1. Ana Sayfa
  2. Saç Ekim Merkezleri
  3. Osmaniye Saç Ekim Merkezleri Fiyatları ve En İyi En Başarılı Merkezler

Osmaniye Saç Ekim Merkezleri Fiyatları ve En İyi En Başarılı Merkezler

featured

Osmaniye’nin En İyi Saç Ekim Merkezleri İncelemesi ve Güncel 2022 Fiyatları, Osmaniye’nin En İyi Saç Ekimi Yapan Doktorum Kim?, Osmaniye’de En Başarılı Saç Ekim Merkezi Neresi? , Osmaniye’de Saç Ekimi Fiyatları Ne Kadar? Osmaniye Saç Ekim Merkezleri ve Doktor Yorumları , Osmaniye Saç Ekimi Yaptıranların Yorumları, Osmaniye Saç Ekim Merkezleri Ücretleri , Osmaniye Saç Ekimi Doktoru Tavsiyesi , Osmaniye Saç Ekimi Yapan Yerler , Osmaniye Saç Ekim Merkezi , Osmaniye Saç ekimi Fiyatları ve Tüm Detaylar…

Saçlarımızın yapısı, dolgun ve bakımlı olması görünümümüzü oldukça etkilemekte ve değiştirmektedir. Bundan dolayı hem erkekler hem kadınlar tarafından saçlara ayrıca önem verilmektedir. Ancak bazı genetik faktörler, stres, yanlış bakım teknikleri gibi sebeplerle saçlar zarar görmektedir. Bu zararlı etkilerle saç dökülmeleri meydana gelmekte önlem alınamazsa saç dökülmeleri artacağından saç seyrekliği ve kellik gibi sonuçlanabilir. Saçlarımızın görünümümüze etkisi düşünüldüğünde hızlı ve etkili tedavi yöntemleri geliştirilmektedir. Saç dökülmesi tedavisi için saç ekim merkezlerinde hizmet verilmektedir.

Saç ekim merkezlerinde saç dökülmesi için FUE, FUT ve PRP gibi tedavi yöntemleri uygulanmaktadır. Saç ekimi tedavileri ense ve şakak gibi bölgelerden saç derisi ile saç alınmasıyla veya ekimi gerçekleştirilecek saçların tek tek alınmasıyla gerçekleştirilmektedir. Saç ekimi operasyonları hastanın saç kaybı durumu ve operasyon yöntemine göre birkaç saat sürebilmektedir. Ayrıca çok uzun süreli işlemler tek seansta gerçekleştirilememektedir. Saç ekimi işleminde hastaya lokal anestezi uygulanarak acı ve ağrı hissi minimize edilmektedir.

Osmaniye ilimiz için saç dökülmesi problemlerinde bölgeye oldukça yakın olan Hatay Ahmet Tektaş Saç Ekim Merkezi’nde tedavi olabilirsiniz. Ayrıca yine Osmaniye’ye çok yakın olan Adana Güney Estetik Cerrahi ve Adana Niyazi Şimdivar Estetik Cerrahi kliniklerinde saç dökülmesi için tedavi imkanlarından faydalanabilirsiniz. Bölge içinde bilinir saç ekim merkezlerinden olan belirtilen klinikler Osmaniye’ye de çok yakın mesafededir. Gerçekleştirdikleri önemli operasyonlar ile bölgede ses getiren kliniklerdendir. Son zamanlardaki gelişmeler ışığında Osmaniye’de saç ekimi konusuna oldukça ilgi gösteriliyor olmasının doğal sonucu olarak bölgeye yakın yerlerde çok sayıda saç ekim merkezi açılmıştır.

En İyi En Başarılı Osmaniye Saç Ekim Merkezleri ve Doktorları

█ Hatay Ahmet Tektaş Saç Ekim Merkezi

Başarılı saç ekimleriyle Hatay ve Kayseri’de iki şubesi bulunan Ahmet Tektaş Saç Ekim Merkezi saç dökülmeleri ve kellik tedavileri gerçekleştirmektedir. Ahmet Tektaş Saç Ekim Merkezi FUE saç ekimi, DHI saç ekimi, Traşsız saç ekimi gibi tedavi yöntemleri uygulamaktadır. Saç ekim yöntemlerinde gelişmiş tedavileri kullanan klinikte başarılı operasyonlar gerçekleştirilmektedir. Ahmet Tektaş Saç Ekim Merkezinde tedavi öncesi ücretsiz saç analizi ve muayenesi yapılmaktadır.

İstanbul’da meslek hayatına başlayan Ahmet Tektaş burada edindiği tecrübelerle kendi kliniğini açmıştır. Dr. Ahmet Tektaş saç ekimi tedavilerinde gerçekleştirmiş olduğu operasyonlarla bölgede öne çıkan bir isimdir. Başarılı tedavileri neticesinde bölgede bilinirliği artmış ve Hatay içinde bir klinik ile hizmet vermeye başlamıştır.

