Mavi İksir Orjinali Neden Satın Alınır? Gerçek Mavi İksiri Kimden Almalı?

admin

Mavi İksir Orjinali Nereden Alınır?, Mavi İksir Kimden Satın Alınır? ,Mavi İksir Orjinal Satan Siteler? , Mavi İksir Nereden Almalı?

2019 Yaz aylarında ortaya çıkan ve saç sorunu olan herkesin dilinde olan mavi iksir bu kadar popüler olunca sahte mavi iksirler de inanılmaz şekilde çoğaldı. Neredeyse 50 çeşit piyasada mavi iksir satılmakta. Bir çok isim ile piyasaya sunuldu. Bu ürünlerin bazıları ise standart saç güçlendiren etken maddeleri birleştirip mavi gıda boyası ile rengini mavi hale getirip bu kazanç kapısından faydalanma derdindeler.

Yukarıdaki resim mavi iksir ürününü üreten kişi olduğunu iddaa eden Ahmet Tırpancı

Mavi İksir Orjinali Neden Satın Alınır?

Mavi iksirin artık o kadar çok çeşidi ve satış sitesi var ki hangisine inanılacak inanınki bizde bilmiyoruz. Kullanıcılar genellikle MArdin’den satın almanın en doğru olduğunu belirtiyor. Özellikle Sahibinden.com üzerinde bazı kullanıcılar gerçek ürün satmakta. Fakat onlarda da stok sorunu oluyor.

Gittigidiyor ve N11 gibi sitelerde ise satış yapan kişilerin yorumlarını iyi incelemek gerekiyor. Ortalama 100 üzeri satış yapmış ve genellikle olumlu yorumlar alan kullanıcıların ürünleri almakta fayda var. Piyasada son dönemlerde kozmetik firmaları da mavi iksir işine girdi ve bir çok marka kendi ürününü çıkardı. Ama yukarıda bahsettiğimiz gibi içeriği bilindik bileşenler. Kafein, Biotin Keratin ve bir kaç esans içerisine ekleyip piyasaya sürüyorlar. Bu sayede sağlık bakanlığı dahil  her yerden onay alabiliyorlar. Çünkü ürün saç güçlendirici serum olarak üretiliyor.

Mavi iksir orjinalini bulduysanız alıp denemekte fayda var. Çünkü çok fazla kullanıp memnun kalan kullanıcı bulunuyor. Yinede sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir.

Yorum yapın