 95 Gsm: 0 532 205 06 40


Listemizdeki firmalar karışık olarak listelenmiştir. Listede sadece bilgilendirme için hazırlanmıştır. Her hangi bir Cerrah Doktor yada Klinik Tavsiye edilmemektedir. Soru görüş ve Önerileriniz için info@sacekiminetwork.com adresi ile iletişime geçebilirsiniz.

Yorum yapın