Saç Ekimi Yapan Devlet Hastaneleri

admin

Saç Ekimi Yapan Devlet Hastaneleri, Devlet Hastaneleri Saç Ekimi Yapıyor mu?,Hangi Devlet Hastaneleri Saç Ekimi Yapıyor

Son dönemlerde saç ekimi operasyonları Türkiye’de çok büyük ilgi çekmekte. Dünyadan da her yıl 30.000 üzerinde saç ekimi için hasta gelmekte. Fakat ülkemizde saç ekimi ücretleri son derece yüksek. bu nedenle saç ekimi yaptıran kişilerin ilk baktıkları konu saç ekimi fiyatları oluyor. Özellikle devlet hastanelerinde saç ekimi yapılıyor mu sorusu gündeme geliyor. Bir çok forumda ve internet sitesinde Okmeydanı Devlet Hastanesi İle Bayburt Devlet Hastanesinde Saç ekimi yapıldığı yazmakta. Fakat 2 Hastane ile de görüştük herhangi bir şekilde saç ekimi yapılmadığı dile getirildi. Kim neden çıkardığı belli değil.

Bayburt devlet hastanesinde saç ekimi operasyonu yapıldığı haberleri zaten 2015 yılına ait. Devlet Hastaneleri artık bazı burun estetik operasyonlarını ücretsiz yapmakta. Fakat bu operasyonlar hastanın nefes almasını güçleştiren yada acil durumlar için geçerli.

Fakat saç ekimi tamamen kişisel bir istek olduğu için devlet hastanelerinde saç ekimi şimdilik yapılması imkansız gibi durmakta.

Okmeydanı Devlet Hastanesi saç ekimi yapmıyor fakat saç mezoterapisi ve prp uygulamalarını yapmaktadır. Özel hastaneler kadar olmasa da makul bir ücret alınmakta. Geri kalanını SGK tarafından karşılanmakta. Mezoterapi ve Prp uygulaması da sağlık sorunu olduğu için kapsam altına alındığı belirtilmekte.

Saç ekimi konusunda ücretler yüksek geliyorsa ve saç ekimi kampanyalarını takip edip en uygun ve en kaliteli saç ekimini yaptırmak istiyorsanız saç ekimi kampanyaları konumuzu okuyabilirsiniz.

Yorum yapın