Mavi İksir Yorumları(Mavi İksir Kullananların Gerçek Yorumları ve Öncesi Sonrası Resimler)

admin

Mavi iksir Kullanıcı Yorumları, Mavi iksir Kullananların Öncesi Sonrası Resimleri, Mavi iksir Kullananların Yorumları, Mavi iksir Kullananların Sonuçları, Mavi İksir Öncesi Sonrası Fotoğraflar

Mavi iksir furyası 3 aydan beri artarak devam ediyor. 2020 yaz aylarının başlarında kulaktan kulağa duyulmaya başlayan mavi iksir son günlerde tüm kozmetik firmalarının da mavi iksir benzeri ürünler çıkarması ile birlikte top noktaya ulaştı. Tabi ki şikayet var gibi sitelerde de şikayetler günden güne artmaya başladı. Piyasada çok fazla sahte ürün olduğu için mavi iksir’in işe yaramadığına dair yüzlerce yorum bulunmakta.


Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight]Türkiye’nin En İyi Saç Ekimi Yapan Doktorları ve Fiyatları[/jaw_highlight]


Tabi ki youtube üzerinde de aşağıdaki resimde de görebileceğiniz gibi orijinal mavi iksir kullananların saçlarındaki artış görülebilmekte. Tabi ki youtube üzerinde video yayınlayan ve sonrasında saçlarında toppik gibi ürünler kullanıp artmış gibi gösterenler bile bulunmakta. Tabi ki bu kişiler belli bir ücret karşılığında bu videoları çeken kişiler.


Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight]Türkiye’nin En İyi Saç Ekimi Yapan Doktorları ve Fiyatları[/jaw_highlight]


Fakat bazı kullanıcılar var ki gerçekten de işe yaradığı gözle görüşmekte. Bakıldığında ücret karşılığı da yapmadıkları belli olmakta. Tabi ki %100 bilemeyiz.

Mavi iksir Kullananların Yorumları

Başta da dediğimiz gibi mavi iksir kullanıcılarının bir çoğu işe yaramadığını dile getiriyor. Bir kısmı ise orijinal mavi iksir kullanılırsa işe yaradığını ve saç çıkardığını belirtiyor. Biz sitemizde hep dediğimiz bu gibi ürünler test edilmeden kesinlikle kullanılmaması gerektiğidir. Fakat tabi ki sorumluluk tamamen kullanıcılara aittir.


Saç dökülmesi sorunun çok büyük bir problem olduğunu sizler kadar iyi biliyoruz. Çünkü bu yazıyı yazarken bende aynı sorun ile mücadele etmekteyim. Fakat maalesef bu durumda olduğumuzda insanlar bunu kullanmakta ve işe yarasın yaramasın bir çok ürünü piyasaya sürmekte ve hepsi mucize yarattığı dile getirmekte. fakat bu ilaçların ve losyonların %99 tamamen sahte ve işe yaramayan ürünler olmakta. Bu nedenle bu gibi ürünleri kullanırken iyi düşünmelisiniz. İleriye dönük nasıl etkiler yaratacağını bilmediğiniz ürünler gelecekte çok daha büyük sağlık sorunlarına sebep olabilir.

“Mavi İksir Yorumları(Mavi İksir Kullananların Gerçek Yorumları ve Öncesi Sonrası Resimler)” üzerine 3 yorum

  • Evet. Eşim kullaniyir. 3. Sisedeyiz şu an
   Bayağı saç çıktı. Çok memnunuz. Gerçeğini bulursanız alın. Kesin çıkarıyor.

   Yanıtla
 1. Ben deniyorum şuan . Sonuçları yazarım 1 haftada herhangi bir değişiklik göremedim bakalım. Gün ellerim sonuç alirsam

  Yanıtla

Yorum yapın