Toppik Alternatifi Ucuz ve Kaliteli Saç Gürleştirici Dolgunlaştırıcı Tozlar

admin

Toppik Alternatifi Saç Dolgunlaştırıcı Toz, Toppik Alternatifi Saç Gürleştirici Fiberler, Ucuz ve Kaliteli Saç Gürleştirici Tozlar, Toppik Kalitesinde Muadil Saç Gürleştirici Dolgunlaştırıcı Tozlar

Saç dökülmesi yaşayanların saçları seyrek olanların hatta saç ektirenlerin saçlarının daha dolgun görünmesi için son 10 yılda en çok kullanılan kozmetik saç dökülmesi çözümü olarak Toppik kullanılmakta. Tabi ki Toppik kullanımı Acun Ilıcalı tarafından ilk zamanlar kullanılmaya başlanmış ve çok rağbet görmüştür. Özellikle hızlı ve kolay bir şekilde saçlara yoğun bir hacim katmakta ve saç tellerini ortalama 100 katı arttırmaktadır. Tabi ki orijinal toppik ürünleri piyasada çok zor anca bazı eczanelerde ve güvenilir internet sitelerinde bulunmakta. Fakat N11 , Gittigidiyor gibi sitelerde maalesef çok fazla sahte ürün çok ucuz fiyattan satılmakta. Fakat bu ürünler kesinlikle orijinal değil. Çin’den tozların getirtilip Türkiye’de aynı kutulara ambalajlanmaktadır.

Peki Gelelim Toppik kadar kaliteli hatta daha kaliteli Saç Dolgunlaştırıcı tozlar da bulunmakta. Bunları da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Toppik orjinali maalesef piyasada çok pahalıya satılmakta. Büyük boyları ise 190 TL civarını bulmakta ve ortalama neredeyse 2 ay yetmemektedir. Hatta bazı eczanelerde neredeyse 250 TL gibi fiyatlarda satılıyor.

Gelelim Toppik Alternatifi Daha Ucuz ve Daha Kaliteli Saç Fiber Markaları

Toppik alternatifi Saç Dolgunlaştırıcı tozların başında HSR , Fixplant ürünlerini tavsiye edebiliriz. Bu ürünlerin hepsini kullandık ve denedik kesinlikle toppik ürünlerinden ayırt edilemez.

HSR Saç Dolgunlaştırıcı Fiber Toz 

Toppik kullanıcıları için alternatif ve uygun fiyatları bir ürün olarak HSR Saç Dolgunlaştırıcı ürününü tavsiye ediyoruz. Kesinlikle Toppikten bir farkı yok hatta bazı kullanıcılar çok daha iyi olduğunu belirtmekte. Özellikle Amerika menşeili bir ürün olduğu için kalitesi kesinlikle çok iyi. Fiyat olarak ta 28 Gramlık kutu ambalajı ortalama 100 TL civarına satılmakta ve standart kullanımda neredeyse 2 aydan fazla gitmekte. 8 renk çeşidi mevcut. Fakat maalesef yine sahteleri piyasada bulunmakta. Bu nedenle alırken ithalatçı firmalardan almakta fayda var. Fakat kesinlikle toppik için yüzlerce lira verileceğini kesinlikle HSR ürününü rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Fixplant Saç Dolgunlaştırıcı Fiber Toz 

Toppik alternatifi diğer bir ürün ise yine Amerika menşeili olan Fixplant Saç Dolgunlaştırıcı ürünü. Türkiye’de kendi distribütörü bulunmaktadır. Neredeyse Toppik kadar kaliteli bir ürünüdür. Özellikle Türkiye’de rahatlıkla ithalatçı firmadan orijinal ürünü rahatlıkla alabiliyorsunuz. Ortalama fiyatları ise 90 TL civarında ve rahatlıkla 3 aya yakın 1 kutu gitmektedir. Tabi ki bu saçsız bölgenizin büyüklüğüne göre değişmektedir. 8 alternatif renk bulunmaktadır. Toppik ürünü kadar kaliteli ve kapatıcılığı yüksek bir muadil ürün olarak kullanabilirsiniz.

Yukarıdaki ürünleri Toppik markasının alternatifi saç tozları olarak rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Fakat piyasada sahte ürünlere çok dikkat edin. Bazı toppik ürünleri kömür tozuna benziyor ve kozmetik olarak size zarar veren maddeler içeriyor olabilir.

Yorum yapın