Ersin Korkut Saç Ekimini Hangi Saç Ekim Merkezinde ve Hangi Doktor Yaptı?

admin

Ersin Korkut Saç Ekimi Nerede Yaptırdı? , Ersin Korkut Nerede Saç Ektirdi? , Ersin Korkut Saç Ekimini Hangi Doktor Yaptı? Ersin Korkut Saç Ekimi Fiyatı Ne Kadar? Ersin Korkut Saç Ekimi Hangi Saç Ekim Merkezinde Yapıldı

Saç ekimi son yılların en moda estetik operasyonlarından biri. Özellikle Erkeklerde saç dökülmesi kendilerine olan öz güvenin azalmasına neden oluyor. Özellikle ünlüler ekran önünde güzel görünmek zorundalar. Bu nedenle son dönemde Survivor ile iyice ününe ün katan komik oyuncu Ersin Korkut’ta saç ekimi yaptırdı. Ön bölgesinde neredeyse hiç saç olmayan Ersin Korkut saç ekimi karar verdi ve bir reklam anlaşması ile birlikte saç ekimi yaptırdı. Ersin Korkut saç ekimi özellikle ön bölgesine saç ektirmeyi planlayanlar için canlı örnek olmuştur. En azından bu şekilde saç dökülmesi olanlar için iyi bir örnek olmuştur.

Ersin Korkut Saç Ekimini Hangi Saç Ekim Merkezinde Yaptırdı?

Son dönemlerde adından çok söz ettiren Estetik merkezlerinden olan Estetik İnternational da saç ekimi yaptırdı. Saç ekimi yapan uzman ise Aziz Aksöz tarafından yapıldı.  Tüm dünyada tanınan doktorlardan biri olan Aziz Aksöz ortalama 8 saatlik bir operasyon ile Ersin Korkut’un saç ekimini gerçekleştirdi ve çok başarılı sonuçlar aldı.

Ersin Korkut’un saç ekimi fiyatı ise tabi ki ücretsiz yapıldı. Ayrıca reklam çalışması için üzerine de para almış durumda. Fakat Yaptığımız araştırmalar sonucunda Estetik İnternational ‘da Aziz beyin saç ekimi ücreti ortalama 8.000 TL ile 18.000 TL arasında değişen fiyatlara saç ekimi yapılmaktadır.

Ersin Korkut ise yeni saçlarından son derece memnun. Her saç ile ilgili konu açıldığında saç ektirmeden önce saç konusu açıldığında kendisiyle barışık olduğu halde psikolojik olarak etkilenen biri olduğunu belirtmekte. Fakat saç ekimi yaptırdıktan sonra ise saçlarını her ortamda göstermekten çekinmiyor. Hatta bir çok röportajında saçlarından çok memnun olduğu konusunda devamlı yorum yapmakta. Özellikle iyi ki saç ektirdiğine dair yorumlar yapmaktadır.

Saç ekimi konusunda herkes çok araştırma yapmakta. Saç ekimi operasyonu önemli bir operasyondur. Saç ekimi yaptırmadan önce çok iyi bir araştırma yaptırmak ve doktorların yaptıkları saç ekimleri çok iyi incelenmelidir. Piyasada son zamanlarda yüzlerce saç ekimi merkezi açıldı. Fakat bir çoğu maalesef sadece para derdinde ve saç ekimi yaptıktan sonraki dönemde sizi unutmakta. Bu nedenle bilindik ve kaliteli merkezlerde işinin ehli doktorlara saç ekimi yaptırmak kesinlikle önemlidir.

Ersin Korkut Saç Ekimi Öncesi Sonrası

Yorum yapın