Saç ekimi fiyatları söz konusu olduğunda Ahmet Tektaş çok sayıda farklı fiyat seçeneğiyle karşımıza çıkıyor. Esasında saç ekimi fiyatlarına etki eden birkaç unsur bulunuyor. Bunlar saç ekimi yapılacak alanın büyüklüğü, saç köklerinin durumu, saç işleminde kullanılan saç kökü sayısı gibi unsurlardır. Bütün bu bilgiler ışığında Ahmet Tektaş saç ekimi fiyatlarının 3.000 TL ile 9.000 TL arasında değişen fiyat aralıklarında yapılabildiğini belirtmek mümkün oluyor.

Hatay Ahmet Tektaş Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri
Adres: Savaş, Erzin Plaza, Kanatlı Cd. D:Kat:6 No:39, 31200 İskenderun/Hatay
Telefon: 0534 654 2395
GSM No: 0541 631 0234, 0535 365 3770


█ Adana Güney Estetik Cerrahi

1996 yılında Adana’da faaliyete başlayan Adana Güney Estetik Cerrahi Merkezi gerek doktorların tecrübesi gerek gerçekleştirdiği başarılı operasyonlarla öne çıkmaktadır. Adana Güney Estetik Cerrahi Merkezinde saç ekimi, yüz, burun, göğüs ve liposuction işlemleri gibi çeşitli estetik ve vücut şekillendirme operasyonları gerçekleştirilmektedir. Adana Güney Estetik Cerrahi Merkezi doktorları gerçekleştirmiş oldukları başarılı saç ekimi operasyonları ile uluslararası çapta bilinirliğe sahiptir. Bundan dolayı bölgede de büyük bir talep bulunmaktadır.

Hastanede hizmet veren doktorlardan Op. Dr. Sadık Karakaya İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi mezunu olmakla birlikte ülkemizde çeşitli hastanelerde hizmet vermiştir. Hastanenin diğer bir doktoru Op. Dr. Mahmut Yıldız Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur. Adana Güney Estetik Cerrahi Merkezinin iki doktorun Türk Tabipler Birliği ve Estetik Ve Plastik Cerrahi Derneği üyelikleri bulunmaktadır. Ayrıca alanlarında uluslararası bilinirliğe sahip isimler yurt içi ve yurt dışı birçok akademik çalışmada yer almış ve konuşmalar gerçekleştirmişlerdir.

Adana Güney Estetik Cerrahi Merkezi  saç ekimi fiyatları belirlenirken; öncelikle whatsapp üzerinden fotoğraf gönderebiliyorsunuz. Görseller sayesinde ortalama bir fiyat da karşınıza çıkıyor. Bu doğrultuda klinikte saç ekimi fiyatlarının 4.000 TL ile 9.000 TL arasında olduğunu söylemek mümkün oluyor.

Adana Güney Estetik Cerrahi Merkezi İletişim Bilgileri
Adres:
Atatürk Caddesi Gen İş Merkezi (Arıplex sinema yanı) Kat:7 Daire : 20Seyhan/ADANA
Telefon: 0322 457 80 84
GSM No: 0532 323 0512


█ Adana Op. Dr. Niyazi Şimdivar Estetik ve Plastik Cerrahi Kliniği

Op. Dr. Niyazi Şimdivar tarafından kurulan klinikte bölgesel zayıflama, yüz estetiği ve saç ekimi gibi çeşitli estetik ve vücut şekillendirme operasyonları gerçekleştirilmektedir. Op. Dr. Niyazi Şimdivar Estetik ve Plastik Cerrahi Kliniği FUE saç ekimi, PRP saç ekimi gibi saç ekim operasyonları ile tedavi sağlamaktadır. Op. Dr. Niyazi Şimdivar Estetik ve Plastik Cerrahi Kliniğinde gerçekleştirilen başarılı saç ekimi ve diğer estetik tedavileriyle öne çıkmaktadır. Bundan dolayı Adana bölgesinde saç ekimi denildiğinde akla gelen kliniklerden olmaktadır.

Çukurova Tıp Fakültesi mezunu Niyazi Şimdivar 2013 yılında Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanlığı eğitimini tamamlayarak uzman doktor olmuştur. Uluslararası çapta tanınan Op. Dr. Niyazi Şimdivar yurt içi ve yurt dışı birçok projede yer almıştır.

Saç ekiminde FUE ile FUT yöntemlerini başarılı bir şekilde uygulayabilen Dr. Niyazi Şimdivar PRP yöntemini de etkili bir şekilde kullanabiliyor. Klinikte saç ekimi hizmetinin fiyatlandırılması söz konusu olduğunda karşımıza 3.000 TL ile 7.000 TL arasında fiyat seçenekleri çıkıyor.

Adana Op. Dr. Niyazi Şimdivar Estetik ve Plastik Cerrahi Kliniği
Adres:
Kurtuluş Mah. 64019 Sok. Pakyürek İş Merkezi (Gülbahçesi Sitesi Arkası) Kat:4 No:32 D:16 Seyhan / Adana
Telefon: 0322 454 5000
GSM No: 0505 997 3087


Listemizdeki firmalar karışık olarak listelenmiştir. Listede sadece bilgilendirme için hazırlanmıştır. Her hangi bir Cerrah Doktor yada Klinik Tavsiye edilmemektedir. Soru görüş ve Önerileriniz için info@sacekiminetwork.com adresi ile iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap