Okmeydanı Devlet Hastanesi Saç Ekimi Yapıyor mu?

admin

Okmeydanı Devlet Hastanesinde Saç Ekimi Yapılıyor mu? , Okmeydanı Hastanesi Saç Ekimi

Saç ekimi denildiğinde artık Türkiye dünyada ilk sıraya geldi. Tabi ki bu kadar talep olunca saç ekimi fiyatları da arttı ve yerli saç ekimi hastaları için fiyatlar artmaya başladı. Herkes en uygun ve en kaliteli saç ekimini nerede yaptırabileceği konusunda araştırmalara başladı. Evet ülkemizde saç ekimi gerçekten çok başarılı ve kaliteli. Hatta Avrupa ülkelerine göre fiyatlar da normal düzeyde fakat yinede ülkemizdeki döviz kurunun yüksek olması fiyatları arttırmakta.

Son dönemlerde devlet hastanelerinde saç ekimi yapılıp yapılmadığı konusunda bir çok söylenti var. Özellikle İstanbul’da bulunan Okmeydanı Devlet Hastanesi saç ekimi yapıyor söylentileri bulunmakta. Okmeydanı Devlet Hastanesi ücretsiz saç ekimi yaptığı ve bu konuda bir çok bilgi isteği geldiği belirtilmekte.

Okmeydanı Devlet Hastanesi saç konusunda bir çok uzman ile hizmet vermekte. Okmeydanı Devlet Hastanesinde saç mezoterapisi hizmeti ücretsiz verilmeye başlandı. ayrıca Prp konusunda da çalışmalar bulunmakta. Bir çok saç hastalığı içinde hizmet verilmekte.

Fakat Okmeydanı Devlet Hastanesi saç ekimi yapılmamaktadır.

Aldığımız bilgilere göre hastanede saç konusunda bir çok hizmet verilmekte fakat kesinlikle saç ekimi yapılmamakta. Zaten devlet kurumları saç ekimi kişisel olduğu ve tamamen keyfi bir operasyon olduğunu dile getirmekte ve devlet hastanelerin de saç ekimi yapılamayacağı belirtilmekte.

Fakat zaman neyi gösterir bilemeyiz. Bazı ülkelerde saç ekimi ücretlerinin bir kısmını devletin karşıladığı bilinmekte. Belki ileride bizde de devlet kapsamına girer.

Yorum yapın